یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۲۰:۱۱Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زن فلسطینی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
یک شهرک نشین صهیونیست با خودرو یک زن فلسطینی و دو فرزندش را در الخلیل در کرانه باختری زیر گرفت.
دو کودک و یک زن فلسطینی که با خودروی یک شهرک نشین صهیونیست در نزدیکی مسجد ابراهیمی الخلیل زیر گرفته شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: ریما دودین، نمونه موفق زن آمریکایی فلسطینی تباری است که با پشتکار تا سمت مشاور حقوقی آینده کاخ سفید ارتقا یافته است. او از سوی جو بایدن، رئیس جمهور منتخب به این سمت منصوب شده است. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سلمی نجار دختر 15 ساله فلسطینی در یک پمپ بنزین در خان یونس واقع در جنوب غزه کار می کند. به گزارش فرارو، سلمی اولین زن فلسطینی است که با عزم راسخ برای تغییر ذهنیت جامعه محافظه کار خود انحصار مردان در کار در پمپ بنزین ها را شکسته است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه فلسطین به مناسبت روز جهانی مبارزه با خشونت علیه زنان اظهار کرد: تنها زمانی امنیت و صلح برای زن فلسطینی ایجاد می شود که اشغالگری رژیم صهیونیستی در خاک فلسطین خاتمه یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
یک مرکز پژوهشی ویژه امور اسرای فلسطینی از بازداشت بیش از 15 هزار زن فلسطینی از سال 1967 تا کنون خبر داد.
برنامه عکس های تکان دهنده (Fotos que sacuden al mundo) شبکه هیسپان تی وی در این قسمت به سراغ عکسی از لحظه حمله یک پسر جوان اسرائیلی و پاشیدن شراب توسط وی به سمت یک زن فلسطینی را مورد بررسی قرار می دهد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۵    
شفقنا- جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا روز دوشنبه خانم ریما دودین فعال دموکرات را که اصالتی فلسطینی دارد، به عنوان معاون دفتر امور قانونگذاری کاخ سفید در دولت جدید منصوب کرد. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نائله ابوجبه زن فلسطینی که 5 فرزند دارد این هفته با تبدیل شدن به اولین زن راننده تاکسی در غزه یک انقلاب کوچک را آغاز کرد. به گزارش فرارو، در فلسطین زنان از حقوق قانونی مردان مانند رانندگی با وسایل نقلیه برخوردارند، اما در عمل راننده تاکسی منحصراً مختص مرد ها بوده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۶    
سازمان های حقوق بشری فلسطین علیه جنایت های رژیم صهیونیستی در محاصره نوار غزه و بحران آب و خدمات بهداشتی به سازمان ملل متحد شکایت کردند.
اسرای زن فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی در معرض انواع شکنجه های جسمی و روانی بدون درنظر گرفتن جنسیت و شرایط ویژه آنها قرار دارند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، اسرای زن فلسطینی که در زندان های رژیم اشغالگر صهیونیستی در شرایط سخت و دشوار به سر می برند ، هنوز از بدرفتاری عمدی مقامات اشغالگر با آنها در حالی که شرایط و حریم خصوصیشان مورد ملاحظه قرار نمی گیرد، شاکی هستند. ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل:"ایمان جوده "و "آتنا سلمان" از ایالت کلرادو، "رشیده طلیب" از ایالت میشیگان و "فادی قدوره" از ایالت ایندیانا به مجلس نمایندگان آمریکا راه یافتند.این افراد اصالتا فلسطینی هستند و به این ترتیب شمار نمایندگان فلسطینی در مجلس نمایندگان آمریکا به 4 تن افزایش یافت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی یک خبرنگار زن فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۰:۳۰    
37 اسیر زن فلسطینی از آغاز یک سری اقدامات اعتراضی خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اسرای زن فلسطینی در واکنش به شرایط وخیم معیشتی و بهداشتی در زندان های رژیم صهیونیستی اقدام به تشدید اقدامات اعتراضی خود کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۰    
اسرای زن فلسطینی در زندان دامون در واکنش به شرایط سخت و ناگوار خود در زندان تهدید به تشدید اقدامات اعتراضی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
یک معلم زن فلسطینی با وجود تمام محدودیتها در نوار غزه، موفق شد جایزه جهانی معلم را کسب کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: ایمان جوده، نامزد دموکرات فلسطینی الاصل در حساب کاربری خود در توییتر نوشت، جشن پیروزی برای دستیابی به کرسی ایالت کلرادو و نمایندگی از ملت فلسطین در کنگره آمریکا. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
زنی فلسطینی با استفاده از محدودیت های کرونایی یک دستگاه ضدعفونی طراحی کرد که به تولید عمده رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان امور اسرای فلسطین درباه وخامت حال اسرای زن فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی هشدار داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۱:۳۶    
فاطمه قاسم آبادی درباره سینمای فلسطین، دوره های متفاوتی وجود دارد که منهای فعالیت های ضعیفش در سالیان دور، در واقع سینمای فلسطین در بازه زمانی سال های 1967 تا 1980 میلادی به معنای واقعی کلمه شکوفا شد و سینماگران، از این دوران به عنوان دوران انقلاب در سینمای فلسطین یاد می کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی جسد نایفه کعابنة، زن فلسطینی را که حدود یک سال قبل به شهادت رسیده بود، به خانواده اش در شهر اریحا تحویل داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۹    
