سه شنبه ۰۱ تیرساعت ۰۰:۳۳Jun 2021 22
جستجوی پیشرفته

فصل بهار و تابستان و سود سرشار از دستگاه خشک‌کن

 

 

در فصل پربرکت بهار هستیم. درحالی‌که فصل تابستان را هم در پیش داریم. این دو فصل زمان رویش و عمل آمدن انواع سبزی‌ها، میوه‌جات و گل‌های مختلف هستند. در این دو فصل تولید و فروش محصولات غذایی (میوه و سبزی‌ها) بسیار پررونق است. البته خشک‌کردن مواد غذایی و شیمیایی شغلی 4 فصل است. اما در این دو فصل اوج فعالیت تولیدکنندگان این قبیل محصولات محسوب می‌شود. با افزایش رقابت در این حوضه، یکی از معیارهای موفقیت سرعت رطوبت‌گیری محصول و ارائه سریع‌تر به بازار فروش است. بهترین روش برای افزایش سرعت رطوبت‌گیری، استفاده از دستگاه خشک‌کن میوه و سبزی است.  البته این دستگاه قابلیت رطوبت‌گیری انواع مواد غذایی و شیمیایی را دارد. در این مطلب انواع دستگاه خشک‌کن صنعتی از سایت behfarmachine.com  را با توضیحات کامل و قیمت خرید معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید...

 

انواع دستگاه میوه خشک‌کن بهفر ماشین البرز

1-دستگاه خشک‌کن تک کابین:

 

دستگاه خشک‌کن تک کابین با حجم کم و ظرفیت تولید پایینی که دارد بهترین گزینه برای مشاغل خانگی، کارآفرینان و تولیدکنندگان با حجم تولید کم محسوب می‌شود.

این دستگاه در دو نوع برقی یا گازی طراحی و تولید می‌شود که نمونه گازی آن محبوبیت بیشتری داشته و هزینه سوخت بسیار پایین‌تری دارد.

ازاین‌رو بهترین گزینه محسوب می‌شود. البته نمونه برقی در بعضی مناطق توجیه اقتصادی بیشتری دارد. انتخاب نمونه گازی یا برقی بر اساس خاست مشتری و منطقه موردنظر به‌کارگیری دستگاه خشک‌کن تعیین می‌شود.

این دستگاه مجهز به یک کابین ایزوله (عایق‌بندی شده) با پشم سنگ است که میزان هدر رفت حرارت را به حداقل می‌رساند. داخل این کابین یک قفسه با سینی‌های فلزی ضدزنگ مجهز به توری‌های پلی اورتان یا پلی‌اتیلن قرار دارد. محصول موردنظر بر روی این سینی‌ها قرارگرفته و برای مراحل رطوبت‌گیری آماده می‌شود.

 این دستگاه توسط یک منبع حرارتی (مشعل گازی یا المنت برقی) و یک فن دمنده، حرارت غیرمستقیم را به کابین منتقل کرده و محصول موردنظر را رطوبت‌گیری می‌کند. این دستگاه مجهز به حس‌گر کنترل دما است. این سنسور علاوه بر کنترل دمای کابین و جلوگیری از سوختن محصول، میزان مصرف انرژی را به حداقل می‌رساند.

زمان و دمای رطوبت‌گیری با توجه به ذات محصول و با فرمول‌های خاصی قابل‌اندازه‌گیری است. این دستگاه می‌تواند مجهز به چرخ باشد که جابه‌جایی آن را از یک یخچال ساید بای ساید هم ساده‌تر می‌کند.

این دستگاه در دو مدل تک فاز و 3 فاز تولید می‌شود که نمونه تک فاز آن را می‌توان در مناطق مسکونی (حیاط منزل، انباری...) راه‌اندازی کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان این مجموعه تماس بگیرید.

02634725221

09125883469

09360038633

2-دستگاه خشک‌کن دو کابین:

این دستگاه همان نمونه تک کابین اما با ظرفیت تولید بیشتر است. دستگاه خشک‌کن دو کابین مناسب کارگاه‌های با ظرفیت تولید متوسط است. کلیه قابلیت‌های نمونه خشک‌کن تک کابین در نمونه خشک‌کن دو کابین هم وجود دارد.

3-دستگاه خشک‌کن تونلی:

این نمونه دستگاه همانند نمونه‌های کابینی از یک روش (رطوبت‌گیری حرارتی) برای خشک‌کردن محصول استفاده می‌کند. اما تفاوت عمده این دستگاه در حجم تولید بالا و شکل ظاهری آن است.

حجم این دستگاه چندین برابر نمونه‌های کابینی بوده و باقابلیت رطوبت‌گیری پیوسته‌ای که دارد، بهترین گزینه برای کارخانه جات بزرگ با ظرفیت تولید بالا محسوب می‌شود.

شکل تونلی این دستگاه این امکان را می‌دهد که محصول از یک‌سوی تونل واردشده و از سوی دیگر کاملاً رطوبت‌گیری و خارج شود. ازاین‌رو مرحله خروج محصول خشک‌شده و ورود محصول تازه که در نمونه‌های کابینی وجود دارد، حذف‌شده و درنتیجه سرعت تولید محصول را چندین برابر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان این مجموعه تماس بگیرید.

