دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۷:۲۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سلبریتی ها»

پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۹    
پیشنهاد سیاسی سازمان نظام پزشکی برای در اولویت قرار دادن سلبریتی ها جهت دریافت واکسن و مصوبه مجلس برای اخذ مالیات از سلبریتی ها به یک دوگانه جنجالی در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی بدل شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشکده آلاء با بیان اینکه هیچ گونه تعریف مشخصی از خیریه ها در قانون اساسی وجود ندارد، بر تأثیر فراوان فعالیت قانونمند سلبریتی ها در امور خیریه تأکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طی سال های اخیر بارها شاهد مهاجرت بازیگران، خواننده ها و به طور کل افراد مطرح یا اصطلاحاً سلبریتی هایی بودیم که پس از خروج از کشور رفتارهای متناقضی را نسبت به آنچه که از او در داخل کشور می شناسیم ارائه داده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
امیر جعفری می گفت: یه خورده انصاف داشته باشید، حداقل صبح بلند شدیم رفتیم یک کیلو گوجه خریدیم 200 تومان، یهو ظهر نشد 300 تومان!الان حداقلش اینه که شب می خوابی صبح بلند میشی دلار یهو نشده 3000 تومان!
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۴    
برترین ها: این مطلب گزیده ای ست از رفتار سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام، طی یک هفته گذشته. جنجالی هفته... حتما در بین خبر های کرونایی و واکسن های کرونا، خبر واکسن زدن شهاب حسینی، چهره ی معروف و محبوب. هنرمند ایرانی را هم شنیده اید ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰    
اگر نهادهای رسمی ما نتوانند گروه های مرجع مناسب معرفی کنند و پاسخگویی شان به نیازهای مخاطب ناقص باشد و به سرعت نباشد، نخواهند توانست به سرعتِ سلبریتی ها پیش بروند .
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شبکه ای کلاهبردار در لهستان با سوءاستفاده از نام پلیس و دادستانی، اقدام به خالی کردن حساب های بانکی افراد مشهور می کند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، تعدادی از هنرپیشگان، خوانندگان، آهنگسازان، مجریان تلویزیون و افراد مشهور لهستان اعلام کردند طی تماس تلفنی ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۳    
این ها بی صاحبند، هر چقدر هنرمندان و سلبریتی ها و نیروی انتظامی و... مسؤول و متولی دارند، این ها بی کس و کارند. پاکبانان کشورمان نه تریبون و برنامه ای در صدا و سیما دارند و نه حتی کوچک ترین فعالیتی در فضای مجازی در حد یک کانال تلگرامی یا واتساپی.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۳۳    
بعد از جنجالی که چندی قبل به خاطر اینکه هنرمندان و سلبریتی ها نیز در لیست اولین دریافت کنندگان واکسن کرونا قرار بگیرند رخ داد، انتشار فیلمی از شهاب حسینی در آمریکا و در حالیکه مشغول تزریق واکسن کروناست، خبرساز شد و باعث بروز موج جدیدی از انتقادها نسبت به واکسن زدن هنرمندان شد.
باشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۳    
کارنامه اعتماد مردم به شما مردود اعلام گشت و بدانید دیگر جایی در دلهای مردم ندارید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده نیروی انتظامی از درخواست این نیرو از وزارت بهداشت برای اختصاص سهمیه واکسن کرونا به ماموران پلیس خبر داد. مساله افراد دارای اولویت برای دریافت واکسن کرونا از جمله مواردی است که در روزهای اخیر مورد توجه قرار گرفته است ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تحصیل در رشته های مهندسی و پزشکی از دغدغه های مهم والدین است که سبب می شود افراد بسیاری فارغ از علایقشان به این رشته ها گرایش پیدا کنند. به همین دلیل است که بسیاری از دانش آموختگان در رشته های مختلف مهندسی، در حرفه هایی مشغول به کار می شوند که با رشته تحصیلی شان مرتبط نیست.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۱    
