جمعه ۰۴ فروردینساعت ۰۴:۳۸Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین خبرهای شهرستان فاروج

، گفت: آب شرب شهر فاروج و تیتکانلو و روستاهای بخش مرکزی و خبوشان از 60 حلقه چاه و 6 دهنه چشمه با دبی 203 لیتر بر ثانیه تامین می شوند که با توجه به بررسی های صورت گرفته بیش از 180 لیتر بر ثانیه کسری تامین آب برای مشترکین تحت پوشش خدمات این امور محاسبه شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری طرح های خراسان شمالی افزود: این نورزگاه ها در شهرستان بر بجنورد، فاروج، گرمه و جاجرم برگزار شده است. انتهای پیام/
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری افزود: این نورزگاه های در شهرستان بجنورد، فاروج، گرمه و جاجرم برگزار شده است. انتهای پیام
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
:همچنین از 24 اسفند تا یکم فروردین بیشترین تردد در محورهای استان نیز محور چناران-مشهد و مشهد- چناران در صدر بوده که به لحاظ افزایش ترافیک جاده ای نیز محور شمال بین قوچان و فاروج
مشهد فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
وی افزود: به لحاظ افزایش ترافیک جاده های ورودی برای وسیله های شخصی جاده قوچان فاروج 53درصد،سبزوار 26درصد،جنوب استان 3درصد و شرق استان 1درصد از تاریخ 24اسفند تا اول فروردین بوده است که در مجموع رشد 23درصدی در این زمینه داشته ایم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۷    
همزمان با سراسر کشور طرح نوروزی پویش همراهان سفر ایمن در مجتمع خدماتی - رفاهی ثامن الائمه شهرستان فاروج آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وی فاروج معروف به شهر آجیل و دارای بوم گردی های متنوع را محور چهارم، همچنین بجنور، گرمه و جاجم را به عنوان پنجمین محور معرفی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
، امامزاده حمزه رضا و بقعه شیخ رشیدالدین محمد در شیروان، آب انبار صفی آباد، آرامگاه شاهزاده عبدالرحمن خرق، امامزاده سلطان جعفر سیاه دشت، قلعه شاه جهان، مسجد کهن روستای استاد و مقبره بابا و بی بی در شهرستان فاروج
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
، بجنورد – اسفراین و شیروان- فاروج با بارش خفیف باران همراه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۷    
شهرستان فاروج با مساحت حدود یک هزار و 736 کیلومتر مربع، دروازه شرقی خراسان شمالی است این شهرستان به واسطه فروشگاه های متعدد آجیل و خوشکبار به شهر آجیلی شهرت یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
، بجنورد – اسفراین و شیروان- فاروج با بارش خفیف باران همراه است. همچنین محور گردنه های امین الله، جوزک مه آلود است.
وی افزود: طی این مدت، قوچان - فاروج و بالعکس، پرترددترین محور و جنگل گلستان - چمن بید (چشمه خان)، پرترافیک ترین و صفی آباد - گراتی و بالعکس کم ترددترین محور استان به ثبت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
محبان گفت: همچنین در محور شیروان فاروج یک خودرو واژگون شد که 6 مصدوم بر جای گذاشت. محبان گفت: رانندگان دقت لازم را داشته باشند و از رانندگی در حالت خواب آلودگی پرهیز کنند. کد خبر 5738265
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵    
، شمال خراسان که در برگیرنده شهرهای بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، فاروج، گرمه، رازوجرگلان، جاجرم است، ازجمله مناطقی است که موسیقی در آن از انواع و اقسام مختلف، حضوری قابل تأمل دارد که قسمتی از موسیقی شمال خراسان، موسیقی کوهپایه ای است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی نوروزگاه و سیاه چادر عشایر در ورودی شهرستان فاروج از سمت قوچان با هدف ارائه خدمات به مسافران و گردشگران نوروزی پیش از آغاز سال نو برپا شد و تا پایان سفر ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
7- محورهای آزادراهی و بزرگراهی مشهد - قوچان، مشهد - سبزوار، مشهد - تربت حیدریه و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ های ذیل در این محورها ممنوع می باشد: 7-1) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 27، 28 و 1401/12/29 7-2) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 3، 4، 11
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۰    
، تپه بام فاروج، محوطه باستانی معصوم زاده، استقرارگاه قلعه خان، تپه ریوی در مانه و سملقان، تپه باستانی ارگ نادری در شیروان، جیران تپه اسفراین، تپه پهلوان و محوطه باستانی چلو در دشت جاجرم همگی نشان از وجود تمدنی چندین هزار ساله در این منطقه دارد .
