چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۱۰:۰۸Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گناباد»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۲:۱۰    
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: بافت های شهری این شهرستان در زمینه های مختلف نیازمند ساماندهی است و باید از همه ظرفیت های موجود در این خصوص بهره گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
گناباد فرماندار گناباد بر تبدیل بقعه متبرکه امامزاده سلطان محمد عابد (ع) کاخک به عنوان قطب فرهنگی و معنوی در جنوب خراسان رضوی رضوی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- گردشگری از ظرفیتهای مهم توسعه و رونق اقتصادی به شمار می رود که با برنامه ریزی صحیح و بهره گیری موثر از امکانات و قابلیتهای آن بستر اشتغال پایدار در هر منطقه ای فراهم می شود و قنات جهانی قصبه در گناباد این امکان را برای این شهرستان فراهم کرده است که به نظر می رسد چندان مورد توجه قرار ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۰    
گناباد-ایرنا- بهره برداری از سه طرح عمرانی در شهر کاخک گناباد، برداشت سه هزار و 500 تن پسته در گناباد و آغاز برداشت محصول پنبه در گناباد از عناوین اخبار کوتاه روز دوشنبه در جنوب خراسان رضوی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۹    
گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: 6 هزار و 200 تن پسته طی امسال از سطح 6 هزار و 200 هکتار باغهای زیر کشت در این شهرستان برداشت شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: از زمان آغاز ثبت قنات قصبه در فهرست آثار جهانی (سال 1395) تاکنون در مجموع 50 میلیارد ریال برای توسعه زیرساختهای گردشگری این اثر تاریخی تخصیص یافت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۲    
در این بسته خبری از افتتاح شش طرح عمرانی و خدماتی شهرداری بروجرد تا برخورد با انبارداران ضایعات کهریزک و اطفای 86 مورد حریق توسط آتش نشانان شهرداری گناباد را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۵    
گناباد-ایرنا- سرپرست شهرداری گناباد گفت:سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهرستان 86 مورد اطفای حریق طی 6 ماهه ابتدای امسال انجام داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۶    
به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان گناباد عملیات کربلای 5 با مشارکت بیش از 100 بسیجی بازسازی و مورد استقبال مردم قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۲    
گناباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی گناباد گفت: تفاهمنامه مشارکت مردمی احیا و اصلاح مراتع شامل عملیات بذرپاشی،نهال کاری، مدیریت آب باران، نفوذ آب در خاک و جلوگیری از جریان سطحی آن، افزایش پوشش گیاهی و تولید علوفه در سطح 150 هکتار از عرصه های منابع طبیعی این شهرستان از ابتدای سال اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- فرماندار گناباد گفت: 30 درصد کلاسها و فضاهای آموزشی این شهرستان فرسوده و نیازمند بازسازی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۱:۲۸    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان گناباد گفت: با اختصاص 2 هزار150 تن قیر به شهرستان گناباد معابر 19 روستا آسفالت خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- فرماندار گناباد گفت: 150 میلیارد ریال برای توسعه گردشگری قنات جهانی قصبه در این شهرستان تخصیص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۳    
گناباد-ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد گفت: بخشهایی از عملیات کربلای 5 همزمان با هفته دفاع مقدس،طی مراسمی روز پنج شنبه در این شهرستان بازسازی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد از برگزاری مستمر جلسه هماهنگی همکاران فنی شبکه خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 20000 راس بره و بزغاله از ابتدای سال 1401 تاکنون علیه بیماری تب مالت واکسینه گردیدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مستند آخرین خاتون به کارگردانی علی اکبر اسماعیلی به ابعاد زندگی پیرزنی می پردازد که از آخرین بازماندگان پارچه بافان روستایی در گناباد است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد پرسنل شبکه با حضور در انتقال خون شهرستان اقدام به اهداء خون نمودند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای تبیین رشادتهای رزمندگان اسلام و شهدا و ایثارگرانی است که برای دفاع از میهن اسلامی برابر دشمن متجاوز بعثی سر از پا نشناختند و با کمترین امکانات برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند و در این بین شهرستان گناباد نیز به سهم خود افتخاراتی را کسب کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد با نظارت بهداشتی دامپزشکی در واحدهای پرورشی طیور این شهرستان در 6 ماهه اول سال 1401 تعداد 3 میلیون و 258 هزار و 3 قطعه جوجه ریزی انجام گردیده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۳    
گناباد-ایرنا- فرماندار گناباد گفت: عدالت آموزشی و توزیع متناسب امکانات در همه مدارس مناطق شهری و روستایی باید در اولویت و ضرورت توسعه و اجرای ماموریتهای آموزش و پرورش این شهرستان در سال تحصیلی جاری قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت: 24 گردشگر خارجی از کشورهای اروپایی عصر چهارشنبه از قنات جهانی قصبه این شهرستان بازدید کردند.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
15:49 – 30 شهریور 1401 8244454 نظر دادن دانلود PDF نظر دادن دانلود PDF جعفر میعادفر گفت: علاوه بر دانشگاه علوم پزشکی مشهد، سایر دانشگاه های علوم پزشکی استان خراسان رضوی و مسیر های ورودی زائران به مشهد مقدس در آمادگی کامل قرار دارند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۸    
