شنبه ۰۹ اسفندساعت ۰۷:۱۲Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگران ساختمانی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
این روزها کارگران ساختمانی که اکثراً در ایام پایانی سال بیکار هستند به سمت مشاغل خدماتی رفته اند, هر چه به پایان سال نزدیک می شویم, تقاضای این کارگران برای کار بیشتر است, هرساله این کارگران افزایش دستمزد دارند که ملاک مشخصی ندارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری از برگزاری رزمایش کمک مومنانه در سراسر کشور با اولویت کارگران ساختمانی آسیب دیده از کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 21 هزار کارگر ساختمانی این استان زیر پوشش بیمه قرار گرفته اند و هفت هزار نفر دیگر نیز در نوبت قرار دارند.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸    
سیناخبر- رئیس انجمن صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی شهرستان شهرضا گفت: به استناد ماده 131 قانون کار جمهوری اسلامی ایران و به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی و بهبود وضع اقتصادی کارگران که خود متضمن حفظ منافع جامعه نیز می باشد، انجمن صنفی کارگری کارگران ساختمانی شهرستان شهرضا تشکیل شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۲    
علیرضا کفاش، مدیر پروژه سامان دهی کارگران ساختمانی و موقت شهرداری مشهد: جانمایی ساخت 12 ایست کار با نظر مشاوران و انجمن صنفی کارگران انجام شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پروژه ساماندهی کارگران ساختمانی و موقت شهرداری مشهد گفت: 12 ایست کار ساماندهی کارگران مشهد تا پایان سال جاری بهره برداری می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد که برای دسترسی آسان شهروندان به کارگران ساختمانی اعم از ساده یا ماهر، رفع سد معبر و کاهش حجم ترافیک حاصل از تجمع این افراد، باید محلهایی برای استقرار آنان پیش بینی یا ایجاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۹    
گروه استان ها- کارگران ساختمانی در گناباد این روزها وضعیت و روزهای سختی را پشت سر می گذارند و چشم انتظار تصمیماتی صحیح هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اکبر شوکت مطرح کرد: غرامت ایام بیماری و بازنشستگی با 30 سال سابقه و 50 سال سن از مطالبات جامعه کارگران ساختمانی است. بسیاری از بیمه شدگان کشور با 30 سال سابقه بازنشسته می شوند اما کارگران ساختمانی باید 35 سال کار کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان گفت: قانون کارگران ساختمانی در حال اصلاح است تا 20 درصد سهم بیمه کارفرما جوابگوی تقاضاها باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۳:۳۶    
زن جوانی که با وعده دوستی وارد ساختمان های در حال ساخت شده و بعد از بیهوش کردن کارگران با همدستی مردی جوان اموال آن ها را سرقت می کرد همراه همدستش بازداشت شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ماهیت قراردادهای دسته جمعی در قانون کار به خوبی توضیح داده شده اما به معنای دقیق کلمه اجرا نمی شود و تنها منافع کارفرما را درنظر می گیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بازرس انجمن صنفی کارگران ساختمانی همه پیمانکاران و کارگران ساختمانی را موظف به استفاده از داربست های جدید ایمن کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: زنجان-مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان به بیمه کارگران ساختمانی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از 22 هزار کار گر ساختمانی در استان بیمه شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نیروی کار انسانی در صنعت ساخت و ساز همواره نقش و سهم بسیار قابل توجه دارد ولی متاسفانه شاهد این موضوع بوده ایم که در بسیاری از مواقع حقوق پایینی داشته و از مزایای کار به طور کامل برخوردار نیستند یکی از مواردی که می تواند کمک شایانی به این گروه کاری داشته باشد قانون بیمه کارگران ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
