شنبه ۱۸ مردادساعت ۰۲:۰۷Aug 2020 8

جدیدترین خبرهای شهرستان بندر گز

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۸    
: 3 هزار و 400 جعبه در شهرستان مینودشت توزیع شد و در شهرستان های بندرترکمن و بندر گز کمترین توزیع یعنی دو جعبه انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری برنا؛ گرگان و شهرستانهای آزاد شهر، بندر گز، ترکمن، رامیان، کردکوی ،گالیکش ، گنبد کاووس ، مینو دشت تا 14 مرداد 1399 در وضعیت قرمز کرونایی هستند و هیچ شهرستان استان نیز در وضعیت سفید نیست.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان در این دیدار گفت: در امدادرسانی سیل فروردین 98، سیل نوکنده و آزادشهر شاهد تلاش بی وقفه مجموعه جمعیت هلال احمر استان بودم. پیشرو بودن نیروهای هلال احمر در حوادث و سوانح استان همواره مثال زدنی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
، هادی حق شناس در دیدار با دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور اظهار داشت: در امدادرسانی سیل فروردین 98 و سیل های چند ماه قبل نوکنده و آزادشهر و برف و کولاک پارسال استان، حضور جمعیت هلال احمر باعث شد از وقوع فاجعه در این حوادث جلوگیری شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حق نما افزود: در باغات، با افزایش میزان شکار مگس میوه مدیترانه ای در تله های فرمونی نصب شده در باغات در هفته جاری به خصوص در بندر گز لزوم توجه هر چه بیشتر باغداران عزیز به توصیه های شبکه پایش ضروریست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
نوکنده ادامه داد: در نهایت آثار با همراهی اسکورت پلیس راهور، ناجا و یگان حفاظت موزه ملی ایران به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل و در بامداد پنج شنبه 26 تیرماه 1399 با پرواز شرکت هواپیمایی ایرانی به فرودگاه آمستردام و سپس از آنجا به موزه باستان شناسی الیکانته
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نوکنده با اعلام این خبر در خصوص پیامدهای ناشی از شیوع بیماری کرونا بر این نمایشگاه گفت: طبق برنامه تدوینی اولیه تاریخ پایان نمایشگاه 26 فروردین 1399 اعلام شده بود، اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی رسمی موزه ها از 29 اسفندماه
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
، دبیر جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی و طاهری دبیر فدائیان اسلام و آباد دبیر حزب اسلامی ایران زمین و اردلان فریدونی دبیر جمعیت اسلامی فرهنگیان استان و نوکنده
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
: این شمار پست موقت در سواحل شمالی استان های گلستان یک پست (ساحل بندر گز)، استان گیلان 10 پست (رضوانشهر، آستانه، آستارا، انزلی، تالش، لنگرود، رودسر، رشت، لاهیجان، لنگرود)، استان مازندران 10 پست (فرح آباد، چپکرود جویبار
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۱۹۱ سایت دیگر  
وی ادامه داد: موارد بستری در برخی شهرستان های استان مانند گرگان، بندر گز، مینودشت، گنبد کاووس و آق قلا دارای شیب تندتری است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۳    
حمید هزار جریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان ، از برگزاری جلسه بررسی مشکلات کود در کارگزاریها و روند توزیع کود در محل مدیریت شهرستان بندر گز
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
، دهنه محمد آباد در شهرستان علی آباد، خواجه نفش در گُمیشان و اراضی ساحلی نوکنده شهرستان بندرگز جانمایی و بزودی به وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد خواهد شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
؛ شنیده ها حاکیست بزودی سیدمهدی حسینی نوکنده بعنوان معاون برنامه ریزی فرمانداری گرگان جایگزین کلثوم کریم آبادی می شود. حسینی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران استان گلستان می باشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: این استان به لحاظ شیوع کرونا همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
، فرهاد عزیزی مدیر کل امور پایگاه ها، جبرئیل نوکنده رئیس موزه ملی ایران، محمد حسن محبعلی، مهرداد حجازی، بهرم رضایی و ..
