چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۵:۰۰Oct 2020 28

جدیدترین‌های «ترانزیت کالا»

استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بهره برداری از راه آهن خواف - هرات با کاهش هزینه های حمل ونقل کالا، ترانزیت در مسیر ایران به افغانستان را تا 1.5 برابر افزایش می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بهره برداری از راه آهن خواف - هرات با کاهش هزینه های حمل ونقل کالا، ترانزیت در مسیر ایران به افغانستان را تا 1.5 برابر افزایش می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده رشت در مجلس با اشاره به ضرورت تقویت زیرساخت های تجاری گیلان گفت: در صورت تقویت زیرساخت ها محدودیت ترانزیت برطرف می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بسته شدن مرز جنوبی افغانستان و مرزهای زمینی ترکمنستان با ایران همزمان با رونق کریدورهای جدید تجاریت بین المللی حجم ترانزیت کالا را از طرق مرز دوغارون واقع در خراسان رضوی با افغانستان افزایش داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه طبق اطلاعات کسب شده از مراجع مختلف مشخص شد که داروهای مکشوفه ایرانی نبوده است، گفت: این داروها ساخت کشورهای دیگر بوده و تنها از مسیر ایران به عراق ترانزیت شده است
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
چابهار - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تمدید تخفیفات 40 درصدی هند در هزینه های وارده بر کالا بین 2 بندر این کشور با بندر چابهار خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با تکمیل زیرساخت هایی نظیر خط ریلی خواف هرات، ایران به بازار 35میلیون تنی در حوزه ترانزیت دست می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز گفت: با تشدید تحریم های آمریکا و همچنین شیوع بیماری کرونا، ترانزیت کالا و حمل ونقل مسافر در مرزهای ایران و ترکیه کاهش داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون از نظر ارزی 35 برابر معادل سه هزار و 528 درصد افزایش ترانزیت کالا از مرز ماهیرود سربیشه به افغانستان را داشته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نوردوز یکی از دو پایانه مرزی در آذربایجان شرقی است که نقش اصلی را در ترانزیت کالای کشور به کشورهای اتحادیه اوراسیا و بازارهای اروپایی را دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: وضعیت حمل و نقل کالا و ترانزیت در پایانه مرزی بیله سوار کاملا عادی و روان است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حمل و نقل گفت: احداث هرچه سریعتر مسیر ریلی چابهار به زاهدان با توجه به افزایش قابل توجه ترانزیت کالا در این مسیر، درآمد ارزی قابل توجهی نصیب ایران خواهد کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران ضمن نظارت دقیق گمرکی و کنترل محموله های عبوری و حساسیت بیشتر بر روند جابجایی و ترانزیت کالا به کشورها، اجازه نخواهد داد انتقال سلاح و مهمات طرفین درگیر از کشورمان صورت بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بندرچابهار با توجه به موقعیت راهبردی و متصل به آب های آزاد اقیانوس هند، تامین زیرساخت ها و افتتاح فاز نخست طرح توسعه بندر شهید بهشتی نقش مهمی در توسعه حمل ونقل دریایی و ترانزیت کالا دارد.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۶    
به گزارش شهدای ایران ، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص برخی ادعاهای مطرح شده رسانه ای در انتساب دروغ ترانزیت سلاح و ادوات نظامی از مسیر خاک جمهوری اسلامی ایران به مقصد ارمنستان ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۵   + ۱۰۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران ضمن نظارت دقیق و کنترل لازم بر روند جابجایی و ترانزیت کالا به کشورها، به هیچ وجه اجازه نمی دهد از خاک کشورمان برای انتقال سلاح و مهمات استفاده شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۲    
امسال مرز باشماق مریوان رتبه نخست ترانزیت کالا را در میان گمرکات کشور به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - ناظر گمرکات مازندران از افزایش 116 درصدی ترانزیت کالا از گمرکات استان در 6ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یکی از سیاست های جدی وزارت راه و شهرسازی توسعه ظرفیت ها برای افزایش حجم فعالیت های ترانزیت کالا به سمت کشور های آسیای میانه است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از سیاست های جدی این وزارتخانه در حوزه بنادر، توسعه ظرفیت ها برای افزایش حجم فعالیت های ترانزیت کالا به سمت کشورهای آسیای میانه است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا ورود جدی هند به بحث سرمایه گذاری در بندر چابهار موجب توسعه این منطقه به ویژه بندر شهید بهشتی خواهد شد، حال در صورت تحقق اهداف و برنامه ها، بندر چابهار به هاب منطقه ای برای ترانزیت کالا کشورهای مشترک المنافع تبدیل خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
تایباد مدیرکل گمرک مرزی دوغارون، افزایش صادرات کالاهای ترانزیتی از سمت مرز دوغارون به افغانستان را علت های معطلی دو هزار و 400 کامیون در این مرز دانست.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
شاپور ارصلانی، روز سه شنبه در گفت و گو با راهبردنامه افزود: میزان ترانزیت کالا از طریق راه آهن منطقه آذربایجان تا این موقع از سال گذشته 74 هزار و 866 تن بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل گمرک بندر مرزی آستارا گفت: صادرات، واردات و ترانزیت کالا از پایانه ریلی آستارا در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، همچنان سیر صعودی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - یک مقام افغان گفت: گشایش مرز جدید شمتیغ در خراسان رضوی با استان هرات افغانستان امیدواری جدیدی را در این کشور بوجود آورده است که با شروع فعالیت آن توسعه تجارت میان دو کشور افزایش چشمگیر یافته و در کنار ترانزیت کالا به کشورهای آسیای میانه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
