یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۹:۱۱May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرز غزه»

مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که به اشتباه یک پهپاد متعلق به خود را در نزدیکی مرز غزه سرنگون کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که به اشتباه یک پهپاد متعلق به خود را در نزدیکی مرز غزه سرنگون کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ارتش اسرائیل مدعی شد که از بین 803 موشک شلیک شده از نوار غزه، 620 موشک از مرز غزه به سمت شهرک های صهیونیستی عبور کرده است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۵    
ارتش اسرائیل مدعی شد که از بین 803 موشک شلیک شده از نوار غزه، 620 موشک از مرز غزه به سمت شهرک های صهیونیستی عبور کرده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ارتش اسرائیل پنجشنبه شب اعلام کرد که از آغاز حملات موشکی گروه های فلسطینی از غزه تاکنون بیش از 800 موشک از این باریکه شلیک شده است. ارتش اسرائیل مدعی شد که از بین 803 موشک شلیک شده از نوار غزه، 620 موشک از مرز غزه به سمت شهرک های اسرائیلی عبور کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۷:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یک منبع در مقاومت فلسطین در سحرگاه امروز، چهارشنبه از توافق آتش بسی که بین گروه های فلسطینی و اشغالگران اسرائیلی آغاز شده، خبر داد که همزمان و مشروط به تعهد دو طرف خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
کانال 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی از انفجار بمب در نزدیکی جنگ افزارهای اسرائیلی در مرز غزه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت در غزه یک بولدزر ارتش صهیونیستی را با خمپاره هدف قرار دادند و در مقابل نیز تانک های این رژیم اقدام به شلیک کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
منابع فلسطینی گزارش دادند که در جنایات وحشیانه شامگاه گذشته شهرک نشینان صهیونیست در نابلس یک فلسطینی شهید و قریب به 400 نفر دیگر زخمی شده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۰    
رسانه های رژیم صهیونیستی از آماده باش گسترده ارتش این رژیم در مرز با منطقه غزه خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از آماده باش گسترده ارتش این رژیم در مرز با منطقه غزه خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
منابع فلسطینی در خبری فوری از آزمایش موشکی جدید مقاومت فلسطین در سواحل غزه خبر دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیست از آماده باش نظامیان رژیم صهیونیستی در مرز غزه به خاطر هراس از ربوده شدن توسط جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) خبر داد.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۲    
رژیم صهیونیستی ناتوان در برابر قدرت روز افزون مقاومت فلسطین، به دیوارکشی در بخشی از مرز سرزمین های اشغالی با نوار غزه متوسل شده است؛ اقدامی که به عقیده تحلیلگران، امنیت را برای شهرک نشینان صهیونیست به همراه نخواهد آورد و مانع فعالیت مقاومت نخواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی از برگزاری رزمایش نظامی در مجاورت نوار غزه که از صبح سه شنبه آغاز خواهد شد، خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی به نقل از رسانه های صهیونیست از افزایش سطح آماده باش نظامیان صهیونیست در مرز نوار غزه خبر دادند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شهاب، کانال 14 تلویزیون رژیم صهیونیستی شامگاه پنج شنبه از افزایش آماده باش نظامیان این رژیم در مرز غزه خبر داد. بر اساس این گزارش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۴۵    
منابع فلسطینی به نقل از رسانه های صهیونیست از افزایش سطح آماده باش نظامیان صهیونیست در مرز نوار غزه خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رژیم صهیونیستی از بیم افزایش عملیات گروههای مقاومت فلسطین همزمان با تعطیلات یهودی، از تشدید تدابیر امنیتی خود در کرانه باختری و مرز نوار غزه و بستن گذرگاههای ارتباطی این مناطق خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
از زمان آخرین جنگ در ماه می 2021، لاپید و شریک حکومتی اش نفتالی بنت تلاش کرده اند تا انگیزه های بیشتری برای حماس ایجاد کنند تا در امتداد مرز غزه سکوت اختیار کند، با اذعان ضمنی که این امر باعث تحکیم حاکمیت شبه نظامیان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- در سایه تداوم ترس صهیونیست ها از رزمندگان مقاومت فلسطین و لبنان، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در کمتر از دو هفته سومین مانور خود را این بار در منطقه هم مرز با نوار غزه برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی کان رژیم صهیونیستی مدعی شد، حماس هزاران موشک در مرز غزه و فلسطین اشغالی کار گذاشته و کمربندی امنیتی برای خود ایجاد کرده است.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۹:۳۸    
ترکیه و اسرائیل امروز چهارشنبه اعلام کردند که پس از چهار سال از فراخواندن سفرای خود در دو کشور، دوباره آن ها را اعزام خواهند کرد؛ که نقطه عطفی در روابط دو کشور پس از سرگیری روابط در چند ماه گذشته به شمار می رود. ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۸    
به گزارش پارسینه ، در سال 2018 و به دنبال کشته شدن 60 فلسطینی توسط نیرو های اسرائیلی در اعتراضات در مرز غزه علیه انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، ترکیه و اسرائیل سفرایشان را خارج کرده بودند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- منابع خبری فلسطینی عصر امروز (چهارشنبه) از وقوع آتش سوزی بزرگی در یک شهرک صهیونیست نشین در اطراف مرز نوار غزه خبر دادند.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اسرائیل و حماس طی 15 سال گذشته چهار جنگ با یکدیگر داشتند و هر بار هم تعداد بیشتری از مردم غیرنظامی غزه کشته شده اند.از زمان آخرین جنگ دو طرف در ماه مه 2021میلادی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۳۱    
