شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۳:۵۸Jun 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین خبرهای شهرستان ابهر

ایسنا   ۹ ساعت پیش    
، افزود: در حال حاضر طبق مصوبه ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا، تردد غیرضروری و بدون داشتن مجوز در شهرستان های زنجان، ابهر، خدابنده و خرم دره که وضعیت نارنجی دارند، ممنوع بوده و متخلفان اعمال قانون خواهند شد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
، ابهر، خدابنده و زنجان در جمع شهرستان های نارنجی باقی مانده و وضعیت در شهرستان های طارم، ماه نشان، سلطانیه و ایجرود زرد است؛ وضعیتی که در سایه عادی انگاری و بی توجهی مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی به سرعت قابل تغییر است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۵    
نماینده مردم شهرستانهای ابهر ، خرم دره وسلطانیه در مجلس شورای اسلامی در پایان از آمادگی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با برنامه های کمیته امداد استان خبر داد وگفت
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۹    
احمدی با تاکید بر اینکه در شهر ابهر مشترکان خانگی حدود 46 هزار مشترک، مشترکان عمومی 2000 مشترک، مشترکان چاه های کشاورزی 208 مورد، صنایع کشاورزی 248 مورد و انشعاب در بخش صنعتی 448 مورد است، ادامه داد: جمع کل مشترکان شهرستان
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۴۳    
سلطانی تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته صائین قلعه از توابع شهرستان ابهر با میزان دمای 13+ درجه سانتیگراد و حلب از توابع شهرستان ایجرود نیز با 41+ درجه سانتیگراد به ترتیب خنکترین و گرمترین نقطه این استان گزارش شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۴۳    
، صائین قلعه با 13 و حلب با 41 درجه بالای صفر به ترتیب خنک ترین و گرم ترین ایستگاه های استان زنجان بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
این موضوعات موجب واکنش رئیس هیأت عالی نظارت استان زنجان شد و حجت الاسلام حسن شجاعی نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در توئیت های جداگانه ای نسبت به
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۶    
، در شرف امضاست و قطعات 6رام شامل 30واگن مترویی قطار شهری شهرهای شیراز، اصفهان و تبریز، در مرحله آزاد سازی اسناد حمل و ترخیص کالاها از گمرکات برای تولید و ساخت داخل در کارخانه واگن سازی ایریکو ابهر قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۵    
امام جمعه ابهر به نامزدهای شوراها نیز گفت: همانگونه ک در طول دوره تبلیغات با نصب عکس و پوستر بر روی در و دیوار، همسایه ها را آزرده خاطر و سطح شهر را نابسامان کردند حالا باید کریمانه و جانانه از همین امشب شروع به پاکسازی شهر بکنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۸:۴۲    
از حضور عزتمندانه مردم ابهر در انتخابات تشکر می کنیم. فرماندار ابهر گفت: شور و نشاط در روستاهای ابهر
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۷:۴۱    
، ابهر، خرم دره، قیدار و آب بر با توجه به جمعیت و جایگاهی که در استان دارند، اعضای شورا همواره بیش از سایرین در معرض نقد بوده اند و همین مسئله می طلبد انتخابی که قرار است در این حوزه ها انجام شود، با دقت بیشتری به صندوق های رأی ختم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
، ابهر، خرمدره، ماهنشان، ایجرود ، طارم، سلطانیه و خدابنده امروز همزمان با انتخابات ریاست اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای خود را نیز انتخاب خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ابهر ادامه داد: باید مراقب باشیم؛ وفاداری با انقلاب و مردم و سابقه انفعال در برابر دشمن نداشتن بسیار مهم است و چه بسیار کسانی که در دوره های گذشته بودند اما اکنون نوکر و کلفت آمریکا هستند
