دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۷:۲۶Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگران ساختمانی»

عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۵    
از تاسیس تعاونی های متعدد، منشعب و تخصصی زیر شاخه کارگران ساختمانی تحت عناوین گچ کاران و ... خودداری شود
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم لارستان در مجلس یازدهم بیان کرد: رئیس جمهور به داد معلمان و کارگران برسند، با توجه به قانون بیمه کارگران ساختمانی در مجلس امیدواریم همه کارگران ساختمانی تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که به دنبال رایزنی های انجام شده و مساعدت مدیران سازمان تامین اجتماعی، اختصاص 200 سهمیه بیمه کارگران ساختمانی برای 2 شهرستان سپیدان و بیضاء در نظر گرفته خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی گفت: طبق وعده کمیسیون اجتماعی و فراکسیون کارگری طرح اصلاحیه ماده 5 بیمه کارگران ساختمانی در مردادماه به صحن علنی مجلس می آید.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۷:۴۹    
جلسه هم اندیشی ارتقای سطح ایمنی در کارگاه های ساختمانی استان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، نماینده های اداره کل راه و شهرسازی، شهرداری های مناطق مختلف شهرستان سنندج، سازمان نظام مهندسی ساختمان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهاباد گفت: واجدان شرایط انجمن صنفی کارگران ساختمانی این شهرستان در جلسه مجمع عمومی شرکت کنند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در سرمای زمستان یا زیر تیغ آفتاب کنار بلوار یا میدان شهر جمع می شوند تا روزیِ زندگی شان را از کارگری در ساختمان ها به دست آورند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۴۰    
مشهد- اجتماعی بودن بیمه کارگران ساختمانی بیشتر به بیمه تجاری شباهت دارد تا بیمه اجتماعی! این بخشی از یادداشت حسین سعادت منش، وکیل دادگستری و کارشناس روابط کار برای بازار است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۰۴    
اگر بحث بازرسی برون سپاری شده پس باید هزینه آن توسط سازمان به انجمن ها پرداخت شود و نه آن را به هر نحو از کارگران دریافت نمود .
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در این راستا محرمعلی سلیمانی فرد ریس هیات مدیره تعاونی تامین نیاز کارگران ساختمانی شهرستان البرز قزوین و رئیس انجمن صنفی مراتب تشکر و قدردانی خودرا از مدیران دلسوز استان قزوین را اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مطابق اظهارات اکبر شوکت، رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمان کشور در گفت و گو با رکنا، بیش از 700 هزار نفر از کارگران ساختمانی کشور بیمه نیستند و این در حالی است که بررسی های مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد که بیمه کردن کارگران ساختمانی به طور متوسط تنها 0 ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۸    
کانون کارگران ساختمانی و دفتر اصناف کارگری با حضور مسئولان استانی افتتاح شد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۵    
اسعد صالحی مدیرعامل تعاونی تامین نیاز صنفی کرمانشاه ضمن تشکر از مهمانان وهمچنین مدیر پروژه ساختمان سیمرغ مهندس کولیوند ومهندس حسینی در جهت ارائه خدمات این پروژه بعنوان آموزشگاه جوار کارگاهی اظهار امیدواری کرد که بتوان در زمینه اشتغال ساختمان کمک شایانی به جامعه شهری اتجام داد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۱۶    
چه غرورآفرینند کسانی که در کمال صداقت و درستکاری، بهترین سال های عمر خود را برای پیشبرد اهداف و ارزش های کار تیمی وقف می نمایند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
از مسئولان سازمان تامین اجتماعی درخواست داریم که در خصوص پیگیری امور بیمه، درمان و بازنشستگی کارگران ساختمانی با اتحادیه کارگران ساختمانی همراهی و همدلی لازم را داشته باشند
