چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۱۸:۲۵Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخدام معلمان»

روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از معلمان مدارس غیر انتفاعی می گویند: باید خطاب به آموزش و پرورش بگویم ما دانش آموزان دیروز همین مملکت هستیم که در حال حاضر معلم آموزش و پرورش شده ایم؛ چرا ما را استخدام نمی کنند؟ ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: پیگیر حل مشکل صادر نشدن کارنامه های الکترونیکی دانش آموزان در مدارس هستیم و به گروه فنی خود مأموریت داده ایم که این مشکل را هر چه زودتر حل کند و از خانواده ها می خواهیم برای دریافت کارنامه به مدارس مراجعه نکنند. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۵۰ سایت دیگر  
وضعیت نیروی انسانی باید به گونه ای شایسته به سامان برسد برای همین و دفاع از حقوق معلمان و دانش آموزان مصوبه ای را در شورای عالی فرهنگی مصوب کردیم تا استخدام معلمان از بین بهترین داوطلب ها احصا شده و شرط جذب نیز گذراندن آزمون در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی است و هرکسی ویژگی لازم را داشت به ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: وزیر آموزش و پرورش از تعیین تکلیف استخدام معلمان تا 2 ماه آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معلمان حق التدریس یک ظرفیت بالا محسوب می شوند، گفت: باید ساز و کاری تعریف شود که این عزیزان در آموزش و پرورش استخدام شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: استخدام معلمان مدارس غیر دولتی در اختیار اداره کل آموزش و پرورش نیست و برای این موضوع اختیار قانونی نداریم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
طراح مدل جدید استخدام معلمان اعلام کرد که با تصویب این طرح دیگر آموزش وپرورش اجازه به کارگیری معلم بدون استخدام نخواهد داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رضا حاجی پور گفت: مجلس می کوشد طرح جامعی برای تعیین تکلیف و استخدام معلمان در آموزش و پرورش تدوین و اجرایی کند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اجباری شدن دریافت گواهی صلاحیت برای معلمان
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
قانون الحاق یک تبصره به بند 2 ماده الحاقی قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش وپرورش ابلاغ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مجوز استخدام معلمان غیر رسمی در سال جاری شامل نیروهای نهضت سوادآموزی، پیش دبستانی و خرید خدماتی های قبل از سال 1390 است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه ما در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای را به هیچ قشری ندادیم گفت: اخباری که به صورت نادرست در برخی شبکه ها مبنی بر اینکه ما فرصت معلمی را برای اقشاری، خاص کرده ایم یا اقشاری را محروم کرده ایم، به هیچ وجه صحت ندارد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از تعیین تکلیف 1450 نفر از مربیان پیش دبستانی، نهضت سوادآموزی و حق التدریسی خبر داد. به گزارش ایلنا از رشت، محمد رحمتی درباره نحوه جذب استخدام معلمان غیررسمی اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در آموزش و پرورش کشور با کمبود معلم مواجه هستیم و حتی جذب نیرو در قالب دانشگاه تربیت معلم و آزمون های ماده 28 هم پاسخگوی این کمبود نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش درباره موضوع جذب نیروهای حق التدریس توضیحاتی داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه وطن امروز نوشت: با ورود کرونا به کشور، شرایط کار در بخش های مختلف بویژه آموزش و پرورش دچار تحول و فصل جدیدی در آموزش و برگزاری کلاس ها و آزمون های پایان سال ایجاد شد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: معلم و مدرسه جایگزین ندارند و ما باید مجدداً دانش آموزان را به مدرسه ببریم. جمع بندی جهانی این است که هر کاری می کنید مدارس را باز نگه دارید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
حاجی میرزایی با اشاره به اینکه در این دولت وزارت آموزش و پرورش از عدالت بیشتر و محرومیت کمتر بهره مند بود، گفت: نظام جذب معلم به آرامش رسید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، احمد ناصری عصر شنبه در آستانه روز معلم در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: قانون استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در سال های اخیر به صورت مرحله ای به اجرا درآمده به طوری که در مرحله اول 276 نفر و در مرحله دوم نیز 495 نفر مجوز استخدام گرفتند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از صدور مجوز استخدام 30 هزار معلم با پیگیری های مجلس به ویژه کمیسیون آموزش در هفته معلم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تعداد معلم ها و فرهنگیان شاغل استان را نزدیک به 30 هزار نفر اعلام کرد و گفت: حدود 20 هزار نفر از این تعداد معلم هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به ارائه راهکاری برای استخدام معلمان پرداخت و گفت که این راهکار بدون تحمیل هزینه ای به دولت و ایجاد سهمیه جدید برای تامین برخی از نیروهای آموزش و پرورش است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش بهبود وضعیت نیروی انسانی رر از موضوعات مورد توجه این وزارتخانه براساس سند تحول بنیادین بیان کرد و گفت: در حوزه نیروی انسانی در حال رسیدن به یک آرامش نسبی در مجموعه بزرگ آموزش و پرورش هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تعیین تکلیف استخدام گروه های چهارگانه معلمان حق التدریس، نهضت سوادآموزی، مربیان پیش دبستانی و معلمان خرید خدمتی گفت: وضعیت تمام معلمانی که تا قبل از سال 92 با ما همکاری کردند را روشن کردیم و در بهار همین امسال نهایی خواهد شد و دیگر تعهدی نسبت به گذشته نخواهیم داشت.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۵    
وزیر آموزش و پرورش آخرین وضعیت استخدام معلمان حق التدریس و اخبار رتبه بندی معلمان 1400 را اعلام کرد و استخدام معلمان غیر رسمی در بهار امسال به پایان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۰    
با جذب 33 هزار معلم غیررسمی در بهار امسال پرونده 88 هزار معلم غیر رسمی مشمول استخدام در آموزش و پرورش پس از سال ها بسته خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: با جذب 33 هزار معلم غیررسمی در بهار امسال پرونده 88 هزار معلم غیر رسمی مشمول استخدام در آموزش و پرورش پس از سال ها بسته خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۹    
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: تا سال 1403 دچار مشکلات جدی نیروی انسانی هستیم و پس از آن جمعیت دانش آموزان کاهش پیدا می کند
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کمبود معلم از سال 1403 کاهش می یابد،گفت: از این به بعد استخدام معلم فقط براساس استانداردهای شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهد بود.
