سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۷:۵۷Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

طرح مشاوره تصویری آنلاین در بیمارستان بعثت نهاجا راه‌اندازی شد

 

تهران- ایرنا- طرح مشاوره تصویری آنلاین شهید رستم‌پور با مشارکت اداره بهداشت نهاجا و همکاری اپلیکیشن مایکو در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش راه‌اندازی شد.

 

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی هوایی ارتش، طرح مشاوره رایگان پزشکی، پیراپزشکی و روانشناسی تصویری آنلاین شهید مصطفی رستم‌پور با مشارکت اداره بهداشت، امداد و درمان نهاجا و با همکاری اپلیکیشن دکتر مایکو و همیاری بیمارستان شهدای تجریش و با حضور آجری همسر این شهید والامقام در بیمارستان بعثت نهاجا راه‌اندازی شد.

 

سرهنگ شهروز ناصری رییس اداره بهداشت، امداد و درمان نهاجا در این باره اظهار داشت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بواسطه داشتن مراکز درمانی متعدد در نقاط مختلف کشور و سرآمد آن بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی بعثت و بهره‌مندی از پزشکان متخصص و فوق تخصص، پیراپزشکان و کارشناسان بهداشت باتجربه، با همکاری شرکت دانش‌بنیان فناوری‌های متین آسمان پارس، بستری نرم‌افزاری با عنوان «دکتر مایکو» را فراهم کرده‌اند تا بیماران بتوانند از راه دور و از طریق فضای مجازی با پزشکان، پیراپزشکان و روانشناسان موردنظرشان بصورت تصویری و صوتی صحبت کنند و مشاوره کاملا رایگان بگیرند.

 

رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم مراجعه حضوری به پزشک، توزیع عادلانه منابع درمانی میان بیماران، پزشکان و متولیان سلامت به ویژه در مناطق محروم، برخورداری تمام افراد جامعه از کم‌هزینه‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات درمانی در هر مکان و زمان و برقراری عدالت اجتماعی از اهداف این طرح عنوان شده است.

 

پزشکان، ماماها و مشاوران علاقه‌مند به شرکت در این طرح می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۳۹۹۵۴۱۰۷ طرح و برنامه ابهاد تماس بگیرند و از جزییات ثبت نام مطلع شوند؛ همچنین دریافت رایگان نرم‌افزار «دکتر مایکو» از پایگاه اینترنتی www.drmyco.ir و اپلیکیشن «کافه بازار» امکانپذیر است.