ایرانگرد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اگر وقت کافی داشته باشید هم می توانید از برخی از شهرهای اطراف از جمله بندر گز دیدن کنید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
: اداره راهداری شهرستان یک ماه مهلت دارد برای رفع نقص و ایمن سازی خط نوکنده (بعد از شهرک فرهنگیان به سمت پلیس راه)، جاده سراسری، جاده قدیم بندرگز به کردکوی و محور بندرگز به بندرترکمن اقدام کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
، اولین بار بررسی پیمایشی هدفمند باستان شناسی به سرپرستی جبرئیل نوکنده عضو هیئت علمی پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نوکنده به ابتکار بهره مندی از فضای مجازی برای معرفی نمایشگاه اشاره کرده و افزود: موزه ملی ایران در کنار پیوستن به پویش #موزه ها_را_در _ خانه _ببینید بازدید مجازی از نمایشگاه میراث باستان شناسی اسپانیا را فراهم کرد. انتهای پیام
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۵    
حمیدرضا نوکنده بخشدار مرکزی میاندورود نیز با بیان اینکه از سال 76 شروع به کار در منطقه کردم و نسبت به مسائل شهرستان و بخش آشنایی دارم، افزود: سعی خواهم کرد با کمک همه مردم و مسئولین برای پیشبرد اهداف نظام و دولت تلاش کنم.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
گز شبانه روزی نوکنده 1734362012 ترکمن مرکز یک شهری 1734422577 رامیان مرکز شبانه روزی شهری رامیان 1735883454 علی آباد کتول مرکز شهری شماره 3 1734222223 علی آباد کتول شبانه روزی فاضل آباد 1734222223 گالیکش مرکز شبانه روز یشهری شماره 1 1735830440
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۰    
، گردشگری و صنایع دستی بندر گز با همکاری مرکز پشتیبانی شغلی معلولین کاوش، نخستین دوره آموزش مقدماتی رشته صنایع دستی حصیربافی را برای 3 نفر از نابینایان و کم توانان جسمی و حرکتی از 21 تیرماه سال جاری به مدت 40 روز برگزار
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بندر گز یادآور شد: پیگیری های لازم از سوی فرمانداری شهرستان و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان به منظور تخصیص اعتبارات ملی برای تکمیل مرمت ساختمان گمرک در حال انجام است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۹    
البته خبر رسیده که بخشدار مرکزی نیز تغییر کرده و حمیدرضا نوکنده مسئول اجتماعی و انتخابات فرمانداری جای حجر عسگری را خواهد گرفت و عسگری به شهر خودش گلوگاه می رود و معاون فرماندار آنجا خواهد شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۵    
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بندر گز همچنین فعالان حوزه صنایع دستی را بر حفظ سلامت فردی و استفاده از ماسک و دستکش و همچنین ممانعت از استفاده مشترک از وسایل آموزشی در حین کار ملزم دانست.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۷:۵۵    
، رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بندر گز به مدت 4 سال، کارشناس مسئول واحدهای پذیرایی بین راهی و خانه مسافر، کارشناس بافت تاریخی گرگان(استرآباد) اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
: این حادثه در خیابان شهید زحمتکش بندرگز اتفاق افتاده و بلافاصله سه تیم امدادی از پایگاه مرکزی و وزوار (نوکنده) به محل اعزام و ساعت 17 به محل رسیدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
: بلافاصله 3 تیم امدادی از پایگاه های مرکزی شهر بندرگز و نوکنده به محل اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۳    
، شهر نوکنده، شهر گلوگاه و روستاهای دنگلان ، باغو و گز تیم های اطفاء حریق آتش نشانی به محل اعزام شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نوکنده در تعریف از باستان شناسی گفت: باستانشناسی مطالعه گذشته بشر و ارتباط آن با آینده است. این دور زمانی از دوره نو سنگی تا نیم ساعت قبل را شامل می شود. هم اکنون مطالعات باستان شناسی مدرن و معاصر در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حسینی مدیر جهاد کشاورزی بندر گز افزود: اثر متقابل مدیریت محیطی شامل کوددهی آبیاری سم پاشی و مدیریت کف باغ ریزش میوه را حداقل 50درصد کاهش می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۵    
حسینعلی ملاح در 1300 خورشیدی در بندر گز چشم به جهان گشود. پدر او از کارمندان وزارت کشور بود و مادرش بانویی فاضله بود، به طوریکه در مدرک تحصیلی او قید شده بود: مقام عربیتش به ادبیت رسیده است.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
برای دست یافتن به این میوه خودرو کافی است که از ضلع جنوبی یکی از روستاهای شهرستان بندر گز به نام تلور واقع در دهستان لیوان مسافت 2 کیلومتر را به سمت جنگل بپیماید.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