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان از سال آینده سلبریتی های میلیاردر و اینفلوئنسر های اینستاگرامی همچون معلمان، کارمندان و دیگر بخش های جامعه مالیات خواهند داد. این اتفاق درحالی ست که دولتمردان نسبت به این مصوبه مجلس موضع خاصی اتخاذ نکرده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۱    
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
برخلاف تصوری که وجود دارد حوزه نفوذ سلبریتی ها حوزه رفتار سیاسی نیست، بلکه بیشتر در حوزه مصرف گرایی است؛ مثل اینکه کجا خرید کنیم؟ با چه ماشینی رفت و آمد کنیم؟ چه رستورانی برویم؟ اوقات فراغت مان را چگونه سپری کنیم؟
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۲۶    
ریواس جنوب/مریم خالدی فر دنا درسالگرد پرپرشدن فرزندانش به خودلرزید وصدای ناله اش دل هارابه لرزه دراورد. صدای شیون دختران وزنانش هم صداباسوزوسرمای زمستان مرزهارا درنوردید وچشم هاراگریاند وگام هارابسیج کرد ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
حالا که قرار شده سال آینده از سلبریتی ها و اینفلوئنسرها گرفته تا دارندگان خودرو و خانه های لوکس مالیات بگیرند، برخی در فضای مجازی دوباره سراغ طرح اخذ مالیات از سود سپرده های کلان بانکی را می گیرند. آیا امسال از سود سپرده ها مالیات می گیرند؟
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرزاد کمال زاده بازیگر جوان ایرانی است که این روزها در بازی مافیا حضور دارد. او در جدیدترین فعالیت اینستاگرامی خود عکس بسیار خاصی از خود منتشر کرده است. در این عکس شهرزاد کمال زاده با آرایشی غلیظ کلاهی عجیب روی سرش گذاشته است، کلاهی که گویا از پوست حیوان است ...
طلا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بازیگر سینما و تلویزیون در "شب های تئاتر" تلویزیون تأکید کرد که من از هیچ مسئله ای حمایت نکرده ام و هیچ وقت هم به دنبال حاشیه نبوده ام.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
بازیگران با درآمد بیش از 200 میلیون تومان از سال آینده مشمول پرداخت مالیات می شوند؛ مصوبه ای که مجلس تصویب کرده و گامی رو به جلو در راستای ایجاد عدالت است. با این حال برخی کارشناسان معتقدند اجرای دقیق این قانون نیاز به مطالعات بیشتری دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
یک تهیه کننده و سینمادار با تاکید بر این که قانون جدید مصوب مجلس برای مالیات هنرمندان به تمام فعالان عرصه های مختلف هنر مربوط می شود، گفت: این مصوبه به دلیل متناسب نبودن با شرایط اقتصادی موجی از نارضایتی ها را به وجود خواهد آورد و قطعا عواقب ناخوشایندی خواهد داشت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرشته طائرپور در یادداشتی با انتقاد از تصمیم امروز نمایندگان مجلس برای وضع مالیات در خصوص سلبریتی ها نوشت: از میان بیش از هشتصد بازیگر اصلی و فرعی، پرکار و کم کار و بیکار، چه تعدادی را این نمایندگان مجلس می توانند نام برند که بر اساس شایعاتی که درمورد آن ها شنیده اند ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۱    
خبرگزاری صبا: نامه روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور به وزارت بهداشت برای اولویت بخشی واکسیناسیون کرونا برای هنرمندان کشور خبری بود که در فضای مجازی سروصدا به پا کرد، حال حمایت از اولویت واکسن سلبریتی ها روی آنتن زنده تلویزیون را در این ویدئو ببینید.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۵    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس اعلام کرد که از سال آینده باید سلبریتی ها و شاخ های مجازی که روزانه چندین میلیون درآمد دارند، مالیات پرداخت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق مجلس اعلام کرد که از سال آینده باید سلبریتی ها و شاخ های مجازی که روزانه چندین میلیون درآمد دارند، مالیات پرداخت کنند.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۸    
به گزارش نبض بازار؛ حمایت از اولویت واکسن سلبریتی ها روی آنتن تلویزیون!
