چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۷:۴۴Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

همراه بانک پاسارگاد و هر آن چیزی که بایستی در مورد آن بدانید

 

همراه بانک پاسارگاد ios

 

آنچه که امروزه به عنوان بانکداری الکترونیکی و نقل و انتقال وجه به وسیله گوشی تلفن همراه مرسوم گردیده است در گذشته نه چندان دور تنها از طریق مراجعه حضوری به شعب بانک‌ها میسر بود که ضمن اتلاف وقت زیاد در صف انتظار باجه، نیازمند تکمیل فرم‌های کاغذی و همراه داشتن مدارک هویتی نیز بود. به علاوه در صورتیکه شخصی به هر دلیلی اعم از شرایط کاری، بعد مسافت، بیماری، حادثه و یا نیاز به انتقال وجه در ساعات غیر اداری به شعب بانک مورد نظر دسترسی نداشت، نقل و انتقال وجه نیز برای وی ممکن نبود. شاید امروزه کمی دور از ذهن به نظر برسد ولی همین موانع به ظاهر پیش پا افتاده باعث بروز مشکلات و نارضایتی فراوان برای مشتریان بانک‌ها گردیده و ضمناً عملکرد نظام پولی کشور را نیز تحت تاثیر قرار داده بود.

در راستای رفع نیاز جامعه بانک‌ها اقدام به صدور کارت‌های بانکی مغناطیسی که با نام کارت عابر بانک نیز شناخته می‌شوند، برای مشتریان خود و همچنین استقرار دستگاه‌های خودپرداز در شعبه‌ها نمودند که ضمن ایجاد یک تحول اساسی در امور مالی، تبدیل به زیرساختی بسیار مفید و کارآمد جهت ارائه بسیاری از خدمات بانکی و پولی در آینده گردید. کارت‌های بانکی سرعت و سهولت پرداخت و انتقال وجه را به طرز چشمگیری افزایش داده‌اند بطوریکه امکان انتقال وجه تا سقف مشخصی بین حساب‌های مشتریان بانک‌های مختلف در هر ساعت از شبانه ‌روز، بدون تاخیر و در لحظه فراهم گردیده است. از مزایای بی‌شمار کارت‌های بانکی می‌توان به افزایش امنیت و جلوگیری از سرقت پول نقد، کاهش هزینه چاپ اسکناس و پرداخت آسان اشاره نمود.

به مرور زمان و به لطف پیشرفت‌ها تکنولوژی و نفوذ اینترنت و همچنین دسترسی عموم مردم به گوشی تلفن همراه، بانک‌ها نیز اقدام به توسعه سامانه‌های تحت وب و اپلیکیشن‌های پرداخت و موبایل بانک‌ها، به منظور ارائه خدمات متنوع و مدرن به مشتریان خود نمودند.

یکی از مدرن‌ترین بانک‌های خصوص ایران که خدمات نوینی در عرصه بانکداری الکترونیکی ارائه می‌نماید بانک پاسارگاد می‌باشد. این بانک که در سال 1383 تاسیس گردیده است، ارائه خدمات نوین و الکترونیک بانکی به مردم با دقت، سرعت و سهولت به‌منظور رفاه حال و صرفه‌جویی در اوقات مشتریان را جزو راهبردها و اهداف اصلی خود قرار داده و ارایه خدمات و محصولات متمایز و نوآورانه مبتنی بر فن‏اوری‌های نوین بخشی از استراتژی های کلان آن می‌باشد.

اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد یکی از چندین محصول موجود در سبد خدمات بانکداری الکترونیکی بانک پاسارگاد می‌باشد که راهکاری پرسرعت و ایمن جهت انجام کلیه امور بانکی از طریق گوشی تلفن همراه و در تمام مدت شبانه روز را ارائه می‌نماید.

 

دانلود همراه بانک پاسارگاد ios

 

چگونه از اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد استفاده کنیم

استفاده از اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد با چند گام ساده انجام پذیر می‌باشد که در ادامه بصورت کامل به آن پرداخته شده است:

 

گام اول: ورود به سامانه همراه بانک پاسارگاد با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که قبلا دریافت نموده اید امکان پذیر است. جهت دریافت رمز و فعال سازی همراه بانک پاسارگاد، می‌توانید به سامانه بانکداری مجازی و یا نزدیکترین شعبه بانک پاسارگاد مراجعه و پس از تکمیل فرم‌های مربوطه اطلاعات دسترسی را دریافت نمایید.

