سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۸:۳۴Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گناباد»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
گناباد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: طغیان موج پنجم ویروس کرونا با سویه دلتا همزمان با عادی انگاری این وضعیت از سوی مردم، شمار بیماران سرپایی و بستری را در مراکز درمانی شهرستان های گناباد و بجستان واقع در جنوب خراسان رضوی افزایش داده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- راه اندازی 2 پایگاه جدید واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد و موافقت با تاسیس نخستین آزمایشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی استان در گناباد از جمله عناوین اخبار کوتاه روز دوشنبه استان خراسان رضوی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی سامانه فرهنگی، هنری، گردشگری و اقتصادی شهرستان گناباد موسوم به www.kelidoo.ir امروز دوشنبه، 11 مردادماه با حضور مدیرکل اجتماعی استانداری، معاون فرهنگی شهرداری مشهد، معاون گردشگری و زیارت شهرداری مشهد، فرماندار و شهردار گناباد، دکتر ودیعی عضو شورای اسلامی شهر مشهد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۶    
تیم 15 نفره متشکل از کوهنوردان تربت حیدریه و گناباد به دومین قله مرتفع ایران صعود کردند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم گناباد در مجلس بیان کرد: اهمیت حضور و مشارکت مردم در حوزه اقتصادی، مهمترین اقدامی که دولت سیزدهم می تواند برای حل چالش های اقتصادی انجام دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها روستای "رهن" یکی از روستاهای اقماری شهرستان گناباد است که بیشتر ارتزاق روستائیان و ساکنان آن با کشاورزی و دامداری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد خراسان رضوی از صدور موافقت اصولی تاسیس و راه اندازی نخستین آزمایشگاه مرکزی دانشگاه آزاد خراسان رضوی در گناباد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: منطقه گرایی و رقابتهای منطقه ای از آسیبها و زنگ خطر فرآروی توسعه این شهرستان است که باید از آن پرهیز شود.
رئیس شورای اسلامی شهر گناباد در پیامی به مردم این منطقه، آنها را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۵    
گناباد- ایرنا- مرکز تخصصی آموزش خانواده و مشاوره گناباد با هدف تحکیم خانواده، کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای شاخص های رشدی، تربیتی و استعدادسنجی فرزندان پنجشنبه شب در این شهرستان راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۰۲    
گناباد- ایرنا- رییس مرکز فنی و حرفه ای گناباد توسعه کمی و کیفی مهارت آموزی را ضرورت کارآفرینی و رفع مشکل بیکاری در این شهرستان دانست و گفت: این امر موانع تولید را نیز کاهش می دهد.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق: امیر سرتیپ دوم پرویز با تاکید بر اینکه پدافند هوایی مجموعه ای کاملاً تخصصی و دانش بنیان است گفت: امروز در عالی ترین سطح تخصصی در برابر ابرقدرتهای ایستادگی می کنیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیأت کوهنوردی گناباد گفت: دره نوردی از ورزش های مفرح و هیجان انگیز است که در سال های اخیر توجه علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده و دره نوردان گنابادی تاکنون موفق به پیمایش دره های زیادی در سطح کشور شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۵    
مسئول بسیج دانشجویی گناباد گفت: اطلاعاتی درباره رشته های دانشگاه های گناباد به صورت فایل صوتی و در مصاحبه با استادیاران دانشگاه گناباد آماده شده و در اختیار داوطلبان کنکور قرار می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۴    