، ساحل بندر گز، استان گیلان؛ رضوانشهر، آستانه، آستارا، انزلی، تالش، لنگرود، رودسر، رشت، لاهیجان، استان مازندران؛ فرح آباد، چپکرود جویبار، بابلسر، فریدونکنار، محمودآباد، ایزدشهر نور، سی سنگان نوشهر، تنکابن
خبرورزشی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۹    
* در باشگاه امام رضا (ع) نوکنده نوجوانان را تمرین می دهم. سعی می کنم برای پشتوانه سازی و آینده نگری کشتی استان، تاثیرگذار باشم. باشیوع کرونا خودم باشگاه را تعطیل کردم تا از سلامتی پشتوانه های کشتی حفاظت کرده باشم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
، سمیرم ، لنجان ، کرج، اشتهارد و فردیس ، دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره ، اهواز، باوی، حمیدیه و کارون ، زنجان و طارم ، بیجار ، کرمانشاه ، اسلام آباد غرب و دالاهو و همچنین کردکوی، ترکمن، بندر گز
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
، نوکنده بندرگز،فاضل آباد، مزرعه کتول، دلند،خان ببین، تاتار،نگین شهر و مراکز شهرستان های بندرگز، کردکودی، علی آباد، رامیان و آزادشهر اقامه شده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
،روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران اعلام کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست بهشهر حین گشت در مسیر بندر گز و جهانشاهی 200 رشته دام ماهیگیری غیرمجاز را کشف و ضبط کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۰    
وی یادآور شد: همزمان با دهه کرامت نیز مراسمات عروسی در سطح استان برگزار شد و تنها از یک عروسی در بندرگز و نوکنده حدود 7 نفر در بیمارستان بستری شدند. عارف نیا گفت: در حال حاضر تمامی شهرهای استان به غیر از چهار شهرستان وضعیت قرمز دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۲    
: پراکنش قرقاول در استان گلستان از بندر گز شروع شده و تا پارک ملی گلستان به طول 209 کیلومتر در حاشیه جنگل ها، زمین های کشاورزی، باغ ها و بوته زار های تمشک ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
: همچنین برگزاری یک عروسی در بندرگز و نوکنده سبب افزایش بستری ها شد و در یک روز هفت نفر از شرکت کنندگان این مراسم به بیمارستان مراجعه کردند
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
: این شمار پست موقت در سواحل شمالی استان های گلستان یک پست (ساحل بندر گز)، استان گیلان 10 پست (رضوانشهر، آستانه، آستارا، انزلی، تالش، لنگرود، رودسر، رشت، لاهیجان، لنگرود)، استان مازندران 10 پست (فرح آباد، چپکرود جویبار
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۱۳    
: وقتی در بندر گز، سپاه پاسداران تشکیل شد به عنوان نیروی داوطلب جذب این نهاد شدم. در همین دوران با آقای عسکری آشنا شد. ارزشهای معنوی او باعث شد که به درخواست ازدواج او پاسخ مثبت بدهم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
: در این طرح برای پایش آلاینده های خلیج گرگان 45 نقطه در خلیج گرگان انتخاب شد که شامل از رودخانه "نوکنده" به سمت خلیج و از رودخانه "قره سو" به سمت خلیج گرگان می شود و طی آن میزان کلروفیل و مواد مغذی و پارامترهای شیمیایی و فیزیکی این خلیج را برداشت کردیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گز، زکیه شاکری از گرگان، کریم حیدری از گُتوَند، زهرا زمانی هاشم آباد از گرگان، رامین سادلجی از کرج، خدیجه بوجاری از سمنان، روح انگیز صمدی از تهران، مرضیه سنجه وینی از مینودشت، بی بی فاطمه بکائیان از گرگان
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۶:۳۶    
، نوکنده از توابع بندرگز، فاضل آباد و مزرعه کتول از توابع علی آباد، دلند و خان ببین از توابع رامیان، تاتار و نگین شهر از توابع آزادشهر نماز جمعه برپا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
گز و گمیشان در استان گلستان به مرحله دوم راه پیدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نوکنده گفت: استان های مختلف از جمله زنجان و فارس علاقمند نمایش این الواح در موزه هایشان بودند که فعلا تا پایدار و عادی شدن شرایط صبر می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
، شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گلستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: جمعه این هفته سیزدهم تیر ماه، نماز جمعه در شهرهای سرخنکلاته، بندرگز، نوکنده، کردکوی، علی آباد کتول، فاضل آباد، مزرعه کتول، رامیان، دلند، خان ببین، تاتار، آزادشهر و نگین شهر برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
، نمازجمعه 13 تیرماه در شهرهای سرخنکلاته، بندرگز، نوکنده، کردکوی، علی آبادکتول و فاضل آباد اقامه می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۲    
4- محور نوکنده – گرگان(بریدگی غربی النگ)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 3 اردیبهشت لغایت 20 تیر 99، ساعت 7 الی 19، به دلیل اجرای عملیات تعریض دور بر گردان، از کیلومتر 730+24 الی 630+25
