جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۳:۱۸Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۱:۰۰    
معاون حقوق بشر و دبیر مرجع کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری گفت: آیین نامه ماده 6 قانون حمایت از اطفال و نوجوانان در مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه ها تهیه شده و هفته آینده به هیات وزیران ارسال می شود.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۰    
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در وبنیار هم اندیشی علمی بررسی ظرفیت های مدنی برای اجرای شایسته قانون حمایت از اطفال و نوجوانان گفت: سازمانهای مردم نهاد باید محور حمایت از اطفال و نوجوانان باشند.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۰    
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: همکاری های خوبی بین معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری و مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک برای احیای حقوق کودک صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با اشاره به تعریف بازماندگی از تحصیل به عنوان یک وضعیت مخاطره آمیز در قانون حمایت از اطفال و نوجوانان گفت: تکالیفی برای وزارت آموزش و پرورش، نهضت سوادآموزی، بهزیستی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با اشاره به قانون جدید حمایت از اطفال و نوجوان جمعیت مخاطب این قانون را 23 میلیون نفر ذکر کرد و گفت: این قانون نوآوری های چشمگیری دارد.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۰    
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در جمع مسئولان و کنشگران حقوق کودک در جزیره قشم گفت: 30 درصد دانش آموزان در وضعیت مخاطره امیز قراردارند.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
کودکان و نوجوانان به عنوان بخش قابل توجهی از جمعیت ایران اسلامی به لحاظ ویژگی ها و خصوصیات روحی و جسمی علاوه بر حمایت های عمومی مورد توجه ویژه هستند. در حقیقت آینده هر ملت بستگی به چگونگی رشد و تعالی کودکان و نوجوانان دارد ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۹    
هم زمان با هفته ملی کودک، جلسه کارگروه پایش و ارزیابی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک اردبیل با حضور اعضا، پیش از ظهر روز دوشنبه 15 مهرماه در اداره کل کانون پرورش فکری استان تشکیل شد و حاضران با موضوع تبیین حقوق کودک تبادل نظر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مهرواره داستان نویسی دنیای ما زیباست با همکاری کانون پرورش فکری و مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در دو بخش کودک و نوجوان برگزار می شود.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک بیستمین کلینیک حقوق کودک کشور را در مشهد مقدس از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیر متناظر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک استان قزوین گفت: واکسیناسیون بیشترین تاثیردر کاهش مرگ و میر بویژه مرگ و میر کودکان و افزایش رشد جمعیت را داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۴۱    
قزوین - ایرنا - دبیر متناظر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در استان قزوین گفت: واکسیناسیون کودکان قزوین در ایام کرونا با وجود همه محدودیت ها و شرایط خاص بهداشتی با پوشش 100 درصدی انجام شد.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۵۵    
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از استقبال گسترده سمن ها برای عضویت در شورای هماهنگی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک خبر داد.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از تمدید مهلت ثبت نام تشکل های مردم نهاد برای عضویت در شورای هماهنگی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شبکه اختصاصی مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک پیش از پایان امسال راه اندازی خواهد شد.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۲    
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در نشست آموزش مجازی با موضوع قانون حمایت از اطفال و نوجوانان در بوته نقد : قانون حمایت از اطفال و نوجوانان نوآوری های ارزشمندی در حمایت از بزه دیدگی کودکان دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان خانه حقوق شهروندی اصفهان که روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه با همکاری مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و انجمن علمی حقوق کودک، فراخوان مسابقه ای را با نام حقوق کودک از نگاه کودک منتشر کرده بود، اکنون اسامی برگزیدگان این مسابقۀ نقاشی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در بیانیه ای به مناسبت روز جهانی مبارزه با کار کودک با اشاره به فراگیری بحران همه گیر کووید 19 اعلام کرد: کار کودکان در تمام جهان تلاطم های سهمگین بیشتری یافته است که خطرات روز افزونی را برای کودکان در تمام جهان موجب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک تشکیل فراکسیون حقوق کودک در مجلس شورای اسلامی را خواستار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک اعلام کرد: انتشار تصاویر کودکان در فضای مجازی و سایت های خبری علاوه بر نقض حریم خصوصی و حقوق آنها، کودکان را در معرض مخاطره و سوء استفاده قرار می دهد و این اقدام ممنوع است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
محمود عباسی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک به منظور بررسی ابعاد مختلف جنایت هولناک تالش، سیدکمال عبداللهی اصل مشاور خود را به شهرستان تالش اعزام کرد ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
محمود عباسی، معاون وزارت دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در واکنش به این اتفاق گفته پدری که هنوز در قرون وسطی زندگی می کند و همچنان فرزند خویش را ملک طلق خود می پندارد و او را موجود مستقل انسانی نمی شناسد که دارای حقوقی است همانند دیگر کودکان و انسان ها ...
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۸۴ سایت دیگر  
یک قتل ناموسی، جریان خبری کشور را تحت تاثیر قرار داده، پایگاه خبری و محلی گیل خبر در این باره نوشت: عصر 1 خرداد 1399 کانال های محلی تالش از یک قتل فجیع ناموسی خبر دادند. دختری 14 ساله در سفید سنگان لمیر از بخش حویق به دست پدرش در خواب سر بریده شد ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمود عباسی دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک سازمان ملل در جمهوری اسلامی ایران و معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری در واکنش به جنایت هولناک تالش گفت: پدرر رومیناها باید بدانند که وقتی در قبال جنایت سبعانه تالش جامعه ای به خشم می آید، احساسات پاک جامعه و مردم جریحه دار می شود ...
