شنبه ۱۸ مردادساعت ۰۱:۴۸Aug 2020 8

جدیدترین خبرهای شهرستان کلاله

 
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
اجرای طرح رفع نقاط پرتصادف جاده کلاله - مراوه تپه با مشارکت خیران، آغاز شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گلستان ما، با حضور معاون وزیر و رییس سازمان راهداری کشور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرماندار کلاله و جمعی از مسئولان استانی عملیات اجرای پروژه بهسازی و تعریض محور کلاله مراوه تپه آغاز شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز در آیینی با حضور مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان، فرماندار کلاله ، فرماندهی سپاه پاسداران و نیروی انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
، شب گذشته و در اجرای تبصره 4 ماده 18 قانون تشکیلات ،وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و به منظور تعیین اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهر و نیز اعضای کمسیونهای تخصصی شهرداری برای سال چهارم دوره پنجم شوراها، جلسه شورای اسلامی شهر کلاله
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
، مراوه تپه و کلاله و تشکیل جلسات آن به تناسب نیاز بویژه هنگام حضور عشایر کوچنده از استان های خراسان شمالی و رضوی به گلستان ادامه داد:
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۰    
، سرهنگ محمود بیات کوهسار، فرمانده سپاه شهرستان کلاله در گفتگو با خبرنگاران گفت: در فاز اول مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه با تاسی از سیره امام علی(ع) و منویات مقام معظم رهبری، 700 بسته کمک معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه در بین نیازمندان شهرستان
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در کنار این اتفاقات فضای مجازی شهرستان کلاله نیز در قبال چنین انتصابی واکنش های مختلفی از خود نشان داد. انتهای پیام/
16- محور کلاله – مراوه تپه( روستای دهنه)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 24 تیر لغایت 20 شهریور 99، ساعت 7 الی 19 ، به دلیل اجرای عملیات بهسازی و تعریض محور، در کیلومتر 500+3 تا 00+5، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
، کلاله و مینودشت که در هفته گذشته ازدحام داشتند اکنون در شرایط باثباتی قرار دارند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۸    
، رسانه های کرد زبان به نقل از شاهدان عینی گزارش دادند: هواپیماهای هدایت شونده ترکیه(پهپاد) روز سه شنبه مناطقی در منطقه ماوت در نزدیکی روستای کلاله را بمباران کردند که این بمباران باعث وارد آمدن تلفاتی به اموال کشاورزان و بروز حریق در زمین های کشاورزی آنها شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
, جاده مینودشت و گالیکش به جنگل گلستان , جاده گنبدکاووس به اینچه برون به آق قلا به بندر ترکمن, فرودگاه کلاله, جاده آزادشهر به شاهرود , روگذر علی آبادکتول, زیرگذر کلاله, روستای زیارت
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
، دانشور رئیس اداره آموزش و ترویج کشاورزی گلستان از ساماندهی نوغانداران کلاله برای پرورش تابستانه خبر داد و گفت: در سال گذشته با اتکا بر استفاده از حداکثر توان تولیدی استان برای نخستین بار توسعه نوغانداری در شهرستان کلاله
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
: استخرهای دو منظوره و ایجاد باغات مثمر ثمر از ظرفیت های شهرستان کلاله است که می توان در عرصه جهش تولید بهترین بهره برداری را از آن داشت. ثابتی رئیس اداره منابع آب شهرستان کلاله گفت: شهرستان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۳۰    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 21 27 مینودشت 22 27 گنبد کاووس 22 28 بندرگز 23 27 علی آبادکتول 22 26 گمیشان 23 27 کردکوی 22 27 رامیان 22 27 بندرترکمن 23 27 مراوه تپه 22 28 کلاله 21 27 اینچه برون 22 29
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار کلاله یادآور شد: در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در شهرستان کلاله، مردم و نهادهای مختلف در کمک به مردم نیازمند به میدان آمدند و تجلی بخش شکوه نیکوکاری بودند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وی گفت: هزار و 758 بافنده فرش از نوع قالیچه و فرش ترکمن در مناطق گنبدکاووس، کلاله، آق قلا و گمیشان و فارسی و ترکی باف شامل قالیچه و تابلو فرش در آزادشهر، گرگان، رامیان، گالیکش و مینودشت فعالیت دارند.