قم- برای نخستین بار در کشور تفاهم نامه همکاری مشترک و سه جانبه بین اداره کل راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی ساختمان و انجمن های صنفی کارگران و استادکاران قم با هدف آموزش کارگران ساختمانی امضا شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۷    
یک کار پسندیده از شهرداری؛ راه اندازی ایستگاه ساماندهی کارگران ساختمانی در مشهد حاشیه صد متری، روبروی آوینی یک
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
میکائیل صدیقی از برگزاری جلساتی برای حل مشکلات کارگران ساختمانی مهاجر به کردستان عراق خبر داد و ابراز امیدواری کرد این مشکلات حل شوند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۴    
شیروان - انتهاج همزمان با دهه مبارک فجر نوزدهمین مرکز نیکوکاری شهرستان در انجمن صنفی کارگران و استادکاران ساختمانی شیروان افتتاح شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- درویشی، مدیرکل تأمین اجتماعی یزد با بیان اینکه هنوز سهمیه ای برای جایگزینی خارج شدگان از لیست بیمه کارگران ساختمانی با افراد متقاضی داده نشده است، گفت: تعداد کارگران ساختمانی بیمه شده تأمین اجتماعی در یزد نسبت به سال قبل افزایش نیافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۱    
تعداد کارگران ساختمانی تحت پوشش تامین اجتماعی در گیلان به بیش از 32 هزار نفر رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۵۰    
تعداد کارگران ساختمانی تحت پوشش تامین اجتماعی در گیلان ، به بیش از 32 هزار نفر رسید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: شامگاه شنبه، 30 ژانویه (11 بهمن) حدود هشت هزار تن از ساکنان مرکز شهر گوتینگن باید به طور موقت خانه هایشان را ترک می کردند، زیرا کارگران ساختمانی در این منطقه چهار بمب برجامانده از جنگ جهانی دوم را کشف کرده بودند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بازرس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان تهران از انتظار حدود 7 هزار کارگر ساختمانی این استان برای قرار گرفتن تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۹    
روز گذشته یکی از اعضای شورای شهر قزوین در فضای مجازی با انتشار عکسی با اعتراض به کشته شدن سه کارگر ساختمانی در برج فرهنگیان پونک از اجرایی نشدن مبحث 12 از مباحث 22گانه مقررات ملی ساختمان در شهر خبرداد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۷:۳۴    
رکنا: براساس جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس و سازمان تامین اجتماعی، ماده 5 قانون کار اصلاح شد تا مشکلات بیمه ای کارگران ساختمانی و نگرانی آن ها از قطع بیمه شان رفع شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سربازرس انجمن های صنفی کارگران ساختمانی بومهن، رودهن و پردیس، گفت: با وجود اینکه 1500 کارگر ساختمانی این سه شهرستان بیمه ندارند و تایید سربازرس برای 750 نفر از این کارگران صادر و به شعبه تامین اجتماعی مرتبط ارسال شده است، اما سهمیه ای برای این حوزه اختصاص نیافته است.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در سطح استان، 31 هزار کارگر ساختمانی توسط انجمن صنفی کارگران شناسایی شده، گفت: در سال پیش با توجه به پیگیری های انجام شده، سهمیه بیمه کارگران ساختمانی از 18 هزار عدد به 24 هزار عدد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی خراسان جنوبی گفت: از مرداد ماه سال جاری تاکنون 700 کارگر ساختمانی چشم انتظار پوشش بیمه ای هستند که به دلیل سهمیه بندی ها پشت خط مانده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
انجمن کارگران ساختمانی استان قم، با توزیع 400 بسته معیشتی دیگر در بین کارگران ساختمانی و فصلی این استان، تعداد سبدهای کالای توزیعی خود، از ابتدای شیوع کرونا را به عدد 14هزار رساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - کارگران ساختمانی یا کارگران فصلی از جمله اقشار کم درآمد و ضعیف هستند که با توجه به رکود ساخت و ساز و فصل سرما، در تنگنای بیکاری و کرونا با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران ساختمان استان قم گفت: خیرین نوع دوست تا کنون 14هزار بسته معیشتی در بین کارگران فصلی ساختمانی آسیب دیده از کرونا در استان قم توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۵    
