جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۷:۰۳Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهاجرین»

باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت از اهدای 8 دستگاه آمبولانس از سوی صندوق جمعیت سازمان ملل متحد به مهاجرین افغانستانی مقیم ایران خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۲۱    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل از برگزاری سومین دوره مسابقات قرآنی مهاجرین مقیم آران و بیدگل و تجلیل از برگزیدگان رشته های مختلف این مسابقات خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۱    
هتک حرمت قرآن کریم واکنش های علمای مذهبی، سیاسیون و اهالی فرهنگ و هنر مهاجرین افغانستانی را در بر داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد گفت: ما در اداره کل در کنار شما هستیم و با راه اندازی میز خدمت تمام همت خود را برای رفع مشکلات به کار بستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز: مرحله دوم واکسیناسیون تکمیلی و بیماریابی سل در جمعیت پناهندگان و مهاجرین خارجی در حال اجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور مهاجرین دولت موقت طالبان اعلام کرد تلاش ها برای آزادی پناهجویان افغان از زندان های پاکستان ادامه دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان اظهار داشت سرشماری و شناسایی اتباع و مهاجرین افغانستانی جدید الورود در ایران حسن نیت این کشور را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد گفت: راه اندازی نانوایی در سطح مهمانشهر ها یکی از برنامه های تحولی امور اتباع و مهاجرین است.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۲    
سه شنبه 01/11/04 ، (اخبار رسمی) : زمانی که از کشورهای جذاب و پیشرفته صحبت می شود، بدون شک در دسته این کشورها انگلستان نیز قرار خواهد گرفت. کشوری که به لحاظ کیفیت بالای شناخته شده، محل حضور مهاجرین زیادی قرار می گیرد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبر حزب جمهوری خلق ترکیه ، و اصلی ترین رقیب رجب طیب اردوغان ، از مهاجرین ترکمن هستند که در گذشته از خراسان به ترکیه مهاجرت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور مهاجرین طالبان اعلام کرد که طی سه روز گذشته 3 هزار و 569 مهاجر افغانستانی از ایران به افغانستان بازگشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۰    
وزارت امور مهاجرین افغانستان از بازگشت بیش از سه هزار و پانصد مهاجر افغان در سه روز گذشته از ایران خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۳    
جلسه کمیسیون رسیدگی به امور اتباع و مهاجرین خارجی شهرستان قرچک به ریاست میری زاده برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از تمدید برگ سرشماری اتباع خارجی سراسر کشور به صورت سامانه ای خبر داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس گفت: برگ سرشماری اتباع افغانستانی جدیدالورود تا 31 فروردین 1402 تمدید شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان با بیان اینکه 35 هزار نفر از اتباع کشور افغانستان در استان گلستان اقامت مجاز دارند، گفت: بالغ بر هفت هزار و 212 نفر پس از روی کار آمدن دولت سیزدهم وارد استان شده اند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در این دوره، نوادگان مهاجران متولد شده در اسپانیا و فرآیندهای ملی شدن باعث شده است که تعداد اسپانیایی هایی که به دین اسلام اعتقاد دارند به طور تصاعدی رشد کند . این مهاجرین از ملیت های مراکشی ، الجزایری، سنگالی و پاکستانی تشکیل شده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز گفت: طی هماهنگی های به عمل آمده به منظور تسهیل در دریافت کد اختصاصی توسط دارندگان دفترچه اقامت ویژه، اتباع خارجی استان نسبت به دریافت کد اختصاصی از طریق دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد به منظور پیگیری مسائل مهاجرین خارجی استان با معاون فرهنگی دفتر رهبر معظم انقلاب در سوریه دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت مهاجرین دولت موقت طالبان اعلام کرد 2477 شهروند افغانستان طی دو روز اخیر از ایران به این کشور بازگشته اند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: تاکنون واکسیناسیون بیش از 77.5 درصد کودکان اتباع و مهاجرین غیر ایرانی ساکن در این جزیره خلیج فارس در مقابل بیماریهای فلج اطفال، سرخک، سرخچه و کرونا انجام شده است. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۲    
آسیانیوز / یزد ؛ مهندس ابوالفضل خوشنویس با حضور در مهمانشهر صحابه اردکان با تنی چند از خانواده های مهاجر دیدار و گفتگو کرد. بررسی میدانی از دیگر برنامه های حضور مهندس خوشنویس در این مهمانشهر است گفتنی این بازدید هم اکنون ادامه دارد. سید محمد جواد عرفانفر ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۲    
آسیانیوز / یزد ؛ در پی بارش برف در استان مهندس ابوالفضل خوشنویس ساعتی قبل با سفر به شهرستان میبد به صورت سر زده و میدانی از مهمانشهر این شهر بازدید کرد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های ایرانیان مقیم خارج کشور برای سفر به میهن، نگرانی در خصوص مشکلات احتمالی قضایی و حقوقی گوناگونی است که موجب پیگردهای قضایی و پیش آمدن بحث ممنوع الخروجی برای آن ها می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۳    
مدیر کل اشتغال اتباع و مهاجرین خارجی گفت اتصال این اداره به درگاه ملی مجوزها برای صدور مجوز پروانه کار اتباع خارجی مستثنی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۳    
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد از صدور و تمدید برگ حمایت تحصیلی دانش آموزان اتباع خارجی استان از 24 الی 30 دی خبر داد.