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن شجاعی ظهر امروز (28 خرداد ماه) در حاشیه حضور در شعبه رای ابهر با اشاره به فرارسیدن 28 خرداد و انتظار مردم برای رسیدن این روز، اظهار کرد: در این روز سرنوشت ساز تغییر و تحولاتی که مورد نیاز کشور و به نفع مردم است به دست خود مردم رقم خواهد خورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس با بیان اینکه به واسطه مشکلات معیشتی، مردم گلایه و دلخوری هایی دارند، اظهار داشت: راه بروز دادن این گلایه ها، قهر با صندوق رأی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر در پای صندوق های رای حضور مردم کم رنگ باشد، دشمن آماده ضربه زدن است. راه نشان دادن گلایه رای به کاندیدای اصلح است و باید در این راستا گام برداریم.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۲    
نماینده مردم ابهر و خرم دره در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم مشکلات معیشتی داشته و گرانی موجب دلخوری و گلایه به حق مردم شده است چرا که با وجود اینکه 7 درصد منابع و یک درصد جمعیت در ایران وجود دارد، چنین مشکلاتی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم استان در هشت شهرستان زنجان، ابهر، خرمدره، ماهنشان، ایجرود ، طارم، سلطانیه و خدابنده امروز همزمان با انتخابات ریاست اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای خود را نیز انتخاب خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۹    
وی افزود: در سدّ کینه ورس نیز که تأمین کنندۀ بخش قابل توجهی از آب شرب شهرهای ابهر و خرمدره است، میزان ورودی آب نسبت به سال گذشته 53 درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
، جمالی نژاد همچنین گفت: بر اساس آخرین برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته الحاقیه قرارداد 630 دستگاه واگن مترویی با توجه به امضای اعضای کنسرسیوم، در شرف امضاست و قطعات 6 رام شامل 30 واگن مترویی قطار شهری شهرهای شیراز ،اصفهان، و تبریز
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
، درشهرستان ابهر 280 واحد صنعتی کوچک و بزرگ در حال فعالیت و تولید انواع محصولات هستند. شرکت صنعتی سیم و کابل ابهر یکی از واحد های نمونه شهرستان ابهر، کشور و خاورمیانه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در حوزه انتخابیه ابهر 4200 هزار نیرو کار برگزاری انتخابات در این حوزه را بر عهده دارند. فرماندار شهرستان ابهر
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۹    
فیروزفر در ادامه با تأکید بر اینکه همه اعضای مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر باید برای برون رفت از مشکلات و تنگناها تلاش کنند، بیان کرد: واحد ابهر
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۶    
رئیس دادگستری ابهر با بیان اینکه ماده 10 این دستورالعمل نیز به تشویق مدیران اختصاص دارد که به وظایف خود، خوب عمل کرده اند، عنوان کرد: قانون همیشه مچ گیرانه نیست.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
26- شایان حاجی قربانی/مدیر رادیو ابهر 27- فاطمه حیدری / خبرنگار 28- بهروز حسینی / فعال رسانه ای 29- سید کریم حری زنجانی / صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه اقتصاد زنجان 30- جعفر خداقلی زاده / مدیر پایگاه خبری بصیرت 31- علی درویشی / خبرنگار ندای
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۰    
، حلب 16 و 40، فیله خاصه 20 و 39، خیرآباد 14 و 39، دندی 17 و 39، گرماب 15 و 39، زرین رود 20 و 39، نیک پی 17 و 38، باش قشاق گرماب 17 و 38، چورزق 22 و 37، دانشگاه زنجان 20 و 36، آب بر 21 و 36، پری 19 و 36، خرمدره 18 و 36، ابهر 17 و 35، گیلوان 23 و 35،
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۵    
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر، آثار هنرجویان دوره نقاشی کودک و نوجوان آموزشگاه هنر معاصر ابهر به صورت مجازی در صفحه "نمایشگاه آثار هنرمندان ابهر
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۳    
