دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۰۴:۵۸Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رشد قیمت دلار»

آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۴    
بازار امروز شاهد رشد قیمت دلار متشکل است، قیمت طلا 18 عیار هم بالا رفت و هر گرم با 7400 تومان افزایش، 1،443،600 (یک میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار و ششصد) تومان نرخ گذاری شد. قیمت دلار در بازار آزاد نیز حدود 32 هزارتومان خرید و فروش می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۶    
امروز قیمت سکه امامی در بازار پایین آمد و با ریزش 200 هزار تومانی، 15,348,000 (پانزده میلیون و سیصد و چهل و هشت هزار) تومان نرخ گذاری شد. قیمت طلا هم کاهش یافت.
سلام نو / آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معامله گران در کنار آن 6 نرخی که برای دلار وجود دارد به یک نرخ هفتم هم توجه می کنند: قیمت دلار صدا و سیما.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت دلار در اولین روز تابستان 1401 هم در تهران صعودی بود هم در سلیمانیه و هرات.قیمت سکه هم امروز با رشد قیمت دلار پیشروی کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۵    
سرمقاله دلایل زیادی برای افزایش هزینه ساخت مسکن در دهه های اخیر وجود دارد. افزایش تورم و رشد قیمت نهاده های ساختمانی از مهم ترین دلایل است. قیمت نهاده های ساختمانی به دلیل رشد نرخ ارز افزایش یافته است و هرچه رشد قیمت دلار تشدید شود تاثیر آن بر بازار مصالح ساختمانی نیز بیشتر می شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۲    
بازار امروز شاهد رشد قیمت دلار متشکل است که نسبت به دو روز گذشته 10 تومان رشد داشت و 27,300 (بیست و هفت هزار و سیصد ) تومان نرخ گذاری و معامله شد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سعید جعفری در گفت و گو با ایسنا با تاکید بر اینکه مهم ترین موضوع برای بازار سرمایه نرخ دلار است، توضیح داد: مهم ترین موضوعی که وجود دارد این است که بین رشد قیمت دلار در بازار آزاد و دلاری که شرکت های بزرگ بورسی در سامانه نیما عرضه میکنند اختلاف زیادی وجود دارد و این ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
نقدینه - یک کارشناس بازار سرمایه ضمن تشریح ریسک های بازار سرمایه گفت: مهم ترین موضوع اختلاف زیاد بین رشد قیمت دلار در بازار آزاد و دلاری که شرکت های بزرگ بورسی در سامانه نیما عرضه می کنند است و این موضوع باعث شده بازار سرمایه نزولی شده و همانند سایر بازارها با تورم رشد نکند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : عده ای از معامله گران با توجه به رشد قیمت دلار و قیمت اونس طلا در انتطار افزایش قیمت سکه در بازار امروز هستند اما عده ای دیگر معتقدند که سکه نیاز به اصلاح قیمت دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : اسکناس آمریکایی قبل از ظهر امروز 19 خرداد 1401 با سد مقاومتی بازارساز روبرو شد. ورود پر قدرت بازارساز به بازار ارز موجب شد نرخ دلار در در نیمه اول معاملات نقدی عقب نشینی کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال ارائه پیشنهاد قطعنامه علیه ایران به شورای حکام تب قیمت اسکناس آمریکایی در بازار ارز تهران افزایش پیدا کرد، اما معامله گران روند قیمت دلار را چگونه پیش بینی کرده اند؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : دلار صرافی در نیمه معاملات امروز با 26 هزار و 525 تومان معامله شد و در ساعات پایانی کار صرافی ملی قیمت فروش دلار بر روی 26 هزار 552 تومان ایستاد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : با رشد قیمت دلار بازار ارز با پمپاژ های خبری روبرو شده است. کانال های ارزی که قبلا اخبار بازار ساز را پوشش نمی دانند در شرایط کنونی به کمک بازارساز رفته اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اثر مصوبه جدید باعث شده بود که قیمت دقیقی از سوی معامله گران سکه اعلام نشود. قیمت سکه امامی امروز در محدوده 15 میلیون و 60 هزار تومان تا 15 میلیون و 200 هزار تومان معامله شد .
