پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۸:۲۷Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «15 خرداد»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان کرمان گفت : این ستاد همواره در راستای محرومیت زدایی از جامعه در کنار سایر نهادهای حمایتی تلاش می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
به همت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کمک هزینه خرید عینک به بیش از 4 هزار کودک پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دور چهارم رقابت های قهرمانی لیگ جوانان کشور در مجموعه ورزشی 15 خرداد تاکستان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ( ره ) ایلام از اهدا 80 بسته لبخند مادری به مادران ایلامی دارای 3 فرزند به بالا و نیازمند ایلام با حمایت بنیاد 15 خرداد خبر داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
جانباز گرانقدر 70 درصد حجت الاسلام سیدحسن ابطحی از استان قم، صبح امروز سه شنبه 14 آذرماه 1402 دارفانی را وداع گفت و به کاروان شهدا پیوست. به گزارش گروه استان های حیات ؛ حجت الاسلام سید حسن ابطحی از شاگردان حضرت امام راحل در نجف اشرف بود که به دست مبارک ایشان معمم شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۷    
جلال آل احمد به روحانیت انتقاد داشت اما پس از قیام 15 خرداد شیفته امام خمینی (ره) شد و موضع گیری های سیاسی اجتماعی ایشان را تولد دوباره روحانیت و احیای مجدد دین خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
268 قلم تجهیزات توانبخشی به همت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خراسان جنوبی بین معلولان توزیع شد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۷:۴۲    
یکی از شهروندان اسدآبادی در منطقه خیابان 15 خرداد با ارسال عکسی از کفش هایش، از خستگی در راه مطالبه گری و بی توجهی مسئولان این شهر در پاسخگویی و عمل به وظیفه شان اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عطاءالله مهاجرانی در واکنش به پخش مستند پرویز ثابتی شکنجه گر ساواک می گوید: ثابتی طرفدار شدت عمل در زمان شکل گیری انقلاب در سال 1357 بود؛ شدت عملی که واقعه کشتار مردم در 15 خرداد شبیه پیک نیک خواهد بود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
خاطره ای که در زیر می خوانید مربوط به روز چهارشنبه 15 خرداد سال 1257 است؛ در این روز شاه در شهر بادن بادن حضور داشته و به گشت و گذار در محیط سرسبز اطراف این شهر پرداخته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خراسان جنوبی گفت: بنیاد 15 خرداد این ستاد از سال گذشته تاکنون از 8 خانواده دارای سه قلو به بالا در استان حمایت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از خانواده هایی که صاحب فرزند سه قلو به بالا می شوند حمایت می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام در ادامه اجرای کارویژه های 5 گانه جمعیتی خود اقدام به انتشار کتاب آموزشی برای مادران ایرانی کرده است.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
پدید آمدن بنیاد مستضعفان، کمیته امداد، ستاد فرمان امام و سایر نهادهائی که اموالی برای محرومیت زدائی در اختیار دارند، بر این هدف مبتنی بود که با در اختیار داشتن این اموال کشور را به نقطه ای برسانند که محرومی در آن وجود نداشته باشد و سرانجام روزی بساط فقر و محرومیت در این جامعه برچیده شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فتاح، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در ادامه روند بازدید از بخش های مختلف ستاد، از بنیاد 15 خرداد بازدید کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۱    
از چهارراه سیروس به سمت خیابان 15 خرداد که راهی می شویم در میان هیاهو و شلوغی های دادزن ها و بساط رنگارنگ دستفروش ها که با ترفندهای مختلف بازارگرمی می کنند و گاهی حتی صدا هم به صدا نمی رسد، نوای خوش سوت دل انگیز امید جوادیان توجه هر رهگذری را حتی برای چند ثانیه به خود جلب می کند. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۷    
به گزارش قم پرس ;در گرامیداشت هفته بسیج بانوان کماندار قم برای کسب عناوین برتر پیکارهای تیراندازی با کمان قم در مسافت 30 متر به رقابت پرداختند و عناوین اول تا سوم به سپیده جلیلیان، سمیه آجرلو و لیلا متّقی رسید. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
استان تهران غربی تشکیل می شود ؟ تقسیم استان تهران به کجا رسید چند سالی است که حرف از تقسیم تهران زده می شود. یک بار حرف از انتزاع ری از تهران زده می شود سپس حرف از تاسیس استان تهران جنوبی با مرکزیت رباط کریم به میان می آید ...
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت :طرح یسنا با اعتباری بالغ بر 110 میلیارد تومان برای بیش از 27 هزار مادر باردار یا شیرده در دهک اول حمایتی در 8 استان محروم کشور آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه 15 خرداد شهرستان قرچک گفت: امروز حقیقتا تفکر بسیج به جهانیان صادر شده است و روحیه و تفکر این نیروی مجاهد را در جای جای این جهان می بینیم.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۶    
حسن صالحی، معروف به حسن ببو، بچه محله انبار گندم، از نوچه های بزن بهادر طیب حاج رضایی بود. مردی که بعد از ماجرای قیام 15 خرداد حسابی تغییر کرد و از مریدان امام خمینی (ره) شد. خواندن ماجرای این لوتی که مسیر زندگی اش سر رفاقت با طیب تغییر کرد خالی از لطف نیست.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان ایلام گفت: از سال های گذشته تا کنون بیش از 73 مدرسه در مناطق محروم و کم برخوردار سطح استان توسط بنیاد 15 خرداد و بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، ساخت کامل یا تکمیل شده اند و هم اکنون دانش آموز در آن تحصیل می کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۹    
یادواره 84شهید گلگون کفن محله 15 خرداد اصفهان با روایتگری حسین کاجی و مداحی سیدرضا نریمانی و حضور خانواده شهدا و ایثارگر 8 سال دفاع مقدس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار زاهدان با اشاره بر لزوم آمادگی برای جلوگیری از خسارات در بارندگی ها، گفت؛ روند ساماندهی حدفاصل میدان 15خرداد و مصطفی خمینی(چهارراه علیشاه) باید به سرعت انجام گیرد .
