سه شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۸:۵۶Jul 2024 23
جستجوی پیشرفته

خدمات پزشکی در منزل

 

 

مقدمه

موسسه آرین طب با در اختیار داشتن برترین پزشکان، بهترین ابزار پزشکی را هم گرد هم جمع نموده است تا خدمات پزشکی در منزل را به صورت تمام وقت و شبانه روزی در تمام نقاط شهر تهران و متناسب با نیاز شما از آقا یا خانم در سریع‌ترین  زمان در اختیار همشهریان عزیزان قرار دهد. 

در این موسسه از تمام پرسنل ضمانت نامه و بقیه مدارک گرفته می‌شود تا این که خیال مشتریان از بابت خدمات رسانی آسوده باشد و نگران امورات حاشیه‌ای  نباشند.

 

هزینه ویزیت پزشک در منزل

اساسا قیمت و هزینه ویزیت متخصص در خانه مطابق با دستورالعمل‌هایی  می‌باشد که از طرف وزارت بهداشت همه ساله مشخص می‌شود. قیمت ویزیت پزشک هنگام حضور در منزل ثابت ، مشخص و معلوم است اما در صورتی که بیمار نیاز داشته باشد که بقیه خدمات پزشکی در منزل نیز انجام شود امکان تغییر کردن و بیشتر شدن این قیمت ها می‌باشد. 

مثلا محاسبه قیمت ویزیت متخصصانی که تشخیص دادن بیماری توسط آن ها به تجهیزات پزشکی نیاز خواهد داشت هزینه خدمات آن ها بیشتر می‌شود و همه یکجا به کسی که درخواست پزشک داشته اعلام می‌شود. 

 قیمت‌های مربوط به خدمات پزشکی در خانه در موسسه آرین طب ارزان و کاملا مقرون بصرفه می‌باشد و نیازی نیست که درگیر هزینه‌های زیادی که داخل بیمارستان ها و مطب‌های دکتر با آن ها روبه رو هستید گردید.

 

ویزیت در منزل

برای ویزیت پزشک متخصص در منزل ، پزشک باید علاوه بر دانش و تجربه کافی دارای تجهیزات و ابزار قابل حمل نیز باشد. نگاه مثبت و اطلاعات روانشناسی برای ایجاد ارتباط با بیمار و خانواده او ب شدت مهم است. در زمان ملاقات با پزشک علاوه بر این که شرایط جسمی و روحی بیمار آزمایش و سنجیده خواهد شد، موقعیت فضایی که در بیمار در آن محل قرار دارد هم بررسی خواهد شد و اگر که نیاز به تغییر دادن یک چیزی در محل باشد، موارد در زمان معاینه کردن به شما تذکر داده خواهد شد.

طبق بررسی ها و تحقیقات؛ ویزیت متخصص در خانه باعث می‌شود تا مراقبت‌های پزشکی را با کیفیت تر ارائه نماید. زمانی که ویزیت بیمار به دست پزشک در منزل او انجام می‌شود باعث می‌شود که نیازهای خود را دقیق تر  بداند و بیان کند که این مسئله فقط در صورت ویزیت در خانه امکان پذیر است. آنچه که مریض با ویزیت در منزل تجربه می‌کند اصلا در بررسی ها و چکاپ‌هایی  که سرپایی می‌باشد و همین طور در مطب‌های شلوغ پزشکان حاصل نمی‌شود.

 

اعزام پزشک به منزل توسط موسسه آرین طب

خدمات پزشکی در خانه توسط مجموعه آرین طب با سعی و کوشش مدیران پرتوان این موسسه و با تجربه‌ای خوب در ارائه نمودن خدمات، آرامش حداکثری ، بالا بردن سرعت عمل و دقت در ارائه کردن خدمات پزشکی به بیماران و همراهان شان و همچنین با استفاده از روش‌های نوین درمانی انجام گرفته است؛تا این که این مجموعه توانسته باشد با بهره گیری از این سیستم امکان ارائه خدمات در حد گسترده تر را برای همشهریان عزیز فراهم کند.

پزشکان عمومی ، متخصصین و فوق تخصص مجموعه آرین طب بعد از اعلام نمودن مرکز ارتباطات به  سرعت با خانواده بیمار تماس گرفته خواهد شد و شرح حال او کاملا توسط پزشک این مرکز پرسیده می‌شود و در کمترین زمان متخصص خود را به بالین بیمار رسانده و اقدامات اولیه را برای بهبودی و درمان او انجام می‌دهد.

پزشکان و کادر و پرسنل موسسه آرین طب توضیحات کامل را از همراهان مریض خواهند پرسید تا اگر نیاز به تهیه کردن ابزار خاصی باشد با خود به همراه داشته باشد ، بلافاصله بعد از اینکه معاینه انجام شد ، نسخه به مریض تحویل داده می‌شود تا نسبت به تهیه و استفاده آن اقدام کند.

 

ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی

مریضی ممکن است در هر لحظه از شبانه روز به سراغ انسان بیاید. قطعا تا کنون بارها برای هر کدام از ما هم این اتفاق افتاده است که در طول شب دردهای فراوانی در قسمت شکم یا در عضلات یا در هر جای دیگر شده‌ایم در این زمان است که بهترین انتخاب می‌تواند استفاده کردن از خدمات پزشکی در منزل آرین طب باشد.

 

مزایای ویزیت پزشک در خانه

یکی از جمله مواردی که می‌توان از آن به عنوان یک ویژگی از خدمات درمانی در منزل محسوب می‌شود 

راحتی مریض می‌باشد. شما در یک محل امن و در خانه خود با استفاده از پزشک متخصص درمان می‌شوید.

 

تعرفه ویزیت پزشک در منزل

کارشناسان برای بهتر شدن فرایند درمان و پایین آمدن هزینه ها توصیه می‌کنند که از خدمات درمانی در منزل استفاده کنید چرا که با این کار در هزینه‌های شما صرفه جویی خواهد شد. به دلیل این که شما بسیاری از هزینه‌های رفت و آمد و شلوغی و ترافیک را ندارید و هزینه‌ای  هم که موسسه آرین طب از شما دریافت می‌کند کاملا مناسب است.

 

سخن پایانی

هزینه خدمات پزشکی در منزل مجموعه درمانی آرین طب به شدت پائین‌تر از هزینه‌هایی  است که باید به صورت حضوری پرداخت کنید. به وسیله موسسه آرین طب شما همشهریان عزیز می‌توانید افراد سالخورده ، خانم ها، بچه ها و تمام افراد مریض را زیر نظر پزشکان متخصص در خانه قرار داده و درمان کنید.