سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۹:۳۴Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل میراث فرهنگی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان سمنان گفت: شیوع کرونا 800 تا یکهزار میلیارد ریال از ابتدای امسال تا کنون به زیرساخت های گردشگری استان سمنان خسارت زد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۱۰    
اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از افتتاح ساختمان جدید موزه مشگین شهر و تکمیل سایت موزه ملی شهریری تا پایان سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۷    
کرج - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز اعلام کرد که طبق یک تفاهم نامه ، مددجویان کمیته امداد در این استان با مشارکت کارشناسان میراث فرهنگی ، آموزش صنایع دستی را فرا می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ابلاغ دستورالعمل پرداخت تسهیلات کرونایی حوزه گردشگری در استان خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل ازشرکت آب منطقه ای اردبیل; رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این بازدید با ارائه گزارشی از اهداف سد تازه کند و احداث آن، گفت: سد تازه کند انگوت دارای اهداف تامین آب شرب، صنعت ...
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مجید صفایی در گفتگو با خبرنکار این پایگاه خبری از مزایده رفتن دو بنای تاریخی بلادشاپور (کاروانسرا و حمام کهیار) خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان ایلام از امهال بازپرداخت تسهیلات بانکی کسب وکارهای گردشگری در ایلام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فلاحی مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان از افتتاح موزه باستان شناسی مشگین شهر وتکمیل وراه اندازی سایت موزه ملی شهریری تا پایان سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ثبت 11 اثر منقول استان در فهرست آثار ملی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۱    
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران در حکمی شهرام شریفی را به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری این شهرستان منصوب کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ساماندهی و مرمت 14 باب حجره در ضلع شمالی و جنوبی مجموعه تاریخی حسن پادشاه تبریز خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۱۲    
مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از ثبت یک هزار و 657 اثر استان در فهرست آثار ملی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل میراث فرهنگی زنجان گفت: امسال روستاهای اندآباد، مجینه، پنبه جوق و امین آباد در شهرستان زنجان به عنوان روستاهای هدف صنایع دستی تعیین شدند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل(پانا)- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل عنوان کرد در راستای توسعه و ترویج گردشگری الکترونیک مجوز فعالیت برای کسب و کارهای گردشگری مجازی به فعالان این حوزه صادر می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۲    
کرج - ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان البرز اعلام کرد که آیین روز ملی پرنده نگری روز جمعه هفته جاری با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت محدود در تالاب صالحیه این استان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: ساماندهی و ارتقاء خدمات حوزه گردشگری می تواند موجب توسعه پایدار در زنجان شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه با اذعان به دستبرد سارقان به بیمارستان تاریخی مسیح، گفت: مالک این بنای ارزشمند تاریخی موظف به حفاظت و نگهداری از آن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گیلان گفت: موزه مردم شناسی عشایر در رضوانشهر تأسیس می شود.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، با شکایت شورای شهر و یا شهرداری نهاوند، تنها موزه تاریخ و تمدن نهاوند شهری با قدمت 7 هزار سال تعطیل و تمام آثار آن به همدان منتقل شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: شهر تاریخی اوجان در شهرستان بستان آباد به پایگاه ملی تبدیل می شود.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرمی گفت: در راستای رونق صنعت گردشگری در منطقه 15 میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت های گردشگری گرمی اختصاص یافت. ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۸    
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان خراسان رضوی هتل آپارتمان سرای نور دانشگاه پیام نور را به عنوان واحد برتر گردشگری استان معرفی کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۰    
شهرداری همدان برای چندین پرونده در بافت تاریخی شهر مجوز ساخت و ساز صادر کرده است حال آنکه بنابرگفته مدیر کل میراث فرهنگی همدان، بر اساس قوانین و ضوابط شهرداری هرگونه مجوزی که در بافت تاریخی و محدوده آثار تاریخی صادر می کند، باید نظر میراث فرهنگی را استعلام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان از صدور اولین مجوز فعالیت در حوزه گردشگری سلامت در زنجان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از آغاز طرح استحکام بخشی و مرمت پل شهرچای میانه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از تکمیل مرمت و ساماندهی مسجد شرقی مجموعه تاریخی حسن پادشاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: معدن نمک چهرآباد زنجان از ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر برخوردار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: وجود نگاه جزیره ای مانع رشد گردشگری استان است و باید این رویه در استان تغییر کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از اعطای تسهیلات جدید به متقاضیان خسارت دیده ناشی از کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گلستان از برگزاری جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام در استان به صورت مجازی خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان از تمام تعطیل بنا های تاریخی استان اصفهان برای قطع زنجیره ویروس کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از صدور مجوز فعالیت خانه موزه پروین اعتصامی و بانوان شاعر آذربایجان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از مرمت مدرسه تاریخی روستای بنیس شهرستان شبستر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی استان قزوین گفت: هتل ها و مراکز اقامتی استان امکان تبدیل شدن به نقاهتگاه بیماران کرونایی را دارند و در این زمینه اعلام آمادگی کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی تهران گفت: کاهش ارتفاع ساختمان در حریم کاخ گلستان موجب شد تا خطر احتمالی خروج این بنای ارزشمند از ثبت جهانی منتفی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور به منظور بررسی مسائل و رفع موانع حوزه میراث فرهنگی آذربایجان شرقی به تبریز سفر کرد و به همراه مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی از مجموعه جهانی تاریخی بازار تبریز و روند عملیات احیای و مرمت مجموعه تاریخی حسن پادشاه، ساختمان تاریخی دانشسرای، موزه قرآن و کتابت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۸    
کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: شهداد یکی از مقاصد مهم گردشگران خارجی بویژه گردشگران اروپایی است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، فریدون محمدی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: اهتمام وزارتخانه های میراث فرهنگی ، گردشکری و صنایع دستی و امور خارجه در خصوص گردشگری سلامت موجب شده تا شاهد رونق کسب و کارهای گردشگری سلامت کشور در آینده نزدیک باشیم. ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیر کل میراث فرهنگی یزد گفت: باید در تبدیل روستاها به شهرها دقت شود تا هویت معنایی و تاریخ آن روستا حفظ شود، این اتفاق به هویت فرهنگی و تاریخی روستاها آسیب می زند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جلیل جباری مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان غربی از فراهم شدن مقدمات ایجاد باغ موزه میراث فرهنگی استان خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از کشف یک سازه معماری مربوط به دوره پهلوی اول در حین فعالیت عمرانی در محور پلدختر- خرم آباد خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: کرونا بیش از 150 میلیارد تومان به تاسیسات گردشگری استان خسارت وارد کرده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری در دیدار با امام جمعه چرام بیان کرد از سرمایه گذاران بخش گردشگری روستایی حمایت می شوذ
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از مرمت حمام های تاریخی شبستر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی لرستان در دیدار با فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر 84 خرم آباد از تهیه طرح مرمتی برای بنا های تاریخی واقع در محدوده پادگان های نظامی لرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمان از ثبت ملی ده اثر منقول باستانی و فرهنگی تاریخی استان کرمان در فهرست آثار ملی ایران خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۴    
ساری- فرزانه، مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با اشاره به وجود 860 آب بندان در استان گفت: گردشگری اولویت سوم در این آب بندان ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: سایت باستانی"سگزآباد" با سرمایه گذاری بخش خصوصی به سایت _موزه تبدیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل میراث فرهنگی مازندران گفت: اگر از کاخ جهان نما، باغ ملی عباس آباد و مسجد فرح آباد خوب محافظت نشود خطر خروج از فهرست جهانی یونسکو و ملی این آثار را تهدید می کند.