جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۳:۰۳Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خبرگزاری ایکنا»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۵    
نشست خبری جشنواره قرآنی ملی مردمی مشکات امروز نهم خرداد، در سالن شهید تقوی خبرگزاری ایکنا برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
دومین نشست از سلسله نشست های قرآن به مثابه متن ادبی ، هفتم خردادماه به میزبانی خبرگزاری ایکنا در معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست جمع بندی و تشریح پنجمین دوره مسابقات قرآن مشکات فردا سه شنبه در محل خبرگزاری ایکنا برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۰:۱۶    
مهم ترین عامل کم حجابی، مشکل بینشی است؛ نه خودنمایی و بی دینی و مسئولیت روحانیت در قبال تعرض ها چیست؟ از عناوین مهم سرویس معارف خبرگزاری ایکنا در هفته گذشته هستند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۴    
به همت خبرگزاری ایکنا شعبه اصفهان دومین نشست قرآنی با عنوان قرآن به مثابه متن ادبی برگزار می شود. در این نشست که با حضور امیر احمد نژاد، عضو هیات علمی گروه علوم قرآن و حدیث دانشگاه اصفهان و به میزبانی محمد رضا رهبری برگزار می شود، قرار است موضوعات قرآنی از این منظر دیده شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جواد عزیزی، شاعر معروف ممد نبودی ببینی با بیان اینکه خلق این اثر در زمان جنگ بود، گفت: جهان آرا مهر سال 60 شهید شد و سوم خرداد 61 خرمشهر آزاد شد. برای مراسم سالگرد ایشان با دوستان و هم رزمان راهی تهران شدیم و در همین مسیر بود که نوحه ای به یاد تمام شهدا همچون جهان آرا که آرزوی اذان گفتن در مسجد ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سفر مدیر شعب ایکنا جهاددانشگاهی به استان یزد، دیدارهایی با برخی از مسئولان استانی صورت گرفت که طی آن بر تعاملات این نهادهای اجرایی و ارتقای فعالیت های قرآنی با محوریت خبرگزاری ایکنا تأکید شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل فعالیت خبرگزاری ایکنا در مباحث توسعه فرهنگ نماز، طی مراسمی توسط ستاد اقامه نماز فارس از خبرنگار این رسانه تجلیل به عمل آمد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۶    
سیدمیلاد اوصیا، مدیر شعب استانی خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) ضمن بازدید از شعبه یزد، با مسئولان جهاددانشگاهی و مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد دیدار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، کاروان زیر سایه خورشید متشکل از خادمان حرم حضرت مطهر رضوی در دفتر خبرگزاری ایکنا شعبه چهارمحال وبختیاری حضور یافته و به پرسش های خبرنگاران پاسخ دادند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، کاروان زیر سایه خورشید متشکل از خادمان حرم حضرت مطهر رضوی در دفتر خبرگزاری ایکنا شعبه چهارمحال وبختیاری حضور یافته و به پرسش های خبرنگاران پاسخ دادند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایکنا جهاددانشگاهی استان یزد به عنوان رسانه برتر جشنواره ملی جمعیت در یزد انتخاب شد
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، شعبه خبرگزاری ایکنا در چهارمحال وبختیاری در روز یکشنبه، 31 اردیبهشت ماه میزبان کاروان زیرسایه خورشید با حضور خادمان حرم مطهر رضوی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان دارالقرآن الکریم صبح امروز از مراکز مختلف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور از جمله خبرگزاری ایکنا بازدید کردند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جهاددانشگاهی استان یزد گفت: خبرنگاران خبرگزاری قرآنی ایکنا در همه فعالیت های فرهنگی و قرآنی پیشقدم هستند و بدون هیچ گونه چشمداشت مادی در این امر خداپسندانه فعالیت می کنند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری تاکید کرد: هویت اصلی جهاددانشگاهی باید در راستای کمک به استقلال و رشد علمی کشور باشد. آیت الله محسن قمی، معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۵    
حجت الاسلام والمسلمین محسن قمی، معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) از ایکنا بازدید و زبان تاجیکی این رسانه را به عنوان بیست و دومین زبان خبرگزاری بین المللی قرآن افتتاح کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۱    