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- شروین شهریاری : بازار سهام در هفته گذشته به رغم تداوم رشد قیمت دلار در بازار آزاد و ثبات نسبی قیمت جهانی مواد خام و کالاها در سطوح بالای قبلی، شرایطی کم فروغ داشت که طی آن شاخص کل 4/ 1درصد کاهش یافت و در میانه کانال 5/ 1میلیون واحدی ایستاد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۸:۵۱    
اقتصاد نیوز : قیمت فلز گران بهای جهانی عصر امروز پنجشنبه 12 خرداد 1401 نسبت به روز چهارشنبه بر مدار صعود قرار گرفت. قیمت اونس طلا امروز تقریبا 7 و نیم دلار بر ارزش خود افزود و به قیمت 1857 دلار معامله شد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:گزارش جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی بازار ارز را تکان داد و دلار را یک کانال دیگر پیش انداخت.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نه فقط درآمدهای نفتی در وضعیتی تاریک و مبهم قرار دارند، بلکه هزینه کرد این درآمدها نیز به نقطه تاریک اقتصاد ایران تبدیل شده است و ادعای رشد عجیب درآمدهای نفتی با واقعیت رشد قابل توجه قیمت دلار در بازار همخوانی ندارد
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : استپ قیمتی در بازار خودرو در حالی رقم خورد که امروز شاهد رشد قیمت دلار در بازار بودیم، اما به گفته فعالان این بازار، خودرو این روزها در انتظار دستورالعمل واردات خودرو است به همین دلیل اثرپذیری چندانی از نرخ دلار ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۶    
پیش بینی می شود رشد قیمت دلار فردا در بازار تأثر گذار باشد. پیش بینی رشد سه الی پنج هزار واحدی را برای بازار داریم.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۸    
بررسی بازار کالاهای اساسی نشان می دهد اولا بخشی از رشد قیمت کالاهای اساسی ناشی از رشد قیمت دلار در سه سال گذشته است که به فشار ناشی از هزینه ها برای تولیدکننده ها تبدیل شده است و بخش دیگر به دلیل فنر قیمتی ناشی از سیاست های محدودکننده دولت می باشد که به یک شکاف شدید در حساب های مالی بنگاه های فعال ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز یکشنبه اول خرداد بازار جهانی طلا تعطیل بود، اما روز گذشته قیمت اونس طلا نزدیک مرز 1850 دلار معامله شد. در بازار داخلی ایران هم عصر امروز یکشنبه قیمت طلا 18 نزولی بود اما قیمت سکه بر مدار صعود قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در بازار امروز شاهد ریزش بزرگان بازار بودیم، نمادهای شاخص ساز روند نزولی در پیش گرفتند اما در دقایق پایانی وضعیت آنها کمی بهبود پیدا کرد، شاخص کل نزدیک به یک درصد و شاخص هم وزن نیم درصد افت را تجربه کردند، رشد قیمت دلار به محدوده 30 هزار 500 تومان نیز کمک چندانی به روند بازار نکرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: برخی معامله گران از احتمال رشد قیمت دلار در بازار امروز خبر می دهند، دسته دیگری باور دارند که روند حواله درهم از افزایش قیمت اسکناس آمریکایی حمایت نمی کند.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادنیوز ، بازار ارز تهران روز گذشته شاهد پیشروی اسکناس آمریکایی بود. قیمت دلار دیروز از کانال 29 هزارتومان به سمت مرز 30 هزار تومان حرکت کرد و نرخ دلار در ساعات پایانی معاملات نقدی روز گذشته بر روی 30 هزار و 330 تومان قرار گرفت. رشد دلار در بازار شبانه ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با رشد قیمت دلار و صعود آن به کانال 30 هزار تومانی نمادهای دلاری بازار سهام رشد قیمت داشتند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: حذف ارز 4200 تومانی، رشد قیمت دلار و به تبع افزایش انتظارات تورمی در جامعه، بورس هفته آینده را سبزپوش خواهد کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۹    
بازار طلا و سکه روز چهارشنبه نیز رشد قیمت را به همراه داشت. قیمت سکه امامی روز گذشته همزمان با رشد قیمت دلار در بازار آزاد افزایش یافت. علاوه بر این صعودی شدن قیمت طلا در بازار جهانی نیز بهای این فلز گرانبهای داخلی را تقویت کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه روز چهارشنبه نیز رشد قیمت را به همراه داشت. قیمت سکه امامی روز گذشته همزمان با رشد قیمت دلار در بازار آزاد افزایش یافت. علاوه بر این صعودی شدن قیمت طلا در بازار جهانی نیز بهای این فلز گرانبهای داخلی را تقویت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : درحالی انتظار می رفت بورس تهران در آخرین روز کاری هفته نیز روندی آرام را سپری کند که بر بال دو عامل رشد قیمت دلار و تشدید انتظارات تورمی ناشی از افزایش قیمت کالاهای اساسی به پرواز درآمد و با صعود بیش از 6 ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در بازار هرات هم امروز نرخ دلار رشد چشمگیری را ثبت کرد و وارد کانال 29 هزار تومان شد و دلار سلیمانیه هم در محدوده 30 هزار تومان به فروش رسید.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که پیش بینی می شد بازار بورس امروز یک روند متعادل را در پیش بگیرد، شاهد رشد 24 هزار 981 واحدی شاخص کل بودیم که منجر به شکست سطح مقاومتی یک میلیون 550 هزار واحد شد، تقاضا در مجموع بازار بالا بود و حتی برخی از گروه های که پیش بینی می شد روند اصلاحی در پیش بگیرند نیز سبزپوش شدند.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادنیوز ، بازار ارز تهران روز گذشته شاهد پیشروی نرخ دلار بود. اسکناس امریکایی دیروز بعد از چند ماه وارد ماه وارد کانال 29 هزار تومان شد و در ساعات پایانی معاملات نقدی به قیمت 29 هزار و 150 تومان معامله شد. ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رشد قیمت دلار دیروز همچنین موجب شد قیمت هر سکه طرح جدید نیز با 160هزار تومان افزایش از مرز 13میلیون و 500هزار تومان عبور کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: محصولات سایپا امروز 20 اردیبهشت 1401 با وجود رشد قیمت دلار با سردرگمی در بازار قیمت گذاری شدند.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادنیوز، در بازار شنبه رشد قیمت دلار هرات و سلیمانیه از بازار تهران بیشتر بود، معامله گران می گفتند بعد از یک هفته تق و لق و نیمه تعطیل، بازارهای مجاور تهران، میل شدید به صعود پیدا کردند. شایعات در بازار ارز ...
