دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۱:۵۷Sep 2020 28

ثبت شرکت در کرج با پایش

شرکت چیست ؟ 

یک شرکت از اجتماع افرادی با اهداف مشترک نشات گرفته که با یکدیگر یک مجموعه ای را تشکیل داده و در آن به کسب . کار خود خواهند پرداخت که به آن شرکت می گویند. قابل ذکر است که کسب و کار در یک شرکت باید با موضوعیت مشروع و هم گام با عرف جامعه انجام پذیرد تا بتواند از لحاظ قانونی فعالیت های خود را انجام دهد . اعای شرکت به ظور معمول بیشتر از 2 نفر خواهند بود که در کنار یکدیگر مجموعه ای را تشکیل می دهند که هرکدام از آن ها دارای مسئولیتی معلوم و دارای مفاد قانونی برای کسب سود در شرکت هستند . 

برای مثال دو شخصی که در جامعه با یکدیگر تصمیم به تاسیس و تشکیل یک مغازه می کنند در واقع با یکدیگر شریک می شوند و یک مجموعه را تشکیل داده و بدین ترتیب هردو در سود و زیان آن با ییکدیگر مشترکاً شریک خواهند بود . البته تشکیل یک مغازه نیازی به ثبت قانونی در اداره ثبت ندارد . 

ولی برای اشخاصی که تمایل به پرداختن به مسائل تجاری و داد و ستد های بزرگ و انعقاد قرارداد های بزرگ بین خود و دیگر شرکت ها دارند مسئله ثبت شرکت بسیار حایز اهمیت می باشد . 

 قابل ذکر است که مجتمع ثبتی پایش با بیش از 10 سال سابقه در امر ثبت و تغییرات شرکتها همواره شما را در راه درست برای رسیدن به مقصورتان راهنمایی خواهد کرد . پس بی تعلل با موسسه حقوقی پایش در کرج تماس گرفته و فقط با یکبار مراجعه به این موسسه و در اختیار گذاشتن مدارک لازم به کارشناسان ثبتی این موسسه و بهره مندی از مشاوره رایگان مشاوران به اهداف خود در راه ثبت شرکت دست پیدا کنید . 

 

مزایای ثبت شرکت در کرج 

با شروع به کار و کسب درآمد در صورتی که به صورت انفرادی اقدام به انجام کارها بگیرید در صورت زیان در کار باید به صورت انفرادی اقدام به پرداخت بدهی های حیطه کاری خود کنید که این برای یک فرد بسیار دشوار است .اما به هنگام  تاسیس یک شرکت با شرکای قابل اعتماد مسئولیت پرداخت بدهی بین شرکا تقسیم خواهد شد و بدین ترتیب یک فرد متحمل بدهی سنگین درزمان پرداخت بدهی های ناشی از درآمد منفی کسب و کار نخواهد بود. با انجام ثبت شرکت در کرج می توانید از تسهیلات ویژه ای برخوردار شوید .این تسهیلات شامل دریافت وام از بانک ها به حساب شرکت می باشد و یا شرکت در مناقصات و مزایده های بزرگ شرکت ها که یکی از مهمترین  ویژگی های ثبت شرکت در کرج می باشد که توسط حضور در این تشکیلات می توانید با شرکتهای بزرگ و مطرح در ارتباط بوده و پروژه های بزرگ و سود آوری را برای شرکت  خود اتخاذ کنید و بدین ترتیب کسب و کار خود را در کشور و یا با اخذ نمایندگی های خارجی افزایش دهید و باعث اعتماد شرکت های بزرگ برای سپردن امور تجاری سود آور  خود به شرکت شما خواهید شد . 

پس ثبت شرکت راهی مناسب برای کسب درآمد بیشتر افراد در زمینه کاری آن ها می باشد . موسسه پایش نیز با در نظر داشتن رسیدن متقاضیان به اهداف خود اقدام به مشاوره و انجام امورات تخصصی ، حقوقی و ثبتی متقاضیان خواهد کرد . اگر مایل به ثبت شرکت در کرج هستید بدون تعلل با کارشناس های با تجربه و کاردان ما تماس گرفته تا با دریافت مشاوره حضوری و یا غیرحضوری با اطمینان در راه ثبت شرکت خود گام بردارید.

 

 

مدارک مورد نیاز برای اقدام به ثبت شرکت در کرج

ارائه دوبرگ از اساسنامه و تقاضانامه و شرکتنامه تایید شده توسط موسسین شرکت 

در صورت مجوزی بودن شرکت باید قبل از اقدام به تاسی شرکت از ارگان های مربوط مجوزها را اخذ نموده و به اداره ثبت برای ثبت قانونی شرکت تسلیم نمود.

مشخصات کامل تمامی شرکا و موسسین شرکت مورد نظر 

در صورت داشتن وکیل برای انجام کارهای حقوقی شرکت باید برگه وکالت وی به اداره ثبت  ارائه شود

برای اطلاع از تمامی مدارک های لازم برای ثبت شرکت در کرج و نیز چگونگی اخذ مجوزهای لازم با مشاورین موسسه پایش در ارتباط باشید تا با تکیه بر تجربه و تخصص خود شما را در این راه به صورت کامل و قانونی راهنمایی کنند و خیالتان را از به موقع و صحیح انجام شدن امورات ثبت شرکتها آسوده سازید . 

