چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۲:۳۳Mar 2019 20
 

جدیدترین‌های «بازار ارز»

روزنامه ابتکار   ۲ ساعت پیش    
کیمیا نجفی طی ماه های اخیر شاهد اوج گیری نرخ ارز بوده ایم و این جریان روند قیمت را در بازارهای مختلف تغییر داد. به گونه ای که بازارها یکی پس از دیگری رقم های نجومی را تجربه می کردند و کسادی مهمان این بازارها شد ...
الف   ۸ ساعت پیش    
سال97 تا چند ساعت پس از خواندن این جریده توسط شما به پایان می رسد. سالی که دیگر می توان آن را اقتصادمحور ترین سال 4دهه پس از انقلاب خواند. در این سال تمام مردم با اقتصاد عجین شدند و کلیدواژه این عجین شدن هم دلار بود. دلار از همان ابتدای سال شروع به بازی درآوردن کرد ...
فرارو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۴    
فرارو- سال 97 نفس های آخرش را می کشد. این سال بازار ارز شگفت انگیزی داشت. طوری که در عرض یک سال قیمت دلار در بازار با افزایش 179 درصدی تقریبا سه برابر شد. آخرین بار این اتفاق در سال 90 و 91 افتاد، اما زور هیچکدام از آن ها به سال 97 نرسید و همین مورد باعث شگفت انگیز شدن سال 97 بود ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۳    
تهران- ایرنا- دبیرکل کانون صرافان ایرانیان از افزایش عرضه ارز صادراتی در بازار ارز در روز های اخیر خبر داد و گفت: اکنون بازار در شرایط تعادل و ثبات به سر می برد.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۱    
فرارو- هفته آخر اسفند خودش را کامل از سال 97 جدا کرد. آنقدر که سال 97 همه چیز گران شد و شاهد افزایش های ناگهانی و بی مهابا در بازار ارز و سکه بودیم، هفته آخر در آرامش کامل سپری شد. به خصوص در بازار سکه که اغلب نرخ ها در طول هفته ثابت ماند ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۳    
در سایه این تحولات، نرخ تورم نقطه به نقطه در پایان بهمن ماه به بیش از 40 درصد رسیده است و پیش بینی می شود در ابتدای سال آتی کمتر از این نباشد و افزایش تورم به صورت یک چرخه معیوب سبب کاهش مجدد ارزش پول ملی خواهد شد ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
بسمه تعالی سال جاری باهمه سختی هایی که از سوی بدخواهان این مرز و بوم بر ملت ایران تحمیل شد، درس های بسیاری برای سیاستگذاران داشت و امروز که در پایان سال قرار داریم بی تردید با کوله باری از تجربه و عمل در مقابله با مشکلات، وارد سال جدید می شویم. ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۲    
روند کاهشی در بازار نرخ ارزهای دیجیتال ادامه دارد.
