یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۸:۵۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «گناباد»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
گناباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد از توزیع 770 بسته معیشتی و مواد غذایی در مجموع به ارزش یک میلیارد و 925 هزار ریال از ابتدای امسال تاکنون به آسیب دیدگان کرونا و افراد محروم این شهرستان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۰    
دومینوی ابتلای کرونای فرمانداران خراسان رضوی به گناباد رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- پاسخ آزمایش طبی کرونای فرماندار شهرستان گناباد اعلام و وی به عنوان چهارمین فرماندار در خراسان رضوی مبتلا به بیماری کووید 19 شناسایی شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان - محمد صفایی در پیامی در توئیتر نوشت: درهفته ای که گذشت، بررسی کلیات طرح مالیات بر عایدی سرمایه درکمیته مالیاتی کمیسیون اقتصادی مجلس، پس از 12 جلسه با اخذ نظرات بخش خصوصی و دولتی به پایان رسید. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۱۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد از بستری شدن بیش از یکهزار بیمار کرونایی در بیمارستان علامه بهلول گناباد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- استادیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: با توجه به نقش حساس و مهم بانوان در مراقبت از اعضای خانواده در دوران شیوع ویروس همه گیر کرونا، حفظ سلامت این قشر در این دوران ضروری است.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۳    
مسئول فرهنگی و تبلیغی و پشتیبانی مدرسه علمیه امام رضا(ع) گناباد، گفت: این مدرسه آمادگی همکاری در مباحث فرهنگی با نیروی انتظامی را دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: بر اساس تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا مدارس شهرستانهای تربت حیدریه، سبزوار، گناباد و کاشمر در این استان طی هفته آتی تعطیل اعلام شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: رعایت مسائل پیشگیرانه و پروتکلهای بهداشتی و بهداشت فردی برای جلوگیری از شیوع و ابتلا به کرونا در زمان برداشت و پرکردن گل زعفران ضروری است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در پنج شهرستان نیشابور، سبزوار، تربت حیدریه، گناباد و کاشمر 13 محدودیت جدید از 29 مهرماه اعمال می شود.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۰    
بهلول برای مردم گناباد افتخاری بود، مخصوصاً مبارزاتش با رضاخان و قضیه مسجد گوهرشاد؛ سند افتخاری برای روحانیت و مردم خراسان ثبت شد. این تلاش ها برای مسئله حجاب بود که امروز متأسفانه خیلی آسان و راحت داریم از دستش می دهیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد از افزایش محدودیت ها و تعطیلی یک هفته ای بخش های مختلف فرهنگی و آموزشی در این شهرستان از سوم آبان ماه خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۶    
فرمانده انتظامی شهرستان گناباد با بیان اینکه مدافعین امنیت در کنار مدافعین سلامت هستند، از ابتلای 29 نفر از سبز پوشان و حافظان امنیت در این شهرستان به ویروس کرونا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده انتظامی گناباد از کشف قریب به سه تن مواد مخدر در این شهرستان در یک سال اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۲۳    
گناباد- ایرنا- فرمانده انتظامی گناباد گفت: کشف مواد مخدر طی یک سال گذشته در این شهرستان با 210 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل به دو هزار و 900 کیلوگرم رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۱    
گناباد فرمانده انتظامی گناباد گفت: کشفیات مواد مخدر در شهرستان گناباد، نسبت به مدت مشابه 21 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۳    
گروه استان ها کرونا ضربه خود به برخی صنایع مستقر در صنایع گناباد را وارد آورده و باید تسهیلات اورژانسی به این بخش تزریق شود.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۲    
واحد تبلیغ مدرسه علمیه امام رضا(ع) گناباد در راستای بازتاب فعالیت های دینی در جامعه، علاوه بر تربیت مبلغان توانمند، فعالیت های برون حوزوی را در عرصه ها و مناسبت های مختلف در سال 98، اجرا کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناباد گفت: هزار و 325 پرونده مشاغل آسیب دیده کرونا با اشتغال هزار و 521 نفر در بخشهای مختلف این شهرستان طی 6 ماه گذشته مشمول دریافت تسهیلات حمایتی کرونا قرار گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- آژیر قرمز امروز رسما در گناباد به صدا درآمده و این به دلیل این است که مردم هشدارها را جدی نمی گیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: شیوع ویروس همه گیر کرونا طی 6 ماه گذشته 200 میلیارد ریال به بخش کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۴۹    
معاون پژوهشی وزارت علوم از راه اندازی دوره های تکمیلی ارشد و دکترا برای رشته های فعال این مجتمع خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- توزیع 30 هزار پرس غذای گرم در حاشیه شهر مشهد، توزیع 50 دستگاه تبلت بین دانش آموزان نیازمند سبزوار، توزیع 20 هزار سبد کمک معیشتی در گناباد و توزیع 8400 بسته کمک معیشتی در سبزوار از جمله عناوین اخبار کوتاه روز یکشنبه در استان خراسان رضوی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۹    
