دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۲:۵۳Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گمرگ»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی گمرگ گفت: در پنج ماهه نخست امسال 3 میلیون و 969 هزار و 724 دستگاه تلفن همراه به ارزش بالای 600 دلار به کشور وارد شده است.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۰    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، روح اله لطیفی سخنگوی گمرگ ایران در برنامه رادیو ایران در پاسخ به این پرسش که در حال جاضر چه تعداد خودروها در گمرگ دپو شده است گفت: اداره گمرگ هیچ گونه پارکینگ و انباری ندارد و مراجع تحویل گیرنده کالا قبل از اینکه به گمرگ برسد کالا را تحویل می گیرد ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه شیبکوه گفت: یکی از موضوعات مهم و حائز اهمیت که بارها توسط مسئولان محلی پیگیری شده و بر زمین مانده، احیای گمرک بندر چارک است.
لنگه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۲۳:۳۰    
مدیر کل گمرگ بندرلنگه گفت: آمار خدمات گمرکی در مقایسه با 5 ماهه مشابه سال قبل در رویه واردات از نظر وزن کالا 24٪ و ارزش 8٪ رشد داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۵:۲۴    
مدیر کل گمرک استان سمنان از افزایش 200 درصدی درآمد گمرک استان طی 5 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک از آمادگی گمرگ جهت شروع فرایند ترخیص خودرو خبر داد و گفت: پیش بینی می شود بین 50 تا 100 هزار دستگاه خودرو بعد از ثبت سفارش وارد کشور شود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایران پرس: مسئول گمرگ اداره راپرین استان سلیمانه منطقه کردستان عراق، رایزنی و گفت و گو با مسئولان استان آذربایجان غربی، شمال غرب ایران، در ارومیه را مثبت و مهم ارزیابی کرد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۰۰:۲۱    
امام جمعه اهل سنت شهرستان بندرلنگه گفت: اداره کل گمرگ بندرلنگه هر وقت دلش می خواهد ته لنجی آزاد می کند و اگر دوست نداشت از ترخیص آن جلوگیری می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
خانم جوانمردی گفت : بازرسی ها از انبار گمرگ چوئبده به معدوم سازی بیش از 26 تن محصولات غیرقابل مصرف انسانی و تاریخ گذشته ختم شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون اجرایی رییس جمهوری دربازدید از بندر شهیدرجایی گفت: صادرات غیر نفتی بیش از 44 درصد رشد و درآمدهای حاصل از گمرگ به صورت ملی از بندر شهید رجایی حدود 180 درصد نسبت به پنج ماهه اولیه سال گذشته افزایش داشته است.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
علی محمد جهانی مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان های گمرک کشور در این مراسم با اشاره به اینکه گمرک جمهوری اسلامی به عنوان مرزبان اقتصادی کشور نقشه به سزایی در جهت توسعه و اعتلای اقتصادی در سطح عالی کشور بر عهده دارد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه الزام ثبت سفارش برای ساماندهی واردات و جلوگیری از رسوب کالاها، اصلاح اساسی در حوزه تجارت است درباره کاهش میزان تورم و وضعیت قیمت ها گفت: شرایط جامعه به لحاظ بی ثباتی قیمت ها و گرانی ها در ماه های آینده قطعا بهتر می شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۵۹ سایت دیگر  
احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در حاشیه هیات دولت گفت:تلاش بسیار زیادی صورت بگیرد تا عقب افتادگی کشور در زمینه رسوب کالاها در بنادر کاهش یابد و بیش از یک میلیون تن کالا از بنادر کشور در دولت سیزدهم ترخیص شد و بخش کوچکی از آن باقی مانده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - سرپرست فرمانداری زرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: اسکله شهید رضایی کلات زرآباد از ظرفیت خوبی در صید و صیادی و تجارت برخوردار است لذا ایجاد مرز رسمی آبی و راه اندازی گمرگ مورد نیاز است تا بتوانیم قدم های خوبی در حوزه اشتغال، رونق تجارت و تبادلات کالا در منطقه برداریم.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان در راستای جامه عمل پوشاندن به دستور رئیس قوه قضائیه به مدت دو ساعت از انبارهای سازمان گمرک استان بازدید و به رؤسای حوزه های قضایی استان دستور دادند از انبارهای گمرک موجود در آن حوزه های قضایی بازدید بعمل آورند .