گروه استان ها- مصلی شهرستان گناباد در زمره پروژه های نیمه تمامی است که برای تکمیل خود نیازمند 18 میلیارد تومان اعتبار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- تعداد روزهای آفتابی در شهرستان گناباد بسیار زیاد است و همین مسئله زمینه خوبی برای تولید برق خورشیدی مهیا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزش باد شدید توام با گردوخاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش میدان دید با احتمال بروز خسارت بویژه در نوار شرقی و نیمه جنوبی خراسان رضوی شامل شهرستان ها وتوابع تایباد، تربت جام، تربت حیدریه، بجستان، فریمان، سبزوار، کاشمر، گناباد و بردسکن پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- بخش وسیعی از واحد تولیدی "مروارید نخ" گناباد به عنوان بزرگترین واحد تولیدی نخ و الیاف نخی و پنبه ای در جنوب استان خراسان رضوی روز شنبه در آتش سوخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- با تلاش نیروهای آتش نشان، حریق گسترده و دامنه دار در کارخانه پنبه گناباد اطفاء شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان موقوفات و کشاورزی آستان قدس رضوی گفت: این سازمان آمادگی دارد آب های وقفی مازاد بر کشاورزی، را برای کمک به تامین آب شرب در اختیاز آبفا قرار دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- 151 خانوار روستای روچی گناباد همچنان در انتظار محقق شدن وعده های وزیر ارتباطات هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در این شهرستان به 65 درصد کاهش یافته است که استمرار این وضعیت می تواند بر دامنه مشکلات بیفزاید و ضروری است احساس مسوولیت عمومی در رعایت این پروتکل ها ارتقا یابد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۵    
حجت الاسلام محمدحسن پیشاهنگ در هفتم اردیبهشت 1335 در روستای دلوئی از توابع شهرستان گناباد چشم به جهان گشود؛ وی در 21 خرداد 1360 در دارخوین به شهادت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس بهزیستی شهرستان گناباد گفت: 17 هزار کودک از ابتدای طرح غربالگری شنوایی کودکان از سال 1378 تاکنون در شهرستان گناباد معاینه و 341 کودک دارای انواع آسیبهای شنوایی از قبیل عفونت گوش و یا افت شنوایی در این شهرستان شناسایی شده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۰    
غواص تخریبچی مصطفی کاظمی جمعی واحد تخریب لشکر 21 امام رضا (ع) در یکم آبان 1346 در شهر بیدخت از توابع شهرستان گناباد متولد شد و سرانجام در نوزدهم دی 1365 در عملیات کربلای پنج در شلمچه به فیض شهادت نائل آمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- امام جمعه گناباد گفت: در مساجد پروتکلهای بهداشتی به طور مطلوب رعایت می شود و نمازگزاران و شرکت کنندگان در آیینهای مختلف ضمن رعایت فاصله اجتماعی از ماسک استفاده می کنند پس نباید با شیوع ویروس همه گیر کرونا برنامه های دینی در این مکانها تعطیل شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس راه خراسان رضوی گفت: در حال حاضر شهرهای مشهد، کاشمر، سبزوار، بینالود، قوچان، سرخس، درگز، گناباد و ششتمد در وضعیت قرمز و شهرهای نیشابور، زبرخان، چناران، فریمان، تربت حیدریه، بردسکن، خواف، تایباد و فیروزه نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۳    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گناباد از انجام طرح مطالعاتی جامع جهت مدیریت بیابان گیسور گناباد خبر داد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در جریان بازدید از مناطق پدافندی شمال شرق و شرق کشور، ضمن حضور در گروه پدافند هوایی شهید سرلشکر حسین علائی کاخکی با امام جمعه شهرستان گناباد دیدار و گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۲    
بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی گناباد پویش ضیافت غدیر را با هدف توزیع وعده غذایی گرم بین خانواده های محروم سیستان و بلوچستان راه اندازی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۹    
گروه استان ها- طی چند روز گذشته مردم شهرستان گناباد با درب بسته محل توزیع کپسول گاز جواب " گاز نیست" روبه رو می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان جهاد کشاورزی خراسان رضوی از باغ های کشاورزی روستا های گناباد انتظار دارند برای حل مشکل آب و بازگشایی قنات های این روستاها، منتظر بروکراسی اداری بمانند و خشک نشوند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی با نگاه کاربردی در حوزه پژوهش و فناوری در برخی از مقاطع به موفقیت های خوبی دست یافته است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
