دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۹:۰۸Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهاجرین»

سراج24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اخیراً مشاهدات نشان می دهد که مهاجرین افغانستانی در ایران زیاد شده ان؛ هر از چندگاهی نیز اخباری مبنی بر اتفاقاتی نظیر قتل و جنایت از سوی این افراد منتشر می گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون عالی طالبان جهت رسیدگی به امور مهاجرین عودت کننده به افغانستان اعلام کرد برای تجار و صنعتگران عودت کننده زمین توزیع کرده و برای آن ها معافیت مالیاتی در نظر گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قم در اطلاعیه ای، به کارگیری اتباع غیر مجاز و بدون کارت شغل در شرکت ها، واحد های صنعتی، تولیدی، اصناف و... را غیرقانونی اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: به گفته مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه ورود اتباع افاغنه به 16 استان کشور و از جمله کرمانشاه ممنوع است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
با افزایش مهاجرین افغانستانی مسائلی به وجود آمده که همه را درگیر خود کرده است، آخرین نمونه آن قتل یک جوان ایرانی در میبد و اعتراض مردم این شهر است. تسنیم در چند گزارش تحقیقی به بررسی ابعاد ماجرا پرداخته است که به مرور آن را منتشر خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
برخی سیاستمداران راست افراطی و تندرو ترکیه، به تبعیت از راست گرایان در اروپا، مهاجرستیزی و توصیف پناهجو به عنوان یک غول خطرناک امنیتی را به کانون سیاست های حزبی آورده اند و دادستان علیه یکی از آنان اقامه دعوی کرده است.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
️ بویرنیوز ؛ ورود افغان ها به این 16 استان ممنوع است عکس تزئینی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمانشاه: درحال حاضر با دستورالعمل ابلاغی از شورای عالی امنیت ملی حضور، اسکان و اشتغال اتباع افاغنه در 16 استان کشور و از جمله کرمانشاه ممنوع است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قم از اعطای 37 اقامت بلند مدت به اتباع خارجی سرمایه گذار خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۳   + ۸۴ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه ورود اتباع افاغنه به 16 استان کشور و از جمله کرمانشاه ممنوع است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۸    
سید یاسر جبرائیلی روزهای پایانی سال 1367 امام(قدّس سرّه) وقتی گزارشی از آنچه در رسانه ها درباره مواضع آیت الله منتظری منتشر می شد، دریافت کردند، دستور دادند: ازاین به بعد مطالب آقای منتظری در رسانه ها منتشر نشود. یا در صداوسیما منتشر نشود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون اقتصادی سازمان ملی مهاجرت گفت: در صورتی که کمک ها از طرف جامعه جهانی و سازمان های بین المللی به ایران تعلق نیابد ادامه روند حضور مهاجرین قطعاً دچار تغییر رویکرد بنیادی خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی مهاجرت گفت: ایران ظرفیت پذیرش مهاجرین جدید را ندارد و در صورت مسئولیت پذیر نبودن جامعه بین المللی برای حمایت از پناهندگان در ایران، بخش عمده آنها به کشورهای اروپایی مهاجرت خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان درباره محدودیت شغلی مهاجرین افغانستانی توضیحاتی ارائه کرد.
پایگاه خبری آوا البرز نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۷:۴۰    
سید وحیدالله حبیبی گفت: ما(مرکز تبیان) به جرات می توانیم بگوییم یکی از مراکزی هستیم که در راستای اقتدار اسلام و زنده نگه داشتن خط ائمه در افغانستان تلاش می کنیم و تنها گروه شیعه ای هستیم که هم برای هم وطنان داخل افغانستان و هم برای مهاجرین برنامه داریم.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; فرامرز نجف پور مدیر منطقه 7 شهرداری اهواز در این زمینه گفت: عملیات کفپوش گذاری پارک نواری مهاجرین کوی سپیدار از سوی معاونت فنی و عمرانی این مجموعه آغاز شد. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تیم یزدان زرین رستاک متخصص کاریابی بین المللی با مدیریت سام قاضی مراد مهم ترین دلیلی که بیشتر مهاجرین، کشور کانادا را برای زندگی انتخاب می کنند شرایط فوق العاده کار در این کشور است. کشور کانادا علاوه بر اقتصادی پایدار، دارای فرصت های شغلی و سرمایه گذاری عالی برای ساکنین کانادا و مهاجرین می باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۴    
وزارت امور مهاجرین و عودت کنندگان طالبان از وعده کمک اتحادیه اروپا به افغانستان خبر داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۶    
وزارت داخلۀ پاکستان هشدار داده است مهاجرین افغانستانی در کارزارهای انتخاباتی این کشور شرکت نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۰:۳۳    
مراسم گرامیداشت شهدای محور مقاومت همزمان با سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۹:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی مهاجرت با اشاره به عدم تقسیم عادلانه بار میزبانی از پناهندگان گفت: ایران ظرفیت پذیرش مهاجرین جدید را ندارد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه کارگروه امور پناهندگان استان به ریاست مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
هیئت عالی فرهنگی آموزشی ایران در دیدار با وزیر معارف حکومت کابل درباره وضعیت تحصیلی مهاجرین و همکاری دوجانبه در زمینه آموزش دیدار و گفتگو کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس برنامه جهانی غذا در افغانستان با ابراز نگرانی از اخراج پناهجویان افغان در فصل سرما تصریح کرد آنان در بدترین زمان ممکن مجبور به کوچ از پاکستان شده اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: از روز شنبه چهارم آذر کار تحویل کارت های هوشمند به مهاجرین و پناهندگان در استان آغاز شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
