شنبه ۰۹ بهمنساعت ۰۴:۱۱Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر ورزش و جوانان»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان از پیش بینی تخصیص 30 میلیارد تومان در اعتبارات مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان گیلان برای ورزشگاه تختی بندر انزلی خبر داد و گفت: این اعتبار دیده شده تا این مجموعه را به مدار خدمت رسانی به مردم برگردانیم.
شفقنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر ورزش و جوانان، گفت: دیپلماسی ورزشی در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد، سید حمید سجادی، در جریان سفر خود به بندر مرزی آستارا در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و نماینده ویژه رئیس جمهور در جریان سفر یک روزه به شهرستان آستارا از پروژه تکمیل استادیوم فوتبال مجموعه ورزشی وحدت، مرکز خدمات بهداشتی و درمانی لوندویل و منطقه ویژه اقتصادی بازدید و پای صحبت های نمایندگان اقشار مختلف مردم این شهرستان نشست.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
نماینده رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان به صورت چهره به چهره با تعدادی از مردم آستارا دیدار کرد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/گیلان سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده رئیس جمهور در سفر هیأت دولت به استان گیلان، عصر امروز با سفر به شهرستان آستارا از پروژه های ورزشی، اقتصادی و بهداشتی در این بندر مرزی بازدید کرد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: 288 طرح بزرگ ورزشی در استان های مختلف کشور در حال ساخت است که 80 پروژه آن در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.
گروه استان ها وزیر ورزش و جوانان گفت: دستورات و مجوزهای واگذاری استقلال و پرسپولیس اخذ شده است و تا آخر اسفند امسال این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار می شوند.
وزیر ورزش و جوانان در آستارا: برای تقویت ورزش در کشور دیپلماسی ورزشی در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار دارد.
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه آستارا با سه کشور دیگر دارای مرز مشترک است، اظهارداشت : می توانیم از این ظرفیت برای توسعه در حوزه های مختلف بهره گرفت.
وزیر ورزش و جوانان در جریان دیدار چهره به چهره با نمایندگان اقشار مختلف مردم شهرستان آستارا گفت: دیپلماسی ورزشی در دستور کار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفته است تا روی صنعت ورزش کشورهای حاشیه خلیج فارس اثر بگذاریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
دکتر سید حمید سجادی : برای بازسازی و تکمیل ورزشگاه های گیلان اعتبارات ویژه در نظر گرفته شده است .
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر ورزش و جوانان از استادیوم قدیمی وحدت شهرستان مرزی آستارا بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش وجوانان و نماینده ویژه رئیس جمهور در جریان بازدید از روند تکمیل استادیوم فوتبال مجموعه ورزشی وحدت شهرستان آستارا دستور رفع کاستی های این استادیوم یک هزار و 500 نفری را داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۷    
وزیر ورزش و جوانان از پروژه های ورزشی در حال تکمیل شهرستان آستارا بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۹    
سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و نماینده ویژه رئیس جمهور از منطقه ویژه اقتصادی شهرستان آستارا بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان لحظاتی پیش وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده رئیس جمهور در سفر هیأت دولت به استان گیلان، با سفر به شهرستان آستارا از پروژه های ورزشی، اقتصادی و بهداشتی در این بندر مرزی بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۷    
نماینده رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان عصر امروز(جمعه، 8 بهمن) از منطقه ویژه اقتصادی آستارا بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۴    
وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده رئیس جمهور از طرح های عمرانی، ورزشی و درمانی شهرستان آستارا بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در ادامه سفر خود به گیلان دقایقی پیش به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور وارد شهرستان مرزی بندر آستارا شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۵    
وزیر ورزش و جوانان وارد بندر آستارا شد و از بیمارستان 20 تختخوابی بخش لوندویل این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۶    
وزیر ورزش و جوانان در سفر استانی خود از مادر شهید اسماعیل احمدی تجلیل کرد.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با گلایه از وضعیت پل اسالم شهرستان تالش و ترافیک سنگین این محور، گفت: رفع این مشکل نیازمند توجه جدی است.