معاون امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری صبح امروز از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و تحریریه فارسی و بین الملل ایکنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۰    
غرفه خبرگزاری ایکنا در نمایشگاه قرآن چهارمحال وبختیاری میزبان مسئولان، چهره های قرآنی و برخی بازدیدکنندگان بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۶    
واپس روی و به هم ریختگی ارزش ها؛ آسیب های محیط دانشگاهی و حمله به روحانیون کار افراد مرفه و نتیجه حرام خواری است از عناوین مهم سرویس معارف خبرگزاری ایکنا در هفته گذشته هستند.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
فاش نیوز - رئیس بنیاد شهید اسدآباد از برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای فرهنگی و دانش آموز شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم خبر داد. به گزارش خبرگزاری ایکنا از همدان؛ صالح صابری نژاد، رئیس بنیاد شهید اسدآباد، از برگزاری مراسم یادواره شهدای فرهنگی و دانش آموز شهرستان اسدآباد خبر داد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سومین بخش از محفل یادبود سه شاعر سفرکرده که در ایکنا برگزار شد متعلق به صحبت های رضا اسماعیلی درباره سه استاد درگذشته بااخلاق و دارای کسوت معلمی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۰    
با وجود پیگیری و هشدارهای دو ساله خبرگزاری ایکنا نسبت به ازدیاد سگ های بلاصاحب در محیط شهری، روز گذشته نیز اعلام شد جان چندین نفر طعمه سگ های بلاصاحب شده و این داستان غم انگیز هنوز هم ادامه دارد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۳    
دوگانه سازی بین اخلاق و دین کج سلیقگی است و شهید مطهری اگر زنده بود دغدغه عدالت اجتماعی داشت از عناوین مهم سرویس معارف خبرگزاری ایکنا در هفته گذشته هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۴۷    
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کشور و مدیرعامل خبرگزاری ایکنا با حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی دیدار کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران ساختمانی قم و قائم مقام اندیشکده قصد در نشستی که به مناسبت روز کارگر به میزبانی ایکنای قم برگزار شد، مطرح کردند: تریبون برای اعتراض به کارگران نمی دهند؛ در واقع آنان را از مطالبه گری محروم کردند و نظریه مارپیچ حداقل دستمزد و تورم ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عطیه عزیزی، نابغه قرآنی در کرسی تلاوت و تدبر قرآن کریم که روز گذشته، 10 اردیبهشت ماه در بیرجند برگزار شد، به عنوان خبرنگار افتخاری ایکنا معرفی شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کتاب نسیم قدسی در تفسیر قرآن تألیف سعید حاجیان در ایکنا رونمایی می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرحله استانی سی اُمین دوره مسابقات قرآن ویژه کارکنان، همسران و فرزندان اداره کل جهاد کشاورزی استان مرکزی برگزار شد. ایکنا از روند برگزاری این دوره از مسابقات گزارشی تهیه کرده است که تقدیم مخاطبان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نشست نقد و بررسی سی اُمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، با حضور برگزارکنندگان این رویداد و صاحب نظران عرصه قرآنی در خبرگزاری ایکنا برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا حداد، معاون قضایی رییس کل دادگستری استان یزد به همراه حجت فتوحی، مدیر روابط عمومی دادگستری استان و صدری، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی از تحریریه خبرگزاری ایکنا شعبه یزد بازدید کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۰:۳۰    
در ابتدای سال جاری مجدد از سوی مسئولان استان فارس مبحث تبدیل شیراز به قطب قرآنی کشور مطرح شده است. در همین این راستا ایکنا سلسله مصاحبه ها و گزارش هایی را دنبال می کند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۷    
ماه مبارک رمضان سال 1402 با تمامی رحمات و برکات جای خود را به ماه شوال داد، اما هنوز آثار معنوی و دنیوی آن همچنان مشهود است. گزیده عکس های منتخب خبرگزاری ایکنا در این ماه پرفیض تقدیم مخاطبان گرامی می شود.
