شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۱:۴۸Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر ورزش و جوانان»

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در دولت سیزدهم تاکنون 19 موفقیت در ورزش قهرمانی داشتیم که از این تعداد، 9 مورد آن در حوزه ورزش بانوان بوده است.
حمید شمالی، فعال و پژوهشگر حوزه ورزش های دریایی و رشته بادبانی و از پیشگامان تاسیس فدراسیون بادبانی و انتقال مقر آن به جنوب کشور و جزیره کیش گفت: با نگاه ویژه و تحول گرایانه حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و حمایت های سازمان منطقه آزاد کیش ...
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دعوت از وزیر ورزش و جوانان جهت پاسخگویی به سوالات نمایندگان هفته جاری در کمیسیون فرهنگی بررسی می شود.
به گزارش ایران اکونومیست، سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در پیامی، روز جهانی معلولان را تبریک گفت.
پارس فوتبال   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در اردوی تیم ملی وزنه برداری درباره رقابت های جهانی صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، سید محمد پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی وزنه برداری پیش از اعزام به مسابقات جهانی کلمبیا بازدید کرد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر ورزش و جوانان طی حکمی سید روح الله حسینی را به عنوان سرپرست فدراسیون بوکس منصوب کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از سفر معاون وزیر ورزش و جوانان و رؤسای فدراسیون های تیراندازی باکمان و ورزش های جانبازان و معلولین به کرمان برای حضور در آیین تجلیل از قهرمان پارالمپیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: برخی از افراد شاخص ورزش، گاهی وقت ها موضع گیری هایی می کنند که احساس می شود مطالب اشتباهی به این عزیزان رسیده است.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
صنعت ماشین: طبق ادعای برخی رسانه ها، وعده معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان بابت پاداش به بازیکنان تیم ملی فوتبال پس از صعود به جام جهانی، در شب بازی با آمریکا عملی و به هر یک از آنها حواله واردات یک دستگاه خودرو داده شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۰۵    
سجادی وزیر ورزش و جوانان صبح روز دوشنبه باید برای پاسخ به 22 سوال 15 نماینده در کمیسیون فرهنگی مجلس حاضر شود.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان هم در حاشیه بازگشت تیم ملی فوتبال به ایران گفت: امیدوارم در چند ماه آینده به نحو احسن، منسجم و متحد برای جام ملت های آسیا آماده شویم.