بر اساس این گزارش شاداب سازی محوطه کتابخانه ملاصدرا با همکاری شهرداری فاروج و تعبیه قفسه کتاب با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد جهت فروش کتاب و اختصاص پنجاه درصد درآمد جهت خرید جوایز مسابقات فرهنگی مشترک از دیگر مصوبات این نشست بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، شهرستان اسفراین در جنوب شرقی استان خراسان شمالی قرارگرفته و از شمال به شهرستان بجنورد، از شمال شرقی به شهرستان شیروان، از شرق به شهرستان فاروج
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
: این موزه ها شامل موزه تاریخ شهر فاروج، موزه فرش و مردم شناسی شیروان، موزه قلعه جلال الدین گرمه، موزه تاریخ شهر و گرمابه جاجرم، موزه مردم شناسی عمارت مفخم و موزه اسناد خطی آینه خانه مفخم است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۶    
وی با بیان اینکه شهرستان های فاروج، اسفراین، شیروان، رازوجرگلان و نیز در همان رنگبندی زرد کرونایی باقی ماند، افزود: شهرستان گرمه نیز که پیش از این زرد بود به وضعیت آبی رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وی با اشاره به موزه های فعال در سطح استان نیز بیان کرد: طی ایام نوروز، 6 موزه در شهرستان های بجنورد، شیروان، فاروج، گرمه و جاجرم برای بازدید مسافران و گردشگران نوروزی آماده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
، جاجرم 4، شیروان 10، آشخانه 5، راز و جگلان 8، گرمه 3 و فاروج 3 داروخانه به صورت چرخشی فعال خواهند بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۱    
شهرستان قوچان در فاصله 130 کیلومتری مشهد مقدس و در مسیر جاده آسیایی و شمال شرقی کشور قرار دارد و محدوده آن از شمال به درگز و کشور ترکمنستان و از جنوب به نیشابور و از شرق به چناران و از غرب به فاروج
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
، موزه باستان شناسی و مردم شناسی، موزه گرمابه و تاریخ شهر فاروج، موزه گرمابه و تاریخ شهر جاجرم، موزه قلعه جلال الدین، موزه تاریخ شهر شیروان و موزه فرش شیروان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۱    
شهرستان های رازوجرگلان، شیروان، فاروج، اسفراین در وضعیت زرد و گرمه نیز در همان رنگبندی آبی کرونایی باقی ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بر همین اساس شهرهای فاروج، جاجرم، اسفراین و رازوجرگلان، شیروان در وضعیت زرد کرونایی و بجنورد، مانه وسملقان و جاجرم در وضعیت نارنجی و گرمه در وضعیت آبی قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: با اعتباری حدود 200 میلیارد ریال، جاده های اصلی استان خراسان شمالی از منطقه دشت تا شهرستان فاروج، تحت پوشش شبکه 4G همراه اول قرار گرفت.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۱۰    
پیکر پاکش پس از تشییع در تهران، مشهد، شیروان، فاروج و اسفراین در زادگاهش رویین به خاک سپرده شد . انتهای پیام/ رحمانی
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : با صرف اعتباری نزدیک به 200 میلیارد ریال، جاده اصلی استان خراسان شمالی از دشت تا فاروج تحت پوشش شبکه 4G همراه اول قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فاروج اعتبار هزینه شده جهت تجهیز چاه های حفر شده را 31 میلیارد ریال بیان کرد و گفت: همه ی تلاش و اولویت کارکنان این امور، اتمام پروژه های نیمه تمام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