تاراسی با بیان اینکه دو شهرک گلخانه ای فعال در شهرستان های طارم و زنجان دارد،ابراز کرد: شهرک گلخانه ای خمارک در شهرستان خدابنده آماده شده و در حال واگذاری به سرمایه گذار است و شهرک گلخانه ای وحدت در شهرستان ابهر هم در دست احداث است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۱    
برگزاری نشست بصیرت افزایی در مسجد چهارده معصوم(ع) ابهر به مناسبت دعوت از عموم مردم برای حضور حداکثری در انتخابات، نشست روشنگری با حضور جمعی از فعالان مسجدی در مسجد چهارده معصوم(ع) ابهر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۷    
همچنین بیشترین تعداد انشعابات غیرمجاز مربوط به شهرهای زنجان، ابهر، طارم و قیدار است. انتهای پیام
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
؛ قاتل سه عضو خانواده مرداد ماه سال 1397 هم سه عضو خانواده ای که برای شنا به داخل آب جمع شده در پشت سد کینه ورس ابهر رفته بودند غرق شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
31- علی درویشی / خبرنگار ندای ابهر 32- مسعود دهقان/ مدیر کانال گوزل شناطیم 33- محمود دودانگه / خبرنگار ندای ابهر 34- سمیه دودانگه / فعال رسانه ای 35- لیلا دانش نیا / خبرنگار ندای
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۲    
رضوی با بیان اینکه بیش از 489 میلیارد ریال به حساب شهرداری ها و دهیاری های شهرستان ابهر پرداخت شده، افزود: سهم شهرستان خرمدره بیش از 218 میلیارد است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۸    
، افزود: میزان کمینه و بیشینه دمای رخ داده در ایستگاه های هواشناسی استان زنجان طی 24 ساعت گذشته در گرماب 12 و 37، سجاس 12 و 34، زرین رود 13 و 37، دانشگاه زنجان 13 و 36، حلب 13 و 37، سلطانیه 14 و 34، نیک پی 15 و 37، ابهر
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-امام جمعه ابهر، گفت: برای تحقق آینده خوب، باید عالمانه، شجاعانه و کریمانه در پای صندوق های رای حاضر شویم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۸    
، بیمارستان آیت الله موسوی و مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر (عج)، شهرستان خرمدره واقع در بیمارستان بوعلی سینا، شهرستان ابهر واقع در بیمارستان امدادی، شهرستان ماهنشان واقع در بیمارستان رازی، شهرستان ایجرود (زرین آباد) واقع در بیمارستان ایثار،
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زمینه تحول در نظام آموزشی، بیان کرد: آماده هر نوع حمایت و پشتیبانی، جهت پیشرو شدن این منطقه در این موضوع مهم هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جوان کیا با اشاره به اینکه دشت ابهر یکی از دشت های بحرانی استان است که کمبود بارش ها در این دشت نیز تاثیرگذار بوده است، متذکر شد: سالانه شاهد افت آب های زیرزمینی در دشت ابهر هستیم.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۸    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ابهر در پایان تصریح کرد:دولت آینده باید دولتی جوان در سایه انقلاب اسلامی باشد و هر چه جوانان نقش پررنگ تری داشته باشند، می توانند موجب پیشرفت جامعه و نیز الگویی برای نسل های آینده باشند .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۲۶    
3-همراهی در ارجاع کودکان جهت اقدامات درمانی، پزشکی قانونی – همراه بیمارستان، کار درمانی و غیره 4-پخت و پز غذا براساس برنامه غذایی تأیید شده از سوی مرکز بهداشت 5-مراقبت از کودکان در محل قرنطینه 8 واحد کاری 6-انجام امورات نظافتی
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۵۸    
، همدان، زنجان، ابهر و... با درگذشت خود یا فرزندانشان مزاراتی به وجود بیاید که امروزه آن ها که محبوب تر بودند را در نقاط مختلف کشور شاهد هستیم. مانند شاه عبدالعظیم حسنی، شاهچراغ یا مزارات بزرگان سادات که در مناطق مختلف وجود دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