چابهار - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد 330 درصدی واردات کالاهای اساسی و همچنین 157 برابری ترانزیت کالا از طریق بندر چابهار خبر داد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۵    
گسترش تولیدات صنعتی بویژه گوگرد در شمال شرقی ترین نقطه ایران اسلامی، سرخس را به قطب توسعه صنعتی کشور تبدیل کرده و زمینه رونق صادرات و ترانزیت کالا را فراهم آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- گسترش تولیدات صنعتی بویژه گوگرد در شمال شرقی ترین نقطه ایران اسلامی، سرخس را به قطب توسعه صنعتی کشور تبدیل کرده و زمینه رونق صادرات و ترانزیت کالا را فراهم آورده است.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر ودریانوردی در راستای حمایت از صادرکنندگان و واردکنندگان مواد اولیه، تخفیفات تعرفه ای در نظر گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هئیت مدیره شرکت های سندیکا گفت: توسعه آزادراه های کشور نقش بسیار موثری در ترانزیت کالا و حمل بار دارد که باید در اولویت برنامه های دولت باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
صادرات کالا از مرز خسروی که از یک ماه قبل تاکنون باشرایط محدود به دلیل شیوع بیماری کرونا انجام می شود با موافقت طرف عراقی به 500 کامیون در روز افزایش یافت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
موقعیت خاص ایران در امر ترانزیت بین المللی باعث شده است که توسعه بین المللی حمل و نقل از رویکردهای اساسی وزارت راه و شهرسازی دولت تدبیر و امید در برنامه های راهبردی باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۹    
وزارت توسعه اقتصادی و تجارت تاجیکستان از آغاز فعالیت رسمی پنجره واحد ، سامانه ای برای ثبت مراحل صادرات، واردات و ترانزیت کالا در این کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت راه آهن جمهوری آذربایجان از افزایش حجم محموله های ترانزیت شده از ایران به روسیه در نتیجه فعالیت دالان حمل و نقل بین المللی "شمال-جنوب" خبر داد.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، در این جلسه که در محل سالن جلسات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی برگزار شد، مدیران پایانه های مرزی هر یک به شرح مسایل و مشکلات مربوط به حوزه مدیریت خود پرداختند و مسایلی با موضوعات فنی، نیروهای انسانی، امور رفاهی کارکنان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۷:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - ناظر گمرکات استان کردستان گفت: گمرک باشماق مریوان طی پنج ماه منتهی به مرداد ماه امسال رتبه نخست کشور در حوزه ترانزیت کالا را به خود اختصاص داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری بلاروس تهدید کرد؛ در صورتی که اتحادیه اروپا این کشور را تحریم کند، مینسک مسیرهای ترانزیت کالا را مسدود خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۱    
افزایش ترانزیت کالا در بندر آکتائو قزاقستان در 7 ماه ابتدایی سال2020 نسبت به سال گذشته افزایش زیادی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۸    
با تعریض و آسفال محور پلدشت مرگنلر علاوه بر رونق صنعت گردشگری، ترانزیت کالا از گمرک پلدشت نیز تسهیل می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در جلسه ویدئوکنفرانس با وزیر امورخارجه ترکمنستان، بر رفع هرگونه محدودیت به منظور گسترش ترانزیت و تجارت بین دو کشور تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۷:۰۷    
مشهد- دوغارون پررونق ترین گمرک خراسان رضوی و پس از گمرک مشهد تنها گمرک مستقل در این استان محسوب می شود که تقریباً تمام ترانزیت کالا به افغانستان از طریق آن صورت می گیرد اما متأسفانه به دلیل کمبودهای زیرساختی طی سال های گذشته همواره رانندگان را با مشکلات عدیده ای برای ترخیص کالا و تشریفات گمرکی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به موفقیت های استان در افزایش 428 درصدی حجم ترانزیت کالا، امید می رود یزدان به عنوان دومین مرز رسمی خراسان جنوبی بازگشایی شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سعیده نبی زاده : ایران به دلیل موقعیت استراتژیک جغرافیایی، از اهمیت بالایی در سطح بین المللی برای ترانزیت کالا و تکمیل زنجیره تامین برخوردار است، جایی که در آن کریدور شرق به غرب، آسیا را به اروپا و کریدور جنوب به شمال، جهان را به آسیای مرکزی و روسیه متصل می کند ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۸    
به گزارش کردپرس، در پی بسته شدن مرزهای ترکیه با کشورهای همسایه خود از جمله عراق و اقلیم کردستان در پی شیوع ویروس کرونا، بر اساس اطلاعات به دست آمده مرز خابور در حوزه ترانزیت کالا بار دیگر بازگشایی شده است و برای رانندگان عراقی که قصد ورود به خاک ترکیه را داشته باشند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۸    
ساری- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت بنادر شمالی برای صادرات و واردات کالا به کشورهای همسایه تاکید کرد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- ترانزیت ورودی به بنادر و پایانه های مرزی استان هرمزگان از ابتدای سال جاری تا کنون با 115هزار و 455 کامیون انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
زارع گفت:لازم است تشریفات اداری و موانع پیشرفت طرح راه آهن رشت – انزلی که اهمیت زیادی در صادرات و واردات کشور و ترانزیت کالا دارد به سرعت رفع شود.
رئیس کمیسیون عمران با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی در مسیر توسعه حمل و نقل ریلی همراه شرکت راه آهن خواهد بود، بر نقش مهم ترانزیت کالا از هند به روسیه در حوزه ریلی کشور تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۷    
معاون حمل و نقل سازمان راهداری کشور گفت: با توجه به همجواری با کشور آذربایجان و رونق صادرات ، واردات و ترانزیت کالا اردبیل از استان های مهم در بحث حمل ونقل می باشد.