16- محور کلاله – مراوه تپه(روستای دهنه)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 24 تیر لغایت 20 شهریور 99، ساعت 7 الی 19، به دلیل اجرای عملیات بهسازی و تعریض محور، در کیلومتر 500+3 تا 00+5، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۱:۰۳    
سرهنگ محمود بیات، فرمانده سپاه شهرستان کلاله گفت: از امروز عملیات آب رسانی به روستاهای فاقد آب شرب شهرستان کلاله(دهستان تمران) توسط سپاه پاسداران شهرستان کلاله آغاز شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
: در نتیجه همراهی مردم با مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا تعداد بیماران بستری در کلاله، مینودشت، گنبدکاووس، آزادشهر، گرگان، آق قلا، بندرترکمن و علی آبادکتول در یک هفته اخیر کاهش یافت اما آمار مبتلایان به کرونا در کردکوی و بندرگز رو به افزایش است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
: در نتیجه همراهی مردم با مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا تعداد بیماران بستری در کلاله، مینودشت، گنبدکاووس، آزادشهر، گرگان، آق قلا، بندرترکمن و علی آبادکتول در یک هفته اخیر کاهش یافت اما آمار مبتلایان به کرونا در کردکوی و بندرگز رو به افزایش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آمار بیماران بستری در کلاله و مینودشت هم با کاهش روبه رو شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۱۲    
: در حال حاضر روند بستری بیماران طی دو هفته اخیر در بیمارستان های کلاله، مطهری گنبدکاووس، مطهری گنبدکاووس، پیامبر اعظم (ص) گنبدکاووس، بیمارستان آزادشهر، بیمارستان های پنج آذر و صیاد شیرازی گرگان و بیمارستان آق قلا کاهشی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
برداشت بیش از حد کشاورزان باعث کاهش دبی آب چاه شده است مجتبی مصطفی لو رئیس اداره امور آب شهرستان کلاله در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: قبل از شروع فصل کاشت و داشت شالی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
برنج، پنبه، سویا، آفتابگردان، حبوبات، بادام زمینی، کنجد، ذرت علوفه ای و برخی صیفی جات از مهمترین محصولات زراعی کشت شده در قالب کشت دوم یا تابستانه کشاورزان شرق استان گلستان از جمله گنبدکاووس، مینودشت، آزادشهر، گالیکش و کلاله است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عارف نیا با بیان اینکه روند بستری بیماران در شهرستان کلاله رو به کاهش است، افزود: در ایام نزدیک عید قربان اصرار به عدم بستری و ترخیص از مراکز درمانی وجود دارد و می توانیم در روزهای آینده شرایط بیماران کرونا را بررسی کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اگر چه هنوز برآورد دقیق خسارت سیل ماه گذشته گلستان اعلام نشده اما به گفته غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان فقط در کلاله و مراوه تپه بیش از 300 میلیارد ریال خسارت به راه های ارتباطی وارد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۲۷    
، گرده را از بساک گیاه نر به کلاله گیاه ماده می رسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
پل روستای مالای شیخ غراوی کلاله که قرار بود باری از مشکلات عبور و مرور مردم بکاهد اکنون خود باری بر دوش مردم شده است.
همچنین، وی در سفر به کلاله به همراه دکتر فاضل، رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان، از بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) این شهرستان بازدید کرد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
: ساخت 12 واحد "زیست پزشک" با مشارکت خیرین سلامت کلاله و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اجرایی می شود.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۱۴    
این گیاه ساقه و شش گلبرگ بنفش رنگ و 3 رشته کلاله قرمز رنگ می باشد. از کلاله نارنجی رنگ، گل این گیاه برای مصرف استفاده می شود. کلاله
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
، قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در بازدید از بیمارستان پیامبر اکرم ص کلاله گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت جذب پزشک متخصص در شهرستان هایی مانند کلاله
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کلاله ، قاسم جان بابایی ظهر امروز در بازدید از بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) کلاله
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عباسعلی قربانی رئیس کمیته امداد امام خمینی ره کلاله در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
با شرکت در مراسمات جان خودتان را به خطر نیندازید الحاج محمدامین آخوند آدینه امام جمعه اهل سنت شهرستان کلاله
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان متذکر شد: براساس ارزیابی ها در سطح شهرستان های گالیکش، آزادشهر، کلاله، مراوه تپه و مینودشت سیلاب 235 میلیارد تومان خسارت به بار آورد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۲:۰۳    
16- محور کلاله – مراوه تپه(روستای دهنه)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 24 تیر لغایت 20 شهریور 99، ساعت 7 الی 19، به دلیل اجرای عملیات بهسازی و تعریض محور، در کیلومتر 500+3 تا 00+5، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
: پیگیری انجام پروازهای مسافربری در کلاله، پیگیری راه اندازی پروازهای آموزشی و تفریحی در فرودگاه کلاله و گرگان، افزایش پروازها و افزایش درآمدهای غیرهوانوردی در دستور کار قرار دارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در همین راستا آخوند محمدامین صفری امام جمعه اهل سنت شهر فراغی در شهرستان کلاله اظهار کرد: مردم می توانند با کمک های مادی و قربانی خود به نیازمندان و خانواده های درگیر کرونا در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه نیز تلاش کنند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دکتر عرب رئیس بیمارستان کلاله در این جلسه گفت: با نصب."اکسیژن ساز" در بیمارستان رسول اکرم ص کلاله نگرانی های "درمانگران" در تأمین اکسیژن بیماران کرونایی مرتفع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استان گلستان یک میلیون و 900 هزار نفر جمعیت دارد که کمتر از نیمی از آن ترکمن ها تشکیل می دهند که بیشتر در شهرهای گنبدکاووس، مراوه تپه، کلاله، بندرترکمن، گمیشان و آق قلا سکونت دارند.
