چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۸:۳۹Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بروکسل»

خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
دبیرکل ناتو با اعلام اینکه پاسخ کتبی بروکسل به پیشنهادات امنیتی روسیه در حال تهیه است، گفت: این سازمان قصد استقرار واحدهای نظامی خود در خاک اوکراین را ندارد.
هم اندیشی   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: راغده درغام تحلیلگر روزنامه الحیات و عضو لبنانی الاصل شورای روابط خارجی آمریکا، ضمن یادداشتی در روزنامه اماراتی نشنال نوشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۱    
تهران- ایرنا- شماری از نمایندگان کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز دوشنبه برای گفت و گو در مورد وضعیت اوکراین با متحدان واشنگتن به کی یف و بروکسل سفر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
معترضان به محدودیت های کرونایی در شهر بروکسل پایتخت بلژیک، در ورودی مقر دیپلماتیک اتحادیه اروپا را شکسته و به سوی این مکان سنگ پرانی کردند. معترضان همچنین پرچم اتحادیه اروپا را آتش زدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پلیس بلژیک برای کنترل تظاهرات گسترده در بروکسل علیه محدودیت های کووید-19 به استفاده از ماشین های آب پاش و گاز اشک آور متوسل شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۰    
مخالفان واکسیناسیون اجباری در بروکسل اقدام به آتش زدن ورودی ایستگاه مترو و سطل آشغال های شهر کردند.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معترضان به محدودیت های کرونایی در شهر بروکسل به ورودی مقر دیپلماتیک اتحادیه اروپا حمله کردند و درب های ساختمان را تخریب کردند و با پلیس ضد شورش درگیر شدند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خلیج فارس: همزمان با برگزاری اعتراضات ضد قرنطینه در بروکسل پایتخت بلژیک، تصاویر از سوزاندن پرچم اتحادیه اروپا و تخریب مقر دیپلماتیک این اتحادیه حکایت دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه تظاهرات روز گذشته مخالفان واکسیناسیون اجباری در بروکسل گروهی از ماموران امنیتی با لباس شخصی اقدام به دستگیری مردم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۵    
تظاهرکنندگان بلژیکی با اقدامات اجباری اعمال شده توسط دولت مانند استفاده از ماسک، قرنطینه و اجباری کردن واکسن مخالف هستند که در ادامه درگیری آنها با پلیس بروکسل را مشاهده می کنید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در جریان اعتراضات گسترده ضد محدودیت های جدید کرونایی در بروکسل خشونت ها و آشوب هایی گزارش شده و پلیس علیه معترضان از ماشین آب پاش و گاز اشک آور استفاده کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
بروکسل امروز دوشنبه میزبان نشست وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا با حضور وزیر امور خارجه آمریکا در مورد تنش در مرز روسیه و اوکراین است.
اقتصاد آنلاین / ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
هزاران نفر روز شنبه با تجع در پایتخت کشورهای اروپایی به گذرنامه واکسن کرونا و اعمال سایر محدویت های دولت ها برای پیشگیری از همه گیری این ویروس اعتراض کردند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تصاویری که در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، نشان می دهند برخی از معترضان با پلیس درگیر می شوند و از سوی دیگر پلیس سعی می کند با گاز اشک آور با تظاهرکنندگان مقابله کند.