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
، آزادشهر و علی آبادکتول توزیع می شود و روزهای گذشته نیز در گمیشان، سیمین شهر، بندرگز، نوکنده، بندرترکمن، آق قلا و انبارالوم توزیع شده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان اعلام کرد: از یکشنبه هفته گذشته تاکنون 7 شهر مراوه تپه، کلاله، گالیکش و گنبد در شرق استان و آق قلا، بندر ترکمن و بندر گز در غرب استان وضعیت قرمز دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نوکنده گفت: استان های مختلف از جمله زنجان و فارس علاقمند نمایش این الواح در موزه هایشان بودند که فعلا تا پایدار و عادی شدن شرایط صبر می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جبرائیل نوکنده رئیس موزه ملی در همین ارتباط در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بخشی از آثار یافت شده در تپه های باستانی دشت قزوین از جمله زاغه، گورستان و تپه در سگزآباد در موزه ملی ایران به نمایش گذاشته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
، بندبن، تیلک، تیله بن، چهار رودبار ،ذکریاکلا ،سعیدآباد، قلعه کمرکلا، گنداب، میرافضل، واوسر، گل باغ ، ترکام، لنگر، اغوزگله ، ایلال ، جمال الدین کلا، سواسره ،کی کلا ،سیاوش کلا، چالو ، سنور ،گل جاری ،منزل دره، رودبار ، ادرو و دهستان گرماب شامل اخورد، روشن کوه، سادات محله، شیشک، کارنام ،کلاکرده
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نوکنده عنوان کرد: بخشی از این الواح در سال های قبل و بخشی نیز در مهرماه امسال پس از گذشت بیش از 80 سال به ایران بازگشت .
5- محور نوکنده – گرگان( بریدگی غربی النگ)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 3 اردیبهشت لغایت 20 تیر 99، ساعت 7 الی 19 ، به دلیل اجرای عملیات تعریض دور بر گردان، از کیلومتر 730+24 الی 630+25
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نوکنده کل تعداد الواح هخامنشی موجود را بیش از 30 هزار لوح دانست و ادامه داد: مشاهده و خواندن این گل نبشته ها نشان می دهد که ما در 2500 سال پیش زنانی داشتیم که مدیر پروژه ساخت تخت جمشید بوده و حقوق دریافت می کردند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خوشبختانه در گلستان در شهر بندرگز و بندرترکمن سیستم جمع آوری فاضلاب داریم در این جلسه توسعه شبکه این دو شهر و راه اندازی سیستم جمع آوری فاضلاب شهر نوکنده در دستور کار قرار گرفت. این موضوع در ستاد ملی مصوب شد و قطعاً برای آن اعتبار درنظر گرفته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نوکنده افزود: موزه قزوین امروز میزبان آثار با ارزشی است که ریشه در تاریخ،فرهنگ و تمدن کهن ایران باستان دارد. به گفته وی؛ بعد از موزه ملی ایران, موزه استان قزوین اولین مکانی است که توانسته میزبان گل نبشته های باروی تخت جمشید باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جبرائیل نوکنده عصر پنجشنبه در آئین رونمایی از الواح هخامنشی (گل نبشته های باروی تخت جمشید) در قزوین افزود: نمایشگاه های موقت خون تازه ای برای موزه ها هستند و به این مکان ها رونق می بخشند و مردم را با تاریخ و هویت گذشتگان بیشتر آشنا می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نوکنده افزود: موزه قزوین امروز میزبان آثار با ارزشی است که ریشه در تاریخ،فرهنگ و تمدن کهن ایران باستان دارد. به گفته وی؛ بعد از موزه ملی ایران, موزه استان قزوین اولین مکانی است که توانسته میزبان گل نبشته های باروی تخت جمشید باشد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تاکنون عملیات اجرایی طرح اقدام ملی مسکن در سه شهر مراوه تپه ، بندر گز و مینودشت آغاز شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
، علی نجفی شهردار نیشابور، رضا مهرداد عضو شورای اسلامی شهر نیشابور، محمداسماعیل اعتمادی رئیس اداره میراث فرهنگی نیشابور، علیرضا سیدآبادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور، یعقوب محمدی فر عضو کمیسیون ملی یونسکو و رییس دانشگاه بوعلی همدان، جبرئیل نوکنده
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۱    
، عبدالرضا فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: آق قلا، بندر ترکمن، بندر گز، گنبدکاووس، مراوه تپه، کلاله و گالیکش در وضعیت قرمز قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
او افزود: در حال حاضر شهر های آق قلا، بندر ترکمن، بندر گز، گنبدکاووس، مراوه تپه، کلاله و گالیکش در وضعیت قرمز قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
او افزود: در حال حاضر شهر های آق قلا، بندر ترکمن، بندر گز، گنبدکاووس، مراوه تپه، کلاله و گالیکش در وضعیت قرمز قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
او گفت: به محض بهبود شرایط و پس از بررسی کامل، بازار های هفتگی بندرگز و نوکنده دایر خواهد شد.