سیری در ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۳    
.پیوسته فنجانی شکل .با لبه ای غشایی شکل .و کرک های پشمالو در داخل آن .گل آذین افشان .شامل سنبله های پراکنده به طول3-6cm اغلب در انتهای شاخه های اصلی یا جانبی سبز .گلها با دو برگک تو گود تخم مرغی شکل.با قاعده پشمالو .پرچم ها 5 تایی .متناوب با پرچم های عقیم.خامه ها کوتاه
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
، از کشف جسد یک زن در کلاله خبر داد و گفت: جسد این خانم در کنار رودخانه ای نزدیک پارک ساحلی کلاله حوالی شامگاه سه شنبه کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
: شامگاه سه شنبه جسد یک خانم 35 الی 40 ساله در زمین های کشاورزی اطراف پارک ساحلی شهر کلاله کشف شد. وی افزود: این زن به وسیله تیغ از ناحیه دست اقدام به خودزنی کرده و خون زیادی از وی رفته و فوت کرده است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
، گفت: متاسفانه شب گذشته در زمین های کشاورزی وسط شهر کلاله(اطراف پارک ساحلی) جسد یک زن 33 ساله کشف شد. وی افزود: این زن احتمالا به وسیله تیغ از ناحیه دست اقدام به خودکشی کرده بود. فرمانده نیروی انتظامی کلاله
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
، رامیان و مینودشت به عنوان شهر ملی ابریشم بافی، روستای سیاهرودبار شهرستان علی آبادکتول به عنوان دهکده صنایع دستی، روستای عزیز آباد شهرستان کلاله
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
، کلاله، گالیکش و مراوه تپه تاکید کرد: وجود نیروهای آمریکایی در منطقه باعث این شده است که چنین اقدامات تروریستی، برای آنها آسان و قابل انجام باشد؛ لذا می طلبد سران کشورهای اسلامی برای جلوگیری از چنین اقداماتی و ایمن سازی منطقه
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
گفته شده محمد حمیدی فرماندار فعلی گرگان که سابقه ریاست نظام مهندسی ساختمان استان ، فرماندار گنبد ، فرماندار کلاله ، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری و معاون اداره کل دفتر فنی استانداری را دارد ، جایگزین غراوی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
، خاطرنشان کرد: دستگاه اکسیژن ساز کلاله فردا می رسد، همچنین دو تانک اکسیژن ساز برای دو بیمارستان گنبد تهیه شده که یکی تحویل و دیگری فردا خواهد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۹    
** ربات هوشمند چند کاره کشاورزی توسط مهران مرادزاده هنرجوی کلاله ای ساخته شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۰    
: از تمامی مبتکرین و مخترعین طراحی و ساخت ماشین های کشاورزی دعوت به عمل می آید طرح خود را در زمینه برداشت گل زعفران و جداسازی کلاله
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۸:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 25 36 مینودشت 25 37 گنبد کاووس 25 38 بندرگز 26 35 علی آبادکتول 24 36 گمیشان 27 35 کردکوی 24 34 رامیان 24 36 بندرترکمن 27 35 مراوه تپه 28 37 کلاله 24 37 اینچه برون 27 38
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ربات هوشمند چند کاره کشاورزی توسط مهران مرادزاده هنرجوی کلاله ای ساخته شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کلاله
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وی با تاکید بر اینکه خواسته استاندار گلستان از بخشداران و همه خدمتگزاران مردم این است که با برنامه، پشتکار و مردمی باشند، تصریح کرد: آقای بابایی نژاد در بخشداری پیشکمر شهرستان کلاله نشان دادند این ویژگی ها را از خود بروز و ظهور دادند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۱    
از دیگر تیترهای جمهوری اسلایم، سخنان بنیانگذار انقلاب در دیدار با روحانیون ترکمن صحرا، گنبد، کلاله، مراد تپه و گالیکش بود : مجلس باید گروه ها را بخواهد و بازخواست کند . لطفا نظر خود را درباره این مطلب بیان نمایید
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۷    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 24 36 مینودشت 24 38 گنبد کاووس 25 40 بندرگز 25 36 علی آبادکتول 25 38 گمیشان 25 38 کردکوی 23 35 رامیان 22 38 بندرترکمن 26 36 مراوه تپه 26 40 کلاله 24 39 اینچه برون 25 37
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۲۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