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا حمله معترضان نقاب پوش به مقر دفتر سیاست خارجی این اتحادیه در بروکسل را شدیدا محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی پایان پاندمی کرونا در اروپا بعد از فروکش کردن موج اومیکرون را قابل قبول دانسته و رسانه ها از برگزاری اعتراضات بعضا خشونت بار ضد قواعد کرونایی در بروکسل خبر دادند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، همزمان با برگزاری اعتراضات ضد قرنطینه در بروکسل پایتخت بلژیک، تصاویر از سوزاندن پرچم اتحادیه اروپا و تخریب مقر دیپلماتیک این اتحادیه حکایت دارد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در این نشست رایزن های اقتصادی مناطق سه گانه فلاندر، والونی و بروکسل به تشریح ظرفیت های مناطق یادشده پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عراق امروز جمعه در بروکسل اعلام کرد که این کشور موفق شده است حدود 4 هزار مهاجر عراقی در اروپا را از طریق 10 پرواز ویژه به عراق بازگرداند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۷    
شفقنا- فواد حسین ، وزیر امور خارجه عراق از بازگشت 4000 مهاجر عراقی به اروپا به صورت داوطلبانه خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از سایت رسمی وزارت امور خارجه عراق، فواد حسین در حاشیه سفر به بروکسل با ایلفا جوهانسون ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۴    
وزیر امور خارجه عراق در سفر خود به بروکسل با هماهنگ کننده ارشد سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همسر شاهرخ استخری مترجمی زبان انگلیسی خوانده است. لیسانس حسابداری از دانشگاه بروکسل بلژیک نیز از دیگر تحصیلات همسر شاهرخ استخری است. سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری به انتشار استوری و پست های مختلف از اعضای خانواده اش علاقه زیادی دارد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۷    
شفقنا- فواد حسین ، وزیر امور خارجه عراق در حاشیه سفر خود به بروکسل با جوزپ بورل ، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دیدار و درباره مناسبات دوجانبه میان عراق و اتحادیه اروپا و راهکارهای تقویت آن و نیز موضوعات دوجانبه، منطقه ای و بین المللی رایزنی کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه آلمانی در مطلبی اروپا را یک ایده بزرگ دانست که قدرت آن تنها در بیانیه ها و روی کاغذ است و تشکلی است که می خواهد اما نمی تواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه قزاقستان در چارچوب یک سفر کاری به بلژیک با مقامات عالی رتبه این کشور و اتحادیه اروپا دیدار و آخرین وضعیت این کشور را مورد بررسی قرار دادند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۶    
شفقنا- سخنگوی وزارت خارجه عراق از سفر رئیس دستگاه دیپلماسی این کشور به پایتخت بلژیک برای دیدار با مقامات ارشد اروپایی خبر می دهد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری رسمی عراق (واع)، احمد الصحاف ، سخنگوی وزارت امور خارجه این کشور شامگاه امروز (چهارشنبه) با صدور بیانیه ای ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از سفرش به مسکو برای دیدار و رایزنی با مقامات روسیه درباره روابط دوجانبه بروکسل و مسکو، مسائل سیاست خارجی و موضوعات امنیتی اروپا خبر داد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۷    
ویدیویی از متروی بروکسل منتشر شده است که یک جوان خانمی را از روی سکوی مترو به سمت قطار هل می دهد. در این حادثه، زن با هوشمندی لوکوموتیو ران زنده ماند و مرد جوان هم بازداشت شد. هرچند انگیزه این مرد مشخص نشده است اما چند هفته قبل اتفاقی نسبتا مشابه در تهران رخ داد که مقایسه این دوحادثه بی ربط نیست ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دوربین های مداربسته یک ایستگاه متروی بروکسل پایتخت بلژیک روز جمعه لحظه ترسناک هل دادن عامدانه یک زن به جلوی قطار در حال حرکت بوسیله یک مرد جوان را ثبت کردند.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دوربین مداربسته لحظه وحشتناک هل دادن یک زن روی ریل مترو را ثبت کرده است.
