جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۲۳Oct 2020 23

جدیدترین‌های «کارگران ساختمانی»

خبرگزاری فارس   ۱۰ دقیقه پیش    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قوچان گفت: کارگران ساختمانی که مشمول قانون کار هستند زیر نظر انجمن صنفی کارگران ساختمانی در این شهرستان ساماندهی شده و دارای بیمه و کارت مهارت فنی و حرفه ای هستند.
مالکی گفت: تعداد 1 میلیون و 200 هزار کارگر ساختمانی در سامانه رفاه برای پوشش بیمه ثبت نام کرده و در حال طی کردن مراحل این سامانه هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی با بیان اینکه قانون مجوز افزایش منابع بیمه کارگران ساختمانی را داده است، از سازمان تامین اجتماعی خواست تا کارگران واقعی ساختمان را که در انتظار لیست بیمه هستند جایگزین پرونده های مختومه در سازمان کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی بهبهان از معطلی چند ساله 3 هزار کارگر ساختمانی این شهرستان، برای راه اندازی ایستگاه های میدانی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - حمایت از اشتغالزایی در فاوا، ساماندهی کارگران ساختمانی، در نظر گرفتن 2 میدان برای استقرار کارگران، ایجاد حدود هفت هزار فرصت شغلی جدید در بخش صنعت، کنترل سلامت محصولات در بخش کشاورزی ...
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در لرستان گفت: منابع بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی باید مشخص شود .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت اله میرزایی گفت: برای بیمه قالی بافان و کارگران ساختمانی حق بیمه هر بیمه شده ای باید مشخص باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
قم-ایرنا- فرماندار قم گفت: کارگران فصلی قم با ایجاد سازه های های ساختمانی و سامانه های الکترونیکی در میدان نبوت و 15 خرداد این شهر ساماندهی می شوند.
معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تا پایان شهریور ماه سال جاری، 11 هزار کارگر ساختمانی در این استان از مزایای بیمه کارگران ساختمانی بهره مند شدند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۴    
کشف تدارک حمله به قبر ابومهدی المهندس شفق نیوز: یک منبع امنیتی گفت که کارگران ساختمانی خمپاره هایی را در نزدیکی مزار شهید ابومهدی المهندس، نایب رئیس حشد شعبی در نجف اشرف واقع در جنوب عراق کشف کردند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در کل استان به سهمیه 20 هزار نفری برای بیمه کارگران ساختمانی نیاز داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مسئول کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی چهارمحال و بختیاری گفت: 35 هزار کارگر ساختمانی در این استان ساماندهی شده اند که از این تعداد 20 هزار نفر کارگر ماهر و نیمه ماهرند و 12 هزار نفر دارای مهارت درجه یک رشته بنایی و جوشکاری هستند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش شفق نیوز، یک منبع امنیتی گفت که کارگران ساختمانی خمپاره هایی را در نزدیکی مزار شهید ابومهدی المهندس، نایب رئیس حشد شعبی در نجف اشرف واقع در جنوب عراق کشف کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از تسهیل در فرآیند بیمه کارگران ساختمانی قزوین و نحوه رسیدگی به شکایات آن ها خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال صنفی کارگران ساختمانی می گوید: سامانه خدمات رفاهی کارگران ساختمانی نیازمند به روزرسانی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
به نظر می رسد وضعیت کارگران ساختمانی با چهار معیار سلامت، معیشت، بیمه و دستمزد در دوره کرونا مناسب نیست. با تداوم بیکاری و موج تورم فزاینده، هر روز بر سیل مشکلات این کارگران نیز افزوده می شود.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۱۱    
نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن بازدید از اداره تامین اجتماعی شهرستان با بیان اینکه مشغله های اداری کمتر مجال حضور در جمع کارکنان ادارات و تقدیر از زحمات و تلاشهای آنان را فراهم نموده گفت بازدید از ادارات به منظور مرور مسائل اداری و ارائه راهکار برای پیگیری و حل بهتر مشکلات شهرستان در حوزه های ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بیش از 20 هزار کارگر ساختمانی در مازندران در صف انتظار ثبت بیمه کارگران ساختمانی هستند. با توجه به شرایط سخت کار، بیمه شدن حداقل کاری است که می تواند حاشیه امنیت فراوانی را برای این قشر از افراد جامعه ایجاد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز به ساماندهی وضعیت کارگران ساختمانی و فصلی و دستفروشان در تبریز اشاره کرد و گفت: متاسفانه با تمام تلاش ها اقدام برای ایجاد سرپناه برای کارگران ساختمانی و فصلی صورت نگرفته که باید با جدیت آن را عملیاتی کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
انجمن صنفی کارگران ساختمانی فیروزکوه از کارگران با مدرک فنی و حرفه ای نام نویسی می کند.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی تفاهم نامه ساماندهی کارگران ساختمانی به امضا کلیه دستگاه های اجرایی رسید.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۶    
دبیر و تعدادی از اعضای هیئت اجرائی خانه کارگر متشکل از کانون شوراها، کانون بازنشستگان، مجمع نمایندگان کارگران، شورای آموزش خانه کارگر و کانون انجمن های اسلامی و کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی با مدیریت درمان تأمین اجتماعی و رؤسای بیمارستان های مازندران دیدار و گفتگو کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارگران ساختمانی شهر ساری از عدم اجرای طرح ساماندهی محل استقرار کارگران فصلی و ساختمانی در شهر ساری انتقاد کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهردار مشهد از نهایی شدن تفاهمنامه همکاری مشترک میان 12 دستگاه اجرایی استان و دو دستگاه مردم نهاد در خصوص ساماندهی کارگران ساختمانی و موقت در شهر مشهد خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-فرماندار قم گفت: علی رغم تلاش مدیران کارگران ساختمانی و روزمزد از طرح ساماندهی کارگران فصلی در قم استقبال چندانی نکردند