 

آیا برای ثبت شرکت ها در کرج نیاز به اخذ مجوز هست ؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم بله برای ثبت شرکت هایی که به صورت نماینده و یا شعبات دیگر یک شرکت بزرگتر و یا دولتی اقدام به فعالیت می کنند باید از مراکز مربوطه اقدام به دریافت مجوزهای لازم کرد و این کار را با در اختیار گذاشتن مدارک شرکت به یک موسسه تخصصی و حقوقی می توانید به پیش ببرید . زیرا دریافت آن به مهارتی در همین راستا نیازمند می باشد . 

 

انواع شرکت های تجاری قابل ثبت در کشور 

شرکت های تجاری همانطور که از نام آن ها مشخص است باید به امورات بازرگانی و کسب و کارهای تجاری بپردازند . ثبت شرکت ها در کرج ملزم به انجام مراحل قانونی ثبت شرکت ها در اداره ثبت می باشد . در زمان ثبت شرکت بنابه موضوع فعالیت در آینده باید بین 7 نوع شرکت قانونی از نوع تجاری اقدام به ثبت شرکت در کرج کنید . این 7نوع شرکت عبارتند از : 1. شرکت های بامسئولیت محدود 2.شرکت های سهامی خاص 3.شرکت های سهامی عام 4.شرکت تعاونی 5.شرکت تضامنی 6.شرکت مختلط 7.شرکت نسبی 

پرتقاضا ترین شرکت ها در سال های اخیر شرکت های با مسئولیت محدود ، شرکت های سهامی می باشد که در ادامه به آن ها به صورت مختصر اشاره خواهیم کرد . 

 

ثبت شرکت های با مسئولیت محدود در کرج

این نوع شرکت ها  با حداقل دو شریک تشکیل می شود . افرادی که اقدام به تشکیل شرکت های با مسئولیت محدود می کنند می توانند با 100 هزار تومان اقدام به ثبت شرکت کنند . هر یک از شرکا در شرکت های با مسئولیت محدود بر اساس میزان سرمایه ای که به شرکت آورده اند مسئول در پرداخت بدهی های شرکت هستند . 

 

ثبت شرکتهای سهامی در کرج

این شرکت ها به دو نوع سهامی خاص و عام طبقه بندی می شوند که هرکدام دارای ویژگی های ثبتی خاص خود هستند . 

در شرکت های سهامی شرکا تحت عنوان سهامداران در کنار یکدیگر برای هدف شرکت همکاری می کنند . هرکدام از سهامداران به مانند شرکت های با مسئولیت محدود بر طبق سرمایه وارده به شرکت مسئول پرداخت دیون شرکت می باشند . 

برای اطلاع از مراحل هر کدام از شرکت های تجاری تنها کافی است با شماره تماس های موسسه پایش تماس حاصل فرمایید . موسسه پایش با بیش از 10 سال سابقه در کم ترین زمان امور ثبتی و حقوقی شما را در کرج  به سرانجام خواهد رساند . با تماس با موسسه پایش از مزایای مشاوره رایگان مشاوران مجرب این موسسه بهره مند خواهید شد.

 

مزایای ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج راهی برای انجام تمامی فعالیت های شرکت و پیشبرد اهداف شرکتها در سال های اخیر برای قدم  در راه تحقق آنها می باشد .

با انجام امور ثبت شرکتها خود را به طوررسمی به دیگران خواهید شناخت . با تحقق ثبت شرکت خود و شرکای شرکت را بیمه کرده و بدین ترتیب از مزایای استفاده از بیمه استفاده خواهید کرد.  با ا ثبت شرکت ، سرمایه بیشتری در اختیار خواهید داشت و به واسطه تحقق آن می توانید از بانک های و همینطور موسسات مالی وام اخذ کنید.  

برای تحقق ثبت قانونی شرکت خود در کرج ابتدا باید تمامی مراحل و قوانین حقوقی را رعایت کنید در ادامه در مورد این موضوع به طور صریح صحبت خواهیم کرد . همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت در کرج با مشاوران مجرب و متخصص ما در ثبت پایش در تماس باشید .

 

مراحل ثبت شرکت در کرج

در قدم اول برای ثبت شرکت باید سهامداران و موسسان شرکت را مشخص کرده و مسئولیت هرکدام را تعیین نماییداین موضوع بر طبق تعداد سهامداران و شرکا در شرکت های مختلف قابل تغییر است. در زمان انتخاب شرکا باید نهایت دقت را کرد تا در آینده با مشکل روبرو نشوید  و با بهره گیری  از افراد دارای علم و اهدافی مشترک با شما به کسب و کارتان رونق بخشید . با وارد شدن به سایت اداره ثبت اسناد و املاک کشور و ارائه مدارک درخواستی تمام مراحل را با در نظر گرفتن قوانین ثبت شرکت پیش خواهید برد . شما می توانید برای آسودگی امور ثبت شرکت ها با ارائه مدارک مربوطه به موسسه حقوقی معتبر در کرج مراجع کنید و تمامی امور ثبتی خود را با آسودگی خاطر به کارشناسان حقوقی موسسات واگذار کنید . ما برای راهبرد امورات حقوقی شما موسسه پایش را با بیش از 10 سال سابقه مفید در ثبت شرکت ها پیشنهاد می کنیم . با موسسه پایش دیگر نگرانی در انجام به موقع و هزینه های ثبت شرکت در کرج نخواهید داشت .

 هدف ما رسیدن به اهداف متقاضیان در کم ترین زمان می باشد .