دوشنبه ۲۹ دیساعت ۰۱:۵۸Jan 2021 18
جستجوی پیشرفته

بزرگترین مرکز فروش انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست – آی ناین

این روز ها ویروس کرونا به معضلی بزرگ در تمامی جوامع از جمله کشور عزیزمان ایران تبدیل شده است. بیشترین نحوه انتقال این ویروس از طریق تنفس هوای آلوده و یا لمس سطوح آغشته به این ویروس می باشد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست ، وسیله ای است که دستان شما را به شکل مطمئن از این ویروس پاک می کند و همچنین نیازی به لمس آن وجود ندارد. کاربرد این دستگاه بیشتر در مراکز عمومی مانند ادارات، مطب پزشکان، فروشگاه ها و از این دست بوده اما از آن می توان در مکان های دیگری مانند ورودی مجتمع های مسکونی نیز استفاده کرد.

 

آیا خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست توصیه می شود؟

 

بله. این موضوع را باید در نظر داشته باشید که واکسیناسیون عمومی، حتی با فرض تاثیر گذاری بالای آن، حدودا تا 1 سال آینده در ایران ممکن نخواهد بود و همچنان تا زمان حصول اطمینان از نابودی این ویروس، رعایت موارد پیشگیرانه مانند شستشوی دست و زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی اهمیت زیادی دارد. متاسفانه یک سال ( و یا حتی بیشتر ) زمان بسیار زیادی است و نمی توان در طول این مدت تماماً کسب و کار ها را تعطیل کرده و به نوعی دست روی دست گذاشت. علاوه برا این بسیاری از مشاغل مانند مشاغل درمانی لازم است که در این همه گیری از حداکثر ظرفیت خود نیز استفاده کنند. لذا توصیه می شود تمامی مشاغلی که با افراد سر و کار دارند، یک دستگاه ضد عفونی کننده دست برای محل کار خود تهیه کنند.

ضدعفونی کننده های دست در انواع بسیار زیادی تهیه و تولید شده اند که همه آنها نیز ساخت ایران می باشند. تفاوت عمده آنها در نحوه عملکرد، مخزن ماده ضد عفونی کننده و طرح آنهاست. 

 

 

نحوه عملکرد انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست :

 

به طور کلی دو نوع اساسی عملکرد برای این دستگاه ها وجود دارد: دستگاه ضد عفونی کننده پدالی و دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک ( چشمی ). نوع اول با فشردن پدال پا اقدام به پاشش محلول شوینده ( ضد عفونی کننده ) روی دست ها نموده و نوع دوم نیز با قرار گرفتن دست روبروی سنسور آن به شکل اتوماتیک این کار را انجام می دهد. نوع عملکرد تاثیر مهمی روی قیمت تمام شده دستگاه داشته و انواع پدالی ارزانتر از انواع اتوماتیک می باشند.

 

مخزن مواد ضد عفونی کننده در این دستگاه ها :

 

مخزن این دستگاه ها دارای حجمی بین 1 تا 10 لیتر می باشند. توصیه ما تهیه محصول با حجم مخزن متناسب با نیاز شماست. اگرچه حجم مخزن بزرگتر به معنی دفعات پر کردن کم تر دستگاه بوده اما از طرفی دیگر از آنجایی که برخی مواد ضد عفونی کننده خطر اشتعال دارند، بهتر است حجم زیادی از این ماده در یکجا قرار نگیرد.

 

طراحی انواع دستگاه ضد عفونی کننده :

 

پس از نحوه عملکرد، دومین فاکتور تاثیر گذار روی قیمت، طراحی این دستگاه است. این دستگاه ها اکثراً از فلز تهیه شده و مقدار متریال استفاده شده در طراحی دستگاه، روی قیمت آن تاثیر گذار است. همچنین فرآیند تولید دستگاه و قالب های مورد استفاده نیز بی تاثیر نیست. از آنجایی که دستگاه ضد عفونی کننده دست باید در محل ورودی همه مشتریان قرار گیرد، لذا طرح آن نیز باید متناسب با دکور و ظاهر آن محل باشد.

