جمعه ۱۴ آذرساعت ۲۳:۵۳Dec 2020 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وارد کنندگان»

دبیر انجمن واردکنندگان خودرو گفت: در لایحه بودجه 1400، بخشی از درآمد دولت در باب حقوق ورودی خودرو های وارداتی دیده شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه نظارت بر توزیع نهاده های دامی اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام وطیور ایران 18 مشکل عمده ای که سامانه بازارگاه برای حلقه های تامین تا مصرف نهاده های دامی ایجاد کرده است را برشمرده و خواستار رفع این معضلات از سوی وزارت جهاد کشاورزی شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی اجتماعی رادیو گفت وگو با موضوع مافیای قاچاق سیگار و با حضور محمدرضا تاجدار رئیس انجمن تولید کنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات دخانی به روی آنتن رفت. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: ترخیص کامیون های وارداتی با موافقت و دستور رئیس جمهور به وزیر صمت و رئیس کل بانک مرکزی انجام می شود. رئیس جمهور در نامه ای به وزیر صنعت ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ساماندهی و تنظیم بازار در انجمن واردکنندگان خبر از تخصیص ارز توسط بانک مرکزی به واردکنندگان موبایل داد. او در گفتگو با دیجیاتو، پیش بینی کرد که تاثیر این اقدام تا یک هفته الی ده روز آینده در بازار موبایل دیده شود و قیمت ها 10 تا 15 درصد کاهش پیدا کند. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۴    
دبیر اتحادیه وارد کنندگان نهاده های دامی طی نامه ای به وزارت صمت هشدار داد در صورت عدم تخصیص ارز و ترخیص این نهادها از گمرک بازار گوشت و مواد پروتئینی در آستانه سال جدید بحرانی تر می شود.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۷    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: جوان درباره دپوی نهاده های اساسی در بنادر گزارش داده است: واردکنندگان بذر می گویند با بخشنامه بانک مرکزی هفت ماه است که هزار و 200 تن بذر ذرت به ارزش 5 میلیون یورو در انبارهای گمرک رسوب کرده و خوراک موش ها شده است و بیم آن می رود که فاسد و غیرقابل کشت شوند ...
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۴    
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل شرکت شناسا بیان کرد: شرکت شناسا در راستای معرفی قطعات یدکی اصل به مصرف کنندگان نهایی اقدام به اصالت سنجی قطعات بر اساس سنجش اصالت کالا و تامین کنندگان آن اعم از وارد کنندگان و تولید کنندگان فعال در صنف می کند...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان میوه می گوید: طبق آمارهای شفاهی قیمت هر کیلو زنجبیل به 250 هزار تومان رسیده است و به دلیل لاکچری بودن، قیمت این گیاه در نرخ نامه درج نمی شود. اسدالله کارگر: * زنجبیل در بازار کمیاب و قیمت آن نجومی شد. علت گرانی این گیاه دارویی ممنوعیت واردات این کالاست. ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
پس از ارسال این نامه از سوی وزیر راه به رئیس جمهور بود که روحانی در نامه ای به علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور داد تا این وزارتخانه مجوز ترخیص کامیون های 3 سال ساخت و رسوبی در گمرکات کشور را به گمرک اعلام کند تا واردکنندگان بتوانند فرآیند نوسازی ناوگان باری جاده ای را تکمیل کنند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۳:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو، ضمن اشاره به اینکه باتوجه به شرایط حال حاضر، اجرای طرح پیشنهادی مجلس برای واردات خودرو بعید به نظر می رسد، معتقد است که صرف تولید داخل یا واردات، هیچ یک گره گشای این صنعت و بازار آن نخواهد بود و نیاز است که تعادلی منطقی میان تولید داخلی خودرو و واردات آن ایجاد شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وارد کنندگان بذر می گویند با بخشنامه بانک مرکزی 7 ماه است 1200 تن بذر ذرت و یونجه به ارزش 5 میلیون یورو در انبارهای گمرک رسوب کرده و موش میخورد بیم آن است که فاسد و غیر قابل کشت شوند در این صورت بازار خوراک دام بیشتر متلاطم خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران می گوید بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره ی رفع تعهد ارزی وارد کنندگان موجب کشیده شدن ترمز فساد ایران می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک فعال بخش خصوصی از دپو شدن 1200 تن بذر ذرت و یونجه در گمرک های کشور خبرداد و گفت: واردکنندگان در ترخیص بذر با مشکل نقدینگی روبرو هستند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران، ابوالفضل لطیفی که در زمینه مرغداری فعالیت می کند، درباره مشکلات توزیع نهاده های دامی در سامانه بازارگاه اظهار کرد ...