: این سیاه چادرها در مسیر جنگل گلستان تا انتهای حوزه استحفاظی استان در شهرستان فاروج به سمت مشهد مقدس راه اندازی می شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
توله پلنگی که چند روز پیش در حاشیه روستای "استاد" از توابع شهرستان فاروج مشاهده شد و توسط مردم به اطلاع یگان حفاظت محیط زیست خراسان شمالی رسید، پس از انتقال به بجنورد و مراقبت، به تهران منتقل شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی توله پلنگی که چند روز پیش در حاشیه روستای "استاد" از توابع شهرستان فاروج مشاهده شد و توسط مردم به اطلاع یگان حفاظت محیط زیست خراسان شمالی رسید، پس از انتقال به بجنورد و مراقبت، به تهران منتقل شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۹    
، چشمه کوثر روستای سوخسو انقلاب راز و جرگلان، عاشورا روستای بام اسفراین، بصیرت روستای برج زنگانلو مانه و سملقان، امیرالمومنین روستای شهرک امام رضا علیه السلام شیروان، امام موسی کاظم علیه السلام فاروج
دبیر کمیسیون ماده پنج استان خراسان شمالی عنوان کرد: در جلسه کمیسیون ماده پنج شهر شیروان 14 پرونده، شهر فاروج 14 پرونده و شهر گرمه یک پرونده مطرح شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۱    
، چشمه کوثر روستای سوخسو انقلاب راز و جرگلان، عاشورا روستای بام اسفراین، بصیرت روستای برج زنگانلو مانه و سملقان، امیرالمومنی روستای شهرک امام رضا علیه السلام شیروان، امام موسی کاظم علیه السلام فاروج
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۲    
، مدیر توزیع نیروی برق شهرستان فاروج با اشاره به پروژه های اجرا شده در سال جاری اظهارکرد: تعداد 75 پروژه برق رسانی در سال جاری با صرف 220 میلیارد ریال اجرا شد این در حالی است که سال گذشته پروژه های این شهرستان با صرف اعتبار 150 میلیارد ریال اجرا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جغرافیای سیاسی شهرستان فاروج شهرستان فاروج در شرق استان خراسان شمالی قرارگرفته و از شمال به شهر باج گیران، از جنوب به شهرستان اسفراین، از غرب به شهرستان شیروان و از شرق به قوچان در استان خراسان رضوی منتهی می شود
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
، استخر شنای شهر فاروج که به مدت 15 سال رها شده بود با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال تکمیل خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۵    
گفتنی است؛ کمیته امداد استان 456 بافنده فرش دارد که بیشترین آنان در شهرستان های بجنورد، رازوجرگلان و فاروج قرار دارند. باشگاه خبرنگاران جوان خراسان شمالی بجنورد
7- محورهای آزادراهی و بزرگراهی مشهد - قوچان ، مشهد - سبزوار ، مشهد - تربت حیدریه و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ های ذیل در این محورها ممنوع است: 7-1) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 27، 28 و 1401/12/29 7-2) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 3، 4، 11
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
: این توله پلنگ به وسیله مردم روستای استاد شهرستان فاروج مشاهده و به اداره حفاظت محیط زیست گزارش شد که کارشناسان حیات وحش آن را زنده گیری کردند.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
7- محورهای آزادراهی و بزرگراهی مشهد - قوچان، مشهد - سبزوار، مشهد - تربت حیدریه و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ های ذیل در این محورها ممنوع است: 7-1) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 27، 28 و 1401/12/29 7-2) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 3، 4، 11