، در رابطه با آمادگی مراکز ملکی خرید گندم استان زنجان، اظهار کرد: 35 مرکز در شهرستان های ابهر، ایجرود، خدابنده، خرمدره، زنجان، سلطانیه، طارم و ماهنشان آماده دریافت گندم از کشاورزان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
، گرماب 8 و 33، سجاس 8 و 32، زرین رود 10 و 33، سلطانیه 10 و 32، دانشگاه زنجان 11 و 32، باش قشلاق گرماب 11 و 33، صائین قلعه 12 و 34، حلب 13 و 35، ابهر 13 و 33، نیک پی 13 و 33، دندی 14 و 34، زنجان 14 و 33، قیدار 14 و 30، خرمدره 15 و 32، ماهنشان 16 و 36،
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
، مدیر عامل شرکت آبفای استان هم با قدردانی از دقت نظر رسانه استانی در ترویج استفاده بهینه از منابع آبی استان افزود: تصفیه خانه فاضلاب در شهرهای زنجان، ابهر، ماهنشان و دندی در دست بهره برداری بوده و در شهرهای زرین آباد، ارمغانخانه و خرمدره نیز در دست احداث است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
: سوالی که از آقای جلیلی دارم شما در سال هایی که مسئول بودید به غیر خاطره گویی و اتلاف وقت چه دستاوردی برای مردم داشتید؟ انتخابات 1400 حسن شجاعی علی آبادی نماینده مردم ابهر،خرمدره و سلطانیه و نائب رئیس کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۵۵    
طاهرخانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابهر زنجان در گفتگو با میزان گفت: مشکلات تولید شرکت مجتمع فولادی طیبی که یک شرکت فعال در محصولات فولادی است با اقدام قضایی دادستانی ابهر مرتفع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
، عزت الله اکبری تالارپشتی در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی صائین قلعه
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۵    
، ابهر و ایجرود توزیع شده است،ابراز داشت: تولیدات نوغانداران طارم برای تولید نخ از پیله به رشت و مازندران ارسال می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
، اظهار کرد: رنکینگ شهرستان ها به ترتیب خرم دره، ابهر، سلطانیه، خدابنده، ماه نشان، زنجان، ایجرود و طارم بوده و برخی از شهرستان ها علاوه بر اینکه روند نزولی داریم، شکل صعودی به خود گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۵    
فرماندار ابهر با اشاره به در پیش بودن روزهای گرم تابستان و ضرورت صرفه جویی در مصرف آب و برق، خاطرنشان کرد: صرفه جویی در فرهنگ دینی ما نیز مورد تاکید است که برای تحقق این امر، هر کس باید صرفه جویی را از خانواده خود آغاز کند. انتهای پیام
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
، میزان پی سی آر کرونایی شهرستان ابهر در هفته گذشته 32 درصد بود که در زمان حاضر به 20 درصد رسیده است، اما در صورت بی توجهی ها این رقم می تواند حتی به 50 درصد نیز برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۱    
حجت الاسلام جعفر رحیمی ظهر امروز (24 خردادماه) در جلسه شورای اداری ابهر، با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات پیش رو بسیار مهم و حساس است، تصریح کرد: برخی در تلاش برای القای دلسردی مردم از انتخابات و نظام هستند اما باید اصل حضور در این عرصه جدی گرفته شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
- ایجاد 130 واحد کارگاهی و صنفی در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان استان زنجان - توسعه شهرک صنعتی زنجان 1 (اشراق) و اتصال خط راه آهن شهرک صنعتی زنجان 1 به شبکه راه آهن سراسری مسیر تهران زنجان تبریز - عقد تفاهم نامه با وزارت نیرو برای تأمین برق شهرک صنعتی افق
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
،برای 120 نفر به میزان 840 نفر ساعت به صورت قطبی در زنجان و ابهر برگزار گردیده و همچنین اعتبار به مبلغ 169 میلیون تومان جهت خرید اقلام بهداشتی، ابزار های مورد نیاز، پذیرایی نوآموزان، و ... توزیع شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۸    
مطالبات زیست محیطی رامین کلانتری از شهروندان شهرستان ابهر نیز از نبود فضای ورزشی کافی گلایه می کند و می افزاید: پروژه های بزرگی مانند استادیوم 15 هزار نفری از سه دولت پیش شروع شده ولی تا کنون به پایان نرسیده است