آواپرس نوشت: سراج الدین حقانی، سرپرست وزارت امور داخله، در سفر به ولایت غزنی و در دیدار با شماری از مردم این ولایت تصمیم اخیر پاکستان مبنی بر اخراج مهاجران افغانستانی از این کشور را ناعادلانه خوانده و گفت است که این تصیم توجیه قانونی ندارد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۶    
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با اشاره به حوادث صدر اسلام و مراجعه حضرت زهرا(س) به منزل مهاجرین و انصار، اظهار کرد: آیا اگر حقی از زنی ضایع شد حق ندارد از آن دفاع کند، البته آن حضرت به همراه همسر و فرزندانشان این کار را کردند و نوعی اتمام حجت برای همه افراد در طول تاریخ است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر مهاجرین هیئت حاکمه طالبان در افغانستان اعلام کرد هیچ تبعه پاکستانی تحت عنوان پناهجوی افغان به افغانستان وارد نشده است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۷    
به گزارش قم پرس ; هیات فوتسال مهاجرین استان قم اعلام کرد؛ قرعه کشی مسابقات فوتسال رده های پایه مهاجرین در قم، چهارشنبه همین هفته ساعت 18 انجام می شود و تیم ها از صبح پنجشنبه 9 آذر رقابت خود را در سالن شهیدان جودی آغاز می کنند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
دریادار فدوی با بیان اینکه دستاوردهای تاکتیکی و راهبردی عملیات طوفان الاقصی باید تبیین شود، گفت: بزرگترین دستاورد این عملیات مهاجرت معکوس است؛ این مهاجرت درحالی صورت می گیرد که همه فکر می کردند، سرزمین های اشغالی امن ترین سرزمین در جهان است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۸:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
انتهاج یزد_ دکتر محمد صالح جوکار در جمع هیأت اندیشه ورز کارآفرینی استان یزد، با حضور استاندار و کارافرینان برتر به تحول جدی و ارتقاء شاخص ها در بخش های کارآفرینی، تولید و رشد تولید در سطح استان، نسبت به گذشته اشاره و اظهار داشت: هر چند در استان یزد اشتغال 40درصدی برای مهاجرین از استان [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سازمان جهانی صحت اعلام کرده است به حدود 48 درصد از مهاجران برگشت کننده از پاکستان به افغانستان را زنان تشکیل می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی هشدار داد؛ افغان های بازگشته از پاکستان در معرض خطر انواع بیماری ها قرار دارند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: اگر طرف طالبانی به طور کامل بپذیرد، می توان کمیته دو جانبه برای مهاجران و روند بازگشت مهاجرین را شکل داد تا با ایجاد زمینه های لازم شرایط بازگشت مناسب را برای مهاجران فراهم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت داخلی پاکستان گفت 99 درصد مهاجرین اخراج شده از کشور افغانستان هستند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۳    
گردهمایی و تجلیل از خادمین اربعین حسینی مهاجرین افغانستانی مقیم مشهد در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به تداوم فعالیت های هلال احمر در حوزه حمایت از پناهندگان گفت: هلال احمر جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد تا در حوزه پناهندگان و مهاجرین همکاری و هم افزایی داشته باشد و تجربیات خود را به اشتراک بگذارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۵    
حسینی مزاری، ممنوعیت اشتغال مهاجرین در بافت 3 کیلومتری حرم مطهر رضوی را با هیچ قاعده اسلامی، امنیتی و اقتصادی سازگار ندانست و گفت: از نظر اسلامی جدایی انداختن بین مهاجرین و امام رضا (ع) یک حرکت ضد معنوی است ...
طالبان برای 120 خانواده در ولایت ارزگان کمک نقدی دلاری توزیع کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۵    
با هدف هم اندیشی و برنامه ریزی در جهت شناسایی، جذب و آموزش اتباع خارجی، نشست تخصصی معاون سوادآموزی استان قم با مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی برکزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
ثبت نام اولین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم، ویژه مهاجرین افغانستانی مقیم ایران با عنوان فائزون آغاز شد
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قم گفت: بیش از 80 عنوان رویداد بزرگ و موثر فرهنگی و اجتماعی ویژه مهاجرین در قالب طرح های علمی پژوهشی، آموزشی، فرهنگی، مذهبی در استان قم برگزار شده که از استقبال خوبی هم برخوردار بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۱:۵۳    
یکی از دلایل افزایش توجه به مساله مهاجرین افغان در ایران، پررنگ تر شدن حضورشان در شهرهای بزرگ به واسطه کثرت مشاغل در این شهرهاست و با همین منطق، حضورشان در شهرستان تهران پررنگ تر است ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت سی و یکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طرح کتابت قرآن کریم با مشارکت اعضای کودک کتابخانه های عمومی و خانواده قرآنی و نوجوانان مؤسسه رسالت القرآن روز گذشته، 3 آذر در محل سالن جلسات اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی گرگان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۴    
برنامه جهانی غذا با نشر خبرنامه ای گفت اکثر مهاجرین افغانستانی اخراج شده از پاکستان نیازمند حمایت فوری در مرز هستند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۲:۰۵    
معترضان ایرلندی هتل محل اقامت مهاجرین در دوبلین را به آتش کشیدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه پیامبر اعظم (ص) با حضور مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی اصفهان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس اعلام کرد:در روزهای آینده و پس از ابلاغ شیوه نامه اتباع خارجی دارای برگ سر شماری و گذرنامه خانواری، می توانند با دریافت معرفی نامه از این اداره کل برای افتتاح حساب به شعب منتخب بانک ملی استان فارس مراجعه کنند.