پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۲۰:۰۹Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معلمان حق التدریس»

آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رحمت اله نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه آموزش و پرورش نباید در جذب معلمان حق التدریس تعلل کند، عنوان کرد: با وجود اختصاص ردیف استخدامی برای این عزیزان اما آموزش و پرورش در جذب آن ها تعلل می کند و قصد غربالگری مجدد دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۷    
در گفت وگو با حامیان کمپین حق التدریس معلمان باید کامل پرداخت شود مشکلاتشان را بررسی کرده ایم.
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: تعداد 25 هزار و 497 نفر جهت گذراندن دوره به دانشگاه های فرهنگیان و شهید رجایی معرفی شدند و عملا وزارت آموزش و پرورش مطابق با قوانین تعیین تکلیف مصوبه مجلس شورای اسلامی به تکلیف قانونی عمل کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
طبق تعهد وزارت آموزش و پرورش استخدام معلمان حق التدریسی در مراحل مختلف تا 1400 یا در سال 1400 انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز آخرین مهلت برای ثبت اطلاعات واجد شرایط قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم کهنوج در مجلس با اشاره به پیگیری های صورت گرفته برای تعیین تکلیف نیروهای جامانده حق التدریسی از سال 1391، گفت: با توجه به تصویب قانون برای استخدام معلمان حق التدریس پیش سال 91 و برنامه ریزی برای معلمان سال 92 به بعد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی معلمان حق التدریس، نهضتی، پیش دبستانی و برون سپاری آذربایجان غربی یعنی باقیمانده از کل سهمیه جذب استان، تا پایان هفته آینده، جذب آموزش و پرورش خواهند شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: قسط اول طلب معلمان حق التدریس پرداخت و قسط دوم تا پایان سال پرداخت می شود، معلمانی که به دریافتی حق التدریس سال تحصیلی گذشته خود معترض هستند، به ادارات آموزش و پرورش مراجعه کنند.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: به منظور رفع دغدغه کمبود نیروی انسانی به عنوان یکی از چالش های اصلی تعلیم و تربیت در استان، وزیر آموزش و پرورش در سفر اخیر خود به هرمزگان، دستور افزایش سهمیه دانشگاه فرهنگیان و توانمند سازی نیروی انسانی را به عنوان مهمترین مصوبه سفر صادر کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: برای پرداخت حق التدریس معلمان نهایت تلاش خود را کردیم و حقوق معلمان حق التدریس آزاد به صورت ماهانه پرداخت شد، ولی برای پرداخت حق التدریس معلمان شاغل با تأخیر مواجه شدیم.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
حاجی میرزایی در پاسخ به اینکه معلمان اعلام کرده اند مبلغی که برایشان واریز شده یک سوم مبلغی است که سال گذشته دریافت می کرده اند گفت: ما هنوز کل مبلغ حق التدریس را پرداخت نکرده ایم، همچنان حق التدریس نیمه اول سال جاری باقی مانده و امید است تا آخر سال بپردازیم.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در دیدار با محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در قالب برنامه گفت وگوی هفته در وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد: توسعه مهارت،کودکان بازمانده از تحصیل و رفع محدودیت های آموزشی، توسعه تعاونی ها و تقویت فرهنگ کار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: نحوه محاسبه حق التدریس معلمان تفاوتی نسبت به سال قبل نکرده است و ما قانون جدیدی در این باره وضع نکردیم.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
اعتراض به کاهش پرداخت حق التدریس معلمان باعث واکنش وزارت آموزش و پرورش شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۲:۵۲    
چند روزی است که معلمان حق التدریس نسبت به حقوقی که برایشان واریز شده گلایه می کنند؛ آن ها که در شرایط شیوع کرونا و مجازی شدن تدریس، پرکارتر شده اند و ناچارند که ساعات بیشتری را با دانش آموزان در ارتباط باشند، حالا با واریز یک چهارم حقوقشان شوکه شده اند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس قانون تعیین تکلیف استخدامی حق التدریسان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، وزارت آموزش وپرورش موظف شده بود 88 هزار نفر از آموزشیاران، آموزش دهندگان، معلمان حق التدریس و مربیان پیش دبستانی که تا قبل از سال 91 و 92 با آموزش و پرورش همکاری می کردند را با چند شرط استخدام کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معلمان حق التدریس با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی آموزش حضوری، بیش از گذشته زیر فشار معیشتی از یک سو و بی عدالتی وزارت اموزش و پرورش قرار دارند. حمزه علی نصیری به این موضوع پرداخته است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
آموزشیاران و معلمان حق التدریس از نظر میزان سابقه ای که در آموزش و پرورش دارند، میزان فعالیتی که کرده اند و مدرک تحصیلی امتیازات متفاوتی را کسب می کنند
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۴    
وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش یاران، آموزش دهندگان، معلمان حق التدریس و مربیان پیش دبستانی باید به مدت یک سال در دانشگاه فرهنگیان دوره های آموزشی لازم را ببینند تا پس از موفقیت در آن دوره استخدام شوند.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از دریافت 30 هزار ردیف استخدامی دیگر برای جذب معلمان حق التدریس خبر داد. به گزارش راه مردم آنلاین به نقل از محسن حاجی میرزایی درباره اخذ مجوز برای استخدام 30 هزار نفر دیگر از معلمان حق التدریس گفت: براساس قانون تبدیل وضعیت معلمان حق التدریس ...