گروه های حقوق بشر می گویند زنان فلسطینی اسیر در زندان های رژیم صهیونیستی مورد سوءاستفاده جنسی ، از جمله بازرسی بدنی توسط نیروهای امنیتی مرد قرار می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کنشگران اجتماعی و شاهدان عینی در فلسطین از رفتارهای شنیع و آزار جنسی اسرای زن فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کشتار وحشتناک و ضد بشری چند هزار نوزاد و کودک و زن فلسطینی و لبنانی در اردوگاه صبرا و شتیلا یکی از سیاه ترین ایستگاه های تاریخ جنایات رژیم اشغالگر قدس به شمار می رود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش امروز (یکشنبه) الخلیج الجدید ، بدیع الدویک فعال حقوق بشری در این ارتباط گفت که حدود 20 تن از شهرک نشینان صهیونیست عصر دیروز به منازل فلسطینی ها در خیابان الشهدا مرکز الخلیل هجوم بردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان فلسطینی پیکر شهید دالیا سمودی شهروند زن فلسطینی را در استان جنین تا آرامگاه ابدی اش تشییع کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
جنبش های حماس و جهاد اسلامی فلسطینی اقدام نظامیان صهیونیست در به شهادت رساندن یک زن 23 ساله در منزلش در شمال کرانه باختری را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
روان عنبر اسیر زن فلسطینی که به تازگی از زندان های رژیم صهیونیستی آزاد شد گفت در زندان های اسرائیل ضد عفونی انجام نمی شود و دستکش و ماسک وجود ندارد که اسرا از آن استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان همکاری اسلامی از سازمان ملل و صلیب سرخ خواست که برای آزادسازی زندانیان بیمار، سالمند، کودک و زن فلسطینی به رژیم صهیونیستی اعمال فشار کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
هیأت رسیدگی به امور اسرا و آزادگان فلسطین اعلام کرد که صهیونیست ها قوانین جدیدی را در خصوص ملاقات با اسرای فلسطینی اتخاذ کرده اند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
در رویدادی بی سابقه در غزه یک زن فلسطینی مراسم جشن طلاق برگزار کرد. به گزارش فرارو، این زن که فداء نام دارد مراسمی با عنوان جشن طلاق و با شعار سرانجام طلاق برگزار کرد، رویدادی که انتقادات زیادی را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، در چارچوب طرح جامع فلسطینی برای مقابله با طرح الحاق و معامله ننگین قرن رژیم صهیونیستی ، ده ها زن فلسطینی در گذرگاه بیت حانون نقطه تماس با اشغالگران در شمال غزه تجمع کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۶    
مرکز پژوهش های اسرای فلسطینی اعلام کرد مسئولان اسرائیلی در ماه گذشته میلادی بازداشت فلسطینیان مخالف الحاق کرانه باختری را افزایش داده و 400 نفر از جمله 52 کودک و 21 زن را بازداشت کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۵    
ثعبان الموسوی با اشاره به نقش زنان در جریان مقاومت فلسطین، گفت: در مرحله کنونی باید تلاش کنیم که زن فلسطینی تبدیل به یک عنصر فعال و کارآمد در مقاومت شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۴    
تنها بیمارستان تخصصی بیماری های چشم نوار غزه این روزها به خاطر شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از رسیدن اقلام پزشکی توسط صهیونیستها با کمترین امکانات روبرو شده است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: منابع پزشکی در قدس اشغالی روز شنبه از ثبت اولین مورد مرگ بر اثر ویروس کرونا در این شهر خبر دادند. به گزارش خرداد،مهر به نقل از خبرگزاری فلسطینی معا ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اسرای زن فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی، تحت شکنجه های شدید و بازرسی های شنیع قرار دارند و حتی به آنان اجازه ملاقات با نزدیکانشان داده نمی شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۲    
یک مرکز فعال در نظارت به تجاوزهای اسرائیل به حقوق فلسطینیان اعلام کرد: طی 5 سال گذشته بیش از 44 هزار زن فلسطینی مورد تعرض صهیونیست ها قرار گرفته اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه اسرای فلسطینی اعلام کرد نظامیان صهیونیست طی 53 سال گذشته 16 هزار زن فلسطینی را بازداشت کرده اند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۲۰:۰۰    
رئیس مرکز تحقیقات کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطینی، امروز 17 اسفندماه، با ارائه گزارشی در وضعیت سخت زنان در بند رژیم صهیونیستی اعلام کرد که بیش از 16 هزار زن فلسطینی از سال 1967 تاکنون بازداشت شده اند.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بخش پژوهش ها در کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطینی از بازداشت بیش از 16 هزار زن فلسطینی از سال 1967 تا کنون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
صدها زن فلسطینی در راستای فراخوان شاخه زنان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در محکومیت طرح صلح تحمیلی آمریکا موسوم به معامله قرن تظاهرات کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۳    
نیروهای امنیتی صهیونیستی با حمله به محله های جنوبی بیت المقدس شهروندان فلسطینی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۲    
شفقنا- سربازان رژیم صهیونیستی ظهر امروز یک زن فلسطینی را به شیوه ای وحشیانه بازداشت کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از معا، سربازان اسرائیلی به بهانه آنکه این زن قصد داشته عملیات چاقوکشی انجام دهد، اقدام به ضرب و شتم وی و سپس دستگیری اش در باب العامود در مرکز قدس اشغالی کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی یک زن فلسطینی را در شهر قدس اشغالی مورد ضرب و شتم قرار داده و او را بازداشت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
صهیونیست ها یک زن فلسطینی را در قدس اشغالی بازداشت کردند و مدعی تلاش وی برای انجام عملیات علیه صهیونیست ها شدند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد، شهادت عائشه الرابی در سال 2018 به دست شهرک نشین اسرائیلی به خاطر احساس انزجار و دشمنی بوده است.