پارسینه   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۱۳    
پیش بینی قیمت خودروهای داخلی در سال 98 با توجه به نوسانات بازار ارز که یکی از مولفه های خودروسازان برای تأمین مواد اولیه و قطعات است، کمی دشوار به نظر می رسد، ولی به گفته بسیاری از کارشناسان قیمت خودروهای داخلی در سال 97 برای سال بعد هم ثابت می ماند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۲:۵۰    
در حالی که برخی در فضای توئیتری به دنبال ایجاد تنش در بازار ارز هستند، فضای واقعی این بازار به دلیل کاهش تقاضای ارز های مسافرتی و موضع گیری های مسئولان و متولیان این بازار، نویدبخش روز های بهاری آرام در بازار طلا و ارز است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۱    
عرضه مناسب میوه شب عید،افزایش 10 درصدی قیمت CNG از سال آینده و حذف دلار با تضعیف قدرت آن، از اخبار اقتصادی امروز است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۵    
در حالی که تجربه گذشته ثابت کرده که قیمت ارز در بازار از مسائل اقتصادی، سیاسی و اجتماعی تاثیر می پذیرد، اما رئیس کل بانک مرکزی معتقد است حواشی تصویب FATF بر بازار ارز تاثیری ندارد و بانک مرکزی بر بازار ارز مسلط است.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۹    
صدور حکم پرونده بانک سرمایه، آرامش بهاری در انتظار بازار طلا و ارز، سفر ظریف به قم، روش های سنتی برای تنظیم بازار جواب نمی دهد، مشکل اصلی اقتصاد سال 97 بی ثباتی بازار ارز از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در دوشنبه 27 اسفند ماه است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۷    
اقتصاد آنلاین – فاطمه اکبرخانی؛ کامران سلطانی زاده در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد آنلاین پایان امسال را متفاوت تر از سال های گذشته دانست و اظهار کرد: هر سال به دلیل افزایش سفر های خارجی در روز های پایانی سال شاهد جهش نرخ ارز بودیم اما امسال با وجود افزایش هزینه ها و گرانی بیش از حد بلیت های هواپیما ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۳    
تهران- ایرنا- در حالی که تنها یک روز کاری دیگر از تقویم سال 1397 باقیمانده، بازار ارز باز هم امروز (دوشنبه) شاهد عقب نشینی نرخ ها بود و صرافی های بانکی هر دلار آمریکا را 12 هزار و 890 تومان عرضه کردند.
اترک نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۴    
نشان ذوالفقار بر سینه فرمانده مقاومت؛ هیچ کس حق دورزدن قانون را ندارد؛ کاهش 60درصدی قدرت خرید مردم و تقاضا در بازار ارز و سکه نزولی شد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۵    
وکیل ملت: امروز دوشنبه 27 اسفند 97 بازار ارز تهران روز آرامی را سپری کرده است و قیمت دلار، یورو و سایر ارزهای رایج با تغییرات ناچیز، نوسان نامحسوسی داشته اند. در صرافی های مجاز تهران، قیمت دلار آمریکا در محدوده 12800 تومان، و قیمت یورو (ارز مسافرتی) در محدوده 14 هزار و 800 تومان است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۲    
مهم ترین اتفاقات بانکی سال جاری را بازار ارز رقم زد و در این سال افزایش قیمت ارز عاملی بود که تأثیر مستقیم بر معیشت مردم داشت، اما در همین شرایط بانک مرکزی و تیم اقتصادی دولت نیز تلاش کردند به رغم تمام این مشکلات، بازار را کنترل کنند و از تأثیرات منفی آن بکاهند.
ارانیکو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۰    
در جریان معاملات امروز صرافی های بانکی، نرخ هر دلار آمریکا برای خرید 12840 تومان و برای فروش 12890 تومان است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۰    
اقتصادنیوز؛ امروز دوشنبه 27 اسفند 97 بازار ارز تهران روز آرامی را سپری کرده است و قیمت دلار، یورو و سایر ارزهای رایج با تغییرات ناچیز، نوسان نامحسوسی داشته اند. در صرافی های مجاز تهران، قیمت دلار آمریکا در محدوده 12800 تومان، و قیمت یورو (ارز مسافرتی) در محدوده 14 هزار و 800 تومان است ...
پایگاه اطلاع رسانی رادیو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۷    
در برنامه اقتصادی رادیو گفت و گو مشاور رئیس اتاق اصناف تهران از توزیع هزار تن گوشت مرغ و 10 هزار تن گوشت قرمز از شنبه برای تنظیم بازار خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۷    
اقتصادنیوز: رئیس کل بانک مرکزی از اینکه برخی در داخل و خارج تلاش دارند با ابزارهای روانی آرامش ایجاد شده در بازار ارز را به هم بزنند، انتقاد کرد و به مردم اطمینان داد که بازار ارز سیر تعادلی خود را طی می کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۶    
رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بازار ارز حساسیت خود را نسبت به اظهار نظرهای مربوط به FATF تا حدود زیادی از دست داده است و مردم مطمئن باشند بازار ارز سیر تعادلی خود را طی می کند و بانک مرکزی بر بازار مسلط است.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۴    
رئیس کل بانک مرکزی با کنایه به کسانی که همصدا با ترامپ و پمپئو با حساس کردن مردم به FATF بدنبال ایجاد تنش در بازار ارز هستند، گفت: الحمدالله بازار ارز حساسیت خود به FATF را از دست داده است.
