شنبه ۱۸ مردادساعت ۱۳:۴۸Aug 2020 8

جدیدترین‌های «دامغان»

 
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
به مناسبت عید سعید غدیر 5 هزار بسته های تبرکی مشکل گشا بین مردم دامغان توزیع شد.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه/ همزمان با عید غدیر جمعی از طلاب حوزه علمیه دامغان معمم شدند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دامغان- امام جمعه دامغان با اشاره به اینکه غدیر خم عید میثاق شیعیان است، گفت: ما امروز به شیعه بودن حضرت علی(ع) افتخار می کنیم چرا که شیعیان رستگاران عالم هستند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی خبرنگاری را به تیغ دو دمی تشبیه کرد که می تواند در خدمت حق و حقیقت یا استکبار و ضدارزش ها باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۳۸    
هفتمین جشنواره ملی پسته ایران در دامغان به صورت مجازی هفته آینده برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- امام جمعه دامغان گفت: تامین امنیت شغلی خبرنگاران، موضوع مهمی است که باید توسط مسوولان و مدیران جامعه مورد توجه قرار گیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۱:۱۹    
امام جمعه دامغان در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه به تبیین و تشریح ویژگی های خبرنگاری در تراز انقلاب پرداخت و گفت: خبرنگار انقلابی باید از شرایط کشور مطلع باشد و بدون غرض و مرض نسبت به انتشار اخبار اقدام کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دامغان- امام جمعه دامغان بابیان اینکه خبرنگاران با ایجاد تلنگر در مسئولان می کوشند تا مشکلات مردم برطرف شود، گفت: در این راستا تأمین امنیت شغلی خبرنگاران اصلی مهم و ضروری است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر مجمع علما شهرستان دامغان با تبریک انتصاب رئیس جدید اداره فرهنگ ارشاد اسلامی این شهرستان، بر همکاری های دوجانبه تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها- مرحله جدید رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه در شهرستان دامغان با توزیع 2000 بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از شیوع کرونا، آغازشد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دامغان- نماینده مردم دامغان در مجلس با تاکید بر اینکه حادثه بیروت مشکوک است، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی در وقوع آن که به کشته شدن مردم لبنان انجامیده دخالت دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: 2 هزار بسته معیشتی در راستای اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه بین خانواده های نیازمند و آسیب دیدگان کرونا در این شهرستان توزیع شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دومین مرحله رزمایش مواسات و کمک های مؤمنانه در شهرستان دامغان طی آئینی با حضور مسئولان این شهرستان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از پایش فروشگاه ها و مراکز عرضه کود در شهرستان دامغان خبر داد ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۸:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
دامغان- نماینده دامغان در مجلس با بیان اینکه ساماندهی خانه های خالی و اخذ مالیات از آنها در دستور کار مجلس است، گفت: دو میلیون و 700 هزار خانه خالی در کشور وجود دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۰    
حوزه/ مدیران مدارس علمیه شهرستان دامغان با حضور در بیت حضرت آیت اله غلامعلی نعیم آبادی، با رئیس بنیاد بین المللی احیای فرهنگ خمس دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۳    
برداشت زردآلو ، نگین طلایی میوه های تابستان از یک هزار هکتار از باغ های شهرستان دامغان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
علی اکبر عباسی راد گفت: عملیات آبخیزداری احداث چهار بند خاکی به میزان 110 هزار مترمکعب سیلاب در حوزه کوه زر دامغان آغاز شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از رشد 7 هزار پله ای این دانشگاه براساس اعلام رتبه بندی جدید سایت وبومتریک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
شاهرود- فرمانده انتظامی شاهرود از کشف 106 کیلوگرم مواد مخدر با همکاری پلیس دامغان خبر داد و گفت: دو نفر در این ارتباط دستگیر شدند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دامغان گفت: عملیات بیابان زدایی در قالب نهالکاری، آبیاری و مراقبت در سطح 250 هکتار از راضی بیابانی بخش امیرآباد پایان یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی دامغان: از ابتدای امسال تاکنون یک تن و 550 کیلوگرم چوب قاچاق از نوع تاغ در این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار دامغان: بیش از 48 میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت و سامان دهی راه های روستایی دامغان اختصاص یافت
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دامغان بر لزوم اجرای طرح یاوران تولید بخش کشاورزی در این شهرستان تأکید کرد و گفت: بهره برداران و تولیدکنندگان از اجرای این طرح سود می برند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