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان شیروان در شمال شرقی استان خراسان شمالی قرارگرفته و از شمال به کشور ترکمنستان، از جنوب به شهرستان اسفراین، از شرق به شهرستان فاروج
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: در حال حاضر کمیته امداد استان، 456 بافنده فرش دارد که بیشتر آنان در شهرستان های بجنورد، رازوجرگلان و فاروج فعال هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
قهرمانیان گفت: این موزه ها شامل موزه تاریخ شهر فاروج، موزه فرش و مردم شناسی شیروان، موزه قلعه جلال الدین گرمه، موزه تاریخ شهر و گرمابه جاجرم، موزه مردم شناسی عمارت مفخم و موزه اسناد خطی آینه خانه مفخم است. انتهای پیام
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۲۳ سایت دیگر  
7- محور های آزادراهی و بزرگراهی مشهد - قوچان، مشهد - سبزوار، مشهد - تربت حیدریه و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ های ذیل در این محور ممنوع می باشد: 7-1) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 27، 28 و 1401/12/29، 7-2) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 3، 4، 11
7- محورهای آزادراهی و بزرگراهی مشهد - قوچان ، مشهد - سبزوار ، مشهد - تربت حیدریه و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ های ذیل در این محور ممنوع است : 7-1) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 27، 28 و 29/12/1401 7-2) از ساعت 07:00 الی ساعت 22:00 تاریخ های 3، 4، 11
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
: این موزه ها شامل موزه تاریخ شهر فاروج، موزه فرش و مردم شناسی شیروان، موزه قلعه جلال الدین گرمه، موزه تاریخ شهر و گرمابه جاجرم، موزه مردم شناسی عمارت مفخم و موزه اسناد خطی آینه خانه مفخم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
و دراقانلو از بجنورد، قلعه خان از مانه و سملقان، چهل حصار از اسفراین، برگر از فاروج، رزمغان از شیروان از محل اعتبارات مخابرات، راه اندازی و به شبکه 4G همراه اول استان افزوده شدند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
این والیبالیست فاروج پیش ازاین نیز با تیم ملی ب ایران موفق به کسب عنوان قهرمانی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی شده بود. انتهای پیام/م.شادکام
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۲۱    
، افزود: از این میان 278 دانش آموز از شیروان، 99 دانش آموز از بجنورد، 71 دانش آموز از اسفراین، 19 دانش آموز از مانه و سملقان، 9 دانش آموز از فاروج، 4 دانش آموز از جاجرم و از شهرستان های گرمه،
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۱    
محمد عبداللهی یکی از غرفه داران حاضر در این نمایشگاه که از شهرستان فاروج آمده است گفت: محصول ما در این نمایشگاه آسیاب 4 کاره است و مردم می توانند این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
؛ این سیاه چادرها در مسیر جنگل گلستان تا انتهای حوزه استحفاظی استان در شهرستان فاروج به سمت مشهد مقدس راه اندازی می شود. مسافران می توانند در این سیاه چادرها استراحت کنند و با غذاها و نوشیدنی های سنتی و دمنوش های عشایر پذیرایی شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
، بجنورد، اسفراین، فاروج، گرمه، جاجرم، رازو جرگلان و مانه وسملقان موافقت اصولی دریافت کرده اند.