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۶    
در مسجد خاتم الانبیای ابهر نیز نشست سیاسی و بصیرتی با حضور دکتر محمود قاسمی از کارشناسان و هادیان سیاسی کشوری در آستانه فرارسیدن انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۴    
، 96 واحدی هیدج، 16 واحدی صائین قلعه، 200 واحدی آببر، 126 واحدی خرمدره و 80 واحدی فاز 2 هیدج از جمله پروژه هایی است که در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد انقلابی در حال اجرا است.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تیرماه همان سال کودک 7ساله ابهری نیز که برای بازی به همراه خانواده اش به پارک پردیس ابهر رفته بود درحال سرسره بازی بود که ناگهان تجهیزات سرسره بر سر پسربچه 7ساله آوار شد و جان او را گرفت
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از توابع استان زنجان گفت: به منظور کشف وسایل نقلیه مسروقه، با تشکیل اکیپی مجرب از ماموران پلیس آگاهی و واحدهای تجسس کلانتری های شهرستان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح حوزه استحفاظی اجرایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
این در حالی است که 50درصد آب شرب زنجانی ها، از سد تهم تامین می شود و تقریبا 50درصد نیاز آبی آشامیدنی شهرستان های ابهر و خرمدره از کینه ورس.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
: معادن زیادی در ابهر وجود دارد که باید توسعه یابد. خدابنده نیز دارای دشت های وسیعی است که گندم زیادی در این منطقه به صورت دیم تولید می شود اما مهاجرت در این شهرستان نیز زیاد است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
،تاکید کرد: این استان مستعد سیل خیزی است که باید مرتفع شود و معادن زیادی در ابهر وجود دارد که باید توسعه یابد و خدابنده نیز دارای دشت های وسیعی است و در بخش کشاورزی جایگاه خوبی در کشور دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
: شهرستان ابهر نیز ظرفیت های معدنی و توسعه معادن را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
: معادن زیادی در ابهر وجود دارد که باید توسعه یابد. خدابنده نیز دارای دشت های وسیعی است که گندم زیادی در این منطقه به صورت دیم تولید می شود اما مهاجرت در این شهرستان نیز زیاد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
، اظهار کرد: معادن زیادی در ابهر وجود دارد که باید توسعه یابد. خدابنده نیز دارای دشت های وسیعی است که گندم زیادی در این منطقه به صورت دیم تولید می شود اما مهاجرت در این شهرستان نیز زیاد است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۲    
معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به ساخت پردیس سینمایی در شهرستان ابهر، افزود: پیشرفت این پروژه که توسط بخشی خصوصی در حال اجرا است، مطلوب است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۰    
، با بیان اینکه افراد برای هماهنگی شرکت در مشاوره می توانند به ادارات ورزش و جوانان استان و خود مراکز مشاوره ای که در شهرهای زنجان و ابهر
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۱۴    
این مسئول با اشاره به تعداد واجدین شرایط رای دادن در ابهر، ادامه داد: پیش بینی می شود در انتخابات پیش رو 105 هزار نفر از جمعیت 200 هزار نفری شهرستان ابهر واجد شرایط رای دادن باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۹    
در همین رابطه شهردار هیدج با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی با نامزدهای انتخاباتی، می گوید: با پیشنهاد شهرداری و حمایت نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر هیدج
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکرد نهادهای جمهوری اسلامی در زمینه عدالت، گفت: عدالت از آرمان هایی است که مردم خواهان آن هستند و انقلاب اسلامی هم بر مبنای آن شکل گرفته است؛ در طول 42 سال گذشته