اکو فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
داستان مسدودی کارت های بانکی مهاجرین افغانستانی که هر از چندگاهی تکرار می شود، به نظر می رسد آهسته آهسته تبدیل به یک روند معمول و آشنا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ریاست مهاجرین و کمیته فرهنگی مسجد شهید کرخی بسته های کمکی پوشاک زمستانی، مواد سوختی و خوراکی توزیع کردند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: استان هرمزگان با 87.3 درصد پیشرفت در واکسیناسیون اتباع در صدر قرار گرفت. به گزارش صبح ساحل، عبدالجبار ذاکری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صبح امروز با اعلام این خبر گفت: کمپین واکسیناسیون سرخک، سرخچه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۲:۰۳    
مدیر کل اشتغال اتباع و مهاجرین خارجی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: در یک سال گذشته برای 4 هزار و 547 فقره مجوز کار دریافت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۱:۰۱    
سفیر استرالیا در ایران با مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ایران درباره امور پناهندگان افغانستانی دیدار کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا ؛ از آنکارا، یونان با اجرای صد و چهل متر دیوار فلزی، مرز زمینی با ترکیه را برای خروج غیر قانونی مهاجرین مسدود می کند. پس از اتمام ساخت 40 کیلومتر دیوار فلزی در مرز یونان، مقامات آتن از آغاز اجرای طرح مسدود سازی کامل نوار مرزی کشورشان با ترکیه خبر دادند ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۷:۲۲    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، به نقل از “The National Catholic Register”؛ مخالفت اسقف های کاتولیک در آمریکا به این دلیل است که اقدامات تازه دولت بایدن در زمینه قوانین مربوط به مهاجرت سختگیری ها در مرز را افزایش خواهد داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم گفت: تا کنون 2 هزار نفر از افراد زیر 15 سال اتباع و مهاجرین غیر ایرانی علیه بیماری های سرخک و فلج اطفال واکسینه شدند و تخمین زده می شود تا پایان طرح حداقل 50 هزار نفر تحت پوشش کامل این طرح قرار گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت مهاجران طالبان در گزارش جدید خود آماری جدیدی از بازگشت مهاجرین افغانستانی از ایران را اعلام کرده است.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور مهاجرین در دیدار با یان گلند، دبیر کل شورای پناهندگان ناروی گفته است که کمک های بشردوستانه جامعه جهانی به افغانستان نباید مشروط باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره اتباع و مهاجرین خراسان رضوی اعلام کرد 180 هزار مهاجر افغانستانی در طرح واکسیناسیون فلج اطفال و سرخک برابر این بیماری ها واکسینه می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۱    
سفیر افغانستان در پاکستان گفت بیش از یک هزار شهروند افغانستان در پاکستان زندانی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۳    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی تا تیر سال گذشته 320 هزار تبعه خارجی داشت که از آن زمان تاکنون 180 هزار نفر به این آمار اضافه شده است؛ بنابراین در حال حاضر 500 هزار تبعه خارجی شناخته شده در استان سکونت دارند. نگرانی تامین سلامت این 180 هزار نفر است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: افرادی که برگه حمایت تحصیلی دریافت نکرده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر کفالت نسبت به دریافت این برگه ها اقدام کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
کتاب نیوز نوشت: دایاسپورا، مقدمه ای بسیار کوتاه [Diaspora: A Very Short Introduction] نوشته ی کوین کنی [Kevin Kenny] با ترجمه ی مسعود آقائی ساداتی و پیمان حقیقت طلب منتشر شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۱    
هشتمین جلسه کمیسیون ساماندهی امور اتباع و مهاجرین خارجی شهرستان تهران به ریاست"مراد مرادی" معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران صبح روز چهار شنبه مورخ 14 دی ماه سال 1401 در محل سالن اجتماعات فرمانداری تهران تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۲۲:۳۱    
همایش شهید سلیمانی جهاد و مقاومت اسلامی با حضور اقشار مختلفی از مهاجرین افغانستانی در شهر مشهد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۲    
تیم منتخب کوهنوردی و طبیعت گردی مهاجرین افغانستانی در ایران به نام هموطن قله دماوند را فتح کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از صدور و تمدید برگ حمایت تحصیلی دانش آموزان اتباع خارجی خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمدی شاهرودی تصریح کرد: رفتن به درب منازل مهاجرین و انصار از سوی حضرت زهرا(س) به معنای اتمام حجت و بستن دهان افرادی بود که بعدها ممکن بود بگویند اگر خلافت از آن علی(ع) بود، پس چرا او و خاندانش از آن دفاع نکردند؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۰:۰۳    
سفارت افغانستان در پاکستان در اعلامیه ای گفت هزینه بازگشت آن شمار از مهاجرین افغانستانی که از زندان در کراچی آزاد می شوند را پرداخت می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از صدور و تمدید برگ حمایت تحصیلی دانش آموزان اتباع خارجی استان از 24 الی 30 دی ماه خبر داد.