5- محور نوکنده – گرگان(بریدگی غربی النگ)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 3 اردیبهشت لغایت 20 تیر 99، ساعت 7 الی 19، به دلیل اجرای عملیات تعریض دور بر گردان، از کیلومتر 730+24 الی 630+25
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بندرگز جمعه با اعلام این خبر اظهار داشت: این تصمیم در راستای جلوگیری از احتمال افزایش ابتلای شهروندان به این ویروس و ارتقای سلامت جامعه اتخاذ شده و شامل همه بازارهای هفتگی شهرهای بندرگز، نوکنده و همه روستاهای این شهرستان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
او گفت: به محض بهبود شرایط و پس از بررسی کامل، بازار های هفتگی بندرگز و نوکنده دایر خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نوار باریکی از جنگل های هیرکانی از نوکنده تا گلیداغی، جنوب استان گلستان را پوشانده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
** بازار هفتگی شهر نوکنده در غرب استان گلستان به سبب شروع دوباره بیماری کرونا بار دیگر تعطیل شد. **
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بندر گز با اشاره به این که برای اجرای کامل پروژه احیای بافت با ارزش روستای بنفش تپه 70 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نوکنده افزود: پس از تلاش چند ساعته نیروهای حاضر، آتش سوزی اطفا و مهار شد و براساس ارزیابی های صورت گرفته، عامل انسانی علت وقوع حریق در منطقه مذکور بود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
، در سال 1358 با سفینۀ شخصی خودم، نه از سیارۀ اورانوس یا منظومۀ پروکسیما قُنطورس، بلکه از کهکشان سنگ تراش که با چشم غیرمسلح می توان آن را رؤیت کرد، در بندِ ریگ کویر مرنجاب شهرستان کاشان (با قدمتی 8000 ساله که مستندات آن در سال 1399 در قالب جلد هفتم دانشنامۀ کاشان
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وی، ادامه داد: 99 نفر در حوزه قاچاق عمده و 907 نفر خرده دستگیر شده اند که 56درصد کشفی های ما تریاک، 40 درصد حشیش و 4درصد سایر کشفیات بوده است به همین جهت سعی داریم امسال در ورودی نوکنده نیز ایستگاه بازرسی را برای غرب استان راه اندازی کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۸    
: در محورهای ورودی استان ایست های بازرسی داریم و به دنبال این هستیم تا در نوکنده، ورودی غرب استان هم ایستگاهی مستقر کنیم. در ایستگاه ها با اقدامات انجام شده میزان کشفیات ما رشد خوبی داشته است
آنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مستند بلند پرنده ها درخت را فراموش نمی کنند به کارگردانی فرود عوض پور بر روی میز تدوین قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز همچنین 7 هزار و چهل و دومین واحد مسکونی بازسازی شده سیل زدگان گلستان به خانواده آسیب دیده در روستای بنفش تپه شهر نوکنده تحویل داده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۴:۱۳    
، هادی حق شناس ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت شهرستان بندر گز
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور استاندار گلستان و دیگر مقامات ارشد استان آیین کلنگ زنی متمرکز فاز نخست طرح اقدام ملی مسکن در بندرگز به زمین زده شد.