گناباد- ایرنا- آژیر وضعیت قرمز کرونا به دنبال تشدید خطر شیوع و ابتلا به این ویروس همه گیر در این شهرستان به صدا در آمد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۷    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد بیان کرد: همزمان با گرامیداشت دهه وقف پروژه های عمرانی بقعه متبرکه امامزاده سیدمحمد عابد(ع) کاخک افتتاح و به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۷    
گروه استان ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد نسبت به بالارفتن آمار کرونایی ها در این شهرستان هشدار داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۹    
نماینده مردم شریف گناباد و بجستان گفت: نفت ثروت ملی کشورمان است و نباید تبدیل به اهرم فشار برای استکبار جهانی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد از پرداخت 113 میلیارد و 160 میلیون ریال تسهیلات حمایتی به آسیب دیدگان کرونا در این شهرستان طی پنج ماه گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناباد و بجستان تعدد ضامن یا ضمانت زنجیره ای برای دریافت تسهیلات بانکی و افزایش قیمت مصالح ساختمانی را از مشکلات مهم بهینه سازی مسکن روستایی در این شهرستانها ذکر کرد و خواستار همکاری بیشتر مسوولان ذیربط و بانکهای عامل در این زمینه شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از کشته و زخمی شدن 4 نفر براثر واژگونی خودروی پراید خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها در پی انعکاس گزارش تسنیم در زمینه کمبود روغن نباتی در گناباد و گلایه مردم در این زمینه، دور جدید توزیع این محصول آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی گناباد اشتغال و مناسب سازی معابر شهری برای تردد را مهمترین مشکلات و دغدغه نابینایان این شهرستان ذکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۶    
گروه استان ها این روزها دل همه عاشقان به سمت مشهد است و البته از زیارت حرم رضوی به صورت پیاده روی محروم هستند اما کار فرهنگی تعطیل نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰    
گروه استان ها- فرماندار گناباد در مورد زمان بهره برداری نهایی از فرودگاه این شهرستان توضیحاتی داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات گناباد از تداوم روند تجهیز صحن حضرت زینب(س) در کربلا و کاظمین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۳    
گناباد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد نسبت به افزایش تعداد افراد مبتلا به بیماری کووید 19 در شهرستان های گناباد و بجستان در جنوب استان خراسان رضوی هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۱    
گناباد برگزاری جلسات شورای اداری در کنار تاکید بر پرهیز از جلسات غیرضروری و استفاه از تکنولوژی روز، چقدر در رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم موثر است؟ آیا برگزارکنندگان نباید الگو باشند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۰    
گروه استان ها_ سفالگران در شهرستان های گناباد خراسان رضوی و لاله جین همدان از یارانه دولتی بیمه استفاده می کنند اما به دلیل اعمال سلیقه ای قانون، سفالگران شهرضا باید بیمه را 30 درصد پرداخت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۹    
گروه استان ها رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا، 19 دانش آموز گنابادی به کرونا مبتلا شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: با توجه به ثبت روستای مند به عنوان روستای ملی در زمینه صنایع دستی کشور، ایجاد بازارچه سفال در این روستا ضرورت توسعه اشتغال و گردشگری و حمایت از صنایع دستی در این شهرستان و منطقه به شمار می رود.
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناباد و بجستان از انجام یک عملیات رفع تصرف اراضی ملی به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۱    
از همان فاصله دور، خیال انگیز و وهمناک به نظر می رسید. عکاسمان که اصالتا اهل فیض آباد است، گفت نامش قلعه عَمرانی است و بچگی هایش هر بار که با پدر و مادرش از جاده گناباد رد می شدند می رفتند آن قلعه را می دیدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۶    
گروه استان ها- گروه های جهادی در شهرستان گناباد همچنان با قوت پای کار رزمایش مواسات هستند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۲    
رشته ی تخصصی اخلاق و تربیت اسلامی در مقطع سطح سه مدرسه ی علمیه الزهرا(س) گناباد راه اندازی شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۲    
زهرا میری بیدختی، طی حکم مدیر حوزه علمیه خراسان به عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه الزهرا(س) گناباد، معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۰    
گناباد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: شیوع ویروس کرونا موجب کاهش 35 درصدی حجم و 42 درصدی ارزش صادرات کالا از این شهرستان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد از آغاز عملیات اجرایی ساخت ساختمان جدید بارگاه امام زاده یحیی (ع) از برادران امام رضا (ع) خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۰    
گناباد- ایرنا- رییس اداره زراعت حهاد کشاورزی گناباد از افزایش 30 درصدی کشت محصولات جالیزی نظیر هندوانه و خربزه طی سالجاری در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۰    
گناباد- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گناباد گفت: پرونده ثبت 25 اثر تاریخی این شهرستان برای ارسال و ثبت در فهرست آثار ملی کشور در دست تهیه و تدوین است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۲    
مشهد- ایرنا- توزیع 980 تن بذر غلات در تایباد و مهار حریق اتوبوس مسافربری در گناباد از جمله عناوین اخبار کوتاه روز پنجشنبه در استان خراسان رضوی است.