با تغییراتی در قانون بیمه کارگران ساختمانی می توان مشکلات بیمه ای این قشر زحمتکش را برطرف کرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به منظور شفاف سازی مقررات، تسهیل در ارائه خدمات و ارتقاء امور، ایجاد وحدت رویه و همچنین بازنگری در ضوابط مربوطه، تنقیح و تلخیص و تجمیع بخشنامه ها در حوزه بیمه کارگران ساختمانی انجام شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در آتش سوزی در بزرگترین شرکت تولیدکننده واکسن جهان دست کم پنج تن کشته شدند. بنابراعلام مقامات محلی هند، در پی وقوع آتش سوزی در موسسه سرم هند (SII) که بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان است دست کم پنج تن جان خود را از دست دادند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
پس از انتشار خبر اصلاحیه ماده 5 بیمه کارگران ساختمانی، این گروه شغلی به بهبود وضعیت خود امیدوار شدند اما مجلس توجهی به مطالب آن ها نکرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۳    
بهشهر- شریعتی، دبیر مجمع نمایندگان مازندران خواستار افزایش سهمیه بیمه کارگران ساختمانی در استان شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرمشهد گفت: 11هزار کارگر ساختمانی این شهر به خاطر شیوع کرونا و تعطیلی برخی فعالیت های ساختمانی ، بیکاری و مشکلات مالی حق بیمه خود را پرداخت نکرده اند .
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از اصلاح ماده 5 طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی خبر داد که در پی آن محل درآمد جهت تامین منابع مالی برای بیمه تمام کارگران ساختمانی مشخص شده و باید شرایط تحقق این مهم توسط تامین اجتماعی فراهم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تصویب جزئیات طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی در این کمیسیون خبر داد و گفت: با این مصوبه هزینه پرداخت سهم کارفرما در این بیمه از 8 درصد مزد کارگر با ضریب نیم تا 14 درصد محاسبه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد از پیگیری برای تحت پوشش بیمه قرار گرفتن تعدادی از کارگران ساختمانی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر انجمن کارگران ساختمانی استان قم گفت: طبق گزارش ها 60 درصد حوادث ناشی از کار به کارگران ساختمانی ارتباط دارد و اگر پروانه صادر نشود هیچ بیمه ای روند درمان این کارگران را قبول نخواهد کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۷    
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی به اپیدمی و گسترش بحران ویروس کرونا اشاره کرد و تصریح کرد: اداره کل فرهنگی و اجتماعی در نظر دارد نسبت به ایجاد کانال اجتماعی واتساپی در فضای مجازی برای آموزش ایمنی کارگران ساختمانی اقدام نماید و از اعضای کانونهای کارگران ساختمانی دعوت می کند تا در این شبکه های پیامرسان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تامین اجتماعی شعبه مهاباد گفت: 3 هزار و 880 کارگر ساختمانی معادل 12.2 درصد در این شهرستان بیمه شده تامین اجتماعی هستند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ برنامه گفتگوی اجتماعی با موضوع گزارش عملکرد کمیسیون اجتماعی مجلس در ارتباط تلفنی با علی اصغر عنابستانی، رئیس کمیته اشتغال و روابط کار کمیسیون اجتماعی مجلس روانه آنتن شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی روسای انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان اصفهان، امروز (پنجشنبه/18 دی) به میزبانی خانه کارگر شهرضا و انجمن صنفی این شهرستان برگزار شد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اصلاح ماده 5 بیمه کارگران ساختمانی در دستور کار مجلس قرار گرفته است. رئیس کمیته اشتغال مجلس می گوید: هدف از اصلاح این طرح، افزایش سهمیه بیمه کارگران ساختمانی است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
برنامه کارگر ایرانی، امروز (یکشنبه/14 دی) از طریق اینستاگرام پخش شد. میهمان این برنامه به پرسش هایی در مورد مشاغل سخت و زیان آور، بیمه بیکاری، بیمه دوران خدمت وظیفه عمومی، بیمه تاکسیرانان و کارگران ساختمانی پاسخ داد.