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۹    
: در شهرستان های زنجان و ابهر بیشترین دستگاه ماینر کشف شده است و در این میان استخراج غیر مجاز رمز ارز پایمال کردن حقوق آحاد مردم است و با آن دسته از افراد که به صورت غیر قانونی اقدام به استخراج رمز ارزها کنند به شدت برخورد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۳    
: هفت کتابفروشی در شهر زنجان و یک کتابفروشی در ابهر، مجری طرح " بهارانه کتاب 1400 " هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تعداد ثبت نام کنندگان از شهرستان های ابهر و ایجرود به ترتیب 51 و 14 نفر، از زنجان 191 نفر، خدابنده 192 نفر، خرمدره 26، سلطانیه 28، طارم 57 و ماهنشان 2 نفر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۷    
، سجاس 9 و 31، حلب 9 و 34، زرین رود 9 و 33، زنجان 10 و 33، گرماب 10 و 34، دانشگاه زنجان 10 و 33، صائین قلعه 11 و 34، فرودگاه زنجان 11 و 31، نیک پی 11 و 34، سلطانیه 12 و 31، باش قشلاق گرماب 12 و 33، دندی 12 و 34، ابهر 14 و 34، پری 15 و 32،
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۲    
وی با بیان اینکه بیشترین تعداد انشعابات غیرمجاز مربوط به شهرهای زنجان، ابهر، طارم و قیدار است، افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، جمع آوری 3000 انشعاب در دستور کار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
، اظهار داشت: این حزب در اکثر استان های کشور فعالیت خود را آغاز کرده و در استان زنجان نیز اقدامات لازم در راستای فعالیت شعبه استانی و دفاتر شهرستانی در دست اقدام بوده و در سال جاری مجوز فعالیت دفاتر شهرستان های زنجان، ماهنشان و ابهر
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
، حجت الاسلام جعفر رحیمی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر ابهر به سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی(ره) در سال 1358 اشاره و اظهار کرد: کشاورزی از نظر اقتصادی، اجتماعی
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۳    
: ثبت نام دور جدید طرح اقدام ملی مسکن در دو شهر سلطانیه و صائین قلعه استان زنجان انجام می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
، مشهور به حسن رعیت که به دلیل اتهامات اقتصادی بازداشت و دادگاه وی در حال برگزاری میباشد 14- فریدون احمدی، نماینده زنجان و محمد عزیزی، نماینده ابهر
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۰:۰۵    
• شهادت شهید امان الله مکارم (استان اصفهان، شهرستان شهرضا) (1360 ه.ش) • شهادت شهید علی میرخلف زاده (استان اصفهان، شهرستان اصفهان) (1360 ه.ش) • شهادت شهید پرویز مهدیان پور (استان مازندران، شهرستان بهشهر) (1360 ه.ش) • شهادت شهید محمدافضل گروسی (استان زنجان، روستای اردجین) (1360 ه
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
، افزود: وضعیت شهرستان های ابهر، خدابنده و خرمدره به لحاظ مثبت شدن تست پی سی آر مناسب نیست و فرمانداران باید نسبت به این مهم تمهیدات لازم را بیاندیشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
وی از راه اندازی ستاد شهرستانی جلیلی در دیگر مناطق استان از جمله ابهر، طارم و سلطانیه خبر داد و با بیان اینکه اهتمام برای راه اندازی این ستاد در سایر شهرستان های استان نیز وجود دارد
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
استان زنجان سلطانیه و صایین قلعه استان سمنان آرادان، بی ارجمند، دامغان، شهر جدید ایوانکی، کلاته خیج، گرمسار، میامی، مهدی شهر
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وی خاطر نشان کرد: طبق برش نهایی شمار پایگاه های استانی در شهرهای ابهر، خرمدره، خدابنده، سلطانیه، طارم و ماهنشان به ترتیب 55، 48، 35، 22، 35 و 10 پایگاه در نظر گرفته شده که در ایجرود 32 و بزینه رود نیز 35 پایگاه برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۷    
فرماندار شهرستان ابهر گفت: پیش بینی می شود در انتخابات پیش رو 105 هزار نفر از جمعیت 200 هزار نفری شهرستان ابهر