با حمایت مدیریت منطقه 2 ، به همت و قلم امین صفری عضو هیأت مدیره شرکت نمایندگی سبز اندیشان مهر هاتف بیمه پاسارگاد کد 5016 شهرستان گناباد و در ادامه حضور فرهنگی بیمه پاسارگاد در جهت افزایش دانش بازاریابی و فروش بیمه خصوصاً بیمه های عمر در میان شبکه فروش ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۲۸    
گناباد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در شهرستانهای تابعه این دانشگاه یعنی گناباد و بجستان از ابتدای شیوع این بیماری تا کنون به 10 هزار و 875 نفر رسیده است در حالی که این آمار تا یک هفته گذشته 10 هزار و 422 نفر بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم گناباد در مجلس گفت: خشکسالی طبیعی و خشکسالی تحمیلی دولت، دامداران را با مشکلات جدی مواجه کرده و ضرورت دارد تا وزارت کشاورزی برای تامین نهاده، حمایت های لازم را از دامداران داشته باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس با بیان اینکه خشکسالی طبیعی و خشکسالی تحمیلی دولت مردم را با مشکل مواجه کرده است، گفت: متأسفانه آب شرب دو شهرستان گناباد و بجستان به شدت دچار چالش است و لازم به اقدام فوری دارد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، 6 عضو آقای حسن ملکی مقدم 32ساله ساکن شهرستان بیرجند و از همکاران صداوسیمای استان برای پیوند به بیماران نیازمند اهداء شد. کلیه های زنده یاد حسن ملکی مقدم به دو بیمار آقا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) و دبیر قرارگاه مواسات و همدلی گناباد از توزیع 34 هزار و 340 بسته معیشتی به ارزش 15 میلیارد و 310 میلیون ریال از ابتدای شیوع بیماری کووید 19 تاکنون بین آسیب دیدگان از شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد.
دومین جلسه تجمیعی انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد در سال 1400 با حضور اعضای حقیقی و حقوقی در فرمانداری شهرستان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی گناباد گفت: زیارت مجازی امام زاده سلطان محمدعابد کاخک فراهم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۶    
گروه استان ها- سیلاب بهاری امسال در شهرستان گناباد خسارت بالایی به قنوات شهرستان وارد کرد و کشاورزان همچنان چشم انتظار تحقق وعده ها هستند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۷    
در سه ماهه اول سال جاری، بودجه مصوب شرکت پگاه گناباد، محقق شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۷    
مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: واژگونی خودرو سواری در محور گناباد به تربت حیدریه 7 نفر را روانه بیمارستان کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۹    
دیدار صمیمانه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با تیم کوهنوردی جانبازان و آزادگان شهرستان گناباد که جمعه 25 تیرماه صورت گرفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۷    
ارزیابی میدانی از فعالیت های قرآنی روستای بیلند شهرستان گناباد توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر مه ولات گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو پژو پارس در کیلومتر 75محور تربت حیدریه به گناباد 7مصدوم برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرماندار گناباد گفت: با افزایش تعداد بیماران مبتلا به کرونا، شهرستان گناباد به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته است و محدودیت های مرتبط با این وضعیت در شهرستان اعمال خواهد شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۲   + ۵۹ سایت دیگر  
میزان: رنگ بندی جدید کشور که از پنجشنبه 24 تیر 1400 اعمال می شود در اپلیکیشن ماسک منتشر شد. شهرستان های زیر از 24 تیر 1400 در وضعیت قرمز قرار می گیرند: میانه (استان آذربایجان شرقی)، شهرضا، لنجان، نائین (استان اصفهان)، فردیس، نظرآباد (استان البرز)، قدس، ملارد، پیشوا (استان تهران)، بیرجند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گناباد یک سال گذشته کم ترین میزان بارندگی را در خراسان رضوی داشته است.