سلام نو / روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از اقدام عجیب یک مرد جوان بکژیکی خواهید بود، وی زنی را در ایستگاه مترو، روی ریل راه آهن هل داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۹    
در متروی بروکسل مردی یک زن را به روی ریل هل داد؛ این مرد به سرعت دستگیر شد اما قربانی دچار شوک شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۹    
روسیه طی هفته قبل سه نشست کاری فشرده و پی درپی با غرب داشت؛ اول 10 ژانویه نشست هیئت های روسیه و امریکا در ژنو، دوم 12 ژانویه تشکیل شورای روسیه- ناتو در بروکسل و سوم 13 ژانویه نشست روسیه و سازمان امنیت و همکاری اروپا در وین بود ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دیروز مردی پس از هل دادن زنی روی ریل در ایستگاه مترو بروکسل دستگیر شد. با توقف قطار مترو در آخرین لحظات، زن بطرز معجزه آسایی نجات یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روسیه مذاکرات امنیتی خود را با ایالات متحده و ناتو در هفته ای که گذشت ناموفق توصیف کرد و گفت که همچنان اختلاف نظر درباره موضوعات اساسی وجود دارد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- مقامات بلژیک اقامت امام جماعت یک مسجد عربی در بروکسل را به بهانه اینکه امنیت ملی این کشور را تهدید می کند، لغو کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از عربی21، سایت های بلژیکی در این باره نوشتند: سامی مهدی وزیر پناهندگی و مهاجرت بلژیک ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
این نقاشی که ابعاد آن 114.5 در 146 سانتی متر است در سال 1961 توسط ماگریت برای یکی از دوستان صمیمی اش خلق شد. خانواده مالک نقاشی، این اثر از فاصله 2009 تا 2020 به موزه ماگریت در بروکسل امانت داده شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقناافغانستان- سازمان جهانی غذا (WFP) از جامعه بین المللی می خواهد که به فرستادن پول به افغانستان ادامه دهد. به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان، مری الن مک گروتی، مسؤل این برنامه در افغانستان در مصاحبه با خبرگزاری اسوشیتد پرس در بروکسل گفت که افغانستان در پرتگاه فروپاشی اقتصادی قرار دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده انستیتو شیلر گفت که رفتار آمریکا و ناتو در مذاکرات تضمین های امنیتی با روسیه که در ژنو و بروکسل برگزار شد، جهان را به "آستانه جنگ هسته ای نزدیک تر" کرد و رایزنی های بیشتر تنها در صورتی می تواند مفید باشد که غرب رویکردهای خود را تغییر دهد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۷    
دولت بلژیک امام جماعت مسجدی در بروکسل پایتخت در این کشور را به اتهام تهدید علیه امنیت ملی از بلژیک اخراج کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه امروز در سخنانی هشدار آمیز در خصوص ادامه مذاکرات با آمریکا اعلام کرد: ادامه مذاکرات به چگونگی درک واشنگتن و بروکسل از پیشنهادات ما مخصوصاً درباره عدم گسترش ناتو مشروط است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه امروز در نشستی با سفرای کشور های عضو اتحادیه اروپا با انتقاد از رفتار کورکورانه بروکسل در قبال یونان، اعلام کرد: به تلاش های مان برای عضویت در اتحادیه اروپا ادامه می دهیم.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه امروز در سخنانی هشدار آمیز در خصوص ادامه مذاکرات با آمریکا اعلام کرد: ادامه مذاکرات به چگونگی درک واشنگتن و بروکسل از پیشنهادات ما مخصوصاً درباره عدم گسترش ناتو مشروط است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۶    
ایران پرس: معاون وزیر امور خارجه روسیه در پایان نشست شورای ناتو و روسیه که روز چهارشنبه در بروکسل برگزار شد، گفت: محور های اختلاف ما با ناتو کاملا واضح بود. دراین نشست اختلافات قابل توجهی میان ما پدیدار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه تأکید کرد که ادامه گسترش ناتو و استقرار تسلیحات تهاجمی در مناطق همجوار این کشور، برای مسکو غیرقابل قبول بوده و طرف روسی تمامی اقدامات لازم برای مقابله با این تهدیدات جدی را در نظر خواهد گرفت.
اقتصاد آنلاین / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که اگر ناتو سیاست بازدارندگی در قبال روسیه را دنبال کند، روسیه به سمت سیاست مقابله با بازدارندگی در قبال ناتو حرکت خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۰:۴۹    
معاون وزیر خارجه روسیه پس از پایان نشست امروز در بروکسل اعلام کرد: ما به ناتو اطلاع داده ایم که اوضاع دیگر قابل تحمل نیست و حرکت در مسیر اشتباه می تواند به پیامدهای جدی منتهی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- وندی شرمن معاون وزیر امور خارجه آمریکا پس از نخستین دور مذاکرات بر سر اوکراین در بروکسل از روسیه خواست در میز مذاکره باقی بماند و به گفت و گو ها در مورد اوکراین و همچنین کنترل تسلیحات ادامه دهد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست شورای ناتو و روسیه که در مقر این سازمان در بروکسل برگزار شده بود، هم اکنون پایان یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۳    
نشست شورای ناتو و روسیه که در مقر این سازمان در بروکسل برگزار شده بود، هم اکنون پایان یافت.