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بانو خدیجه قدرت بیگلو مادر شهید حمزه علی اسدی از شهدای ابهر به دلیل کهولت سن و بیماری، دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۶    
، حلب از توابع شهرستان ایجرود و شهرستان ابهر با 34+ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان گزارش شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
باید توجه داشت که آب سه شهر زنجان، ابهر و خرم دره از سدهای تهم و گلابر تامین می شود و کاهش در حجم آن می تواند مشکلاتی را برای تامین به وجود آورد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۵۵    
رفع تصرف بیش از 4 هزار متر از اراضی کشاورزی ابهر به ارزش بیش از 23 میلیارد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ابهر از رفع تصرف بیش از 4 هزار و 530 متر مربع اراضی این شهرستان به ارزش 23 میلیارد و 530 میلیون ریال خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۴:۴۱    
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر ، در روز سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، علی نیکزاد عصر امروز در جمع مردم ابهر با بیان اینکه انقلاب ایران بعد از پیروزی زیر سیطره غرب و شرق نرفت، اظهار کرد: هدف از انقلاب زدودن همه بدی ها از جامعه ایرانی بود و قرار بود پدری شرمنده خانواده خود نشود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استان زنجان شهرهای سلطانیه و صایین قلعه. استان سمنان شهرهای آرادان، بیارجمند، دامغان، شهر جدید ایوانکی، کلاته خیج، گرمسار، میامی، مهدی شهر
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۲۵    
علی نیکزاد بعد از ظهر امروز (19 خردادماه) در جمع مردم ابهر، با بیان اینکه انقلاب اسلامی در ایران برای حاکمیت اسلام و ارزش های آن به رهبری امام راحل شکل گرفت، افزود: در آن برهه حساس، علی رغم همه فشارها، انقلاب ما زیر سیطره شرق و غرب نرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۱۹    
در این دوره فقط در 2 شهر صائین قلعه و سلطانیه ، ثبت نام مسکن ملی ، آن هم به تعداد محدود، انجام می شود. به گفته ی وی ، فرصت ثبت نام در دور جدید مسکن ملی 7 روز است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
، خدابنده، ابهر و خرم دره در وضعیت نارنجی بوده و مابقی شهرستان ها زرد هستند، افزود: پیش بینی می شود در هفته دوم و سوم تیرماه روند صعودی بیماران در بخش های سرپایی و بستری را شاهد باشیم چرا که در حال حاضر پروتکل های بهداشتی بسیار پایین آمده و در زنجان به 60
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
قلعه سمنان آرادان سمنان بیارجمند سمنان دامغان سمنان شهر جدید ایوانکی سمنان کلاته خیج سمنان گرمسار سمنان میامی سمنان مهدی شهر سیستان و بلوچستان ایرانشهر سیستان و بلوچستان راسک سیستان و بلوچستان شهر جدید تیس سیستان و بلوچستان
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
قلعه سمنان شهرهای آرادان، بیارجمند، دامغان، شهر جدید ایوانکی، کلاته خیج، گرمسار، میامی، مهدی شهر.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی همچنین دانشجویان شهرستان ابهر نیز تریبون آزاد مردمی در پارک پردیس این شهرستان برگزار کردند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۵۷ سایت دیگر  
قلعه سمنان شهرهای آرادان، بیارجمند، دامغان، شهر جدید ایوانکی، کلاته خیج، گرمسار، میامی، مهدی شهر سیستان وبلوچستان شهرهای ایرانشهر، راسک، شهر جدید تیس، گلمورتی، نگور، کنارک، خاش، شهر جدید رامشار فارس شهرهای آباده، شهر جدید صدرا، اوز، خنج، گله دار
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۴    
امام جمعه ابهر نیز با تاکید بر اینکه داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری و همچنین شوراها باید شفافیت لازم را در برنامه ها و صحبت خود داشته باشند و از دروغ پردازی و ارائه برنامه های غیرواقع پرهیز کنند

Pages