جمعه ۳۰ اردیبهشتساعت ۱۴:۱۷May 2022 20
جستجوی پیشرفته

ویژگی های تشک رویال اصل

 

تشخیص اصل بودن تشک رویال 

آیا قصد خرید تشک رویال اصل را دارید؟ آیا راه های تشخیص اصل و جعلی بودن این محصول را می دانید؟ آیا می دانید برای خرید اصل تشک رویال به کجا مراجعه کنید؟

با توجه به کیفیت و کارایی بی نظیر برند رویال روز به روز به تعداد متقاضیان برای خرید و تهیه این محصول افزوده می شود که این موضوع سبب افزایش تولید و عرضه تشک رویال در بازار شده است. در این میان برخی از افراد با هدف کلاهبرداری سعی بر آن دارند محصولات جعلی و بی کیفیت را به عنوان تشک رویال اصل با هزینه های بالا به فروش برسانند. هنگام خرید محصولات این برند معروف و معتبر بهتر است از شرکت و فروشگاه های قابل اعتماد اقدام نموده و محصول مدنظر را با دقت و بررسی های لازم خریداری و مورد استفاده قرار دهید همانطور که میدانید تشک رویال اصل با ویژگی های مهم از جمله خواص درمانی و طبی بودن در اولویت انتخاب بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است از این رو خرید محصول تقلبی می تواند عوارض شدیدی را برای سلامتی افراد به دنبال داشته باشد چرا که با مرور زمان و با استراحت بر روی تشک های غیر استاندارد و با کیفیت پایین، به مرور شاهد گرفتگی های عضلانی و آسیب دیده نخاع و .... خواهیم بود که این موضوع می تواند علاوه بر آسیب های جسمی، هزینه های درمانی بسیاری را داشته باشد. 

 

تشک رویال اصل

 

ویژگی های خاص تشک رویال اصل

تشک رویال اصل دارای یک سری ویژگی ها و خواص درمانی می باشد که در ادامه به بررسی برخی از ویژگی های تشک رویال اصل خواهیم پرداخت:

-دوام تشک: استفاده از بهترین الیاف و پارچه در طراحی و تولید تشک های رویال سبب افزایش دوام این محصول شده و می توان گفت هزینه های بالا برای سفارش و خرید این نوع تشک ارزشش را خواهد داشت.

-فنر تشک: استفاده از فنر مرغوب و با کیفیت در تشک رویال سبب افزایش عمر محصول شده و هم چنین بر انعطاف پذیری محصول کمک می کند و در نتیجه فرد با استراحت بر روی این تشک خواب می تواند به راحتی به استراحت بپردازد. 

-ارتفاع تشک: همانطور که میدانید برای طراحی تشک ها از لایه های داخلی متعددی استفاده می کنند که استفاده از انواع مواد اولیه در داخل این محصول بر ارتفاع تشک تاثیر گذاشته و هم چنین عمر تشک به لایه های تشکیل دهنده آن بستگی دارد. 

 

 

 

برای خرید تشک رویال اصل به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید تشک رویال اصل بهترین گزینه مراجعه به نمایندگی های برند رویال می باشد. شما می توانید با خیال راحت این محصول را در کیفیت عالی تهیه نمایید. در خرید اینترنتی و آنلاین با وجود مزیت های بسیار، یک سری معایبی نیز مشاهده می شود که فروش محصولات تقلبی به جای تشک خواب اصل و سوء استفاده از اعتماد مشتریان از جمله این معایب به شمار می رود. 

 

سوالات متداول مشتریان در مورد تشک رویال

در خصوص خرید تشک رویال اصل یک سری سوالات ذهن افراد را مشغول می کنند که در ادامه به بررسی برخی از سوالات خواهیم پرداخت:

-تفاوت بین تشک های طبی و طبی فنری چیست؟ یکی از مهمترین تفاوت بین فنرهای طبی و طبی فنری نوع ساختار آنها بوده و در تشک های طبی از فنر استفاده نمی کنند که این موضوع سبب سفت و سخت شدن آن می باشد. در حالی که تشک های فنری بسیار راحت بوده و درجه سفتی آنها بر اساس تراکم ریباند بین 50 الی 70 درصد می باشد به گونه ای می توان گفت از 50 تا 30 درصد امکان راحتی خواب را برای فرد فراهم می کند. تشک های رویال در انواع مختلفی به صورت طبی و طبی فنری طراحی و عرضه می گردد.

-مموری فوم چیست؟ مموری فوم همان فوم هوشمند بوده که بر اساس شکل بدن فرم گیری شده و ستون فقرات را پشتیبانی کرده و پس از بلند شدن فرد از روی تشک، به حالت اولیه برمیگردد. این فوم قابلیت تنظیم وزن بدن فرد و درجه حرارت بدن را دارد.

-نحوه قیمت گذاری تشک ها چگونه است؟ با توجه به نوع متریال های استفاده شده از جمله نوع فنر متصل یا منفصل، تراکم ریباند، نوع پارچه و مدت زمان گارانتی قیمت محصول مشخص می شود. 

-ریباند چیست؟ به اسفنج های سخت و سفت شده ریباند می گویند که با تراکم های مختلف عرضه می شود و با تایید پزشکان مزیت های بسیاری در خصوص طبی بودن دارند.  

 

مزایای تشک رویال اصل