شما نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۱    
قیمت دلار در صرافی های بانک ها 12 هزار و 890 تومان تعیین شده است.
اخبار بانک   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۷    
رئیس کل بانک مرکزی با کنایه به کسانی که همصدا با ترامپ و پمپئو با حساس کردن مردم به FATF بدنبال ایجاد تنش در بازار ارز هستند، گفت: الحمدالله بازار ارز حساسیت خود به FATF را از دست داده است.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۴    
خبرآنلاین: رئیس کل بانک مرکزی با کنایه به کسانی که همصدا با ترامپ و پمپئو با حساس کردن مردم به FATF بدنبال ایجاد تنش در بازار ارز هستند، گفت: الحمدالله بازار ارز حساسیت خود به FATF را از دست داده است. ...
طلا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۴    
رئیس کل بانک مرکزی با کنایه به کسانی که همصدا با ترامپ و پمپئو با حساس کردن مردم به FATF بدنبال ایجاد تنش در بازار ارز هستند، گفت: الحمدالله بازار ارز حساسیت خود به FATF را از دست داده است.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۸    
بانک مرکزی در سال جاری عزم جدی بر کنترل نوسانات بازار ارز و طلا داشته است و سیاست های اعمالی این نهاد بنا به گفته کارشناسان اقتصادی نتیجه بخش بوده است و بر این اساس پیش بینی می شود در بهار سال آینده شاهد آرامش در بازار طلا و ارز باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۷    
دبیر شورایعالی مناطق آزاد با اعلام این که مصوبه 140 میلیون دلاری دولت برای جلوگیری از بروز تناقض و تعارض جدیدی بود بر هم خوردن بازار ارز به واسطه این مصوبه را رد کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۴    
چند نفر از برادران تلاش کرده بودند با استفاده از توئیتر و سایر رسانه ها و با اصرار به مردم یاد آوری کنند که فراموش نکنید: FATF مورد مخالفت اکثریت اعضای مجمع هست و چنین و چنان!! .
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۱    
رئیس کل بانک مرکزی با انتقاد از برخی اظهارات درباره مخالفت اکثریت اعضای مجمع با FATF همزمان با آرامش نسبی بازار ارز نوشت: الحمدالله بازار ارز حساسیت خود را نسبت به این نوع اظهارات تا حدود زیادی از دست داده است.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۸    
محبی مجد گفت: مشکل اصلی اقتصاد ایران در سال 97 بی ثباتی بازار ارز بود که انتظار می رود در سال 98 این معضل حل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۱    
همتی نوشت: تیم تحریم ترامپ از پمپئو گرفته تا بریان هوک برای جلوگیری از آرامش در بازار ارز کشور، به جنگ روانی تکراری و قطع کامل صادرات نفت ایران؛ بزودی! متوسل می شوند. ...
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۴    
رئیس کل بانک مرکزی از اینکه برخی در داخل و خارج تلاش دارند با ابزارهای روانی آرامش ایجاد شده در بازار ارز را به هم بزنند، انتقاد کرد و به مردم اطمینان داد که بازار ارز سیر تعادلی خود را طی می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۳    
ایبِنا نوشت: عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: با توجه به سیاست های اتخاذ شده بزودی حباب نرخ ارز کاهش یافته و بازارهای موازی آن از جمله طلا، مسکن و همچنین خودرو به ثباتی نسبی خواهند رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۴    
اقتصاد نیوز: رئیس کل بانک مرکزی با کنایه به کسانی که همصدا با ترامپ و پمپئو با حساس کردن مردم به FATF بدنبال ایجاد تنش در بازار ارز هستند، گفت: الحمدالله بازار ارز حساسیت خود به FATF را از دست داده است.