، سعید سبحانی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: این اداره کل با همکاری نمایندگان شهرداری ها و تشکل های صنفی از 5 پایانه عمومی مسافری در شهرستان های فاروج
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
وی گفت: بیشترین نقاط حادثه خیز ایمن سازی شده در جاده های خراسان رضوی مربوط به جاده های مشهد- کلات، مشهد- سرخس، مشهد- قوچان- فاروج، مشهد- سه راهی باغچه، مشهد -تربت حیدریه و حکم آباد - جاجرم بوده است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۱۸    
، شبکه های فرسوده برق تعداد 27روستا در بجنورد، 21 روستا درشیروان، 16 روستا در اسفراین،13 روستا در مانه و سملقان، 19 روستا در گرمه و جاجرم،7 روستا در فاروج
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۹    
سیدی افزود: کشور ما یکی از کشورهای پیشرو در ترسیب کرین است و در این راستا کشت یک میلیارد درخت طی چهار سال در سطح کشور هدف گذاری شده که سهم استان خراسان شمالی 16 میلیون و شهرستان فاروج دو هزار اصله نهال است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
، مدیر کانون فرهنگی هنری حضرت امام موسی کاظم علیه السلام فاروج، از برگزاری برنامه های متنوع ویژه اعیاد شعبانیه و نیز گرامیداشت سالروز تأسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد خبر داد و گفت: خطبه عقد دو جوان، با همراهی فعالان فرهنگی و حضور عموم مردم در مسجد جاری شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۹    
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی اظهار کرد: پیش بینی می شود طی 24 ساعت آینده بیشینه دمای هوا در اسفراین 15 درجه، بجنورد 16، شیروان 16، گرمه و جاجرم 19، فاروج 14، راز 16 و مانه و سملقان نیز 17 درجه سانتی گراد باشد. انتهای پیام
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
، 150بسته در شهرستان شیروان، راز و جرگلان 130 بسته، شهرستان های گرمه و جاجرم و فاروج هر کدام به تفکیک 100 بسته و مانه سملقان نیز 120 بسته توزیع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۴۳ سایت دیگر  
، مانه و سملقان آبی و شهرستان های راز و جرگلان، گرمه، جاجرم، فاروج، شیروان و اسفراین در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند. انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
، فاروج، شیروان، بجنورد، مانه و سملقان و راز و جرگلان و استان گلستان سبب شده تا جریان های ثابتی مانند چشمه ها وارد رودخانه اصلی نشده و جریان همیشگی رودخانه پشت سدها متوقف بماند و امروزه ما شاهد جریان ثابتی در طول مسیر رودخانه نباشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آقای میرزایی از خیّران تهرانی هم در آستانه عید نوروز برای 50 یتیم مددجوی کمیته امداد فاروج کفش و لباس نو خریداری کرد. او دلیل حضور خود در استان را لذت خرید کردن بچه ها و مشارکت دادن آنان در خرید، عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
، شیروان، راز و جرگلان ، فاروج، گرمه و جاجرم نیز در شرایط زرد قرار دارند. اکبری با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: خیزش جدیدی در کرونا شاهد هستیم لذا بهتر است مردم استان بیش از پیش به این مسئله اهتمام ورزند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۴    
، شیروان، اسفراین، مانه_و_سملقان، فاروج، گرمه و جاجرم آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
: نفر اول: کیمیا ندایی از دبستان نخبگان شهرستان فاروج، رتبه دوم: فاطمه حمیدی منفرد از دبستان شهدا نوده شهرستان بجنورد، رتبه سوم: یسنا براتی از دبستان وقار شهرستان بجنورد، همچنین فاطمه گلی پور از دبستان عشایری شهر تیتکانلو
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
، سیدعلی مرتضوی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان گفت: با مساعد شدن شرایط جوی امکان آغاز فرایند بتن ریزی سایت تلفن همراه جنجال آباد شهرستان فاروج
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۲    
، فاروج و راز و جرگلان شاهد استقرار سینمای سیار و اکران فیلم بودند و به مناسبت 18 اسفند سالروز تأسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد مناطق دیگر همچون شوقان نیز بدین وسیله فیلم اکران می شود .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین به روزرسانی های وضعیت کرونایی که از سوی وزارت بهداشت منتشر می شود، شهرهای فاروج، جاجرم، گرمه، اسفراین، شیروان و رازوجرگلان در وضعیت زرد کرونایی و بجنورد در وضعیت نارنجی و مانه وسملقان در وضعیت آبی قرار گرفته است.
به مناسبت فرارسیدن 17 اسفند ماه، نوزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور همزمان با اجرای طرح کتابخانه گردی، فرماندار شهرستان فاروج و جمعی از مسئولان شهرستانی از کتابخانه عمومی ملاصدرا بازدید کردند.
