شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۱:۱۰May 2021 15
جستجوی پیشرفته

رونق کسب و کار خانگی با پنل پیامکی

 

آموزش زبان به‌صورت آنلاین و حضوری، فروش محصولات هنری مانند نقاشی و مجسمه، مزون‌ لباس، غذای خانگی و هزاران مورد مشابه دیگر از کسب‌وکارهای خانگی هستند که در طی سال‌های گذشته به آهستگی وارد اقتصاد خرد یا به اصطلاح اقتصاد خانگی ایران شدند و حالا بعد از مدتی تعداد زیادی از آن‌ها به درآمدهای خوبی رسیدند.

از طرف دیگر با شیوع ویروس کرونا بسیاری از مردم ترجیح دادند که دورکار باشند، یا به کل از محیط بیرون دوری کنند و در منزل به کاری مشغول شوند. برای همین کسب‌وکارهای خانگی رونق بیشتری هم گرفت. اما همین کارهای خانگی هم مانند هر فروشگاه دیگری در محیط فیزیکی بازار نیاز به مشتری دارند و روش‌های تبلیغاتی می‌توانند سود آن‌ها را چند برابر کند.

پس اگر کار خانگی دارید، فکر نکنید که نیازی به تبلیغات نیست یا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام کافیست! کار شما هم نیاز به تبلیغات جدی دارد تا به مشتری‌های بیشتری معرفی شود. برای همین ما ابزارهایی را در پنل اس ام اس طراحی کردیم تا حسابی به رونق کارهای کوچک خانگی سود فوق‌العاده کمک کند.

 

 

پنل پیامکی، ابزار مناسبی برای تبلیغات

 

پنل پیامکی با توجه به قیمت مناسبش یکی از به‌صرفه‌ترین روش‌های بازاریابی است. از طرفی ابزارهای مختلف پنل به شما این امکان را می‌دهد تا با استراتژی‌های متنوع برای رشد کسب‌وکارتان تبلیغ کنید. حالا ما در ادامه سه ماژول مهم و کاربردی را برای کارهای خانگی به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با پنل اس ام اس مشتری بیشتری جذب کنید.

 

ارسال منطقه‌ای یا همان پیامپ

 

ارسال پیامک به‌صورت منطقه‌ای یا همان پیامپ یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که شما در کارهای خانگی کوچک به آن احتیاج دارید، زیرا با این ماژول می‌توانید یک منطقه از شهر را مشخص کنید و تنها برای شماره‌های همان منطقه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. حالا اگر در منزل قنادی دارید، غذای خانگی درست می‌کنید یا معلم خصوصی هستید که به‌صورت حضوری و آنلاین درس می‌دهد برای مشتری جدید کافیست تا پنل خودتان را داشته باشید. بعد از دریافت پنل و برای استفاده از ابزار پیامپ روی آیکون ارسال منطقه‌ای کلیک کنید و نه ‌تنها برای اطراف منزل بلکه برای منطقه‌هایی که به شما نزدیک هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید تا آن ها از حضور شما و شروع کارتان باخبر شوند.

 

ارسال پیامک برای بانک مشاغل خاص

 

بانک مشاغل یکی از ابزارهای کاربردی در پنل پیامکی است. در این ابزار شما به بانکی از شماره‌های جامع و به‌روزی دسترسی دارید که به کسب‌وکارتان مربوط است و می‌توانید برای آن‌ها پیامک ارسال کنید.

مثلاً اگر دستی در هنر دارید و صنایع دستی درست می‌کنید، نقاشی می‌کشید یا در کار دکوراسیون داخلی هستید، بازار مشتریان شما چه کسانی هستند؟ رستوران‌داران، بازاریان، صاحبان گالری یا حتی آموزشگاه؟ 

حالا که مشتریانتان را می‌شناسید به سراغ پنل پیامکی بروید و با ارسال هدفمند شماره‌های صنف موردنظرتان را انتخاب کنید. متن معرفی و تبلیغ را بنویسید و سپس برای بانک مشاغل ارسال کنید. با تائید اپراتور، پیامک شما ظرف ده دقیقه برای همه شماره‌ها ارسال خواهد شد.

 

ارسال پیام با فیلتر سن و جنس

 

این ابزار کاربردی مخصوص کسانی است که تخصص خاصی مربوط به سن یا جنس خاصی دارند و تنها می‌خواهند برای همین گروه تبلیغ کنند. مثلاً بانوانی که دوره آرایشی، میکاپ، درست کردن مو و کاشت ناخن گذراندند و نمی‌خواهند در سالن‌های زیبایی کار کنند. معلم‌های خصوصی که درس‌های دبیرستان و کنکور را آموزش می‌دهند یا آشپزهایی که در خانه کار می‌کنند؛ همگی به این فیلتر سن و جنس احتیاج دارند، زیرا همۀ جامعه مشتریان آن‌ها نیستند. آن‌ها با ابزار سن و جنس می‌توانند پیام تبلیغاتی خود را فقط برای گروه موردنظرشان ارسال کنند تا این پیام در کمتر از چند دقیقه بعد از تائید اپراتور برای مخاطبان ارسال شود.

 

 

ملی پیامک در راستای اهداف کارهای خانگی

 

کارهای خانگی کوچک با فشار اقتصادی چند سالۀ اخیر حسابی رو به افزایش است و بسیاری ترجیح می‌دهند تا علاوه‌بر کار اصلی، در منزل هم کسب‌‌وکاری داشته باشند و بتوانند به سود بالایی برسند. 

خدمات زیبایی، آموزش درس‌های کنکور به‌صورت خصوصی، رستوران خانگی، قنادی برای شیرینی و کیک‌های خانگی حسابی در بین مردم پرطرفدار است و اگر باکیفیت هم باشد، بسیاری از مشتریان خواهان آن هستند. 

حالا اگر شما از شرکتی مانند ملی پیامک که ارائه‌دهنده سامانه ارسال اس ام اس است، پنل پیامکی برای تبلیغات و بازاریابی را داشته باشید، هم می‌توانید مشتریان جدید پیدا کنید و هم با مشتریان قبلی در ارتباط باشید. 

تصور کنید که با ثبت سفارش برای مشتری شما پیامک تائید ارسال شود یا زمان تحویل محصولش برای او اس ام اس شود. با این روش بازاریابی که به وسیله وبسرویس پیامک فراهم میشود، هم به مشتری توجه کردید و هم حرفه‌ای بودن و سطح بالای کارتان را به او نشان دادید. این مثال‌ها به خوبی لزوم داشتن پنل اس ام اس را برای کارهای خانگی نشان می‌دهد.

اگر می‌خواهید جان‌تازه‌ای به کسب‌وکارتان بدهید و مشتری جدید داشته باشید، برای تهیه بهترین پنل های پیامکی همین حالا با 02163404 تماس بگیرید تا به‌صورت مستقیم به تیم پشتیبانی ملی پیامک وصل شوید.

اگر هم دربارۀ قیمت‌های پنل اس ام اس ملی پیامک چیزی نمی‌دانید اصلاً جای نگرانی نیست؛ به سایت www.melipayamak.com مراجعه کنید و اطلاعات لازم را بدست بیاورید.