5 - محور نوکنده – گرگان( بریدگی غربی النگ)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 3 اردیبهشت لغایت 20 تیر 99، ساعت 7 الی 19 ، به دلیل اجرای عملیات تعریض دور بر گردان، از کیلومتر 730+24 الی 630+25
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
: امتحانات پایان ترم واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در تمامی مقاطع در موعد مقرر بجز دو شهر بندر گز
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۶:۰۷    
طاهر نوکنده - انتشارات نیلوفر ویرانه های مدور - احمد میرعلائی الف و چند داستان دیگر - احمد میر علایی کتابخانه بابل - کاوه سید حسینی اطلس - احمد اخوت هزارتوهای بورخس - احمد میرعلائی کتاب موجودات خیالی - احمد اخوت اولریکا و هشت داستان دیگر - کاوه میرعباسی نامه
پلیس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
، هر 2 خودرو را در محور "نوکنده" شناسایی و در یک عملیات موفقیت آمیز پلیسی متوقف کنند.
5- محور نوکنده – گرگان(بریدگی غربی النگ)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 3 اردیبهشت لغایت 20 تیر 99، ساعت 7 الی 19، به دلیل اجرای عملیات تعریض دور بر گردان، از کیلومتر 730+24 الی 630+25
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرگز از توقیف محموله حشیش و دستگیری دو قاچاقچی در پلیس راه نوکنده خبر داد. تاریخ انتشار: 12:53 - 23 خرداد 1399 - کد خبر: 628340
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
، محمد طالبی چاری دادستان بندرگز با اعلام این خبر اظهار کرد: این افراد در حال قاچاق 155 کیلوگرم حشیش از تهران به گرگان برای توزیع بودند که در پلیس راه نوکنده
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
: این افراد از سمت پلیس راه نوکنده قصد وارد کردن مواد مخدر به استان را داشتند اما در رسیدن به این هدف ناکام ماندند.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
: برای رسیدن به بندر ترکمن از سمت تهران باید جاده بهشهر را پیش گرفته و در نهایت از سمت بندر گز وارد بندر ترکمن شوید. معرفی بهترین مناطق شمال در استان البرز برای مسافرت غار یخ مراد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۱    
نشستی با آقای نوکنده ، رییس کل موزه ملی ایران و دکتر امیری موزه ارتباطات و دکتر کارگر، مدیر کل موزه ها را برگزار کردیم و می خواستیم که موزه ها بخشی از فعالیت خود را داشته باشند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
، کلاس خود را شروع کردم و اکنون هم در نوکنده مشغول فعالیت هستم. در ابتدا افراد سن بالا 40 الی 50 سال برای ثبت نام در سالن حضور می یافتند ولی بنده نوجوانان را تشویق کرده و هم اکنون 13 نوجوان 9 الی 10 ساله به صورت تیمی، در باشگاه ورزش می کنند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
، خاطرنشان کرد: روستاهای قلعه قافه پایین و ساسنگ در شهرستان مینودشت، روستای پاقلعه در شهرستان رامیان، روستای بنفش تپه در بندر گز، روستاهای جعفرآباد و قلندرمحله در گرگان، روستای قره کیله گمیشان و توتلی تمک در کلاله،
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
:پیش بینی می شود تا پایان امسال کار کاداستر جنگل از شهرستان بندرگز تا ارتفاعات گلی داغ و تا مهر ماه نیز کار صدور اسناد تک برگ اراضی ساحلی شهرستان بندر گز به اتمام برسد. کد ویدیو دانلود
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۳    
گلستان 4 پست قرنطینه مستقر در پلیس راه نوکنده (غرب)، تیل آباد آزادشهر، تنگراه گالیکش (شرق) و گمرگ اینچه برون (شمال استان و مرز خشکی با ترکمنستان) دارد که حمل دام و طیور زنده و فرآورده های خام دامی به خارج از استان را کنترل می کنند.
5- محور نوکنده – گرگان(بریدگی غربی النگ)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 3 اردیبهشت لغایت 20 تیر 99، ساعت 7 الی 19، به دلیل اجرای عملیات تعریض دور بر گردان، از کیلومتر 730+24 الی 630+25
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
: ورودی جنگل گلستان و نوکنده در ساعاتی از روز شاهد حجم بالای خودرو بودند که هم اکنون این ترافیک برطرف شده است. عبدی با بیان اینکه تمام محورهای گلستان باز است، گفت: تردد در جاده ها عادی و روان بوده و محدودیت تردد وجود ندارد
5- محور نوکنده – گرگان( بریدگی غربی النگ)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 3 اردیبهشت لغایت 20 تیر 99، ساعت 7 الی 19 ، به دلیل اجرای عملیات تعریض دور بر گردان، از کیلومتر 730+24 الی 630+25

Pages