معاون حقوقی و امور مجلس آموزش وپرورش از رتبه بندی 550 هزار معلم رسمی و پیمانی در سال 1400 خبر داد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دوره های آموزشی معلمان حق التدریس در دانشگاه فرهنگیان از فروردین 1400 آغاز و تا پایان شهریور ادامه دارد و احکام استخدامی پذیرفته شدگان در آزمون پایانی از اول مهر 1400 است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۰    
اطلاعیه برگزاری دوره مهارت آموزی استخدام معلمان حق التدریس اعلام شد در ادامه زمان و جزئیات ثبت نام را بخوانید.
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش، اطلاعیه مربوط به تبدیل وضعیت 30 هزار نفر از مشمولان قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی، جهت گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را اعلام کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس از تعیین تکلیف و استخدام معلمان ورودی سال های 91 تا 99 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس از تعیین تکلیف و استخدام معلمان ورودی سال های 91 تا 99 در سال جدید خبر داد و گفت: به زودی استخدام کارکنان فعال در این سال ها را در جلسه علنی مطرح خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: وضعیت استخدام معلمان تا پایان برنامه ششم توسعه تعیین تکلیف می شود و افراد دارای شرایط به دانشگاه فرهنگیان معرفی می شوند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش و پرورش شهرستان های تهران از تعیین تکلیف استخدام معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری امروز خود ضمن ارائه گزارشی از مصوبات و بودجه 1400، اظهار داشت: در طول یکی دو ماه گذشته مصوباتی درباره طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی و طرح استخدام معلمان حق التدریسی داشتیم که عدم مغایرت آنها اعلام شد. ...
وزیر آموزش و پرورش از اجرای طرح رتبه بندی معلمان براساس کیفیت کار انها خبر داد و گفت: این طرح با هدف ارتقای انگیزه معلمان و افزایش کیفیت آموزش اجرا می شود.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش با تاکید بر اینکه همه راه های غیراصولی جذب معلم مسدود شد و “فقط آزمون” تعیین کننده خواهد بود، گفت: بیش از 50درصد معلمان جذب شده در ده سال اخیر که راه های غیراصولی وارد سیستم شدند، کیفیت لازم را ندارند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۲۴    
وکلای ملت پس از بررسی چندین بند و تبصره در رابطه با سلامت مردم همچون نحوه استفاده از بیمه سلامت رایگان، شرایط ایجاد زیرساخت مورد نیاز چرخه تجویز تا مصرف دارو و تکلیف به دولت برای تشکیل حساب حمایت از هزینه های درمان ناباروری، به خروج تدریجی بانک ها از بنگاه داری اقتصادی فرمان دادند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس آموزش و پرورش را مکلف به استخدام معلمان طرح مهرآفرین و کلیه معلمان قرآنی کردند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ شورای مسلمانان انگلیس می گوید که محل های کار باید از تفاوت های فرهنگی در مورد مصافحه، ارتباط مستقیم چشم و فعالیت های اجتماعی آگاه باشند. یک گزارش 150 صفحه ای همچنین به دروس اسلام هراسی در مدارس و استخدام معلمان از گروه های اقلیت اشاره کرده است.
محسن حاجی میرزایی گفت: معلمانی که در آزمون استخدام امسال پذیرفته نشده اند و یا به هر دلیلی موفق به شرکت در آن نشده اند می توانند در این آزمون که شاید بهار سال آینده برگزار شود شرکت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۱    
گلایه معلمان حق التدریس هرمزگانی در خبر 20 مرکز خلیج فارس پیگیری شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تا کنون قانون به کارگیری آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی هفت یا هشت بار اصلاحیه خورده است و این امر نشان می دهد که با این مسائل درست برخورد نمی کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سعید صالح درباره ردیف بودجه برای جذب نیرو در مدارس غیردولتی گفت: طرح هایی در مجلس در این باره مطرح شده اما هنوز به مرحله تصویب نرسیده است و همچنین در حال حاضر قانون مجزایی برای استخدام معلمان شاغل در مدارس غیردولتی وجود ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: استخدام و گزینش معلمان باید از کانال دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اظهارات جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در صحن علنی مجلس مبنی بر اینکه آموزش و پرورش بر خلاف قانون مصوب مجلس درباره استخدام معلمان رفتار می کند پاسخ داد.
طبق تعهد وزارت آموزش و پرورش استخدام معلمان حق التدریسی در مراحل مختلف تا 1400 یا در سال 1400 انجام می شود.