شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۶:۰۹Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

آموزش استفاده انواع برچسب ناخن

 

 

 

زیبایی از دیر باز برای خانم ها بسیار نکته با ارزشی بوده است و همیشه در فکر لوازم آرایشی و بطور کلی به دنبال هر چیزی که بر زیبایی آن ها بیفزاید هستند. هر کجا که چند خانم به صحبت با یکدیگر بپردازند مطمئنا حرف از لوازم آرایشی نیز به میان می آید؛ داشتن دستانی زیبا یکی از مهم ترین علایقی است که خانم ها به آن توجه بسیاری می کنند.

برچسب ناخن یا لنز ناخن یکی از ابزارهایی است که امروزه برای داشتن ناخن هایی زیبا میان خانم ها بسیار رایج است و معیار زیبایی دستان خانم ها بر اساس خرید لاک ناخن، مدل کاشت ناخن و دیگر ابزارهایی که در لوازم آرایش ناخن وجود دارد تعیین می شود. با ما همراه باشید تا شما را با برچسب ناخن ( لنز ناخن) که امروزه تاثیر بسیاری بر زیبایی دستان خانم ها دارد و مورد علاقه بسیاری است بیشتر آشنا کنیم.

 

انواع برچسب ناخن

همانطور که از اسم برچسب ناخن مشخص است، لنز ناخن یا برچسب ناخن، برچسب هایی هستند که در شکل های گوناگون برای زیبایی بخشی به ناخن های شما طراحی شده اند و به راحتی می توانید آن ها را بر روی ناخن خود بچسبانید.  برچسب های ناخن در مدل های مختلفی ساخته می شوند که شامل موارد ذیل می باشند.

1.برچسب 3 بعدی

2.برچسب ناخن ساده

3.برچسب ناخن فانتزی

این برچسب های تزئینی ناخن در رنگ بندی متنوع و متناسب برای هر سلیقه ای ساخته می شوند که بسیار دلربا هستند.

 

 

 

 آموزش برچسب گذاری روی ناخن

چگونه برچسب ناخن را بچسبانیم؟! این سوالی است که برای هرکسی که می خواهد از برچسب ناخن استفاده کند به وجود می آید. در این بخش شما را با طریقه استفاده از برچسب ناخن که بسیار ساده است آشنا می کنیم.

قبل از هر چیزی شما باید لاک مورد نظر خود را انتخاب کنید و از آن استفاده کنید، همچنین می توانید سطح ناخن را با استفاده از مواد ضدعفونی کننده و چربی زدا تمیز کنید. سپس صبر کنید تا لاک ناخن شما کاملا خشک شود (نکته مهم این قسمت این است که حتما باید لاک شما خشک شود، زیرا در غیر این صورت هوا در زیر برچسب می ماند و برچسب ناخن جدا می شود.) 

بعد از اینکه از خشک شدن کامل لاک اطمینان حاصل کردید، برچسب ناخن مورد نظرتان را انتخاب کنید و ورق نازک نایلونی را از روی آن جدا کنید. سپس با استفاده از قیچی برچسب مورد نظر خودتان را ببرید و داخل آب گرم قرار دهید. صبر پیشه کنید تا بعد از گذشتن چند دقیقه لنز یا برچسب از کاغذ جدا شود.

 سپس بعد از خشک کردن برچسب و حصول اطمینان از اینکه هیچ هوایی در زیر آن باقی نمی ماند، لنز را به آرامی بر روی ناخن بچسبانید. بعد از این قسمت با استفاده از برق ناخن یا تاپ کت برچسب را روی ناخن فیکس کنید و نهایتا قسمت های اضافی ای که وجود دارد را با استفاده از سوهان ناخن جدا کنید. به همین راحتی شما برچسب ناخن خود را چسباندین و می توانید از آن و زیبایی که به دستانتان می بخشد لذت ببرید.

 

راه های تقویت ناخن

شما قبل از هرچیزی باید ناخن های سالمی داشته باشید تا بتوانید از ابزارهای آرایشی برای زیبایی هرچه بیشتر آن ها استفاده کنید. شما می توانید با استفاده از روغن ویتامین E، روغن نارگیل، سرکه سیب، نمک دریا، آب لیمو ترش و روغن زیتون به تقویت هرچه بیشتر ناخن های خود کمک کنید. فقط کافی است این مواد را به آرامی و بر روی ناخن های خود مالش دهید.

 

 

 

به طور کلی ناخن هایتان را مرتبا با وازلین ماساژ دهید تا مرطوب بمانند، ورزش کنید تا جریان خون بهتری در بدن جریان داشته باشد که باعث داشتن ناخن های سالمی در شما می شود، از لاک های با کیفیت و اجناس آرایشی با کیفیت استفاده کنید تا همیشه ناخن های سالم و زیبایی داشته باشید.

 

در آخر...

امروزه روش های بسیاری مانند: فویل و اکلیل ناخن که 2 مورد از ده ها روش تزئین و خرید لوازم آرایش ناخن است وجود دارد. ما در این بخش شما را با برچسب ناخن یا همان لنز ناخن و طریقه استفاده از آن که بسیار ساده و آسان است آشنا کردیم؛ این نکته را بایر در نظر داشته باشید که اول باید ناخن های سالمی داشته باشید سپس به فکر زیبایی هرچه بیشتر آن ها باشید. امیدواریم این مقاله برای شما مثمر ثمر واقع شود.