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از اقتصادنیوز، اسکناس آمریکایی از ابتدای سال 1401 در مسیر صعودی قرار گرفته است. این مسیر افزایشی تا ورود دلار به کانال 28 هزار تومان ادامه یافته است. در روزهای ابتدای هفته جاری نیز معامله گران سعی کردند که این ارز را به بالای مقاومت 28 هزار و 200 تومان ببرند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۸    
اقتصادنیوز: قیمت دلار در بازار متشکل امروز مانند روز قبل گران شد.
هراز نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
♦️دلار از مرز 28هزار تومان گذشت در معاملات روز چهارشنبه قیمت دلار برای دومین بار در سال جاری از مرز 28هزار تومان عبور کرد به باور تحلیلگران تکنیکی درصورت تداوم رشد و عبور قیمت دلار از مرز 28هزار و 800تومان، احتمال افزایش سرعت رشد وجود دارد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
بازار برای اینکه از لحاظ قیمتی به ثبات برسد، نیاز به چشم انداز روشن و شفاف دارد. در شرایط کنونی عرضه بازارساز تنها می تواند رشد قیمت دلار را دچار تاخیر کند.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از ایسنا، رئیس سابق کانون صرافان با اشاره به وضعیت فعلی قیمت ها در بازار ارز گفت: زمانی که در عرضه ارز نیمایی به صرافی ها عدالت لحاظ نشود، صرافانی که نتوانسته اند این ارز را دریافت کنند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه داخلی روز گذشته به تبع صعود قیمت دلار، مجددا رشد قیمت را تجربه کرد و یک پله دیگر به ارزش خود افزود.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - بازار آزاد امروز (شنبه بیست و هفتم فروردین ماه) شاهد رشد قیمت دلار آمریکا، درهم امارات و یوان چین و کاهش قیمت یورو، پوند انگلیس و فرانک سوئیس بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۷    
اقتصادنیوز: قیمت دلار در بازار متشکل امروز رشد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : بازار ارز و طلا عصر امروز 23 فروردین 1401 شاهد نوسان محدود قیمت دلار و درهم بود. قیمت سکه هم 25 هزار تومان ارزان تر از روز قبل معامله شد.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: تحلیلگران بر این باورند که چنانچه رشد قیمت دلار ادامه یابد این احتمال که قیمت طلا حتی بیش از قیمت دلار رشد کند وجود دارد. به لحاظ تکنیکی و روانی چنانچه قیمت دلار از محدوده 30هزار تومان عبور کند این احتمال که سرعت رشد قیمت دلار بیشتر شود وجود دارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رقابت قیمتی خوراکی های پرمصرف در نیم دهه گذشته چگونه بوده است؟ آیا تناسبی میان رشد خوراکی ها و افزایش قیمت دلار در این مدت بوده است؟ کدام خوراکی ها بیشترین و کمترین افزایش قیمت را در این مدت ثبت کرده است؟ ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۰۸:۵۰    
شاخص کل روز گذشته برای اولین بار در سال جدید بازدهی منفی را به ثبت رساند و با کاهش 0.31 درصدی در ارتفاع 1.414 میلیون واحدی قرار گرفت، این در حالی است که شاخص هم وزن با افزایش 0.69 درصدی در جهت مخالف گام برداشت ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
: وقتی قیمت ارز به مدت 3 ماه در محدوده ای ماندگار باشد، اثرات آن در همه بخش های اقتصاد تخلیه می شود و کاهش اسمی آن کارساز نخواهد بود.