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۷    
گمرگ شهید رجایی در استان هرمزگان با پذیرش ورود یک میلیون و هفتصد و بیست و هفت هزار تن بیشترین ورودی کالای خارجی را ثبت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - رییس پلیس امنیت اقتصادی انتظامی آذربایجان غربی گفت: یک دستگاه سواری فورد قاچاق به ارزش 17 میلیارد ریال در گمرگ بازرگان شناسایی و توقیف شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز ایرج حسن پور مدیرکل صنعت،معدن و تجارت استان و دبیر شورای ساماندهی مبادلات مرزی سیستان و بلوچستان از گمرگ ریمدان بازدید کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از خبرهای چالشی درباره گرانی، بحث لایحه دولت برای تغییر نرخ حق ورودی گمرگ و بازگشت به ارز 4200 بود، هر چند وزارت اقتصاد این موضوع را تکذیب کرده اما ماجرا چیست و چرا دولت رفتار ضدونقیض دارد؟
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۵۸    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان تایباد، از نظارت بهداشتی بیش از 600 هزار قطعه جوجه یک روزه در سه ماهه نخست سال 1401 خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا احسان خاندوزی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از بندر شادگان افزود: بسیاری از محموله ها در بندر شادگان،به دلیل نبود هماهنگی بین گمرگ و دستگاه های صادر کننده مجوز، زمان زیادی دپو شده و موجب رکود در گمرک این بندر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همه محدودیت های ترانزیت مرزی در گمرگ شهید صیاد شیرازی لطف آباد توسط کشور ترکمنستان برداشته شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سعید نادری اظهار داشت: 254 هزار و 938 تن کالا به ارزش 135 میلیون و 479 هزار و 236 دلار در 3 ماهه نخست سال جاری از طریق مرزهای سه گانه آستارا به خارج از کشور صادر شده است که نسبت به سال قبل از نظر وزنی 21 درصد افزایش و از لحاظ ارزش 30 درصد رشد داشته است.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی و وزارت جهاد کشاورزی گفت: اگر در طول یک ماه ما 10 هزار تن را به صورت ترکیبی انجام دهیم تا پایان تیر ماه نهاده های دامی به دست دامداران می رسد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۰    
بجنورد- ایرنا- خراسان شمالی با 301 کیلومتر مرز با ترکمنستان بازارچه مرزی یا گمرک برای تبادلات اقتصادی ندارد اما مردم این خطه با توجه به سیاست دولت سیزدهم مبنی بر گسترش روابط با همسایگان خواستار تحقق مطالبه دیرینه خود مبنی بر راه اندازی این بازارچه در سفر رییس جمهور هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل گمرگ استان، گفت: در 3 ماهه نخست امسال تعداد پرونده های قاچاق کشف شده در قم از نظر میزان پرونده 2 درصد و از نظر ارزش ریالی 69 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه داروفروشان افغانستان گفت توقیف کانتینرها در فصل گرما سبب ضایع شدن داروهای تاجران نیز خواهد شد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه پایگاه هوایی شهر آباد آرامش و امنیت استان و کشور را تضمین کرده لذا توسعه و آبادانی این منطقه یک ضرورت است، ایجاد گمرک هوایی در این منطقه را الزامی دانست.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۲۲:۳۷    
ساختمان سه طبقه قدیمی گمرگ این اسکله نشان از قدمت تجارت و صادرات در این شهر دارد. بندر کوهستک حدود 50 لنج صیادی و تجاری و بیش از 230 صیاد دارد. اسکله شهر بندر کوهستک با حوضچه 18 هکتاری و آبخور شش متری ظرفیت پهلوگیری همزمان چهار فروند شناور 500 تنی را دارد که در سال 1389 به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: 95 هزار و 500 تن انواع محصولات کشاورزی طی 2 ماه گذشته (فروردین و اردیبهشت ماه) سال جاری از طریق مرز بین المللی مهران به عراق صادر شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۹    