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در بخشنامه جدیدی که از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر شده تجار مکلف شده اند که در مهلت دوماهه اظهارنامه های وارداتی خود را به منظور رفع تعهدات ارزی تسلیم بانک مرکزی کنند که با واکنش های تندی همراه بوده اما گفته شده این بخشنامه به زودی اصلاح خواهد شد. ...
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
براساس طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس که به نوعی واردات خودرو مجاز دانسته شده، چهار گروه می توانند اقدام به واردات خودرو کنند. براساس این طرح خودروسازان جدیدترین واردکنندگان انحصاری خودرو خواهند بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ابراهیم درستی با بیان اینکه قیمت ارز بر قیمت تلفن همراه اثرگذار است، گفت: در صورتی که واردکنندگان، گوشی های تلفن همراه را به میزان کافی عرضه کنند، قیمت این کالا در بازار کاهش می یابد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مسیح کشاورز، دبیر انجمن واردکنندگان برنج در گفتگویی اظهار داشت: مرداد سال 98 آقای نوبخت در تصمیمی خلق الساعه دستور ممنوعیت واردات برنج را صادر کرد. در پی این تصمیم 500 تا 600 هزار تن برنجی که وارد کشور شده بود در گمرک رسوب کرد.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: ممنوعیت واردات و کمبود عرضه خودروهای خارجی در حالی زمینه افزایش قیمت این خودروها با نوسان نرخ ارز را فراهم کرده که از چندی پیش نمایندگان مجلس در چارچوب طرح ساماندهی تولید و بازار خودرو، پیش شرط های چهارگانه ای را برای واردکنندگان خودرو درنظر گرفته اند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
درپی تسهیل ترخیص کالا های رسوبی در گمرکات و افزایش مجدد نرخ ارز، بانک مرکزی مقررات جدیدی را پیش پای واردکنندگان قرار داد که با انتقاد تجار همراه شد
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
فارس: بازارهای جهانی قیمت انواع خوراک دام و طیور افزایش داشت و نگرانی را برای کشورهای وارد کننده بیشتر کرد. ایران نیز از جمله وارد کنندگان عمده خوراک دام وطیور است و در تامین بیش از 70 درصد نیاز داخلی این نهاده وابسته به واردات است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نهاوندی، عضو هیئت مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: در حال حاضر در بحث واردات نهاده های دام و طیور در کشور انحصاری وجود ندارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با ارسال نامه ای به حسن روحانی، رئیس جمهور خواستار بازنگری در بخشنامه جدید بانک مرکزی در خصوص حواله های ارزی و کاهش مدت زمان دو ماهه برای تسلیم اظهارنامه های وارداتی به بانک به منظور رفع تعهد ارزی واردکنندگان و نیز مهلت 45 روزه ترخیص قطعی کالا از ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مخاطبان خبرگزاری فارس با ثبت سوژه اعتراض به دپوی صدها خودرو در گمرک بوشهر در سامانه فارس من خواستار تعیین تکلیف 1000 خودرو دپو شده از سوی دادستان تهران شدند. خبرنگار فارس نیز، ماجرای دپوی این خودروها را از زبان وارد کنندگان خودرو در استان بوشهر جویا شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۲    
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با اشاره به طرح مجلس برای واردات خودرو گفت: این طرح بیشتر حالت نمایشی دارد و اصولا هنگام اجرا تنها به مشکلات دامن می زند تا اینکه گره ای از کاربگشاید.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تصمیمات جدیدی در عرصه تجارت کشور از سوی متولیان صنعتی اتخاذ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۱    
به تازگی خبرهایی درباره آزاد شدن مجدد واردات خودرو منتشر شده که سوالات زیادی را برای واردکنندگان این کالا ایجاد کرده است.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار، از ثبت سفارش و تخصیص ارز به واردکنندگانی که تعهدات ارزی خود را ایفا نکرده اند، جلوگیری می شود.
ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: بررسی ارزش اظهاری کالاهای وارداتی بر اساس ارزش مندرج در تاریخ آخرین ویرایش ثبت سفارش قبل از اظهار گمرک ملاک عمل گمرک خواهد بود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۱    
دادفر، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با اشاره به اینکه تا زمانی که سایه دولت بر سر صنعت خودرو سنگینی می کند بازار خودرو آرام نمی شود و این صنعت هم رشد نخواهد کرد، گفت: اصرار به ادامه انحصار در خودروسازی دلیل اصلی عقب ماندگی صنعت خودرو است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک آبادان گفت: طبق مصوبه جدید گمرک ایران، از این پس واردکنندگان کالاهای اساسی و مورد نیاز تولید می توانند 90 درصد این کالاها را بدون معطلی در صف تامین و یا تخصیص ارز از این گمرک ترخیص کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار در مصوبه خود، نهاد های مسئول را موظف کرد از ثبت سفارش برای واردکنندگانی که تعهدات ارزی خود را ایفا نکرده اند به صورت سامانه ای، جلوگیری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برپایه مصوبه ستاد تنظیم بازار، از ثبت سفارش و تخصیص ارز به واردکنندگانی که تعهدات ارزی خود را ایفا نکرده اند جلوگیری می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو اظهار کرد: فکر می کنم با طرح ساماندهی صنعت خودرو قصد دارند که انحصار خودروسازان را بیشتر کنند، بر اساس شنیده های ما دنبال این هستند که واردات را منحصر به دو خودروساز بزرگ خواهند کرد که دو برند موردنظر خود را وارد کنند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل می گوید: با توجه به تغییر لحظه ای قیمت دلار قیمت سایر کالاها هم لحظه ای تغییر می کند اما به طور کلی افت قیمت دلار نیمایی نسبت به بازار آزاد کمتر بوده است. بنابراین نباید انتظار کاهش محسوس قیمت موبایل در بازار را داشته باشیم.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو عنوان کرد: بنگاه های فعال در زمینه واردات خودرو طی سه سال گذشته تعداد قابل توجهی از نیروهای متخصص خود را از دست داده اند و حتی در صورت آزادسازی واردات خودرو، برخی از این شرکت ها که صاحب برند هم هستند، به هیچ عنوان تمایلی برای حضور دوباره در بازار ندارند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو می گوید: آزادسازی واردات خودروهای خارجی جدی نیست. به قدری موانع بر سر واردات خودرو زیاد است که از این پس افراد باید التماس کنند و منت بکشند تا یک نفر خودروی خارجی وارد کند.
اقتصاد آنلاین / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی این روزها به دنبال تصویب قانونی برای ازسرگیری واردات خودرو به کشور است، موضوعی که اگرچه مورد استقبال قرار گرفته، اما در جزئیات با چالش های جدی مواجه است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران گفت: عده ای از واردکنندگان برخی کالاهای مورد نیاز مردم را با ارز دولتی وارد کردند، اما وقتی مبدأ و مقصد این کالاها را ردیابی می کنیم با پدیده قاچاق معکوس مواجه می شویم.
دنیای خودرو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
هیات عمومی دیوان عدالت اداری با توجه به نظر فقهای شورای نگهبان، اطلاق مصوبه هیات وزیران درباره دریافت مابه التفاوت نرخ ارز از واردکنندگان را ابطال کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رضا قربانی رییس کمیسیون ساماندهی و تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل: تا زمانی که شاهد تخصیص ارز کاهشی با نرخ کاهشی امروز برای واردات موبایل نباشیم؛ نرخ ارز این روزها، ملاک قیمت گذاری موبایل و هر کالای دیگری نخواهد بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران گفت: کاغذبازی مدیران سامانه بازارگاه برای تائید عرضه نهاده های دامی در بازار تمامی حلقه های تامین تا مصرف نهاده های دامی را متضرر کرده است.
مسیح کشاورز، درباره آخرین وضعیت ترخیص برنج های وارداتی مانده در گمرک اظهار کرد: برنج های وارداتی مانده در گمرک بر مبنای تخصیص ارز از گمرک ترخیص می شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امروزه واردات کالا به عنوان بخش مهمی از فرایند بازرگانی در کشور ما میباشد و طیف وسیع کالاهای وارداتی و تخصصی شدن امر واردات کالا سبب شده است تا شرکتهای خدمات و بازرگانی متفاوتی شکل گرفته تا وارد کنندگان عزیز را در طی فرایند واردات کالا همراهی نمایند. ...
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو می گوید نگاه وزیر جدید صمت این است که خودرو انحصاری است و قصد دارد واردات آن را آزاد کند. به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، مهدی دادفر دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با اشاره به آخرین وضعیت آزادسازی واردات خودرو ...
اقتصاد آنلاین / گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بازار موبایل همسو با سایر بازارهای ارز، طلا، سکه و خودرو از اوایل آبان ماه وارد مسیر کاهشی شد و در این مسیر نوسانات قیمتی شدیدی را تحت مقاومت دلالان و واردکنندگان تجربه کرد اما طی چند روز اخیر مقاومت دلالان و واردکنندگان نوسانات قیمتی در بازار موبایل را به ثبات قیمت ها رسانده است در حالی که قیمت ها ...
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دادفر، دبیرانجمن واردکنندگان خودرو با اشاره به 1300 دستگاه خودرو صادراتی از کشور، گفت: در طی ده سال گذشته بعید می دانم 10 هزار خودرو را تولیدکنندگان داخلی صادر کرده باشند چون خودروسازان بزرگ، دانش تجارت ندارند! ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن واردکنندگان مواد شیمیایی با اشاره به بخشنامه اخیر اداره سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی گفت:این بخشنامه متضاد کمک به تولیدکنندگان و بازرگانان در سال جهش تولید برای تامین مواد اولیه وکالا های اساسی شد ودرخواست بازنگری بانک مرکزی در مورد این بخشنامه شد.