چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۲:۲۷Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معلمان حق التدریس»

خبرگزاری فارس   ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار توجه به معیشت معلمان حق التدریس شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس گفت: مطابق مصوبه هیات دولت استمرار بکارگیری مشمولان مواد 4 و 5 آیین نامه اجرایی قانون تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی که نمره قبولی در آزمون داخلی کسب نکنند، در صورت نیاز آموزش و پرورش صرفا در سال تحصیلی 1399- 1400 مانعی ندارد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۲    
سپهرغرب، گروه استان - آذین رضایی : مسئول بسیج فرهنگیان همدان با بیان اینکه معلمان حق التدریسی امنیت و مزایای شغلی بسیار پایین و ضعیفی دارند، گفت: مجلس اقداماتی در شأن مجلس انقلابی جهت جذب معلمان حق التدریس انجام دهد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری درباره شرایط جدید استخدام حق التدریسی ها و تعطیلی مدارس گذشت. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری درباره نحوه جدید استخدام معلمان حق التدریس ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۶    
جلسه توجیهی کارکنان امور اداری و تشکیلات استان آذربایجان شرقی با موضوع نحوه تکمیل فرم امتیازبندی معلمان حق التدریس مشمول قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و... و اصلاحات بعدی آن به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۶    
سعید رضا عاملی در بخش خبری 21 در تشریح جزئیات استخدام معلمان حق التدریس بیان کرد: یک محور این است که حتما از محل معلمان یا دانشگاه فرهنگیان جذب شوند و دوم آنکه برای محل جذب به کار گرفته شوند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۴۷    
سپهرغرب، گروه استان - آذین رضایی :سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح حذف آزمون جذب معلمان حق التدریس به کمیسیون ارائه شده، گفت: کمیسیون باید نظرات خود را درخصوص این طرح ارائه داده و نهایی شود و هنوز کمیسیون وارد این بحث نشده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرروش استان بوشهر گفت: همه معلمان حق التدریس این استان در سه مرحله امسال و ابتدای سال 1400 با فراگیری آموزش های لازم در دانشگاه فرهنگیان در این اداره کل جذب می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاونان این وزارت خانه، موضوع ساماندهی وضعیت معلمان حق التدریسی در جلسه روز (یکشنبه) این کمیسیون بررسی می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که تغییر در نحوه آموزش دستاورد کرونا به شمار می رود از یک سو شماری از دانش آموزان سیستان وبلوچستان از امکانات رفاهی و زیرساختی محروم بوده و از سوی دیگر معلمان حق التدریس خواهان توجه بیشتر از سوی مسئولان امر هستند.
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: اصلاحیه آیین نامه اجرایی استخدام معلمان حق التدریس به تصویب رسید و مشمولان قانون تا پایان سال 1400 استخدام می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
پس از تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادی قبل از سال 91 در آموزش و پرورش هم اکنون نیروهای سال 92 به بعد متقاضی استخدام هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۷    
مدیرمنابع انسانی و اموراداری آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: نحوه بررسی مدارک و شیوه امتیاز بندی مشمولین قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و نهضت سواد آموزی به ادارات آموزش و پرورش سطح استان ابلاغ گردید. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۰۶    
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان در نامه ای خطاب به رئیس مجمع نمایندگان استان، پیرامون قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس نوشت: الحاقات قانون، موجب از بین رفتن کارایی مدارس و کاهش کیفیت آموزشی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و خریدخدمتی ورودی بعد از سال 91 به آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش در آینده نزدیک خبر داد و گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۲:۳۵    
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی در نامه ای خطاب به نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس، قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس را در تعارض با اسناد بالادستی دانست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۴۳    
نماینده مردم مهریز در مجلس بابیان اینکه بررسی نحوه جذب و تقسیم محل فعالیت معلمان حق التدریس است،گفت:نگرانی و دغدغه معلمان حق التدریس و نحوه تقسیم بندی و توزیع محل فعالیت آموزشی آنها مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۷:۴۳    
گروه استان ها- موضوع جذب معلمان حق التدریس، یکی از پروژه های جنجالی، بحث برانگیز و طولانی بوده که نه تنها در آموزش وپرورش بلکه در ادوار دولت ها و مجلس های حداقل یک دهه گذشته، مطرح شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان گلستان در نامه ای به مجمع نمایندگان استان، درخصوص قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی نکاتی را مطرح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۵۰    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ هشتم آبان ماه، مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۶    
با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش گلستان، نشست کارشناس مسئولان امور اداری شهرستان های استان با موضوع تبدیل وضعیت معلمان حق التدریس برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه گفت: چگونه تصور می کنیم در قرن بیست و یکم معلمی با یک و نیم دلار حقوق روزانه و دو فرزند، تحول بنیادین در وزارت آموزش و پرورش ایجاد کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۴۵ سایت دیگر  
هیئت وزیران به منظور تأمین نظر هیئت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین، با اصلاح مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه اجرایی بند (3) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش موافقت کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش درباه قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی تاکید کرد مطابق با قانون تفسیر، چنانچه مشمولان موردنظر حقوق خود را از سرانه مدارس ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۵    
در جلسه کارگروه راهبری توسعه مدیریت آموزش و پرورش گلستان در خصوص تبدیل وضعیت معلمان حق التدریس به پیمانی تصمیم گیری شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، جلسه کارگروه راهبری و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان صبح سه شنبه 6آبان1399 با حضور احسان گوهری راد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهگنیان یزد پردیس فاطمه الزهرا(س) در نامه ای نوشت: تصویب طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریس بدون در نظر گرفتن شرایط و ضوابط معنایی جز زدن تیشه بر ریشه ی تربیتی کشور ندارد.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی از اقدام مجلس برای تسهیل شرایط برای استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد .