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ریحان – دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از اعزام نماینده ای برای بررسی قتل رومینا اشرفی (دختر 13 ساله تالشی) به شهرستان تالش خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از اعزام نماینده ای برای بررسی قتل رومینا اشرفی (دختر 13 ساله تالشی) به شهرستان تالش خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون وزیر دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در واکنش به قتل سبعانه رومینا و جنایت تالش آن را ناشی از فقر فرهنگی والدین و فقدان آموزش های لازم به خانواده ها دانست و بهره گیری از ظرفیت شبکه شاد برای آموزش حقوق کودک به دانش آموزان سراسر کشور را خواستار شد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده طی تماس تلفنی با استاندار گیلان و نیز معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک این وزارت خانه، از آنها درخواست کرد تا به طور ویژه و با قید فوریت؛ موضوع حادثه هولناک قتل کودک 14 ساله تالشی مورد پیگیری قانونی قرار گیرد.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۸    
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک گفت: تصویب آیین نامه اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی گامی بلند در جهت حمایت از حقوق کودکان است.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۴۲    
دوره ی تخصصی ، آموزشی مدرسه زمستانی حقوق کودک روز سه شنبه مورخ 98/11/29 با همکاری کانون وکلای دادگستری استان اصفهان و همکاری معاونت حقوق بشر و مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری آغاز گردید . این دوره به مدت سه روز در کتابخانه ی مرکزی اصفهان در حال برگزاری است ...
وزارت دادگستری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۴    
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در جلسه افتتاحیه مدرسه تابستانه حقوق کودک در یاسوج گفت: حقوق کودک به هفت هزار تن از دانش آموزان کهگیلویه و بویر احمد آموزش داده می شود.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۹    
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک از کانون اصلاح و تربیت یاسوج بازدید کرد.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر دادگستری گفت: پدیده فقر و تبعیض در این استان دو عامل بازدارنده در احقاق حقوق حداقلی کودکان است و مسئولان امر باید فکری کنند و چاره ای بیاندیشند.
توازن   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
توازن؛ به گزارش توازن و به نقل از تسنیم-از یاسوج، احد جمالی در همایش تخصصی حقوق کودک که با حضور محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و جمعی از مسئولان محلی در یاسوج برگزار شد ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
صداقت از برگزاری بیست و دومین کنفرانس تخصصی حقوق کودک با حضور معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در یاسوج خبر داد.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۸    
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در همایش حکمرانی و سیاست گذاری عمومی گفت: انسداد مبادی تحصیلی باید در اولویت برنامه های آموزش و پرورش قرار گیرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۴    
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک شامگاه یکشنبه 8 دی ماه 1398 با حضور در اداره کل کانون فارس از مرکز فرهنگی هنری شماره 3 شیراز بازدید کرد.
معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک شامگاه یکشنبه 8 دی ماه 1398 با حضور در اداره کل کانون فارس از مرکز فرهنگی هنری شماره 3 شیراز بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-اولین کلینیک تخصصی حقوق کودک باحضور معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در شیراز افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۳    
شیراز- ایرنا- معاون وزیر دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با اشاره به اینکه نمایندگان مردم و کنشگران حقوق کودک باید در تصمیم گیری ها نقش آفرینی کنند و صدای آنان را به گوش مسئولان برسانند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک گفت: نیازمند ایجاد تحول در نوع نگاهمان به کودکان هستیم و باید بدانیم که با برنامه ریزی دیروز نمی توان کودکان را برای فردا تربیت کرد و نیازمند به روز بودن و ایجاد تحول در همه زمینه ها هستیم و می بایست متناسب با زمانه و نیاز روز جامعه برنامه ریزی کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک گفت: جنین فروشی یکی از چالش هایی است که در سطح جامعه مشاهده می شود و باید براین مهم نظارت ویژه داشت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۱:۰۶    
عصر روز سه شنبه 26آذرماه1398 محمود صادقی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری ودبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وهیئت همراه، ناهیدپرویزپور مدیرکل اموربانوان استانداری ودبیرکنوانسیون حقوق کودک دراستان ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۶    
محمود عباسی معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری ودبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک آمادگی خود را برای حمایت از برنامه ها و مطالبات کودکان ونوجوان لرستان اعلام کرد.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۲۱:۲۶    
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان با همکاری معاونت حقوق بشر و مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک وزارت دادگستری ، با هدف آموزش و تربیت وکیل خبره در حوزه تخصصی حقوق کودک برگزار می کند: مدرسه زمستانی حقوق کودک تاریخ برگزاری : 98/11/2 الی 98/11/04 محل ثبت نام: خیابان 22 بهمن ، مجموعه اداری امیرکبیر ...
استانداری قزوین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در استان قزوین، یکی از دلایل بروز پدیده کودکان کار را مهاجر پذیری قزوین دانست.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک در نشست تخصصی کودکان ایران؛ وضع موجود و سیاست های دوستدار کودک گفت: با برنامه های دیروز نمی توان کودک امروز را برای فردا تربیت کرد.
وزارت دادگستری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۲    
مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و صندوق کودکان ملل متحد ( یونیسف) برای به کارگیری ظرفیت های شان در زمینه ارتقاء حقوق کودک و حمایت از کودکان تفاهم نامه همکاری مشترک امضاء کردند.