دمنوش زعفران گل های این گیاه دارای 3 پرچم و یک مادگی هست که منتهی به کلاله ی سه شاخه به رنگ قرمز متمایل به نارنجی میشود. قسمت مورد بهرهگیری این گیاه انتهای خامه و کلاله سه شاخه هست که به نام زعفران سرشناس هست.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
: در کلاله وضعیت ثابت بوده و به طور متوسط 50 بیمار بستری داریم و تقریبا تعداد بستری شدگان و ترخیصی ها برابر است و وضعیت در مینودشت هم با متوسط 50 بستری به همین شکل است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحمید حق شناس که قبل از وزارت کشور در اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان کلاله مشغول خدمت بود؛ مدتی در فرمانداری و بخشداری کلاله مشغول به خدمت بود و پس از آن به عنوان شهردار
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۰    
: در سه هفته اخیر در کلاله روند ثابتی را شاهد هستیم و متوسط بار بستری در این شهرستان 50 بیمار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کلاله همچنین گفت: شهرداری با همکاری نیروی انتظامی، تمامی دستفروشان سطح شهر را ساماندهی می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
، گفت: تعداد بیماران بستری با علائم حاد تنفسی در بیمارستان کلاله 50 نفر، مینودشت 48 نفر، آزادشهر 9 نفر، علی آباد کتول 44 نفر، آق قلا 33 نفر، بندرگز 25 نفر، کردکوی 47 نفر، بندرترکمن 9 نفر، طالقانی گنبد 5 نفر، پیامبر اعظم گنبد 91 نفر، مطهری گنبد 29 نفر
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به فضای فیزیکی در اختیار و محدوده جغرافیایی و الزامات زیست محیطی به نظر اینگونه منطقی تر است که شهرک صنعتی موجود به شهرستان گالیکش واگذار شده و شهرک صنعتی جدید در نقطه ای دیگر در شهرستان کلاله ایجاد شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
: اوایل شیوع ویروس کرونا در کشور مناطقی از استان گلستان همچون کلاله، مراوه تپه و آق قلا دارای وضعیت کاملا سفید بودند که همین امر یک اطمینانی در مردم ایجاد کرد و باعث شد پروتکل های بهداشتی را به طور کامل رعایت نکنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
، گردشگری و صنایع دستی کلاله از صدور 35 مجوز صنایع دستی برای هنرمندان این شهرستان در راستای اشتغالزایی در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد. **
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۲    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 23 38 مینودشت 24 38 گنبد کاووس 23 39 بندرگز 25 34 علی آبادکتول 24 36 گمیشان 24 34 کردکوی 23 36 رامیان 33 37 بندرترکمن 25 34 مراوه تپه 24 35 کلاله 23 38 اینچه برون 24 39
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۲:۲۲    
؛ قاسم دبوری رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کلاله گفت: بارندگی شدید و سیلاب اخیر به 91 کیلومتر راه و 82 دستگاه ابنیه فنی این شهرستان از 15 تا 50 درصد خسارت زد که برآورد اولیه آن بیش از 240 میلیارد ریال بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۹    
، زیرا امکانات بستری بیماران در مراوه تپه بسیار ضعیف است و بیماران در مراکز درمانی دو شهرستان کلاله و گنبدکاووس می شوند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
است که به جهت غربی شرقی از سواحل شرقی دریای کاسپین واقع در شمال شهر گمیشان شروع و تا صخره های بیلی کوه در پارک ملی گلستان (روستای زاو پایین، دهستان عزیزآباد، بخش پیشکمر، شهرستان کلاله) در امتداد گرگانرود احداث شده است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گلستان ما، صبح امروز جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کلاله در خصوص آخرین وضعیت خسارت سیلاب اخیر ناشی از بارش باران، در فرمانداری کلاله برگزار شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بابایی نژاد پیش از این و در زمان فرمانداری محمد حمیدی به عنوان بخشدار بخش پیشکمر شهرستان کلاله معرفی شد و تا امروز در این بخش مشغول به خدمت بود. انتهای پیام/
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهرفراغی شهرستان کلاله با اشاره به وضعیت قرمز استان گلستان با توجه به شیوع کرونا ادامه داد: اسلام دین اجتماعی و همنوع دوستی بوده و صله رحم در آن بسیار تاکید شده اما امسال شرایط کشور به ویژه استان گلستان با توجه به شیوع کرونا متفاوت است.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۱۵    
محمدقلی پور گفت: صبح امروز (شنبه) گرگان و کلاله با 24 درجه خنک ترین شهر استان بوده و دمای هوای اینچه برون هم در 24 ساعته گذشته به 35 درجه سانتیگراد رسید.