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: ترویج فرهنگ و معارف دفاع مقدس و جانفشانی های شهدا و رزمندگان اسلام در این دوران، ضرورت جامعه اسلامی است و باید با بهره گیری از همه ابزار فرهنگی و اجتماعی برای انتقال به دستاوردها به آحاد مردم و از جمله نسل سوم بهره گرفت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد پایش بیماری سل از طریق انجام تست های تشخیصی بصورت مداوم در شهرستان گناباد انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه آخر صفر کاروان زائران پیاده از بخش های مختلف گناباد به سمت امامزاده سلطان محمد عابد از فرزندان امام موسی کاظم (ع) در کاخک حرکت می کنند و ضمن عزاداری و سینه زنی برای حرکت به سمت حرم مطهر رضوی آماده می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان گناباد گفت: ورزشکار این شهرستان به اردوی تیم ملی والیبال دانشجویان کشور برای حضور در مسابقه های جهانی راه یافت.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۴    
جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور دکتر احمدی رئیس دانشگاه و اعضای این شورا در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد پس از اعلام تلفات گوسفندی در یک گله بیماری بابزیوز تشخیص داده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گناباد گفت: این شهرستان همزمان با دهه آخر صفر و ایام شهادت امام رضا(ع) آماده میزبانی از زائران امام هشتم است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۱    
نصیری از بازسازی عملیات کربلای پنج به عنوان مهمترین برنامه هفته دفاع مقدس شهرستان گناباد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
واژگونی یک دستگاه پی کی در محور بجستان به گناباد یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- فرماندار گناباد گفت: در حال حاضر توسعه کمی و کیفی و جذب سرمایه گذار برای ایجاد واحدهای فرآوری و بسته بندی از ضرورتها و حلقه مفقوده بخش کشاورزی در این شهرستان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- فرماندار گناباد گفت: بازسازی عملیات کربلای پنج همزمان با هفته دفاع مقدس با مشارکت نیروهای مسلح و بسیجی از برنامه های مهم هفته دفاع مقدس در گناباد است که از این اقدام به عنوان یک نقطه عطف در روایت گری رشادتهای شهدا و رزمندگان اسلام یاد می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد؛ بازرسی بهداشتی از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی بصورت مستمر در حال انجام می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۷    
گناباد-ایرنا- رییس تولیدات گیاهی مدیریت جهاد کشاورزی گناباد گفت: بیش از پنج هزار نفر به صورت مستقیم در جمع آوری محصول پسته در این شهرستان مشارکت دارند و برداشت این محصول در مجموع زمینه اشتغال 125 هزار نفر - روز را به مدت 2 ماه در گناباد فراهم کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- رییس اداره تبلیغات اسلامی گناباد گفت: 71 تن کالای اساسی طی 2 مرحله در ایام محرم و صفر بین هیاتهای مذهبی این شهرستان توزیع شد.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۴    
جاماندگان اربعین از میدان 9 دی گناباد با طی مسیری 27 کیلومتری در بین خار و خاک، خود را به امامزاده سلطان احمد عابد (ع) شهر کاخک رساندند. در طول این مسیر 40 موکب کار پذیرایی از زائران و عاشقان امام حسین (ع) را برعهده داشتند
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۳    
مسوول اداره میراث فرهنگی گناباد بیان کرد: آیین نخل گردانی در 12 منطقه و روستای گناباد از جمله نوغاب، قصبه شهر، دلویی، رهن، بیلند، باغ آسیا و قوژد برگزار می شود، ولی تعزیه خوانی نوغاب از قدمت و اصالت خاصی برخوردار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جاماندگان اربعین حسینی امسال با صلابت خاصی در مراسم شرکت کرده اند، حضور جمعیتی با این وسعت در مسیر خاکی و پراز خار و خاشاک گناباد به کاخک تداعی کننده پیاده روی اربعین در مسیر نجف تا کربلا است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- عزاداران و زائران پیاده شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف واقع در جنوب خراسان رضوی همزمان با اربعین حسینی به سبک پیاده روی زائران در مسیر نجف به کربلا، برای نشان دادن عرض ارادت خود به سالار شهیدان پیاده روی کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد از انجام واکسیناسیون نیوکاسل طیور بومی و روستایی با استفاده از واکسن زنده نیوکاسل مقاوم به حرارت در شهریور ماه 1401 در سطح روستاهای شهرستان گناباد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- آیین سنتی تعزیه خوانی و نخل گردانی همزمان با اربعین شهادت حضرت سید الشهدا (ع) با حضور جمع زیادی از مردم و ارادتمندان اهل بیت (ع) روز شنبه در میدان تعزیه خوانی نوغاب شهرستان گناباد برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد گفت: 18 کاروان زائران پیاده روز جمعه برای شرکت در آیین عزاداری دهه آخر ماه صفر از طریق محورهای مواصلاتی این شهرستان به سمت مشهد در حرکتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قنات قصبه، اوج خلاقیت و تکامل فن مهندسی حفر قنات و همچنین اوج تلاش و سخت کوشی بشری در مواجهه با مشکلات پیاپی است که به این موضوع می توان از میزان دالان ها و میله چاه های حفرشده و عمق و گستره آن ها پی برد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۵    
ماموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی گناباد در بازرسی از دو خودرو سنگین 178 کیلوگرم تریاک کشف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
گناباد-ایرنا- فرمانده انتظامی گناباد گفت: 178 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک طی دو مرحله در بازرسی از خودروهای سنگین توسط ماموران انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گناباد گفت: 350 تن سُماق طی سال زراعی کنونی در این شهرستان به عنوان قطب تولید این محصول در کشور برداشت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۲:۰۴    
خادمین امام رضا در عمود 431، موکب امام رضا (ع) گناباد به زائران اباعبدالله الحسین خدمت رسانی می کنند.