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; روز دوم بازی های لیگ دسته اول والیبال جوانان ایران در قم با پیروزی مقاومت کریمه و باخت افق قم همراه بود تا کریمه صاحب دومین برد متوالی شود و افق برای بار دوم ببازد! ...
پایگاه خبری ماه خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۷    
پیام شهروند/ سلام ، پنج روز از بارندگی بندر ماهشهر گذشته اما هنوز آبگرفتگی خیابان سعیدی ، فرعی 15 خرداد روبروی نانوایی دوم برطرف نشده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۰    
مراسم گرامیداشت هفته مقدس بسیج در شهرک 15 خرداد پیشوا برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۷:۱۰    
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره 84 شهید محله 15 خرداد اصفهان، شامگاه جمعه، سوم آذر برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره 84 شهید دفاع مقدس محله 15 خرداد اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۴    
به منظور بررسی علت خشک شدن تعدادی از درختان پارک جنگلی پانزده خرداد دلیجان جمعی از مدیران این شهرستان از این بوستان بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۴    
با همکاری بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، 40 عدد ویلچر و 10 تخته تشک طبی به مددجویان معلول تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان بهبهان اهدا شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک تابلو متوسط با قاب قرمز و آبی اغلب در دست دارد، که این تابلو به دو بخش تقسیم می شود یک سمت بریده ای از تنها مصاحبه اش با یکی از جراید قاب شده و در بخش دیگر ملودی های نوستالژی با شماره مرتب و منظم نوشته شده است ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد 15 خرداد از طراحی بسته جامع پنج گانه جمعیتی در حوزه های زیرساختی، اقتصادی، فرهنگی، عمرانی و سلامت جمعیت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بدنبال خشک شدن تعدادی از درختان بوستان جنگلی 15 خرداد دلیجان بازدیدمیدانی کارشناسان دستگاه های مربوطه درمحل این بوستان انجام شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان دبستان 15 خرداد از کتابخانه آرامگاه آیت الله مدرس شهرستان کاشمر به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی بازدید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام بر تجهیز 5 مرکز ناباروری در استان های کم برخوردار کشور تا پایان سال جاری تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 8 هزار قلم مواد خوراکی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از 10 میلیارد ریال برآورد کرده اند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۱    
به گزارش زیرنویس، سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به توقیف یکدستگاه کامیونت حامل مواد خوراکی خارجی قاچاق در محدوده خیابان 15 خرداد شدند ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۱:۳۲    
قم (پانا)- همایش آغاز فعالیت شوراهای دانش آموزی و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان قم در اردوگاه 15 خرداد برگزار شد. دانش آموز خبرنگار:زینب جعفرزادگان
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۵    
به گزارش کودک پرس ، مدیرعامل بنیاد 15خرداد وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام از آغاز اجرای طرح “مثبت3” به منظور حمایت و تشویق خانواده ها به فرزندآوری به صورت آزمایشی از استان قم خبر داد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمانه فرمانده سپاه پیشوا با فرماندهان پایگاه و بسیجیان حوزه شهدای 15 خرداد در محل این حوزه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رویداد جوانی جمعیت به میزبانی امور عشایری شیروان و بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در شهرستان شیروان برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ در 15 خرداد سال 1345 مصادف با اربعین سال 1386 هجری قمری، نوزادی از خطه ی دریادلان بوشهری در خانه ی حاجی آقا حمایتی به دنیا آمد که نامش را حسین گذاشتند تا راه و روشش همچون حسین بن علی (ع) باشد و حقا که سراسر زندگانی او مصداق حیات طیبه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کادر درمان بیمارستان 15 خرداد مهدیشهر همزمان با سراسر کشور حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان های غزه را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی زیست محیطی برای دانش آموزان دبستان 15 خرداد روستای مخور شهرستان چالدران برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام در دومین رویداد نوپیا حضور فعالی داشت.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران: جنگ شش روزه اعراب و اسرائیل (5 ژوئن 1967 / 15 خرداد 1346) با حمله برق آسای هوایی اسرائیل به فرودگاه های مصر آغاز شد. هر چند که این حمله برق آسا بود ولی پیش زمینه های جنگ از مدت ها پیش و با تجهیز طرفین تدارک شده بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
دومین رویداد نوپیا (نوآوری و پیشرفت ایران) با مشارکت بنیاد 15 خرداد و به همت ستاد نوآوری های اجتماعی و ستاد پیشرفت جامع منطقه ای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۰۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش مدیریت بحران در حوزه خدمات فوریت های پزشکی و اورژانسی در بیمارستان 15 خرداد مهدیشهر اجرا شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۰۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
با حمایت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) فعالان نوآوری اجتماعی حوزه جمعیت و سالمندی گردهم آمده و به تبادل نظر می پردازند تا تدبیری برای مشکلات این حوزه در استان های مختلف بیندیشند.