جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۱۱Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

چگونه با تبلیغ در گوگل صفحه سایت خود را در صفحه و نتایج اول گوگل قرار داد؟

 

تبلیغ در گوگل یک گزینه عالی و سریع برای کسب و کارهایی است که دوست دارند تا سایت آنها در صفحه اول گوگل قرار گیرد. این کار را شرکت‌هایی انجام می‌دهند که به عنوان نماینده رسمی گوگل و یا پارتنر گوگل فعالیت می‌کنند. هر چند راه‌های دیگری وجود دارد که می‌تواند به صورت رایگان و طبیعی صفحه سایت شما را در صفحات و نتایج اول گوگل نمایش دهد اما این راه‌ها زمانبر بوده و ممکن است نتواند طبق زمانبندی یک کسب و کار برای به نتیجه رسیدن کمپین تبلیغاتی‌شان عمل کند. کسب و کارها اگر بخواهند که به صورت طبیعی و رایگان در نتایج اول در صفحات اول گوگل قرار بگیرند، باید برای مدت زیادی مقاله‌های ناب و دست اول و به صورت سئو شده در سایت خود منتشر کنند که البته این کار باید در کنار تبلیغ در گوگل به صورت مستمر انجام شود. شرکت‌هایی همچون مجموعه تاپ ادورت که کار تبلیغات در گوگل برای شما انجام می‌دهند، در زمینه بهبود سئوی سایت تان هم خدمات ارائه میکنند که می‌توانید برای به دست آوردن بهترین نتیجه از تمامی خدمات آنها به بهترین نحو استفاده کنید.

 

 

گوگل ادز چیست؟

 

شرکت‌های بیان شده همچون تاپ ادورت کار تبلیغ در گوگل سایت شما را از طریق سیستم رسمی تبلیغاتی شرکت گوگل یعنی گوگل ادز انجام می‌دهند. گوگل ادز یک پنل کاربری است که در آن شما برای صفحات وب سایت خود مبلغی پرداخت می‌کنید تا در بالاترین نتایج جستجو برای دسته بندی و طبقه بندی‌های خاص موضوعی نمایش داده شود. با این حال، پرداخت مبلغ بیشتر به معنی قرار گرفتن در رتبه بالاتر نیست. اگر اینطور بود هر فرد و شرکتی می‌توانست با پرداخت مبلغی از طریق گوگل به صفحات و نتایج اول آن راه پیدا کند. این یک کار تخصصی است که گوگل تنها از طریق شرکت‌های طرف قرار داد و نماینده رسمی خود برای شما انجام می‌دهد. نیروهای فنی و پشتیبانی این شرکت‌ها در این زمینه کاملا آموزش دیده هستند و به شما خدمات مورد نظر و حرفه ای ارائه می‌دهند. 

 

گوگل یک الگوریتم برای مبالغ پرداخت شده برای کلمات کلیدی دارد، بنابراین وقتی کسی کلمات کلیدی را جستجو می‌کند، گوگل تمام آگهی‌هایی را که موتورهای جستجوی برای این کلمه کلیدی پیشنهاد می‌دهند را مقایسه می کند و بسته به نوع تبلیغات، بودجه و سایر عوامل، ممکن است که سایت شما در صفحه اول قرار دهد یا خیر. این نوع از تبلیغات، تبلیغات کلیکی گوگل است که زمانی از تبلیغ دهنده مبلغ تبلیغات کم می‌شود که افراد بر روی آن کلیک کرده و کسب و کارهایی که این نوع از تبلیغات را خریداری کرده اند، در کنار آدرس سایت خود در نتایج اول کلمه Ad درج شده است. بنابراین اکانت هر کسب و کار و شرکتی برای مدتی محدود توسط این شرکت‌ها شارژ می‌شود و افراد می‌توانند در صورت تمام شدن شارژ اکانت خود برای شارژ اکانت گوگل ادوردز خود به صورت مجدد از این طریق همین شرکت‌های خدمات گیرنده اقدام کنند.

 

 

 

چگونه می‌توان به نتایج مدنظر با تبلیغ در گوگل رسید؟

 

به هنگام اجرای یک تبلیغ در گوگل این شرکت‌های خدمات دهنده توجه زیادی دارند. این شرکت‌ها برای رسیدن به نتایج مدنظر شما این نکات را رعایت می‌کنند:

•  ردیابی تبلیغات با استفاده از شماره تلفن‌ و لینک‌های سایت مشتریان

• نوشتن خلاصه کپی‌های تبلیغاتی

• استفاده از پسوندهای تبلیغاتی

• انجام تست‌های A/B

• استفاده از کلمات کلیدی منفی

• بهینه سازی صفحات فرود سایت شما

• پیگیری و سنجش معیارهای کمپین‌های تبلیغاتی شما

 

بهترین کار برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگلانجام آن کار توسط شرکت‌های تبلیغ دهنده است. چرا که این شرکت‌ها در این زمینه تخصص دارند و می‌توانند بودجه کنار گذاشته برای تبلیغ در گوگل شرکت شما را بهینه مصرف کنند و شما را به نتایج ایده آل مدنظر قرار گرفته، برسانند.

 

 

تبلیغ در گوگل توسط شرکت تاپ ادورت

 

 

تاپ ادورت یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت‌هایی است که در زمینه انجام تبلیغ در گوگل کسب و کارهای مختلف فعالیت می‌کند. این شرکت در زمینه انجام گوگل ادز برای اینکه سایت کسب و کارهای مختلف در نتایج و صفحات اول گوگل قرار بگیرد، دارای سابقه ای درخشان است. در تاپ ادورت ساخت اکانت گوگل ادوردز به صورت رایگان و تبلیغ در گوگل با مناسب ترین شرایط و بسیار مقرون به صرفه انجام می‌شود. تاپ ادورت نماینده رسمی گوگل در زمینه تبلیغات است که با کمک آن می‌توانید شارژ اکانت گوگل  ادوردز خود را در کمتر از 10 دقیقه و در سریعترین زمان انجام دهید.