نفیسه نجاتی محمود، سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان فاروج ضمن تبریک ولادت منجی عالم بشریت و 17 اسفند فرارسیدن نوزدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور به گزارشی از عملکرد کتابخانه ها و معرفی خدمات کتابخانه پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رقابت های کشتی با چوخه به ترتیب در گود های اسفراین، امام مرشد فاروج، رهنورد قوچان، شیروان و کلات نادری برگزار خواهد شد. با توجه به فراگیری این ورزش قرار است تا کشتی گیرانی از پنج کشور ارمنستان، تاجیکستان، ترکمنستان، گرجستان و ترکیه را به این رویداد دعوت کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اما زنگ خطر پیری جمعیت در شهرستان فاروج به صدا درآمده است. از سال 98 تاکنون شهرستان با روند رشد نزولی جمعیت روبه روست که در حال حاضر 15 درصد جمعیت را سالمندان تشکیل می دهند. رهنما سرپرست شبکه بهداشت فاروج
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
، مدیر کل انتقال خون خراسان شمالی در گفت وگو با خبرنگار فارس در فاروج با اشاره به پیگیری درخواست های مردمی و همچنین جلوگیری از تردد اهداکنندگان به شهرهای اطراف برای مشارکت در اهدای خون و استقبال همیشگی آن ها از این امر خبر اظهار کرد: مرکز موقت اهدای خون
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۵۱    
شیروان- فاروج (پانا)- در آیینی که از سوی انجمن خوشنویسان شیروان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فاروج در دبیرستان عشایری شهید فکوری روستای کوران ترکیه شهرستان فاروج
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
، جاجرم 132 واحد، گرمه 49 واحد، رازوجرگلان 206 واحد، فاروج 138 واحد، اسفراین 115 واحد، بام و صفی آباد 28 واحد، شیروان 126 واحد و شهرستان بجنورد نیز 110واحد مسکونی به مددجویان تحویل شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۸    
فاروج (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان فاروج گفت به مناسبت هفته امور تربیتی، مسابقات استانی بدمینتون و تنیس روی میز بانوان فرهنگی استان در روزهای پنجشنبه و جمعه به میزبانی شهرستان
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
، افزود: احیای شب نیمه شعبان در بجنورد امامزاده سیدعباس (ع)، شیروان امامزاده نقی الهادی (ع)، اسفراین مسجد جامع قدیم، مانه و سملقان مسجد جامع آشخانه، فاروج مسجد آل یاسین، راز و گرمه مساجد جامع و جاجرم مسجد سیدالشهدا (ع) مهیای احیا شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی به شهر فاروج اشاره و اظهار کرد: طرح جایگزین برای تأمین آب پایدار این شهر، حفر سه حلقه چاه است که باید اجرایی شود. وی افزود: یک مخزن ذخیره آب نیز برای این شهر ایجاد شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
: طی گشت مشترک دامپزشکی شهرستان و پلیس راهور در محور فاروج به شیروان در حین عملیات کنترل یک دستگاه کامیون حامل گوسفند زنده برای بازرسی دقیق متوقف و مشخص شد این محموله 69 راسی دام زنده بدون مجوز بهداشتی-قرنطینه ای سازمان دامپزشکی می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امام زاده نقی الهادی شیروان، مسجد جامع آشخانه، مسجد جامع قدیم اسفراین، مسجد آل یاسین فاروج، مسجد جامع راز و جرگلان ، مسجد جامع گرمه و مسجد سید الشهدا جاجرم نیز میزبان عشاق اهل بیت ( ع) خواهند بود. کد خبر 5724917
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گفتنی است بر اساس اعلام وزارت بهداشت از آخرین وضعیت رنگبندی کرونایی شهرهای کشور، هم اکنون شهرستان بجنورد در شرایط نارنجی کرونایی، شهرستان مانه و سملقان آبی و شهرستان های راز و جرگلان، گرمه، جاجرم، شیروان، فاروج و اسفراین زرد هستند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴    
