شنبه ۰۸ آذرساعت ۱۳:۵۸Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخدام معلمان»

شیوه نامه تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی ابلاغ شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست امروز (دوشنبه 3 آذر) این کمیسیون اظهار داشت ...
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس گفت: مطابق مصوبه هیات دولت استمرار بکارگیری مشمولان مواد 4 و 5 آیین نامه اجرایی قانون تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی که نمره قبولی در آزمون داخلی کسب نکنند، در صورت نیاز آموزش و پرورش صرفا در سال تحصیلی 1399- 1400 مانعی ندارد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری درباره شرایط جدید استخدام حق التدریسی ها و تعطیلی مدارس گذشت. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آموزش و پرورش در هفته گذشته با اخباری درباره نحوه جدید استخدام معلمان حق التدریس ...
حاجی میرزایی گفت: پس از استخدام معلمان در یک منطقه امکان جابجایی محل خدمت برای آن ها وجود ندارد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: قطعاً کسانی که از شاد استفاده می کنند می توانند شهادت دهند که مشکلات آن روند نزولی را طی می کند.
ایسنا: وزیر آموزش و پرورش گفت: قطعاً کسانی که از شاد استفاده می کنند می توانند شهادت دهند که مشکلات آن روند نزولی را طی می کند. محسن حاجی میرزایی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در پاسخ به این پرسش که اقدام تازه وزارت آموزش و پرورش برای بهبود وضعیت سامانه شاد چیست؟ گفت ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۶    
سعید رضا عاملی در بخش خبری 21 در تشریح جزئیات استخدام معلمان حق التدریس بیان کرد: یک محور این است که حتما از محل معلمان یا دانشگاه فرهنگیان جذب شوند و دوم آنکه برای محل جذب به کار گرفته شوند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: دنیا به سمت آموزش مجازی رفت و 67 درصد معلمان در تمام دنیا برای نخستین بار آموزش مجازی را تجربه کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعهدی برای استخدام معلمان مدارس غیردولتی نداریم، گفت: همه مدیران مدارس موظفند که اطلس آموزش مدرسه را تهیه کنند، یعنی هر دانش آموز در چه وضعیتی است و از چه آموزشی می تواند استفاده کند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش در زمینه جذب معلمین و تبصره های مربوط به آن پس از بحث و بررسی، به تصویب رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع ساماندهی نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش در این کمیسیون خبر داد و گفت که کمیته مشترکی از دولت و مجلس برای تعیین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به کمبود معلم در خوزستان از حدود 58 هزار و 800 نفر مجوز استخدامی این وزارتخانه در سال جاری 10 درصد آن به خوزستان اختصاص یافت.
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: اصلاحیه آیین نامه اجرایی استخدام معلمان حق التدریس به تصویب رسید و مشمولان قانون تا پایان سال 1400 استخدام می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
پس از تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادی قبل از سال 91 در آموزش و پرورش هم اکنون نیروهای سال 92 به بعد متقاضی استخدام هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۰۵    
تنها متولی تربیت و استخدام معلمان دانشگاه فرهنگیان است، اما این دانشگاه نتوانست در این سال ها معلمان وزارت آموزش و پرورش را به تعداد مورد نیاز تامین کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مربیان پیش دبستانی دولتی، نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریسان غیر مستمر، معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مشمول قانون اگر حقوق خود را از سرانه مدارس و مشارکت های مردمی دریافت کرده باشند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهگنیان یزد پردیس فاطمه الزهرا(س) در نامه ای نوشت: تصویب طرح تعیین تکلیف استخدام معلمان حق التدریس بدون در نظر گرفتن شرایط و ضوابط معنایی جز زدن تیشه بر ریشه ی تربیتی کشور ندارد.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی از اقدام مجلس برای تسهیل شرایط برای استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد .
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۳    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی طرح حذف آزمون استخدام معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد آموزی برای در نظر گرفتن سوابق معلمان براساس امتیازات و سنوات خبر داد. ...
وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمان غیررسمی که بعد از سال 92 با آموزش و پرورش همکاری کردند باید قید استخدام را بزنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح مربوط به حذف آزمون برای استخدام معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در جلسه صبح امروز این کمیسیون خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
80 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه ای خطاب به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نوشتند: قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، اصلاحات و الحاقات آن در تعارض با قوانین، اسناد بالادستی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی پردیس کوثر دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای نوشت: با مصوب شدن طرح خرید خدمات آموزشی عملا فرصت چندین هزار ردیف استخدامی آموزش و پرورش از دانشگاه فرهنگیان گرفته می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گفته وزیر اموزش و پرورش امسال 25 هزار معلم حق التدریس استخدام میشوند و مابقی معلمان در سال اینده جذب خواهند شد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، هشتاد هزار معلم با بیش از یک دهه سابقه کمترین حقوق را دریافت کردند به امید روزی که استخدام شوند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تعیینِ تکلیف قانون تعیین تکلیف استخدام معلمان باید ضرورت امروز مجلس باشد؛ در غیر این صورت باید شاهد پیامد های ناگوار آن باشیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی وامور مجلس وزارت آموزش پرورش درباره آخرین روند استخدام و آغاز دوره های آموزشی 25 هزار نفر از معلمان حق التدریس توضیح داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مجلس یازدهم، نهم مهر امسال در تصویب کلیات اصلاح قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی شرط شرکت در آزمون داخلی آموزش و پرورش را حذف کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد وحیدی نایب رئیس اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص جذب و استخدام معلمان حق التدریس به میزان گفت: در خصوص استخدام معلمان حق التدریسی و معلمان نهضت سواد آموزی، در چند نوبت کمیسیون آموزشی و تحقیقات مجلس با وزارت آموزش و پرورش جلساتی گذاشته است ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا احمدی گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور وزیر در مجلس برای پاسخ به نمایندگان، اظهار کرد: استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی که در آزمون موفق نشده بودند مورد موافقت مجلس قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در استان همدان با تأکید بر تشدید نظارت بر بازار گفت: بی ثباتی قیمت ها زیاد است و این مسئله تنها مربوط به تحریم نیست؛ بلکه بخشی از آن ناشی از مدیریت نامناسب است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مجلس امروز طرحی برای استخدام معلمان حق التدریس در سال 99 تصویب کرد و این خبر خوش مجلس برای معلمان بود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۰    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی اصلاح شد و مسیر به کارگیری این عزیزان در بدنه آموزش وپرورش بیش از گذشته هموار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با کلیات اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش موافقت کرده و این طرح به کمیسیون آموزش ارجاع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: جذب نیرو از طریق کانال هایی غیر از دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی به دلیل پایین آمدن کیفیت آموزشی در مدارس در این کمیسیون رد شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۳۱    
در پی اعتراض مکرر معلمان و عدم اجرای رتبه بندی معلمان مجلس استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی را در نشست علنی امروز بررسی و اعلام وصول کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
طرح الحاق تبصره 11 به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در نشست علنی امروز پارلمان اعلام وصول شد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت:هیچ دانش آموزی نباید به اجبار در مدرسه حضور داشته باشد. اما وظیفه ما آموزش و حضور در مدارس است.تنها در صورتی که مجموعه نهادهای فعال جامعه بسته شدند مدارس بسته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: استخدام معلمان مدارس خرید خدمات آموزشی در آموزش و پرورش تابع تصمیمات مجلس شورای اسلامی و قوانین امور استخدامی است و تاکنون هیچ اولویتی برای استخدام این گروه از معلمان اعلام نشده است.
برترین ها / خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۱:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: ثبت نام در هفتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده است و داوطلبان تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 29 شهریور 99 برای ثبت نام فرصت دارند. آموزش و پرورش نیز در قالب هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی نسبت به استخدام بیش از 27 هزار نفر اقدام می کند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۸:۵۰    
تهران (پانا) _ معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ناکافی بودن مجوزهای استخدام معلمان برای پایین آوردن تراکم کلاس ها در مدارس شهری، ابراز امیدواری کرد امسال بتوانیم تعداد معلم مورد نیاز برای رسیدن به تراکم استاندارد را تخمین بزنیم و برای استخدام آنها گام برداریم. ...
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب در این بیانیه آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم کمیسیون محترم آموزش مجلس شورای اسلامی همان طور که مستحضرید، طرح استخدام معلمان حق التدریس، پیش دبستانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: در 4 سال اخیر 186 هزار مجوز برای استخدام معلمان از طریق دانشگاه فرهنگیان و یا سایر دانشگاه ها به آموزش و پرورش داده ایم که در مقایسه با قبل از آن 3 و نیم برابر افزایش دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قانونی برای استخدام معلمان مدارس غیرانتفاعی وجود ندارد، درباره پرداخت بدون ضابطه حقوق به معلمان مدارس غیرانتفاعی، گفت: نظارت ها را افزایش می دهیم.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تعیین تکلیف جاماندگان و استخدام آن ها در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: 45 هزار معلم امسال و سال آینده در دو مرحله به تدریج جذب می شوند. ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۷:۳۴    
وزارت آموزش و پرورش با کمبود قابل توجه معلم مواجه است در این راستا تعیین تکلیف استخدامی حق التدریسان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی از طریق آزمون عملیاتی شده است که قرار است در دو مرحله جذب شوند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی درباره تشریح بسته های تحولی این سازمان توضیحاتی داد. در ( بخش اول ) گفت وگوی خبرنگار حوزه آموزش و پرورش پانا با مجتبی زینی وند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی درباره ...