تهران – ایرنا – ایتمار بن غفیر عضو کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت که دولت یائیر لاپید برای چهارمین روز متوالی تسلیم جنبش جهاد اسلامی فلسطین شده است و زندگی صهیونیست های ساکن جنوب فلسطین اشغالی فلج شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی ار ترس واکنش گروه های مقاومت فلسطینی اقدام به اعزام نیروها و واحدهای بیشتر به مرز غزه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند صهیونیست ها از بیم انتقام مقاومت فلسطین، نیرو و تجهیزات نظامی بیشتری را در مرز با غزه مستقر کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
یک شبکه صهیونیستی مدعی شد، در صورت ادامه تنش ها انتظار می رود رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی با طرح هجومی علیه غزه موافقت کند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۲:۱۱    
سرویس خارجی- ترس از واکنش گروه های مقاومت فلسطین باعث شده تا نظامیان صهیونیستی با تخلیه پایگاه های نظامی خود در مرز غزه، فرار را بر قرار ترجیح دهند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
پس از هشدار جهاد اسلامی به رژیم صهیونیستی، این رژیم تصمیم به انتقال سه گروهان و نیز فراخوانی صد نظامی ذخیره و ادغام آن ها در یگان نظامی ویژه غزه گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شبکه القدس ویدئوی اختصاصی را منتشر کرد که نشان دهنده خالی شدن پایگاه های نظامی رژیم صهیونیستی در مرز شرقی نوار غزه به دنبال آماده باش گروهان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین پس از بازداشت شیخ بسام السعدی از رهبران این جنبش در کرانه باختری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
هشدار جنبش های جهاد اسلامی و حماس به رژیم اسرائیل به دنبال بازداشت ده ها نفر طی چند روز گذشته و آماده باش نیروهای نظامی این رژیم در کرانه باختری و مرز غزه از جدیدترین تحولات اخیر اراضی اشغالی فلسطین است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۸:۴۳    
گردان های قسام شاخه نظامی جنبش حماس، ساعاتی پس از حمله پهپادهای رژیم صهیونیستی به برج دیده بانی احداث شده مقابل شهرک صهیونیست نشین نتیو هعسرا در شمال بیت لاهیا، آن را مجددا بازسازی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- منابع خبری فلسطینی گزارش دادند که نیروهای مقاومت فلسطین در پاسخ به حمله جدید ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، یک شهرک صهیونیست نشین در مرز نوار غزه با اراضی اشغالی فلسطین را هدف قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در نزدیکی مرز فلسطین اشغالی با نوار غزه رزمایش نظامی برگزار می کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی همچنان در مرزهای غزه در حالت آماده باش کامل است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شبکه صهیونیستی کان اعلام کرد که ارتش رژیم صهیونیستی به دلیل نگرانی از واکنش مقاومت فلسطین به برگزاری راهپیمایی پرچم، سیستم دفاع موشکی خود در مرزهای غزه و جنوب لبنان را تقویت کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۸    
هشدار فرماندار دونتسک درباره وضعیت امنیتی منطقه، ادعای رژیم صهیونیستی درباره سرنگونی یک پهپاد در مرز غزه و تکرار یاوه سرایی های ضد ایرانی وزیر دفاع آمریکا از جمله مهمترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت یک سال از جنگ 12 روزه غزه، می توان با قاطعیت گفت که معادله وحشت و توازن قدرت، در مرز غزه با فلسطین اشغالی تثبیت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال رخدادهای اخیر و تجاوزات صهیونیست ها به فلسطینیان در مسجدالأقصی، منابع خبری عبری از استقرار سامانه های پدافند هوایی بیشتر توسط رژیم صهیونیستی در مرز غزه خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رژیم اشغالگر اسرائیل با پیش بینی وقوع یک رویارویی گسترده با فلسطینی ها سامانه ضد موشکی موسوم به گنبد آهنین در نوار غزه را به حالت آماده باش قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرده که حفر عمیق ترین تونل توسط جنبش حماس به سمت مرز غزه را کشف کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سایت عبری والا گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی تصمیم گرفت تا قبل از ماه مبارک رمضان، تعداد نظامیان خود را در مرزهای نوار غزه افزایش دهد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۵    
پایگاه واللا اعلام کرد که در پی وقوع تیراندازی در نوار مرزی شمال باریکه غزه، نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به حالت آماده باش درآمدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فلسطینی های ناشناس با عبور از حصار مرزی غزه، یک کامیون متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی را آتش زدند.
ابنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۰۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت فلسطین، گشتی رژیم صهیونیستی را منهدم کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان– جوانان فلسطینی عصر امروز (چهارشنبه) به اراضی اشغالی از سمت غزه نفوذ کردند و چند دستگاه ماشین آلات نظامی اسرائیلی را به آتش کشیدند. الجزیره نیز در این خصوص اعلام کرده است که جوانان فلسطینی سه خودروی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در نوار مرزی غزه به آتش کشیدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
جوانان فلسطینی عصر امروز چهارشنبه با نفوذ به اراضی اشغالی از سمت غزه، چند دستگاه ماشین آلات نظامی اسرائیلی را به آتش کشیدند.