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی لرستان به تخریب دیواره های قلعه تاریخی فلک الافلاک واکنش نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد ، طی روزهای اخیر تصاویری در فضای مجازی منتشر شده است که برای یک کار تأسیساتی دیوار داخلی قلعه فلک الافلاک را به صورت کاملاً غیر کارشناسانه و توسط کارگران ساختمانی با دریل و ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
اولین جلسه مشترک اتحادیه تعاونی های تامین نیاز استادکاران و کارگران ساختمانی فصلی کشور و استان فارس در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با پیگیری مجلس و سازمان تامین اجتماعی ، کارگران ساختمانی که هنوز بیمه نشده اند زیر پوشش بیمه قرار می گیرند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۴    
متأسفانه هرروزه شاهد مرگ و میر و داغدار شدن خانواده های کارگران ساختمانی هستیم، که وقتی به خانواده های آنان مراجعه و یا از افراد نزدیک شان سوال میکنیم آیا این فردی که دچار حادثه شده بیمه تامین اجتماعی داشته یا خیر؟ ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق هیچ گاه از یاد نخواهد رفت. بدینوسیله از تلاش و زحمات مستمر حضرتعالی تقدیر و تشکر میگردد. از خداوند متعال برایتان سلامتی،بهروزی و توفیق استمرار خدمتگزاری را مسئلت دارم.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۶    
بدین گونه مقدم ان فرهیخته علمی و با تجربه را گرامی داشته و حرکت به سمت افق های روشت توام با سعادت و تداوم توفیقات همکاران شما را از پشگاه ایزد منان در مسیر منتهی به کسب رضایت الهی و خدمت صادقانه مسالت داریم
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس فراکسیون کارگری مجلس، ضمن تشریح روند بررسی طرح اصلاح ماده 5 قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در مجلس، گفت: با توجه به پیگیری هایی که هم از طریق کمیسیون اجتماعی مجلس و هم فراکسیون کارگری در حال انجام است این طرح تا پایان مردادماه تعیین تکلیف خواهد شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۳    
طبق آمارها 50 درصد حوادث کار مربوط به کارگران ساختمانی است و این قشر از جامعه کارگری به علت نداشتن کارفرما و محل کاری ثابت همیشه دغدغه معیشت دارند. در برخی از فصول سال جایی برای کار ندارند و یا مجبورند به دور از زن و فرزند در شهرهای دیگر به اشتغال بپردازند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : ابراهیم طاهریان راد مسئول نمایندگی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش با پورزاهد مدیرعامل شرکت کارگران ساختمانی کران خزر این شهرستان دیدار کرد . ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی ساری گفت: مشکلات معیشتی اگر سفره کارگران را خالی کرده کارگران ساختمانی را محو و نابود کرده است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۶    
نه تنها این کار عملی نشده بلکه سخنی هم در خصوص پیگیری موضوع از سوی مسولان کانون مذکور شنیده نمی شود.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴    
هرکارگری عزیزی که از طرف اتحادیه معرفی شود خانواده آن هم می تواند بصورت مستقل بیمه شوند و برخوردار از مزایای بازنشستگی وکار افتادگی آن را دریافت کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۷    
احمد زارعی، دبیر کانون انجمن صنفی کارگران ساختمانی ایران درجمع خبرنگاران گفت:در خصوص مشکلات بیمه ای کارگران ساختمانی، خوشبختانه طرح اصلاح ماده 5 بیمه کارگران ساختمانی در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مصوب شد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۳:۲۹    
سال هاست که بسیاری از کارگران ساختمانی از نعمت بیمه محرومند، هر چند که این روزها بیمه ها بود
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۲۱:۴۱    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: حدود یک میلیون و 500هزار کارگر ساختمانی در کشور در حال فعالیت هستند، در این میان 700 هزار نفر پشت نوبت قرار دارند که اگر اصلاح ماده 5 قانون بیمه های کارگران ساختمانی صورت بگیرد، ما تمام کارگران ساختمانی را تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: حدود یک میلیون و 500هزار کارگر ساختمانی در کشور در حال فعالیت هستند، در این میان 700 هزار نفر پشت نوبت قرار دارند که اگر اصلاح ماده 5 قانون بیمه های کارگران ساختمانی صورت بگیرد، ما تمام کارگران ساختمانی را تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار می دهیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