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
80 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه ای خطاب به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نوشتند: قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، اصلاحات و الحاقات آن در تعارض با قوانین، اسناد بالادستی است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گفته وزیر اموزش و پرورش امسال 25 هزار معلم حق التدریس استخدام میشوند و مابقی معلمان در سال اینده جذب خواهند شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، هشتاد هزار معلم با بیش از یک دهه سابقه کمترین حقوق را دریافت کردند به امید روزی که استخدام شوند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی وامور مجلس وزارت آموزش پرورش درباره آخرین روند استخدام و آغاز دوره های آموزشی 25 هزار نفر از معلمان حق التدریس توضیح داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی، با اشاره به تصویب کلیات طرح اصلاح ماده الحاقی به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش و حذف شرکت در آزمون داخلی این وزارتخانه گفت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس یازدهم در صحن علنی 9 مهرماه 99 برای چندمین بار، دست به اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی زدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از پرداخت 400 میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت فرهنگیان شهر تهران خبر داد و گفت: 26 میلیارد تومان از حقوق معلمان حق التدریس نیز به زودی پرداخت خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مربیان پیش دبستانی ها، نهضتی ها، و خرید خدمات و معلمان غیر انتفاعی که برای استخدام شدن رنج سوز سرما و مسافت را به جان خریدند اما سالهای سال است که نه از استخدامشان خبری هست و نه از حقوق و مزایا. آنها شاید با مبلغ دریافتی خود قادر به تهیه گوشی هوشمند هم نباشند.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۷    
مائده مطهری زاده / همه ما آن زمان که روی نیمکت های مدرسه نشسته بودیم، دست کم یکبار این جمله را از زبان معلمی شنیده ایم که معلمی عشق است، شغل نیست! و حالا معلمان حق التدریس ترجمان واقعی این جمله اند؛ ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد وحیدی نایب رئیس اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص جذب و استخدام معلمان حق التدریس به میزان گفت: در خصوص استخدام معلمان حق التدریسی و معلمان نهضت سواد آموزی، در چند نوبت کمیسیون آموزشی و تحقیقات مجلس با وزارت آموزش و پرورش جلساتی گذاشته است ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا احمدی گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور وزیر در مجلس برای پاسخ به نمایندگان، اظهار کرد: استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی که در آزمون موفق نشده بودند مورد موافقت مجلس قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه معلمان حق التدریس تا آذر ماه راهی دانشگاه فرهنگیان می شوند از تدوین لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مربیان پیش دبستانی و معلمان حق التدریس می گویند: در این بحران کرونا منبع درآمدی نداریم.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مجلس امروز طرحی برای استخدام معلمان حق التدریس در سال 99 تصویب کرد و این خبر خوش مجلس برای معلمان بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۲۳    
تعیین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان حق التدریس یکی از دستورکارهای امروز مجلس بود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۰    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی اصلاح شد و مسیر به کارگیری این عزیزان در بدنه آموزش وپرورش بیش از گذشته هموار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان با کلیات اصلاح ماده الحاقی به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده خلخال در مجلس با اشاره به تجارب 15 ساله تدریس معلمان حق التدریس در روستاها و با 800 هزار تومان حقوق گفت: نباید آنها را با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که تازه وارد هستند برای استخدام در آموزش پرورش یکسان بدانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده علی آباد کتول در مجلس با اشاره به کمبود 300 هزار معلم در آموزش و پرورش گفت: دانشگاه فرهنگیان فقط امکان جذب 28 هزار نفر را دارد لذا نمی توانیم از تجارب معلمان حق التدریس با سابقه های 15 تا 17 سال بگذریم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
یاسر نانکلی روز سه شنبه در این باره اظهار داشت: در ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش همدان، از همه ظرفیت های قانونی استفاده شده است. وی تاکید کرد: با آغاز سال تحصیلی 1400-1399، همه معلمان حق التدریس کددار بومی در همدان به کارگیری شدند ...
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
جذب نیرو از طریق کانال هایی غیر از دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی به دلیل پایین آمدن کیفیت آموزشی در مدارس در کمیسیون آموزش مجلس رد شد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
آیین نامه اجرایی قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش با امضای معاون اول رئیس جمهوری تصویب و ابلاغ شد. تهران – اقتصاد برتر – 6 مهر 99 ...