گام دوم: پس از دریافت رمز عبور از یکی از شعب بانک پاسارگاد، نرم افزار همراه بانک پاسارگاد را از سایت رسمی بانک پاسارگاد یا یکی از فروشگاه‌های نرم‌افزاری معتبر دانلود و بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایید. با توجه به محدودیت‌هایی که برای نصب اپلیکیشن‌های فارسی بر روی گوشی‌ها و سایر محصولات شرکت اپل وجود دارد، پیشنهاد ما برای نصب سامانه همراه بانک پاسارگاد بر روی گوشی‌های اپل، تهیه نمودن حق عضویت سیبچه و نصب بدون دردسر آن می‌باشد.

گام سوم: پس از نصب، نرم افزار همراه بانک پاسارگاد را اجرا نموده و نام کاربری و رمز عبور مندرج در فرم رمز را برای ورود به سامانه در محل های مربوطه وارد نمایید.

گام چهارم: درصورت فراموشی رمز همراه بانک، جهت دریافت رمز جدید صرفاً از طریق شعبه های بانک می توان اقدام نمود.

ضمناً جهت آشنایی با خدمات همراه بانک پاسارگاد می توانید ( راهنمای همراه بانک پاسارگاد ) را از سایت رسمی بانک پاسارگاد دریافت نمایید.

 

آشنایی با امکانات اپلیکیشن همراه بانک پاسارگاد 

سامانه همراه بانک پاسارگاد امکانات بسیار گسترده ای را در حوزه‌های خدمات سپرده، خدمات کارت

و خدمات تهسیلات به کاربران خود ارائه می‌نماید که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت:

خدمات سپرده

1.پشتیبانی از سپرده چند ارزی / امکان تعریف نام مستعار سپرده 

2.امکان فیلتر نمودن لیست سپرده ها / امکان جابه جایی سپرده ها به صورت بصری

3.نمایش وضعیت سپرده در انتقال وجه بین بانکی / امکان دریافت فایل اکسل گردش سپرده

4.نمایش چرخه های زمانی و قوانین انتقال در پایا و ساتنا / امکان جستجو در کارت‌ها و سپرده‌ها

5.نمایش نمودار گردش سپرد ه ها / نمایش نمودار تجمیعی گردش سپرده

6.امکان اشتراک گذاری گزارش ها / امکان پرداخت قبض گروهی از قسمت سپرده

7.امکان انتقال وجه بین سپرده های خود در بانک پاسارگاد / امکان انتقال وجه داخل بانکی(سپرده های دیگران) و بین بانکی

8.انتقال وجه مستمر داخل بانکی و بین بانکی / امکان یادداشت گذاری بر روی گردش سپرده

 

خدمات کارت

1.دریافت موجودی کارت / امکان انتقال وجه کارت به سپرده

2.امکان کپی کردن رمز پویا / دریافت رمز پویا در تمام تراکنش های کارتی و اتصال به سامانه هریم

3.امکان به اشتراک گذاری تصویر کارت / استعلام نام دارنده کارت

4.پرداخت قبض مستمر همراه اول / امکان خرید شارژ به صورت مستقیم و خرید رمز

5.امکان اسکن کارت مبدا و مقصد / نمایش نام بیمه شونده (پرداخت قبض بیمه)

6.افزودن چراغ قوه در زمان اسکن بارکد / افزودن شرح در انتقال وجه کارت به کارت

7.استعلام اطلاعات صادر کننده قبض / امکان دریافت ده گردش آخر کارت

8.امکان انسداد کارت های مشتری / امکان پرداخت قبض از طریق اسکن بارکد

 

•خدمات تسهیلات

1.مشاهده فهرست تسهیلات و جزئیات آنها

2.پرداخت قسط

آشنایی با اپلیکیشن کیف پول الکترونیکی بانک پاسارگاد (کیپاد) 

کیف پول همراه پاسارگاد، خدمت جدیدی از این بانک می‌باشد که به صورت آنلاین با هدف ایجاد تحول در عرصه پرداخت های خرد روزمره، عرضه شده است. شما با نصب و استفاده از اپلیکیشن کیپاد بانک پاسارگاد ، می توانید پرداختی امن، سریع و آسان را در حوزه های مختلف پذیرندگی کی‌پاد و عوارض آزادراهی تجربه کنید. کی‌پاد به عنوان کیف پول همراه، قابلیت افزایش موجودی برای انجام کارهای روزانه را نیز دارد. برخی از مزایای کی‌پاد: 

•رابط کاربری روان و زیبا

•عدم نیاز به ورود اطلاعات کارت در هر پرداخت با افزایش موجودی کیف پول

•احراز هویت غیر حضوری و عدم نیاز به مراجعه به بانک جهت انجام امور پرداختی 

•پشتیبانی 24ساعته