درست است که کارگران و بازنشستگان، حامیان دو آتشه ی سازمان تامین اجتماعی و استقلال نهادی آن هستند اما این سازمانِ ابربیمه گر که از قضا امروز حال و روز چندان خوشی هم ندارد، تعهدات بسیار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اردبیل از تحت پوشش قرار گرفتن 20 هزار کارگر ساختمانی در این استان خبر داد و خواستار اجرای قانون بیمه همگانی کارگران ساختمانی شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اکبر شوکت گفت: مالک ساختمان متروپل؛ املاک بسیاری داشته و تامین اجتماعی می تواند حساب و کتاب خود را بابت بیمه کارگران ساختمانی آن محل از سایر درآمدها کسر کند. چون در مورد حادثه متروپل مالک مقصر بوده و موضوع ماده 66 قانون تامین اجتماعی در این بخش قابل استناد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۳    
در این رزمایش 400 بیسته کمک معیشتی بین کارگران ساختمانی شهرستان بویراحمد توزیع شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی گفت: فعلا از اصلاحیه ماده 5 بیمه کارگران ساختمانی خبری نیست و با توجه به لابی قدرتمند ساخت و ساز کشور به نظر می رسد فعلا مخالفانِ این طرح دست بالا را دارند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
کارگران حادثه دیده در طوفان چندی پیش ارومیه که متأسفانه در این حادثه جان باختند، تحت پوشش خدمات و تعهدات سازمان تأمین اجتماعی هستند و با پیگیری انجام شده و اقدامات قانونی، مستمری بازماندگان واجد شرایط آنان برقرار شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۸    
سر بازرس سامانه رفاهی کارگران ساختمانی استان آذربایجان غربی گفت:بازماندگان یکی از 2 کارگری که در ماه گذشته بر اثر تند باد در ارومیه جان خود را از دست دادند از مزایای بیمه تامین اجتماعی برخوردار شدند.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۱    
انجمن صنفی کارگران ساختمانی هشترود صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولان محلی افتتاح شد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۴    
پیشنهادهای تعاونی استادکاران و کارگران ساختمانی کرمانشاه به سازمان نظام مهنسی ساختمان استان(سند)
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
پیشنهادهای تعاونی استادکاران و کارگران ساختمانی کرمانشاه به سازمان نظام مهنسی ساختمان استان(سند)
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تقریبا نیمی از آلمانی ها خواستار عدم حضور این کشور در جام جهانی به دلیل مساله حقوق بشر شدند. جام جهانی بحث برانگیز 2022 قطر در ماه نوامبر آغاز می شود. بر اساس یک نظرسنجی، 48 درصد از آلمانی ها به دلیل وضعیت حقوق بشر در کشور میزبان رقابت ها خواستار عدم حضور این تیم در جام جهانی هستند. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- ربع قرن پس از بازگرداندن هنگ کنگ توسط بریتانیا به چین، بافت شهر، مناظر و صدا های آن تغییر چندانی نکرده است. در بازار های خیس و پرهیاهوی آن ماهی کپور هنوز زیر لامپ های قرمز قرار دارد و ماهی فروشان طراوت آن را ستایش می کنند. خریداران در مراکز خرید لوکس خدایان کیف و تلفن را می پرستند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
فردای روشنی برای کارگران فصلی و ساختمانی نیست. آنها در زمستان قوانین نیم بندی که هیچ آیین نامه اجرائی برای آنها ندارد یخ می زنند. قشر ضعیف جامعه که در دعوای بین اتحادیه کارگری و پارلمان، در تعیین دستمزد، تنها نظاره گر هستند؛ چراکه زمان توافق برای استخدام هر آنچه کارفرما بگوید همان است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگران ساختمانی استان تهران در نامه ای به سرپرست وزارت کار خواستار برچیده شدن سامانه رفاهی شدند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۱۶    
نامه کارگران ساختمانی تهران به سرپرست وزارت کار: بساط سامانه رفاهی را جمع کنید