می متالز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۵    
می متالز - بانک مرکزی آرژانتین قصد دارد با فروش دلار به تقویت بازار ارز و نقدینگی این کشور کمک کند.
ارانیکو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۱:۲۵    
سال 97 با تمام فراز و نشیبی داشت رو به پایان است. در این سال بازار ارز کشور روزهای ویژه ای را پشت سر گذاشت و با ثبت دلار 18 هزار تومانی بالاترین نرخ تاریخ این ارز را به ثبت رساند.
میزان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص نرخ انواع ارز بین بانکی، قیمت آپارتمان، قیمت خودرو و شاخص بورس در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
خودرو تک   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۷    
امروز یکشنبه 26 اسفند، قیمت ها در بازار طلا و ارز پایتخت همانند روز گذشته اندکی عقب نشینی کردند و نوسان چندانی نداشتند. بعدازظهر یکشنبه دلار آمریکا در بازار آزاد اندکی چسبیده به مرز 13 هزار تومان، و در صرافی های مجاز در محدوده 12 هزار و 800 تومان قرار گرفت، سکه طرح جدید به کانال 4 ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۹:۳۲    
بازارهای مالی شهر در دومین روز کاری هفته با داد و ستدهای مثبت در بازار بورس همراه شدند و شاخص بورس بار دیگر به رنگ سبز درآمد، بازار ارز و سکه نیز با وضعیت متعادل همراه شدند و اندکی افت را در برخی بخش ها تجربه کردند.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۸:۱۱    
در بازار ارز دلار با 105 تومان کاهش قیمت 12880 تومان، یورو با افت 102 تومانی 14804 تومان و درهم با 28 تومان کاهش 3509 تومان فروخته شد. منبع: فارس این مطلب در 24 ساعت اخیر 34 بار بازدید شده
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۸    
قیمت دلار امروز در شعب ارزی بانک ها 12 هزار و 615 تومان تعیین شد. بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارز های خانگی، در ماه های قبل، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارز های مردمی فعال شوند. ...
اکو فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۷    
اکوفارس: بازار دلار در اولین روز هفته محل تقابل دو نیروی انتظارات و مداخله سیاست گذار بود. نیروی انتظارات میل به افزایش قیمت و نیروی متغیر مداخله سیاست گذار میل به کاهش دلار داشت. تقابل این دو نیرو باعث شد تا دلار در روز آغازین هفته از روند کاهشی-افزایشی تبعیت کند.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۱    
اکوفارس: بازار فولاد در یک سال گذشته چه نوسان نرخ و با چه کیفیتی را پشت سر گذاشت؟ رجوع به نمودار نشان می دهد فولاد از قیمت 2 هزار و 700 تا 5 هزار و 500 تومان در سال 97 نوسان کرده است ...
اکو فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۱    
اکوفارس: آزاده حسینی گروه بنگاه ها : سال 1397 صنعت فولاد فراز و فرود های زیادی را تجربه کرد. از تعیین نرخ در بازار ارز تا اجبار به فروش محصولات فولادی در بورس کالا با قیمت های مصوب ارزی و به قیمت های پایین تر از بازار آزاد و اعمال محدودیت در صادرات و علاوه بر همه این اتفاق ها بازگشت تحریم ها و ...
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۵    
بازار ارز بار دیگر از ابتدای هفته جاری روند نزولی به خود گرفته و نسبت به روز گذشته اندکی کاهش داشته است.
طلا نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۰    
طلانیوز:بازار ارز بار دیگر از ابتدای هفته جاری روند نزولی به خود گرفته و نسبت به روز گذشته اندکی کاهش داشته است. شعب ارزی بانک ها امروز (26 اسفند) هر دلار آمریکا را 12 هزار و 615 تومان می خرند که نسبت به روز گذشته که 12 هزار و 712 تومان بود، حدود 100 تومان کاهش قیمت دارد. ...