چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۲:۲۷Sep 2020 30

جدیدترین‌های «کمیسیون برنامه و بودجه»

خبرگزاری فارس   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از دولت خواست که با طرح تامین کالای اساسی همراهی کند؛ چراکه در این شرایط اقتصادی همه باید کنار مردم باشیم.
تحلیل بازار   ۳۳ دقیقه پیش    
میرتاج الدینی، نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حذف دهک های بالای جامعه در دریافت طرح حمایت معیشتی خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۶   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مجلس برای تامین کالا های اساسی در بیش از 20جلسه کارشناسی بررسی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۲۸    
دنیای اقتصاد : مجلس به کلیات طرح اختصاص کالابرگ برای تامین کالاهای اساسی رای موافق داد. با این حال، مجلس به بررسی جزئیات آن وارد نشد و طرح یادشده به درخواست دولت و موافقت نمایندگان، برای بررسی بیشتر مفاد آن به کمیسیون برنامه و بودجه بازگشت، طرحی که در صورت تصویب جزئیات در صحن علنی ...
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حاجی بابایی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اعتبار طرح تامین کالاهای اساسی رقمی به سقف بودجه اضافه نمی کند.
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، گزارشی را از وضعیت و برنامه های پیش رو در سه حوزه وزارتخانه متبوع خود ارائه داد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با 213 رأی موافق، 5 رأی مخالف و 6 رأی ممتنع از مجموع 242 نماینده حاضر در صحن با کلیات طرح تأمین کالاهای اساسی موافقت کردند. طرح تأمین کالاهای اساسی از نظر اعتبار مشکلی ندارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: وزیر میراث فرهنگی بر ضرورت تقویت اعتبارات ایجاد زیرساخت گردشگری و حمایت از ایجاد بازارچه های صنایع دستی در این کمیسیون تأکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، کلیات طرح تامین کالاهای اساسی امروز – سه شنبه – با 213 رای در مجلس تصویب شد و در ادامه این طرح با 204 رای موافق برای چکش کاری بیشتر به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع شد. محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی از نابسامانی شبکه توزیع کالا در کشور [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه تعاونی ها می توانند به تاب آوری اقتصادی کمک کنند، گفت: باید از ظرفیت تعاونی های فراگیر یا عام در شرایطی که کشور درگیر تحریم است، استفاده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۰    
کوچکی نژاد، عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی از پرداخت نیمی از مطالبات پرسنلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و گفت: باید مطالبات بازنشستگان این دانشگاه همچون آموزش وپرورش پرداخت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی جزئیات طرح اعطای کوپن الکترونیک کالاهای اساسی به 60 میلیون نفر با بودجه سی هزار میلیارد تومانی را تشریح کرد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نابسامانی در شبکه تولید کالا گفت: ما به التفاوت قیمت ارز 4200 تومانی با نرخ تمام شده کالاها به جیب دلالان رفته که این نشان دهنده نابسامانی در شبکه توزیع در کشور است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۱    
باشگاه خبرنگاران جوان: رحیم زارع، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: قرار است طی یک توافق دوطرفه بین مجلس و دولت به 20میلیون نفر از اقشار جامعه ماهیانه حدود 120 هزار تومان و به 40 میلیون نفر دیگر به صورت ماهیانه مبلغ 60 هزار تومان اختصاص یابد ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به طرح تأمین کالاهای اساسی گفت: مجلس طبق این طرح پیگیر ارائه سبد رایگان به 20 میلیون نفر و سبد کالا با 50 درصد تخفیف به 40 میلیون نفر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۵    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گزارش خود را در مورد طرح دو فوریتی تأمین کالا های اساسی ارائه کرد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) با کلیات طرح تامین کالاهای اساسی موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اعتبار 50 هزار میلیارد تومانی برای اجرای طرح تأمین کالاهای اساسی و همسان سازی حقوق بازنشستگان و اجرای طرح های نیمه تمام عمرانی گفت: مقرر شده تا پایان سال جاری در شش نوبت این کالاها به 60 میلیون ایرانی برسد.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اخیراً گزارش نهایی طرح تأمین کالاهای اساسی برای 60 میلیون نفر در قالب کارت های الکترونیکی را تکمیل و برای طرح در صحن به هیئت رئیسه ارسال کرد. یک اقتصاددان معتقد است اجرای این طرح قرار گرفتن کشور در مسیر ابرتورم را تسهیل خواهد کرد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ما در تأمین گندم و آرد مشکلی نداریم و مشکل در سیستم توزیع آرد بین نانوایی هاست که دولت باید این نابسامانی را برطرف کند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سیستم اداری از سرعت تحول در بخش های اقتصادی عقب است گفت: به مدیران جسوری نیاز داریم که بتوانند کلاف در هم ریخته اقتصاد را باز کنند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۱   + ۷۶ سایت دیگر  
صدای پای کوپن می آید 60 میلیون ایرانی زیر چتر حمایتی تامین کالاهای اساسیروز (یکشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه طرح اختصاص کالابرگ برای تامین کالاهای اساسی را تقدیم هیات رئیسه کرد و در صورتی که این طرح در مجلس رأی بیاورد به زودی اجرایی خواهد شد. ...