16- محور کلاله– مراوه تپه( روستای دهنه)، واقع دراستان گلستان، از مورخ 24 تیر لغایت 20 شهریور 99، ساعت 7 الی 19 ، به دلیل اجرای عملیات بهسازی و تعریض محور، در کیلومتر 500+3 تا 00+5، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۱    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 24 35 مینودشت 24 34 گنبد کاووس 25 38 بندرگز 25 36 علی آبادکتول 24 33 گمیشان 25 36 کردکوی 25 36 رامیان 24 33 بندرترکمن 25 36 مراوه تپه 25 37 کلاله 24 35 اینچه برون 26 37
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس این احکام سیدصادق شیرنگی به عنوان سرپرست فرمانداری بندرترکمن جایگزین الیاس هیوه چی، محمد ابراهیمی تودرواری سرپرست فرمانداری کلاله جایگزین علی اصغر بیانی و محسن سوخته سرایی در علی آباد کتول جایگزین حسن هدایت کتولی شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۲۱:۳۹    
،محمد ابراهیمی تودرواری در مراسم معارفه خود به عنوان فرماندار جدید کلاله، خود را بزرگ شده کوچه خیابان های کلاله دانست و گفت: با تمام مشکلات این شهرستان آشنا و قول می دهم با تمام توان برای رفع آنها اقدام کنم.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۹    
، براساس تفاهمنامه امضاء شده فی مابین خیرین سلامت کلاله و دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان مقرر شد؛ یک دستگاه سی آرم از سوی دانشگاه علوم پزشکی به بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص ) کلاله
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۹    
، کلاله و مراوه تپه جز شهرهایی هستند که از لحاظ ابتلا به هزارنفر جمعیت درجه بالایی دارند و همچنین عدد مولد نسلی در این شهرها به رقم بالایی رسیده که این مشکل در برخی شهر های مازندران هم وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۰۰:۵۸    
** سرپرست جدید فرمانداری کلاله با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان در جلسه شورای اداری این شهرستان معارفه شد. با حکم استاندار گلستان، محمد ابراهیمی تودرواری به عنوان سرپرست فرمانداری کلاله
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۷:۴۶    
، گالیکش، کلاله و مراوه تپه) در مجلس شورای اسلامی که میهمان ویدئو کنفرانسی این جلسه بود به در پیش بودن عید قربان اشاره کرد و گفت: با توجه به احتمال برگزاری جشن های این عید در مناطق اهل سنت نشین استان، افزایش شیوع کرونا در این مناطق قابل پیش بینی است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۷    
، هنگامی که از ابوبکر معنای کلاله را پرسیدند، آن را نمی دانست و گفت: به رأی خود می گویم اگر صواب باشد، از خداست و اگر خطا باشد از من و شیطان است. و یا وقتی معنای أبّا را از عمر پرسیدند، گفت: از تعمّق و تکلّف نهی شده ایم
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
، تصریح کرد: اما اکنون به لحاظ برخی ملاحظات مانند تولید کشاورزی، قومیتی و مذهبی عمده ابتلا در شرق استان مانند گنبدکاووس کلاله و مراوه تپه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۷    
، ادامه داد: در شهرستان های شرق استان گلستان اعم از کلاله و مراوه تپه شاهد شیوع ویروس کرونا در یک ماه اخیر هستیم و برای بخش های مختلف از جمله برای تأمین اکسیژن ساز تصمیم خوبی گرفته شد و دو دستگاه در یکی از بیمارستان های گلستان نیز نصب شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
، قومیتی و مذهبی عمده ابتلا در شرق استان مانند گنبدکاووس کلاله و مراوه تپه است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
، متاسفانه در خصوص موارد ابتلای جدید در این دو استان نگران هستیم مثلا شهر آمل ضریب آر آن به 2 رسیده است که از لحاظ میزان ابتلا رقمی مشابه رقم های ابتدای اسفند است در استان گلستان هم که ما موارد ابتلای شدید در اسفند و فروردین عمدتا در غرب و مرکز استان داشتیم به دلیل ملاحظات تولید کشاورزی و برخی