سایت قنوت   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماز عید سعید فطر ساعت 8 صبح روز شنبه 2 اردیبهشت، مصادف با اول شوال 1444 ه.ق پس از سه سال وقفه به دلیل شیوع کرونا، به امامت حضرت آیت الله خامنه ای در مصلای امام خمینی(ره) اقامه شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز بزرگداشت سعدی خبرگزاری ایکنا با همکاری مرکز چندرسانه ای مبین برنامه سعدی قله ادب پارسی را با اجرای و خوانش امین خرمی و سجاد محمدیان و پژوهش و تحلیل عباس کریمی عباسی؛ شاعر و مدرس ادبی تهیه و تولید کرده است که تقدیم مخاطبان گرامی می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۴    
دینداری جامعه به رغم تبلیغات دشمن بیشتر شده است و اهمیت کلیدواژه حُب در احصای فضایل و رذایل اخلاقی از قرآن از عناوین مهم سرویس معارف خبرگزاری ایکنا در هفته گذشته هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۳:۲۵    
محفل شکرگزاری توفیق خدمت در ماه مبارک رمضان همراه با آیین غبارروبی مضجع شریف حضرت معصومه(س) با حضور حجت الاسلام سیدمصطفی حسینی، دبیر جامعه فرهنگی قرآنی عصر کشور، حجت الاسلام مشرف مدیر مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) و محمدحسین حسنی، مدیرعامل خبرگزاری ایکنا در حرم کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش امروز سه شنبه 29 فروردین از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا بازدید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در نشست فرماندار شیراز با جمعی از فعالان قرآنی، راه اندازی پویش نذر قرآن به منظور جلب حمایت خیران و جمع آوری قرآن های فرسوده از منازل مطرح شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۰    
به منظور شنیدن دغدغه ها، مشکلات و درخواست های مسئولان مردمی فعالیت های قرآنی شیراز نشستی با همکاری ایکنا با حضور فرماندار در فرمانداری شیراز برگزار شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اولین هم اندیشی دانشجویی از سلسله نشست های قرآن به مثابه متن ادبی ، یکشنبه (27 فروردین ماه) به همت خبرگزاری ایکنا شعبه اصفهان در معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۲۲:۱۰    
پروین مفتح زاده، مدیرکل امور بانوان و خانواده استاندار مرکزی، به مناسبت سالروز تأسیس خبرگزاری ایکنا با عوامل این رسانه در استان دیدار و گفت و گو کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۷    
تواضع مثال زدنی شهید صدر و نقد آرای بزرگان اصولی در 23 سالگی و شرط اجابت دعا در شب های قدر چیست؟ از عناوین مهم سرویس معارف خبرگزاری ایکنا در هفته گذشته هستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۳    
امیرالمؤمنین(ع) در آخرین لحظات عمر پر برکتشان به اهل بیت خود نگاه کردند و فرمودند: همه را به خدا می سپارم. خدا، همه را در راه حق و راست قرار دهد و از شر دشمنان حفظ نماید. خدا خلیفه و ناصر من بر شماست و خدا برای این امر کافی است. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
جهاددانشگاهی فارس در قالب خبرگزاری ایکنا در برپایی نمایشگاه قرآن و عترت این استان همزمان با ایام ماه مبارک رمضان همکاری داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شیبانی با اشاره به استقبال نه چندان چشمگیر از نمایشگاه قرآن فارس گفت: تبلیغ و اطلاع رسانی نامناسب دلیل این امر است که در مقاطع بعدی فرمانداری شیراز نیز برای برپایی نمایشگاه قرآن پای کار خواهد آمد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۶    
به مناسبت بیستمین سالروز تأسیس خبرگزاری ایکنا روند فعالیت این مجموعه در استان مرکزی مورد بررسی قرار گرفته است. این خبرگزاری پس از 16 سال فعالیت در استان توانسته است به مرجعی قابل اعتماد برای جامعه قرآنی و مسئولان تبدیل شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۵    
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت فارس طی یادداشتی که در اختیار خبرگزاری ایکنا قرار داده است، به بی احترامی نسبت به مؤسسات قرآنی در نمایشگاه بین المللی قرآن تهران انتقاد کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۰    
به مناسبت بیستمین سالروز تأسیس خبرگزاری ایکنا، رضا ربیعی، مدیرکل بنیاد شهید استان مرکزی و محسن مرادی، رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی، عصر پنج شنبه، 17 فروردین از خبرگزاری ایکنا در استان بازدید و با عوامل این مجموعه گفت و گو کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۰:۱۳    
هادی رضایی، رئیس بسیج رسانه فارس با حضور در جهاددانشگاهی فارس ضمن دیدار با ریپس این نهاد انقلابی از تلاشهای خبرنگاران دفتر فارس خبرگزاری ایکنا تجلیل کرد.