باز انتخابات   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۱:۰۲    
جعفری قادری نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انعقاد قرارداد مطالعاتی و مشاوره ای با شرکت رومانیایی بعد از اجرای طرح، توسط شرکت فولاد اکسین از مجری های پروژه گوره به جاسک، از ورود دستگاه های نظارتی به این پروژه و برخورد با متخلفین خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: لایحه کمک شهرداری مشهد به ساخت اردوگاه نگهداری از معتادان متجاهر در نشست روز دوشنبه شورای اسلامی این شهر به تصویب رسید.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز گفت: شبهه ای در سلامت مالی شخص شهردار تبریز وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۵    
مشهد- ایرنا- رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طی فعالیت شورای پنجم 2 هزار و 500 میلیارد ریال برای تجهیز آتش نشانی این شهر علاوه بر اعتبارات عمرانی، اختصاص یافته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۱۲    
دکتر مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، خبر از ارایه کالا برگ الکترونیکی به 60 میلیون ایرانی داده و معتقد است که این کار بر اساس اطلاعات بانکی اطلاعاتی موجود در سامانه هدفمندی انجام می شود. باید از این نماینده مجلس پرسید که آیا بانک اطلاعاتی مورد اشاره به درد درب پیت می خورد؟
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح کوپن الکترونیکی در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهایی و به هیئت رئیسه ارسال شده است. در این طرح، قرار است بخشی از نیازهای معیشتی 60 میلیون واجد شرایط، از طریق کوپن تامین شود
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیش از نیمی از مطالبات پرسنلی علوم پزشکی گیلان پرداخت شده، گفت: بازنشستگان این دانشگاه بالغ بر 50 میلیارد تومان از دولت طلب دارند که تأکید می شود سریعاً پرداخت شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۰   + ۶۸ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اخیراً گزارش نهایی طرح تأمین کالاهای اساسی برای 60 میلیون نفر در قالب کارت های الکترونیکی را تکمیل و برای طرح در صحن به هیئت رئیسه ارسال کرد که بر اساس آن قرار است برای تامین بخشی از نیازهای معیشتی خانوارهای کم برخوردار، در شش ماهه دوم سال 1399 و به صورت ماهانه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۱    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه از برگزاری جلسه این کمیسیون به منظور بررسی اصلاح ساختار بودجه در ساعت 14 امروز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد با بیان اینکه قانون انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر در حال دستکاری هایی با پوسته قانونی اما ویران کننده است، گفت: نهاد شوراهای اسلامی شهرها متعلق به مردم و نظارت بر انتخابات آن حق مردم است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره جزئیات طرح مجلس برای کالاهای اساسی، گفت: سقف یارانه کالایی خانوار پنج نفره و 600 هزار تومان است و دولت به زودی فروشگاه هایی که تامین کالاهای اساسی مردم بر عهده دارد را مشخص و اعلام می کند. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۳   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: بهروز محبی نجم آبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی درباره طرح ساماندهی بازار و صنعت خودرو گفت: بازار خودروی کشور نیازمند برنامه ریزی و مدیریت اساسی است. با قرعه کشی ماهانه و ثبت نام مردم مشکلی حل نخواهد شد. ...
رحیم زارع گفت: 20میلیون نفر از اقشار جامعه مشمول دریافت یارانه 120هزار تومانی تأمین کالا های اساسی می شوند.
آنا / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف در نشست هیئت رئیسه با رؤسای کمیسیون های مجلس گفت: باید برای نظارت بر بودجه شهرداری ها دیوان محاسبات دیگری داشته باشیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن بیان میزان دریافتی خانوارها برای تأمین کالاهای اساسی گفت: منابع مالی برای اجرای این طرح مشخص شده و همزمان طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز اجرا می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۶:۳۸    
عبدالرضا مصری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس درباره طرح کالابرگ الکترونیک مجلس گفت: با نوسانات قیمت که در کشور شاهد هستیم، مجلس به فکر جبران فاصله طبقاتی بین مردم در این بسته معیشتی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
توضیحات عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مورد کالابرگ الکترونیکی برای 60 میلیون نفر را مشاهده می نمائید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۴۸   + ۶۷ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه و بودجه طرح اختصاص کالابرگ برای تامین کالاهای اساسی را تقدیم هیات رییسه کرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: طرح تامین کالاهای اساسی (کالابرگ) را از مهر ماه جاری تا اسفند سال جاری اجرا می کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: طرح کالابرگ الکترونیکی به احتمال زیاد، روز سه شنبه در مجلس رای خواهد آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره طرح کالابرگ الکترونیک گفت: با نوسانات قیمت که در کشور شاهد هستیم، مجلس به فکر جبران فاصله طبقاتی بین مردم در این بسته معیشتی است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۰    
در دویست و سی و نهمین جلسه صحن شورا، سید حسن رسولی، خزانه دار شورا، گزارش خود را در خصوص حساب های درآمد و هزینه شهرداری تهران در مرداد ماه و 5 ماهه سال 1399 ارائه کرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۵۵    
نشست اعضای کمیسیون آموزش برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی امروز 6 مهر ماه 1399 برگزار شد.
آنا / الف   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در تشریح نشست امروز عصر این کمیسیون گفت: طرح تأمین مسکن که از سوی هیئت رئیسه مجلس به این کمیسیون ارجاع شده بود، امروز با حضور کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس و دولت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
شمس الدین حسینی، عضو ناظر مجلس بر شورای پول و اعتبار با تاکید بر اینکه آشفتگی بازارهای کالایی را نباید به بستر مبادلات کالاها یعنی بورس کالا نسبت داد، گفت: باید مشکل بازار مسکن را جای دیگری جستجو کرد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اعتبار 50 هزار میلیارد تومانی برای افزایش حقوق بازنشستگان کشوری و اعتبار 32 هزار میلیارد تومانی برای همسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از فراهم شدن شرایط برای اجرای کامل قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان خبرداد.