 

دستگاه ضد عفونی کننده دست چگونه باعث از بین رفتن ویروس کرونا می شود؟

 

مواد شوینده خاصیت مهمی دارند و آن جذب چربی است به گونه ای که مولکول آنها به قطرات چربی چسبیده و آن را از هر سطحی جدا می کند. ویروس کرونا نیز دارای یک غشای چربی است که آن را احاطه کرده است. لذا در صورتی که از مواد ضد عفونی کننده روی دست استفاده کنید، با از بین رفتن غشای چربی احاطه کننده ویروس، باعث از بین رفتن آنها و غیر فعال شدنشان می شود. ویروس کرونا روی سطح دوام و ماندگاری بالا داشته می تواند روز ها فعال باقی بماند لذا ممکن است با لمس سطوح آلوده ویروس به دستان شما منتقل شود. به همین جهت استفاده از یک دستگاه ضد عفونی کننده دست مناسب در محل کار شما می تواند تا حد زیادی از آلوده شدن سطوح توسط مشتریان با دست آلوده جلوگیری کند.

 

 

آی ناین  - بزگترین و کامل ترین سبد انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست را در اختیار شما قرار داده است :

 

در سایت آی ناین شما بالغ بر 90 درصد انواع دستگاه ضد عفونی کننده موجود در بازار را جهت خرید مشاهده می کنید. این مجموعه سریع ترین ارسال را به تمام نقاط ایران، در بین اکثر فروشندگان اینترنتی این محصول داشته و روی تمامی محصولات گارانتی و ضمانت 100 درصدی سلامت کالا و مرجوعی در صورت خرابی ارائه می کند. ارسال کالا در همان روز ثبت سفارش ( روز های کاری ) صورت گرفته و حداکثر زمان دریافت کالا درب منزل برای دورترین شهرها و شهرستان ها 3 روز کاری خواهد بود. همچنین تمامی محصولات این دسته بندی مشمول ارسال رایگان کالا می باشند.

 

دستگاه ضد عفونی کننده دست یا دستگاه تصفیه هوا ؟

 

بسیاری از ما می پرسند برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا دستگاه تصفیه هوا ضد ویروس موثر تر است یا دستگاه ضد عفونی کننده دست؟ در پاسخ باید گفت هر یک از این دو محصول کارایی مخصوص به خود را دارند. دستگاه تصفیه هوا ( به خصوص انواع مجهز به روش های مبارزه با میکرو اورگانیسم ها مانند ویروس ) وظیفه پاکسازی هوا را بر عهده دارد و دستگاه ضد عفونی کننده دست وظیفه پاکسازی دست. دستگاه تصفیه هوا بوسیله روش هایی مانند فیلتر هپا ( که به نوعی شبیه ماسک عمل کرده و تا حد زیادی جلوی عبور ویروس را می گیرد. )، تولید یون منفی و ازن و اشعه ماوراء بنفش به از بین بردن ویروس های موجود در هوا کمک می کند.

البته این موضوع را باید اعتراف کرد که دستگاه تصفیه هوا تضمین 100% از بین رفتن تمامی ویروس های موجود در هوا را ارائه نمی کند چرا که به طور کلی این دستگاه ها نیازمند مدت زمانی برای تصفیه کل هوای داخل محیط می باشند. در بهترین حالت دستگاه تصفیه هوا، حجم ویروس موجود در هوا را در مدت زمان مشخص به شکل چشم گیری کاهش می دهد. 

این در حالی است که دستگاه ضد عفونی کننده دست بواسطه مواد ضد عفونی کننده، در از بین بردن سریع ویروس ها بسیار موثرتر است.

لذا در صورتی که از ما بپرسید تهیه کدام یک ارجحیت دارد، در جواب می گوییم بهتر است در کنار رعایت موارد بهداشتی پیشگیرانه جهت جلوگیری از انتقال این ویروس از طریق هوا ( مانند زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی ) تهیه دستگاه ضدعونی کننده دست را مد لحاظ قرار دهید، چرا که باعث جلوگیری هرچه بیشتر انتقال این ویروس از طریق لمس سطوح آلوده می شود و وجود آن در مراکز شلوغ و عمومی توصیه می شود.

مشاهده انواع محصولات ضد عفونی کننده و تصفیه هوا در سایت مجموعه آی ناین به آدرس زیر :

www.i-9.ir

تلفن : 45537 ( در صورت تماس از سایر شهر ها به چز تهران پیش شماره 021 الزامی است )