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۹    
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه رفع مشکلات بیمه کارگران ساختمانی در گرمسار الزامی است، گفت: تضمین بیمه کارگران ساختمانی در حوزه اشتغال پایدار می بایست در دستور کار قرار بگیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۳    
رئیس کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران گفت: تا این لحظه هیچ گزارشی از کار کردن کودکان در پروژه های ساختمانی در استان گزارش نشده است و در صورت مشاهده بشدت برخورد خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قم- رئیس اتحادیه انجمن کارگران ساختمانی استان قم گفت: از سال 92 پیگیر ساماندهی کارگران ساختمانی قم بودیم اما تنگ نظری برخی مسئولان در شهرداری و شورای شهر این کار را به تاخیر انداخته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران ساختمانی استان تهران گفت: باید ضوابط مشخصی برای برخورد با کار کودکان و افرادی که مجوز کار ندارند در نظر گرفته و با این موضوع برخورد شود.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۶    
به گفته ی این فعال کارگری، بیمارستان های تامین اجتماعی بعضی از عمل های جراحی را انجام نمی دهند و کارگران بایستی در این موارد به بیمارستان های خصوصی مراجعه کنند که بدون برخورداری از بیمه تکمیلی عملا ممکن نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کانون کارگران ساختمانی استان کردستان در نامه ای خواستار حذف آزمون کتبی فنی و حرفه ای برای کارگران ساختمانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایش زنده مد توسط کارگران ساختمانی در ترکیه به یکی از پربیننده ترین موضوعات فضای مجازی تبدیل شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰    
با حضور مدیرکل و رؤسای واحدهای تخصصی و همچنین رئیس و اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی استان خراسان جنوبی جلسه تخصصی در خصوص مسائل و مشکلات کارگران ساختمانی برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵    
210بسته های معیشتی در بین کارگران ساختمانی شهر زاهدان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران ساختمانی استان قم از راه اندازی سامانه ای به منظور ساماندهی کارگران ساختمانی در آینده نزدیک خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال صنفی کارگران ساختمانی با گله از اینکه در ماه های اخیر هیچ کمک معیشتی به این کارگران نشده، گفت: حداقل انتظار داشتیم برای یک سال مشمول معافیت بیمه ای شویم.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حجت الله فیروزی، با اشاره به وضعیت نامطلوب کارگران استان فارس به ویژه کارگران ساختمانی که پیش از این یکی از اعضای مجمع نمایندگان استان فارس گفته بود این موضوع بعد از اتمام تعطیلات مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران و استادگران ساختمانی شهرستان ساری گفت: وضعیت کارگران ساختمانی در این روزهای کرونایی بسیار ناراحت کننده و آزار دهنده است.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد ، دو هفته پیش هادی ساداتی، نایب رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ساختمانی گفته بود که مصرف کننده مصالح ساختمانی چندین برابر قیمت معمول مصالح می خرد، در حالی که 20 درصد تولیدات دست مصرف کننده می رسد و مابقی به بازار آزاد می رود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۳    
شیوع ویروس کرونا از یک سو و کاهش ارزش پول ملی در یک سال گذشته باعث شده است تا کارگران خارجی به خصوص کارگران افغانستانی دیگر تمایلی به حضور در پروژه های ساختمانی و ساخت و ساز از خود نشان ندهند و از ایران کوچ کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجمع انتخابات کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی و استادکاران استان فارس گفت: خوشبختانه این استان از جمله استان های برتر در رشد کمی و کیفی تشکل های کارگری و کارفرمایی بوده و در این زمینه عملکرد خوبی داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۵    
گروه استان ها- بازرس کانون کارگران ساختمانی سراسر کشور با اشاره به در نظر گرفته شدن سه نقطه موقت برای طرح ساماندهی این کارگران در سطح شهر قم گفت: با ساماندهی کارگران ساختمانی همه آن ها شناسنامه دار می شوند.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری قم از اجرای طرح ساماندهی افراد جمع آوری کننده زباله ها در سطح شهر قم خبر داد. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تأمین اجتماعی خوزستان از انجام بیش از 27 هزار بازرسی میدانی بمنظور شناسایی کارگران واقعی مشاغل صنعت ساختمان در سالجاری در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
در همین حال که کارگران ساختمانی در گرمایی جانفرسا، زیر سایه کرونا با درآمدی اندک مشغول به کار هستند، باید به برقراری نظام حمایت های رفاهی برای آنها هم فکر کرد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کارگران خواستار تخصیص سهام عدالت هستند و می گویند باید در اولویت قرار بگیرند. به گزارش پیام فوری،جمعی از کارگران ساختمانی در تماس تلفنی، خواستار تخصیص سهام عدالت به کارگران شدند و گفتند: باید کارگران را در بین جاماندگان سهام عدالت در اولویت بگذارند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
کامران اصغری از انجام 112 هزار بازرسی از کارگاه ها و معادن مازندران از ابتدای دولت یازدهم تا به امروز خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ساختمانی ورود سازمان بازرسی به افزایش لجام گسیخته قیمت مصالح ساختمانی را خواستار شد و گفت: جای دستگاه های نظارتی و سازمان حمایت در جلوگیری از افزایش قیمت مصالح ساختمانی خالی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: تا کنون مشخصات حدود 6 هزار کارگر ساختمانی در سامانه ساماندهی کارگران ثبت شده است.