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحمد پولادگر، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پیامی صعود مقتدرانه و دلنشین تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی 2022 قطر را تبریک گفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه سفرهای استانی باعث شناخت بیشتر مسایل کشور از سراسر کشور می شود اظهار داشت : امیدوارم این سفرها باعث خیرو برکت و مودت شود
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۴:۰۳    
آستارا - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان در بازدید از پروژه های عمرانی نیمه تمام و راکد تالش، نسبت به انعکاس مشکلات اعتباری به هیات دولت و پیگیری لازم برای رفع موانع اجرایی آنها قول مساعد داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان تالش در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت : سفر ریاست محترم جمهور برای منطقه تالش خیر و برکاتی را به دنبال خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان لحظاتی پیش وزیر ورزش و جوانان، به عنوان نماینده رئیس جمهور در سفر هیأت دولت به استان گیلان، با سفر به شهرستان تالش از پروژه های عمرانی این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۶    
محمد حسین شاهکویی فرماندار شهرستان تالش در جلسه شورای اداری این شهرستان که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد ، گفت : برای رفع مشکل پسماند شهرستان نیازمند احداث کارخانه کود آلی کمپوست هستیم
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان از پروژه تکمیل استادیوم پوریای ولی تالش بازدید کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر ریاست جمهوری و هیات دولت در استان گیلان حضور دارد، از ورزشگاه تختی بندر انزلی بازدید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر ریاست جمهوری و هیات دولت در استان حضور دارد از ورزشگاه تختی بندر انزلی بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۵    
دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان تالش از شهرک چوکای تالش بازدید کرد .
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه بافت شهری بندرانزلی به ورزشگاه تختی نزدیک شده و باید به فکر احداث یک استادیوم جدید نیز بود، گفت: ان شاءالله با جانمایی یک فضای مناسب استادیومی با استاندارد های روز در آینده احداث شود.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: حمید سجادی امروز از ورزشگاه تختی انزلی و زمین فوتبال شهید پیشگاه هادیان شهر انزلی بازدید کرد. وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این مراسم گفت: من پیش از هر چیزی صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی را تبریک می گویم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۰    
معاون وزیر ورزش و جوانان در سفر به استان به گیلان با مردم دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۳    
وزیر ورزش و جوانان در هفدهمین سفر استانی خود صبح امروز وارد استان گیلان شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با ورود به شهر انزلی از ورزشگاه تختی این شهر و زمین فوتبال شهید پیشگاه هادیان بازدید کرد.
رکنا ورزشی: روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان فیلم و خبر منتشر شده در خصوص سیلی یک هوادار پرسپولیس به وزیر ورزش و جوانان را قویا تکذیب کرد.
سراج24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۰۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان که در ورزشگاه آزادی شاهد دیدار ایران و عراق بود، گفت: با پیگیری های صورت گرفته تمام پاداش های بازیکنان واریز شد.
اقتصاد آنلاین / چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به استادیوم آزادی و در جمع خبرنگاران گفت: پاداش ملی پوشان فوتبال پرداخت و به حساب آنها واریز شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
پس از صعود شیرین تیم ملی فوتبال به عنوان اولین تیم آسیا به جام جهانی، محمد مخبر، معاون اول رییس جمهور، محسن منصوری، استاندار تهران، سیدحمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان به همراه سیدرضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک در رختکن تیم حضور یافته و دقایقی را بازیکنان گفتگو کردند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مسئولان وزارت ورزش و جوانان شایعه سیلی خوردن حمید سجادی از هوادار پرسپولیس را تکذیب کردند. به گزارش طرفداری، وقتی حمید سجادی همراه شهاب عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال و مخبر، معاون اول رئیس جمهور به جمع هواداران فوتبال رفت و روی سکوهای ورزشگاه آزادی نشست ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پیام تبریک دکتر سید حمید سجادی در پی صعود تیم ملی فوتبال به بازی های جام جهانی وزیر ورزش و جوانان در پیامی صعود تیم ملی زودهنگام فوتبال به جام جهانی را تبریک گفت.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان به مشکلات باشگاه پرسپولیس و استعفای سرمربی این تیم واکنش نشان داد. به گزارش خبرورزشی، حمید سجادی که برای حضور تماشای بازی تیم های ملی فوتبال ایران و عراق به ورزشگاه آزادی رفته، اظهار داشت: ان شاءالله که بازی خوبی خواهد بود ...
وانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که تیم ملی فوتبال پس از راه یافتن به جام جهانی 2022 از گروهش نیز صعود کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان کشورمان، گفت: صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی را به ملت بزرگ ایران تبریک می گویم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان پس از صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی گفت: این پیروزی را تبریک می گویم و تا جان در بدن دارم در کنار تیم ملی می مانم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم های ملی فوتبال ایران و عراق در قالب مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 قطر از ساعت 18 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. ...