دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۳:۰۵Sep 2020 28

سفر به چین و بازدید از معبد بهشت

 

چین پر از جاذبه های گردشگری و شگفتی های خاص است. کشوری پهناور که افراد از فرهنگ های گوناگون در آن به خوبی در کنار هم زندگی می کنند. شاید اسم دیوار چین و شهر ممنوعه را شنیده باشید ولی عجایب چین فقط به این ها ختم نمی شود. در هر گوشه‌ ی از این کشور باستانی، مکان های تاریخی با افسانه های منحصر به فرد موجودند. از طرفی چین دارای معبدهای خارق العاده می باشد که یکی از زیباترین آن ها معبد بهشت در شهر پکن است. البته این معبد را برخی به نام معبد آسمان هم می ‌شناسند.

 

 

 

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که برای بازدید از هر کشوری، نیاز است که علاوه بر کسب اطلاع از جاهای دیدنی، فرهنگ، آداب و رسوم و چند کلمه ای از زبان آنان را بدانیم. دانستن زبان کشوری که به آن سفر می کنیم، کمک های بسیاری در طول سفر به ما خواهد کرد. ما، کارشناسان من و زبان ادامه این مطلب قصد داریم به شما درباره اهمیت آموزش زبان چینی در سفر به چین بگوییم و به شما نشان بدهیم که داشتن علم نسبت به این زبان تا چه اندازه می تواند سفرتان را دلپذیر و جذاب کند.

 

چگونه آموزش زبان چینی را پیش از سفر به چین شروع کنم؟

پیش از سفر بهتر است که سطح مبتدی از زبان چینی را بدانید و تا اندازه ای اصطلاحات و عبارات کاربردی مورد نیاز را بیاموزید. اما مطمئن باشید که با دنبال کردن آموزش زبان چینی به میزان بسیار زیادی به این زبان علاقه مند می شوید و تصمیم می گیرید که صفر تا صد این زبان شیرین و دوست داشتنی را فرابگیرید. اما با چه مرجعی می توان این کار را عملی کرد؟

من و زبان یک وب سایت آموزش آنلاین زبان است. با مراجعه به آن می توانید آموزش زبان های خارجی موجود در آن را به سادگی و به صورت تضمینی از صفر تا صد یاد بگیرید. در حقیقت من و زبان به شما کمک می کند که به صورت آنلاین در هر کجا که هستید خیلی سریع و آسان یادگیری زبان چینی را آغاز کنید.

 

 

 

دانستن این زبان می تواند به شما کمک کند که برای مثال از تمام زوایای مختلف معبد بهشت چین را بررسی کنید. ساختار معبد بهشت از چوب است و مهارت ومعماری استادانه ای در ساخت آن بکار رفته است. نقوش طراحی شده بر روی آن بسیار زیبا و چشم نواز است. حال اگر بخواهید که در رابطه با این موارد، مطالعه بیشتری داشته باشید و اطلاعات بیشتری را در اینترنت و سایر منابع کسب کنید نیاز به آموزش زبان چینی دارید.

 

زیبایی های معبد بهشت جدای از بحث معماری آن، مربوط به محوطه سر سبز و بزرگ اطراف آن نیز می باشد. صد هزار درخت، زیبا معبد بهشت را در برگرفته اند و زیبایی آن را دوچندان کرده اند. جالب است بدانید که عدد ۹ برای چینی ها بسیار مقدس است و آن ها این عدد را نشانی از آسمان ها می دانند. بنابراین در ساخت این معبد، بسیاری از سازه ها بر پایه عدد ۹ ساخته شده اند. کتاب های تاریخی فراوانی در رابطه با معبد بهشت، ساخت آن، رازهای مربوط به آن و موارد از این قبیل وجود دارند که البته به زبان چینی نوشته شده اند. شما با آموزش زبان چینی به کمک وب سایت من و زبان می توانید زبان چینی خودتان را تقویت کنید و با تسلط یافتن به این زبان، به مطالعه این کتاب های ارزشمند بپردازید.

 

 

فواید آموزش زبان چینی در بازدید از این کشور

اگر به چین سفر کنید، متوجه می شوید که مردم چین بسیار مهربان و مهمان نوازند. شما با دانستن زبان چینی می توانید دوستان بسیاری برای خود در این کشور پیدا کنید و در واقع آموزش زبان چینی می تواند به عنوان پل ارتباطی شما با آنان باشد. 

برای تهیه بلیط هواپیما، مترو و قطارهای سریع السیر در چین به زبان چینی نیاز پیدا می کنید، چرا که اغلب چینی زبان ها نمی توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند و به همین خاطر شما برای گشت و گذار در جای جای این کشور زیبا دچار مشکل خواهید شد. مخصوصا اگر تور لیدر همراه شما نباشد. شما با آموزش زبان چینی از وب سایت من و زبان می توانید به راحتی این موارد ضروری را مدیریت نمایید.

ممکن است بخواهید به رستوران های چینی بروید. معمولا در فیلم ها و سریال های چینی غذاهای رنگارنگ و عجیب و غریبی می بینید. شاید بخواهید آن ها را امتحان کنید و ببینید چه طعمی دارند. در این جا دوباره آموزش زبان چینی می تواند برای تان موثر و کمک کننده باشد. شما می توانید انواع غذاهای دریایی لذیذ و خوشمزه را در رستوران های چین امتحان کنید و سفرتان را خاطره انگیزتر کنید. پس می بینید که تا چه اندازه آموزش زبان چینی می تواند در سفر به چین به دردتان بخورد. با استفاده از دوره آموزش زبان چینی در وب سایت من و زبان شما این زبان را همچون زبان مادری خود یاد می گیرید.