02634725221

09125883469

09360038633

تولیدات شرکت بهفر ماشین البرز

این مجموعه تولیدکننده انواع ماشین‌آلات بسته‌بندی، سورتینگ. خطوط تولید و بسته‌بندی انواع مواد غذایی و شیمیایی است. در ادامه به معرفی تولیدات این مجموعه خواهیم پرداخت...

ماشین‌آلات بسته‌بندی:

1-ماشین‌آلات بسته‌بندی توزین دار:

این نمونه ماشین‌آلات مخصوص بسته‌بندی انواع مواد غذایی گرانولی (دانه‌بندی شده) هستند. دستگاه بسته‌بندی در چند ظرفیت (2 توزین،4 توزین،6 توزین و 12 توزین) طراحی و تولید می‌شوند که با افزایش توزین‌های دستگاه سرعت و ظرفیت بسته‌بندی هم بالاتر می‌رود.

این ماشین‌آلات تمام‌اتوماتیک بوده و قابلیت کارکرد با برق تک فاز و 3 فاز را دارند.. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان این مجموعه تماس بگیرید.

02634725221

09125883469

09360038633

 ماشین آلات ساشه

نکته: شرکت بهفر ماشین البرز اولین تولیدکننده دستگاه بسته‌بندی 12 توزین موازی در کل کشور است.

 

2-ماشین‌آلات ساشه:

این نمونه ماشین‌آلات ساشه مخصوص پر کردن بسته‌های تک‌نفره مواد غذایی و شیمیایی پودری و مایع است. محصولات این دستگاه سس‌ها تک‌نفره و ادویه‌جات (سماق، فلفل، نمک...) یک‌بارمصرف هستند. این نمونه ماشین‌آلات سوددهی بسیار بالایی داشته و انعطاف‌پذیری زیادی هم دارند.

3-ماشین‌آلات کیسه‌پرکن:

این نمونه ماشین‌آلات در دو نمونه تمام‌اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و تولیدشده و مخصوص پر کردن انواع کیسه و کارتن‌های حجم بالا هستند. همانند نمونه‌های توزین دار، این ماشین‌آلات هم با افزایش تعداد کاپه ها سرعت و ظرفیت بیشتری را به تولیدکننده خواهند داد.

4-پر کن پودری:

این دستگاه قابلیت بسته‌بندی انواع مواد پودری غذایی و شیمایی را دربسته‌های بالشتی یا پاکتی دارد. دستگاه پر کن پودری بهفر ماشین تنها در نمونه تمام‌اتوماتیک طراحی و تولید می‌شود.. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان این مجموعه تماس بگیرید.

02634725221

09125883469

09360038633

5-قوطی پر کن:

این دستگاه مخصوص پر کردن انواع قوطی‌های فلزی، پلاستیکی یا ظروف شیشه‌ای است. این دستگاه تمام‌اتومات بوده و قابلیت سفارشی‌سازی بر اساس برق تک فاز و یا 3 فاز را دارد.

6-دستگاه سورتینگ:

این دستگاه مخصوص جداسازی یا سایزبندی انواع میوه‌جات و خشکبار است. دستگاه سورتینگ در دسته‌بندی محصولات و قیمت گزاری و همچنین افزایش سوددهی برای تولیدکنندگان بسیار مآثر است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های پشتیبانی و مشاوره رایگان این مجموعه تماس بگیرید.

02634725221

09125883469

09360038633

 

ماشین آلات بسته بندی

 

7-ماشین‌آلات قند خردکن:

این دستگاه در دو نمونه نیمه اتوماتیک و تمام‌اتوماتیک طراحی و تولید می‌شود. دستگاه قند خردکن مجهز به یک نوار نقاله و یک گیوتین است که قند کله‌ای را اسلایس کرده و در اشکال مختلف خرد و حبه‌ای می‌کند.

خطوط تولید بهفر ماشین البرز:

در ادامه انواع خطوط تولیدی مجموعه بهفر ماشین را معرفی خواهیم کرد...

خط تولید قند شکسته

خط تولید و بسته‌بندی کینوا

خط تولید چیپس سیب‌زمینی

خط تولید پیاز داغ-خط فراوری و بسته‌بندی پیاز سرخ‌شده

خط تولید سبزی سرخ‌شده

خط تولید سبزی خشک

خط بسته‌بندی میوه خشک

خرید و معرفی خط بسته‌بندی حبوبات و غلات

خط بسته‌بندی آجیل و خشکبار

خط بسته‌بندی ادویه‌جات

 

چرا بهفر ماشین البرز؟

این مجموعه بر اساس نیاز و خواست مشتری دستگاه را کاملاً سفارشی‌سازی می‌کند. مراحل نصب و راه‌اندازی از سوی تکنسین‌های این مجموعه انجام می‌شود. مجموعه بهفر ماشین اطلس البرز کلیه ماشین‌آلات و خطوط تولیدی خود را 18 با ماه   و 10 سال خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

لینک صفحات مرتبط:

https://behfarmachine.com/sache-machine/

https://behfarmachine.com/dryer-machine/