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۲    
سینماپرس: سعید الهی کارشناس رسانه با توجه به اقدام اخیر مجلس مبنی بر تصویب مالیات بر درآمد 200میلیون تومانی سلبریتی ها چند ابهام در این زمینه را مطرح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
بازیگر تلویزیون و سینما گفت: واقعا سعی می کنم درباره آنچه تخصصی ندارم نظری ندهم. اصولا کار درستی نیست و مثل این می ماند که من بازیگر که رشته تخصصی بازیگری خوانده ام بیایم و درباره کار تخصصی یک پزشک صحبت کنم و نظر بدهم.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: سعید الهی کارشناس رسانه با توجه به اقدام اخیر مجلس مبنی بر تصویب مالیات بر درآمد 200میلیون تومانی سلبریتی ها چند ابهام در این زمینه را مطرح کرد.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سعید الهی، مستندساز و منتقد سینما در توئیتی نوشت: مجلس درآمد بالای 200 میلیون تومان سلبریتی ها در سال را شامل مالیات کرد. چند سوال: 1/مرجع تشخیص سلبریتی بودن افراد کیست؟ 2/دلیل معافیت درآمد زیر این رقم چیست؟ 3/محاسبه درآمد از آگهی های فجازی چگونه است؟ 4 ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خراسان نوشت: تعیین نرخ مالیات واحدهای مسکونی گران قیمت و خودروهای لوکس و مالیات سلبریتی ها و انتشارات کمک آموزشی و وارد کنندگان خودروهای لوکس مهم ترین مصوبات بودجه ای مجلس بود
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نمایندگان مجلس شورای اسلامی میزان مالیات انواع خودروهای لوکس و سلبریتی ها را مشخص کردند. منبع: دانشجو
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۰    
دیروز نمایندگان مجلس در ادامه بررسی جزییات لایحه بودجه 1400برخی مصوبات بودجه ای را تصویب کردند که از آن جمله پرداخت مالیات خودروهای لوکس و سلبریتی ها بود و همچنین نیم بها شدن قیمت برق روستاهای سیستان و بلوچستان که فاقد گاز هستند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی میزان مالیات انواع خودروهای لوکس و سلبریتی ها را مشخص کردند. منبع: دانشجو
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۲    
برترین ها: این مطلب گزیده ای ست از رفتار سلبریتی های ایرانی در اینستاگرام، طی یک هفته گذشته. جنجالی هفته... پست جنجالی این هفته مربوط به جدایی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی است ...
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای سلبریتی ها با درآمد بیش از 200 میلیون تومان در سال را ملزم به پرداخت مالیات کردند.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای سلبریتی ها با درآمد بیش از 200 میلیون تومان در سال را مشمول مالیات کردند
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سلبریتی ها با درآمد بیش از 200 میلیون تومان در سال مشمول مالیات می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۷۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای سلبریتی ها با درآمد بیش از 200 میلیون تومان در سال را مشمول مالیات کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۵    
یک ژاکت لک دار با جای سوخته سیگار که 30سال است شسته نشده است، در حراجی نیویورک به قیمت 334هزار دلار فروخته شد، چون زمانی متعلق به کرت کوبین، خواننده معروف راک، بود.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اجتماعی: نگاهی به رفتار بیشتر سلبریتی ها در یک سال گذشته نشان می دهد که اکثر آنها نه تنها گامی در راستای کاهش بیماری کرونا برنداشته اند بلکه با اقدامات اشتباه خود به موج شایعات در دوران کرونا دامن زده اند. ...
معاون کل وزیر بهداشت گفت:افراد معروف در شبکه های اجتماعی مانند مسؤولان، هنرمندان و ورزشکاران با اهدای خون و به اشتراک گذاشتن تصویر آن در فضای مجازی، مردم را به اهدای خون دعوت کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
برترین ها - آرمان رمضانی: بسیاری از ما به صورت ناخودآگاه فرض می کنیم بقیه زندگی آسان تری نسبت به ما دارند و زندگی در عصر رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام هم این حس ناخوشایند را تشدید کرده است ...
برترین ها / شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کیهان نوشت: برخی سلبریتی ها که معمولا با بزرگنمایی معضلات و مشکلات داخلی و تعریف و تمجید از کشورهای غربی و آمریکا در فضای مجازی دست به هیاهو می زنند، این بار نیز در برابر فجایع آمریکا که ناشی از بی تدبیری مسئولان این کشور است ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۳    
دریافت فایل برنامه رویداد رادیو گفت وگو در خصوص ادامه فعالیت سلبریتی ها در فضای مجازی و بازنشر شایعات کرونایی با هادی فیروزمندی فعال رسانه ای به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: روایت بنیامین از واکسن زدن یکی سلبریتی ها (شهاب حسینی) در آمریکا: مدارک را جعل کردند و خودشان را به جای کادر پزشکی جا زدند!
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نظامی؛ شاعر قرن پنجم، خودش هم تصور نمی کرد یکی از ابیات او در دهه هایی از قرن سیزدهم چنان پرکاربرد شود که برای هر مناسبت و رویدادی بتوان از آن استفاده کرد. آنجا که این شاعر می گوید: هردم از این باغ بری می رسد / نغزتر از نغزتری می رسد. ...