، فاروج و راز و جرگلان شاهد استقرار سینمای سیار و اکران فیلم بودند و به مناسبت 18 اسفند سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد مناطق دیگر همچون شوقان نیز فیلم اکران می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
، هم اکنون شهرستان بجنورد در شرایط نارنجی کرونایی، شهرستان مانه و سملقان آبی و شهرستان های راز و جرگلان، گرمه، جاجرم، شیروان، فاروج و اسفراین زرد هستند. انتهای پیام آیا این خبر مفید بود؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
، رسول علی اصغرپور مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی گفت: در ادامه روند توسعه ارتباطات مخابراتی در نقاط مختلف استان از ابتدای اسفند ماه سال جاری تاکنون علاوه بر راه اندازی سه سایت 4G در توابع شهرستان بجنورد، سایت اشرف دره در راز و جرگلان، سایت جوزک در مانه و سملقان
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
، شیروان، مانه و سملقان و فاروج با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال به ایجاد شده است . اسماعیلی گفت: با بهره برداری از این اقامتگاه های بوم گردی به طور مستقیم برای 16 نفر اشتغال ایجاد می شود.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۵    
شهید محمدصادق امیری،در سال 42 در روستای رضاآباد شهرستان فاروج به دنیا آمد و در سال 66 در جزیره مجنون به شهادت رسید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاونت سلامت دامپزشکی استان هدف از تشکیل ستاد طرح تشدید نظارت ایام نوروز را اجرای دقیق برنامه های نظارتی و عملیاتی سازمان دامپزشکی کشور با بهره گیری از تمامی امکانات و تجهیزات در استان عنوان کرد و مقرر شد گشت های جاده ای در شهرستان های فاروج
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی، فخر موحدی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار بهمراه فرماندار شهرستان فاروج ،مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان و سرپرست اداره طرح ها و برنامه ریزی اداره کل صمت استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین به روزرسانی های وضعیت کرونایی که از سوی وزارت بهداشت منتشر می شود، شهرهای بجنورد، فاروج، جاجرم، مانه وسملقان، اسفراین و راز و جرگلان در وضعیت زرد کرونایی و گرمه در وضعیت نارنجی و شیروان در وضعیت آبی قرار گرفته است.
، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان فاروج با حضور عبدالرضا فرزانه، فرماندار، فاروج؛ نفیسه نجاتی، سرپرست اداره کتابخانه های عمومی فاروج
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
از 15 سالگی وارد حوزه علمیه قوچان و فاروج شد و به تحصیل دروس مقدماتی و سطح یک حوزه مشغول شد. شهید محمدجواد محمدحسن زاده با شروع جنگ تحمیلی و فرمان حضرت امام (ره) درس و مدرسه را به عشق دفاع از دین و میهن و اطاعت فرمان امام رها کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۰    
وی تصریح کرد: در نهایت 20 اثر به مرحله نهایی راه یافته اند که 9 اثر آن از بجنورد، 1 اثر شیروان، 2 اثر اسفراین، 1 اثر مانه وسملقان، 5 اثر فاروج، 1 اثر گرمه و 1 اثر هم از راز و جرگلان هستند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سید شاهین احمدی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فاروج گفت: در راستای صیانت از جمعیت دام و طیور و تأمین سلامت و امنیت غذایی جامعه و همچنین کنترل ورود و خروج غیر مجاز دام و فرآورده های خام دامی درجهت پیشگیری از انتقال، اشاعه و گسترش بیماریها
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فصل سوم کاوش باستان شناسی محوطه ویرانشهر شهرستان فاروج، خراسان شمالی فصل سوم کاوش باستان شناسی محوطه ویرانشهر شهرستان فاروج
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس گفت: با تلاش های انجام شده امکانات پزشکی برای مراکز درمانی قوچان و فاروج اخذ شد.

Pages