فکرشهر: یکی از مخاطبین فکرشهر با ارسال متن زیر خواهان رسیدگی به نابسامانی و هرج و مرج در پارک ها شد. به گزارش فکرشهر، متن ارسالی زیر به شرح زیر است: ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در این شکایت نامه آمده است که ماموران اداره گمرگ و حفاظت مرزی آمریکا به دلیل آنکه محل تولد مریم شاملو و همسرش ایران بوده است به آنها اجازه ورود به آمریکا را نداده اند و با درخواست نمونه های DNA رویه های قانونی را نیز زیر پا گذاشته اند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
شفقنا – مسئولان سازمان غذا و دارو دلیل کمبود مقطعی در تامین شیرخشک های رژیمی را تاخیر در تخصیص ارز با کیفیت دانسته و در عین حال اعلام کردند که شیرخشک های رژیمی مشمول دریافت ارز دولتی و غیریارانه ای هستند و همچنین بحث ترخیص کالاهای سلامت محور از گمرک نیز در این راستا مورد توجه قرار گرفت. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۵    
بعدازظهر امروز موضوع رسوب دارویی در گمرگ در کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
آنا / نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: با پیگیری های انجام شده، شاهد کاهش 30 تا 40 درصدی کالاهای رسوبی در گمرکات هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر علوم از وارد شدن بحث واردات گمرگ به سامانه نان جهت شناسایی نیاز های وارد شده از خارج به داخل کشور خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اسماعیل جانعلی پور (مدیر کمیته ناشران خارجی سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران) عنوان کرد: پذیرای کتاب ها و محصولات موجود در کشور برای جانمایی در انبار گمرک مستقر در مصلای امام خمینی(ره) هستیم تا بلافاصله کار بررسی کتاب ها آغاز شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۷    
اسماعیل جانعلی پور (مدیر کمیته ناشران خارجی سی وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران) عنوان کرد: پذیرای کتاب ها و محصولات موجود در کشور برای جانمایی در انبار گمرک مستقر در مصلای امام خمینی(ره) هستیم تا بلافاصله کار بررسی کتاب ها آغاز شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۱:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 4تن هروئین مایع که در قالب آب مقطر از پاکستان به سوی امارات ترانزیت می شد در استان سیستان و بلوچستان، متوقف شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۶    
رئیس سازمان غذا و دارو:یک میلیون قوطی (شیر خشک) در گمرگ وجود دارد که در حال ترخیص است و از هفته آینده توزیع خواهد شد.شیرخشک ها در داروخانه های دولتی و منتخب توزیع می شود.
پس از پیگیری مجدانه بیش از یک میلیون قوطی محموله جدید شیر خشک مخصوص نوزادان مبتلا به آلرژی به گمرگ رسید تا پس از انجام فرایند شناسه گذاری، همین هفته در دسترس عموم قرار گیرد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: پس از پیگیری مجدانه بیش از یک میلیون قوطی محموله جدید شیر خشک مخصوص نوزادان مبتلا به آلرژی به گمرگ رسید و در هفته جاری توزیع شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۸:۵۱   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: پس از پیگیری مجدانه بیش از یک میلیون قوطی محموله جدید شیر خشک مخصوص نوزادان مبتلا به آلرژی به گمرگ رسید و در هفته جاری توزیع شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : محمد هاشمی در صفحه شخصی اش در توییتر نوشت: پس از پیگیری مجدانه، بیش از یک میلیون قوطی محموله جدید شیرخشک مخصوص نوزادان مبتلا به آلرژی به گمرگ رسید تا پس از انجام فرآیند شناسه گذاری، همین هفته در دسترس عموم قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا- مدیرکل گمرگ پرویزخان شهرستان قصرشیرین گفت: صادرات محصولات کشاورزی (تره بار) طبق روال گذشته از این مرز رسمی بدون هیچ گونه وقفه ای در حال انجام است.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۹ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست حوزه نظارت گمرکات آذربایجان غربی گفت: گمرگ رازی خوی کانون اقتصادی فعال و مهم در شمال کشور خواهد بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۳    
کامیون داران در اعتراض به افزایش غیرقانونی هزینه های گمرگ و اسقاط کامیون های از رده خارج شده تجمع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گمرک شلمچه خبر هجوم عراقی ها به پایانه مرزی شلمچه در ایران را تکذیب کرد.