چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۷:۳۶Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگزاری ایکنا»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه از برگزاری دوره یک روزه روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه خانواده زندانیان استان خبر داد و گفت: دوره قرآنی مذکور به همت خبرگزاری ایکنا با همکاری انجمن حمایت از خانواده زندانیان استان برگزار شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - شهید محمدرضا فرهمند جهرمی یکی از شهدای دوران دفاع مقدس استان فارس است که مروری بر بخشی از وصیت نامه این شهید بزرگوار داریم. به گزارش خبرگزاری ایکنا از فارس، همه گیری کرونا و دفاع از امنیت، در کنار ارائه خدمات تخصصی، از بهداری ها و بیمارستان های صحرایی گرفته تا به امروز ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۹    
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، سردبیر و خبرنگار خبرگزاری ایکنا مرکز یزد از سوی کارگروه گفتمان سازی و رسانه در دومین کنگره بانوان تاثیرگذار استان یزد در بخش رسانه حائز رتبه اول گردید. ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی،به نقل از خبرگزاری ایکنا خراسان جنوبی، مجید بهدانی، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان بیرجند در خصوص برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
میزگرد تخصصی اخلاق انتخاباتی، انتخابات اخلاقی با حضور حجت الاسلام نادر رنجبر، رئیس حوزه های علمیه استان کردستان، سیدصادق زمانی، از اساتید دانشگاهی استان کردستان و حجت الاسلام سیدمحمد سادات ...
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
فاش نیوز - استاندار فارس از تأمین زمین 50 درصد از 14 هزار زمین برای نهضت ملی مسکن ایثارگران در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری ایکنا از فارس، محمدهادی ایمانیه ، استاندار فارس امروز ...
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فاش نیوز - در وصیت نامه شهید محمدحسین سوری آمده است: شهادت تنها دریچه آزادی من از دنیا، شهادت تنها آرزوی من، این شهادت است که حماسه ها را در جبهه ها می آفریند و این شهادت است خوبان امت رسول خدا را در آخرالزمان گلچین می کند و این شهادت است که ما را در جهاد امید می بخشد. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۲    
نشست مجازی انتخابات؛ حق یا تکلیف به همت خبرگزاری ایکنا شعبه قم برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عربپور بر لزوم کار تخصصی رسانه ای در حوزه مهدویت، نماز و ولایت امام علی(ع) تأکید کرد و گفت: طرح یاران موعود قرار است از سال تحصیلی جدید در سطح دانشجویی نیز برگزار شود که می توان از ظرفیت خبرگزاری ایکنا و جهاددانشگاهی در این خصوص استفاده کرد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان در بازدید از خبرگزاری ایکنا گفت: کلاس های آموزشی مراکز کانون با شعار تابستونت رو بساز با رویکرد مهارتی، تربیتی، علمی و تجربی به صورت ویژه برگزار می شود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در سالروز حمله ناجوانمردانه عناصر وابسته به گروه تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام راحل، یاد و خاطره شهدای مظلوم آن واقعه به ویژه جهادگر شهید حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی تقوی(ره)، مدیر عامل سابق سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا را گرامی می داریم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در نشست بررسی اندیشه های تازه و کهنه نشدنی حضرت امام(ره) مطرح شد: آنچه از منویات امام خمینی(ره) در طول انقلاب اسلامی دریافت شده همه از دین مبین اسلام منبعث شده است. ماهیت و مبنای اندیشه امام ثابت است چراکه تعالیم قرآن زیرساخت این اندیشه بوده و این اصل غیرقابل تغییر است ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آذرآب یکی از صنایع خسته اراک بود که رمقی برای از جا برخاستن و گرداندن چرخه تولید را نداشت، اما با حضور آیت الله رئیسی که در راه خدمت به مردم خستگی نمی شناخت جانی دوباره در رگ های تولیدش جریان یافت و کارگران بار دیگر با پند و اندرزهای پدرانه امیدوارانه تر از قبل امور را پیش بردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مسعود طاهری عضد، نویسنده و شاعر همدانی در پی شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی، سید شهیدان خدمت سروده ای را در اختیار خبرگزاری ایکنا قرار داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۲    
مراسم تجلیل از مفاخر قرآنی استان قم با حضور آیت الله سیدمحمد سعیدی، تولیت حرم بانوی کرامت به همت خبرگزاری ایکنا و جهاددانشگاهی شعبه قم، با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و صندوق پژوهش و فناوری کریمه استان قم روز گذشته، 23 اردیبهشت ماه برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از مفاخر قرآنی استان قم با حضور آیت الله سیدمحمد سعیدی، تولیت حرم بانوی کرامت به همت خبرگزاری ایکنا و جهاددانشگاهی شعبه قم، با همکاری سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و صندوق پژوهش و فناوری کریمه استان قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۵    
جشن های ویژه میلاد حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) در دهه کرامت، برگزاری جشن دختران آرمانی با حضور رئیس جمهور، راه اندازی مدرسه جهاد سازندگی، اختصاص ارز ترجیحی برای واردات تجهیزات پزشکی مورد نیاز جانبازان و امضای تفاهم نامه همکاری میان بعثه مقام معظم رهبری و خبرگزاری ایکنا از جمله رویدادهای مهم ...