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش درباره تعیین تکلیف استخدامی حدود 60 هزار نفر از معلمان حق التدریس که جزو سهمیه استخدامی امسال نیستند، توضیحاتی داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار گزارش تسنیم درباره ابهامات حادثه مدرسه کانکسی در کنگرستان خوزستان در پنجم بهمن ماه، اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با ارسال جوابیه ای به مطالب مطرح شده پاسخ داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
علی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش وزارت آموزش و پرورش درباره کم شدن حقوق معلمان حق التدریس توضیح داد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ساوه در مجلس از تأخیر 4 ماهه حقوق معلمان حق التدریس خبر داد و گفت: لازم است هر چه سریع تر این موضوع تعیین تکلیف شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در شرایط سخت معیشتی و گرانی ها، 4 ماه است پرداخت معلمان حق التدریس در آموزش و پرورش به تاخیر افتاده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
طرح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش تصویب شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - صحن علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست دکترمحمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی مجلس، احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی دستور کار صحن علنی امروز را به شرح زیر قرائت کرد: ...
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش از حذف شرط داشتن فیش حقوقی و سند مالی برای استخدام معلمان حق التدریس و مربیان پیش دبستانی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- امام جمعه کنگان گفت: وزارت آموزش و پرورش به مشکل معلمان حق التدریس شهرستان کنگان رسیدگی و طبق قاعده عدل و انصاف عمل کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش از در نظر گرفتن ردیف استخدامی برای همه نیروهای حق التدریس مشمول قانون تبصره 10 ماده 17 خبر داد.
زرک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۶:۵۸    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر استخدام معلمان حق التدریس هستم. به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ مهرداد ویسکرمی در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدار با معاونان آموزش و پرورش لرستان به منظور پیگیری مشکلات فرهنگیان طی روز گذشته ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی به ایجاد یک سامانه برای ثبت اطلاعات مدارس غیرانتفاعی اشاره کرد و گفت: طرحی در مجلس تحت عنوان اصلاح موادی از قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی در حال انجام است تا وضعیت مدارس غیرانتفاعی را سامان بخشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از معلمان حق التدریسی آبادان در اعتراض به وضعیت شغلی خود اعتراض کردند.
خبر خوی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۷    
امیرعلی موسوی بنا بر اظهار یک منبع آگاه؛ در تبدیل وضعیت معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی "شهرستان خوی" تخلفات بسیاری صورت گرفته است، و برخی ها به دنبال لاپوشانی آنها هستند.
ثلاث   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۰    
ثلاث- نشست مدیر آموزش و پرورش کنگان با نماینده مجلس پیرامون استخدام معلمان حق التدریس برگزار شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پرونده استخدام حق التدریس ها و نهضتی ها تا پایان برنامه ششم یعنی پایان سال آینده بسته می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۰۴    
امسال 25 هزار و 500 نفر از معلمان حق التدریس در کشور تبدیل وضعیت می شوند. ( منبع )
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امسال 25 هزار و 500 نفر از معلمان حق التدریس در کشور تبدیل وضعیت می شوند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش امسال 25 هزار و 500 نفر از همکاران حق التدریس در کشور تبدیل وضعیت می شوند، گفت: تلاش ما تحت پوشش قرار دادن دانش آموزانی است که در فرآیند تحصیل حضور ندارند و برای بازگشت آنها تمام تلاش خود خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
جای خالی موزه صنایع دستی در اصفهان، داغی که در دل دشمنان گذاشتیم، کاسبی های چراغ خاموش، اصفهان میزبان گردهمایی صنایع آب، انتقام حتمی است، خوف و رجای وضعیت کرونا، فشار روی معلمان حق التدریس و بهای تمام شده شمش فولاد 9 تا 10 هزار تومان است؛ از عناوین اصلی روزنامه های صبح امروز اصفهان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با برگزاری مجدد آزمون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش مخالفت کردند.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
نحوه برگزاری دوره مهارت آموزی و استخدام معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان پیش دبستانی و خرید خدمات آموزشی اعلام شد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، در اجرای قانون الحاق یک ماده ...
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
جزئیات نحوه برگزاری دوره مهارت آموزی و استخدام معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان پیش دبستانی و طرح خرید خدمات آموزشی اعلام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۳    
اقتصاد ایران: جزئیات برگزاری دوره آموزشی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در دانشگاه فرهنگیان و رجایی اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
جزئیات برگزاری دوره آموزشی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در دانشگاه فرهنگیان و رجایی اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی هفته بعد در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
محمود زاده گفت: معلمان حق التدریس طبق قانون باید توسط وزارت آموزش و پرورش به سیستم آموزشی ملحق شوند.
معاون وزارت آموزش و پرورش درباره حل مشکل سند مالی برای استخدام معلمان حق التدریس و آغاز دوره های آموزشی آنها توسط دانشگاه فرهنگیان توضیحاتی داد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش الحاقیه بخشنامه تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس را ابلاغ کرد و تکلیف معلمانی که اسناد مالی دریافت حقوق را نداشتند، مشخص شد.