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
، اما اکنون به لحاظ برخی ملاحظات مانند تولید کشاورزی، قومیتی و مذهبی عمده ابتلا در شرق استان مانند گنبدکاووس کلاله و مراوه تپه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۵    
وی افزود: بیمارستان های شرق گلستان 35 تا 40 نفر بیمار کرونایی دارند، در حال حاضر 60 نفر در مینودشت و کلاله بستری هستند و سیستم های اکسیژن آنها جوابگوی بیماران نیست و از کپسول های سطح شهرستان برای این منظور استفاده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۸    
، امام جمعه اهل سنت کلاله نیز با بیان اینکه به علت شیوع کرونا و وضعیت قرمز در این شهرستان نماز عید قربان اقامه نمی شود، از مردم خواست برای حفظ جان خود و دیگران هیچ تجمعی در عید قربان نداشته باشند. امام جمعه اهل سنت
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در این مراسم از زحمات علی اصغر بیانی فرماندار سابق کلاله تشکر و قدردانی شد و با حکم استاندار گلستان، محمد ابراهیمی تودرواری به سرپرستی فرمانداری کلاله
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دستگیری 4 سارق حرفه ای و کشف 20 فقره سرقت در کلاله سرهنگ سید خلیل هاشمی فرمانده انتظامی شهرستان کلاله
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۳    
شهر کمترین دما بیشترین دما شهر کمترین دما بیشترین دما گرگان 22 30 مینودشت 25 29 گنبد کاووس 23 31 بندرگز 24 30 علی آبادکتول 23 30 گمیشان 24 31 کردکوی 22 30 رامیان 23 30 بندرترکمن 25 30 مراوه تپه 25 29 کلاله 22 30 اینچه برون 24 31
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کلاله گفت: مردم نباید مراسمات عروسی و عزا را در این شرایط زمانی برگزار کنند؛ دلیلی وجود ندارد که انسان خود را به مهلکه بیندازد و جان خودش و دیگران را با خطر مواجه کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
، معدن وتجارت شهرستان کلاله هفته ای یک بار مراکز توزیع گاز مایع و نمایندگی های فروش سیلندر گاز مایع در شهرستان کلاله
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رضا آریان پور نماینده مردم کلاله به وزرای جهاد کشاورزی، نیرو و کشور لزوم تسریع در رسیدگی به مناطق سیل زده استان گلستان و جبران خسارات ایجاد شده را متذکر شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
، حجت الاسلام رضا کشیری، امام جمعه سابق کلاله در مراسم وداع خود با شهدای گمنام این شهر در گفتگو با خبرنگار ما و در آخرین سخن خود با مردم شهرستان، گفت: از مردم می خواهم که نماز جمعه را ترک نکنند؛ چرا که نماز جمعه باعث تقویت ولایت فقیه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۰    
، شهرستان های بندرگز، بندر ترکمن، گمیشان، گنبدکاووس، آزادشهر و کلاله جزو منطقه سبز قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۳    
مدتی است برخی شهروندان در شهرستان کلاله نسبت به عدم جدول کشی در برخی نقاط شهر گلایه مند هستند در همین رابطه گفتگویی با خلیل سعدی شهردار کلاله
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
، کلیبر، خداآفرین و جلفا دچار آتش سوزی شد و بخش هایی از مراتع بین روستاهای سوتن و کلاله خداآفرین در آتش سوخت و علت آتش سوزی روشن کردن آتش توسط تعدادی از افراد که در منطقه اتراق کرده بودند، اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
طی احکام جداگانه ای از سوی دکتر حق شناس استاندار گلستان، سید صادق شیرنگی به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن، محسن سوخته سرایی به عنوان سرپرست فرمانداری علی آباد کتول و محمد ابراهیمی تودرواری به عنوان سرپرست فرمانداری کلاله منصوب شدند.

Pages