حج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در بازدید امروز نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)، تفاهم نامه همکاری میان بعثه مقام معظم رهبری و ایکنا امضا شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب، نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت صبح امروز از خبرگزاری ایکنا بازدید کردند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مراسم ظهر دلنشین استاد بهروز یاریگل، معلم پیشکسوت قرآنی کشورمان در هفته معلم و با حضور جمعی از فعالان قرآنی کشورمان، در ایکنا برگزار شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فاش نیوز - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین گفت: همزمان با یادبود شهدای عملیات ظفرمند الی بیت المقدس ، یادواره شهدای اردیبهشت ماه قزوین و حومه برگزار می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام مدیر حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه هنگامی فردی در کار خوب و حسنه ای شریک شود، برای او ثوابی است، گفت: شما در خبرگزاری ایکنا به دلیل نوع حرفه و کارتان، فردی را ولو با یک اشاره اَوْ أَشارَ بِهِ متوجه اقدام نیک و حسنه ای کنید و مخاطب شما حالش خوب شود، شما در آن حال خوب شریک هستید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حمید ملکی، قائم مقام حوزه علمیه قم، صبح امروز 11 اردیبهشت ماه از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و ایکنا بازدید کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
وبینار بین المللی فلسطین در اندیشه شهید مطهری فردا، دوازدهم اردیبهشت، ساعت 10:30 به صورت برخط در خبرگزاری ایکنا وابسته به جهاددانشگاهی برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، عبدالله حبیبی، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان، 9 اردیبهشت ماه با حضور در شعبه خبرگزاری ایکنا در خوزستان ضمن تأکید بر استفاده از ظرفیت جهاددانشگاهی گفت: متأسفانه یکی از مسائلی که دچار آن هستیم، کارهای جزیره ای است ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله حبیبی، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان روز گذشته، 9 اردیبهشت ماه در تحریریه خبرگزاری ایکنا خوزستان حضور یافت و به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عکاس خبرگزاری ایکنا همدان در جشنواره جوان ایرانی، پرچمدار پیشرفت موفق به کسب رتبه سوم در بخش کنشگر رسانه و فضای مجازی شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه کمیسیون توسعه آموزش عمومی قرآن کشور که با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، انجام دو مأموریت مهم در حوزه قرآنی مدارس کشور به سازمان قرآنی و خبرگزاری ایکنا جهاددانشگاهی سپرده شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۹:۱۷    
رئیس نمایندگی منطقه ای جامعه المصطفی العالمیه در ترکیه و قبرس گفت: خبرگزاری ایکنا سالیان مدیدی است در حوزه قرآن فعالیت می کند و از این طریق توانسته محدودیت های جغرافیایی را از بین ببرد، ایکنا امروز مورد اعتماد جمع بزرگی از اصحاب رسانه در اقصی نقاط دنیاست.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۲    
فیلم تلاوت محمد اسماعیلی وردنجانی ، قاری نوجوان چهارمحال و بختیاری از آیات 31 تا 39 سوره مبارکه نبأ که در دفتر خبرگزاری ایکنا اجرا شده است، تقدیم مخاطبان گرامی می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد اسماعیلی وردنجانی ، قاری ممتاز چهارمحال وبختیاری با حضور در دفتر خبرگزاری ایکنا تلاوت خود از آیات 27 تا 30 سوره فجر را تقدیم روح بلند شهید سردار علی زاهدی کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
آیین اختتامیه هفته هنر انقلاب اسلامی و معرفی چهره سال هنر استان فارس برگزار و احمدرضا مداح، عکاس سابق خبرگزاری ایکنا شعبه فارس به عنوان چهره برتر سال 1402 برگزیده شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۰:۱۲    
محمد اسماعیلی ، قاری نوجوان اهل چهارمحال وبختیاری، نفر اول شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان و فینالیست نخستین دوره جشنواره تفاوت های تقلیدی سازمان اوقاف و امور خیریه امروز یکم اردیبهشت ماه با حضور در دفتر خبرگزاری ایکنا ضمن تلاوت آیاتی از قرآن کریم ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۰    