عباسی رادگفت: به منظور کاهش اثرات سیلاب در منطقه کوه زر عملیات احداث چهار بند خاکی با سرریز سنگ و ملات در حوزه آبخیز کوه زر آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- فعالیت علمی در کنار عملیات کشاورزی برای رونق محصول پسته به تولید باکیفیت و افزایش متوسط این محصول در شهرستان دامغان، به عنوان قطب تولید این محصول دارای ارزش اقتصادی در کشور، از مراحل کاشت تا فرآوری کمک می کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه های آموزشی مؤسسه مشکوة با توجه به بحران کرونا در کنار دوره های حضوری به صورت تلفنی و آنلاین برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران ناحیه دامغان گفت: هفت هزار عدد مرغ منجمد به میزان 10 تن بین اقشار آسیب پذیر شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی دامغان گفت: 50 فرد مشکوک به تابعیت خارجی طی 2 مرحله در قالب طرح ضربتی ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان دامغان دستگیر شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- صباغ، کارشناس سرمایه گذاری بابیان اینکه برنامه اقتصادی دقیقی برای شرق استان سمنان دیده نمی شود، گفت: متأسفانه باید گفت همچنان با معضل نبود برنامه ریزی، احصاء مزیت های اقتصادی و همچنین سرمایه گذاری در شاهرود و میامی حتی دامغان مواجه هستیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۲    
حوزه/ مدیران مدارس علمیه شهرستان دامغان با حضور در دفتر امام جمعه شهر دیباج، انتصاب او را تبریک گفتند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۷    
یادداشت زیر به بهانه اولین سال درگذشت مرحوم میرزا احمد طباطبایی از خیران حوزه بهداشت و سلامت در دامغان نوشته شده که با اهدای پیشرفته ترین دستگاه MRI شرق کشور به بیمارستان ولایت دامغان نام نیکی از خود بر جای نهاد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۳    
شهر دامغان در استان سمنان از جمله شهرهایی است که مسافران تنها از آن گذر کرده و زمانی را برای حضور در این شهر سپری نمی کنند.در حالی که این شهر تاریخ و قدمت بسیاری داشته و از جاذبه های طبیعی و تاریخی فراوانی برخوردار است که اگر آنها را بشناسیم حتما زمانی را برای بازدید از آن به خود اختصاص می دهیم .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۰    
ایسنا/سمنان نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای یگانه جهاددانشگاهی در چهل سال گذشته خواستار گسترش بیش از پیش این نهاد علمی،پژوهشی و آموزشی موفق شد و گفت: جهاددانشگاهی بعد از انقلاب با فرمان حضرت امام خمینی(ره) و با هدف جهش علمی در کشور تأسیس و راه اندازی شد.
با همکاری انجمن هنرهای نمایشی، برنامه تئاتر مجازی در خانه در شهرستان دامغان آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از تامین و توزیع 50 تن کود اوره در بین باغداران پسته شهرستان دامغان خبر داد،مهندس افضلی با اعلام این خبر افزود: ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس حادثه ای که عصر امروز در محور مشهد-تهران و کیلومتر 83 جاده دامغان به سمنان رخ داد، 6 دستگاه خودرو با یکدیگر برخورد کردند. بر اثر این تصادف زنجیره ای، متأسفانه 15 نفر از هم وطنانمان حادثه دیدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۱:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- پنج تن و 500 کیلوگرم گوشت گوسفند و گوساله به مناسبت عید سعید قربان در شهرستان دامغان قربانی و بین نیازمندان منطقه توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۱    
به مناسبت عید سعید قربان،10 تن مرغ منجمد در طرح مواسات بین نیازمندان دامغانی توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در سال زراعی جدید، حدود 70 تن عسل در شهرستان دامغان تولید شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی، گفت: صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی برنامه های کارشناسی شده ای برای ارتقای وضعیت کسب و کار در حوزه صنایع دستی با اتکا به احیای ابنیه تاریخی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- رییس دادگستری دامغان گفت: دادگاه های مجازی در این شهرستان، باتوجه به اهمیت رعایت شیوه نامه های بهداشتی در کاهش انتقال و شیوع ویروس کرونا برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۵    
سمنان-ایرنا- رییس مرکز فنی و حرفه ای خواهران دامغان گفت: مطابق با آمار به دست آمده از رهگیری اشتغال، این مرکز موفق به ایجاد اشتغال 58 درصدی مهارت آموزان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دامغان- رئیس ستاد نماز جمعه دامغان به پیشرفت فیزیکی 30 درصدی مصلی در دست ساخت این شهرستان اشاره داشت و گفت: تاکنون برای ساخت این مصلی 10 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه سرمایه گذاری در موقوفات اقدامات خوبی انجام شده و بنده از سرمایه گذاری در موقوفات حمایت می کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۱:۰۴    
سالانه پنج هزار و 200 تن سبزی و صیفی در مجتمع گلخانه ای ذیل آباد شهرستان دامغان تولید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: گلخانه در حال احداث در شهرستان دامغان 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تنها یک باغ پسته در شهرستان دامغان ظرفیت تولید 200 تن پسته خشک در سال را دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده انتظامی دامغان گفت: 2 سارق غیر بومی در جریان عملیات تعقیب و گریز با عوامل نیروی انتظامی دامغان، در حوزه شاهرود به دام افتادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با تلاش ماموران پلیس دامغان، 26 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در این شهرستان کشف و ضبط شد.