وزیر آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون توسعه آموزش عمومی قرآن کریم از خبرگزاری ایکنا وابسته به جهاددانشگاهی به سبب پوشش مطلوب فعالیت های قرآنی تشکر کرد و رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور نیز از ثبت نام بیش از 650 نفر در باشگاه خبرنگاران افتخاری ایکنا خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اسلامی شهر تهران، امروز 29 فروردین از خبرگزاری ایکنا وابسته به جهاددانشگاهی بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۷    
سیداحمد علوی، عضو شورای اسلامی شهر تهران امروز 29 فروردین ماه از خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
متن زیر روایت عکاس خبرگزاری ایکنا از شادی مردم پس از حمله موشکی و پهپادی نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درون سرزمین های اشغالی است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۲    
غرفه خبرگزاری ایکنا در نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری میزبان مسئولان، چهره های قرآنی و برخی بازدیدکنندگان بود.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) مازندران در بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن کریم استان جهت اطلاع رسانی، پوشش رویدادها و همکاری در برگزاری برنامه های قرآنی مستقر شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سید محسن موسوی زاده، منتخب مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 7 فروردین ماه در سالروز تأسیس خبرگزاری ایکنا خوزستان در تحریریه این خبرگزاری حضور یافت و سپس از تحریریه ایسنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۹    
یکی از اساتید قرآن با اشاره به اینکه خبرگزاری ایکنا ظرفیت مناسبی دارد و می تواند در دنیای مجازی درباره رفع شبهات در رابطه با تشیع، دین اسلام و ... محتوایی با بسته بندی جذاب و به روز ارائه کند، گفت: ایکنا توانسته است با وجود سلایق مختلفی که در حوزه مسائل مذهبی و قرآنی وجود دارد ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۹:۱۰    
بیست ویکمین سالروز آغاز به کار خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) هشتم فروردین همزمان با شانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان با حضور جمعی از پیشکسوتان، مدیران و فعالان قرآنی کشور در غرفه این خبرگزاری در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۳:۱۷    
مدیر اسبق رادیو قرآن گفت: اخبار و اطلاعات منتشره از سوی خبرگزاری ایکنا مورد اعتماد جامعه و مخاطبان قرآنی است و وقتی ایکنا خبری را منتشر می کند، جامعه از بابت صحت و سقم آن خبر آسوده خاطر است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۱:۴۵    
مراسم بیست و یکمین سالروز تأسیس خبرگزاری بین المللی قرآن شامگاه 8 فروردین در سی و یکمین نمایشگاه قرآن، با حضور حجت الاسلام قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، حسن مسلمی نائینی، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی، شبیر فیروزیان، معاون قرآنی وزارت ارشاد و جمعی از مدیران جهاددانشگاهی ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۸    
این گزارش شامل برگزیده ای از عکس های حوادث و رویداد های جهان اسلام در سال گذشته می باشد که در خبرگزاری ایکنا منتشر شده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۷    
جلیل بیت مشعل، مدیرعامل خبرگزاری بین المللی قرآن و رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور روز گذشته، با حضور در غرفه شبکه امید سیما، برنامه های ویژه نوجوانان و جوانان این سازمان و خبرگزاری ایکنا را تشریح کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۲:۲۷    
حوزه/ رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و مدیرعامل خبرگزاری ایکنا با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، از بخش حوزوی نمایشگاه بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی امشب از غرفه خبرگزاری ایکنا در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۹    
شورای عالی قرآن در طلیعه دو ماه مبارک رمضان در ابتدا و انتهای سال 1402 کمافی السابق نقش خدمتگذار را در برپایی دیدار جامعه قرآنی کشور با رهبر معظم انقلاب ایفا کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۶    
در سال 1402 تعدادی از مسئولان و فعالان سیاسی و قرآنی از خبرگزاری ایکنا بازدید کردند که این گزارش تصویری برگزیده ای از مهمانان ایکنا در سال گذشته است.