یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۷:۰۸Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارگران ساختمانی»

میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۰    
صُدیف بدری در گفت وگو با میزان، در خصوص مشکلات بیمه کارگران ساختمانی گفت: چندین سال است که از لحاظ شرایط بودجه ای برای بیمه کارگران ساختمانی با مشکلاتی مواجه هستیم در سال های قبل یک اصلاحیه قانونی در خصوص عوارض پروانه های ساختمانی که توسط شهرداری ها محاسبه می شد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۰    
شفقنا- رییس فراکسیون کارگری مجلس با اشاره به حدود 6 میلیون جوان و کارگر بیکار در جامعه، اظهار کرد: بخشی از طرح ها به دلیل اینکه نیاز به تامین اعتبار داشت، در دولت قبلی مسکوت ماند؛ بنابراین منتظر هستیم دولت جدید برای حدود 6 میلیون جوان و کارگر بیکار که بیمه ندارند، برنامه ای ارائه دهد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بسیاری از شاغلان کارگری از جمله کارگران ساختمانی هنوز از خدمات بیمه ای بهره مند نیستند و کمتر از نیمی از این کارگران توانسته اند از خدمات بیمه ای بهره مند شوند و علی رغم تلاش هایی که تاکنون صورت گرفته 600 هزار کارگر ساختمانی همچنان در انتظار بیمه هستند. ...
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۴    
به نظر می رسد انجمنهای صنفی با تاسیس تعاونیهای تامین نیاز دیگر تمایلی به عضویت در کانون ساختمانی. نداشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ارتقا دانش فنی کارگران ساختمانی به منظور کاهش حوادث ساختمانی و بالا بردن کیفیت کارهای ساختمانی از کاربرد گواهینامه های های فنی و حرفه ای است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر شیراز خواستار استقرار جایگاه برای کارگران ساختمانی در مناطق 11 گانه شیرازشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
شیراز - عضو هیات رئیسه شورای شهر شیراز خواستار ایجاد جایگاهی برای استقرار کارگران ساختمانی در مناطق یازده گانه شیراز شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان - حجت الله عبدالملکی در حاشیه بازدید از آئین افتتاح مراکز نوآوری و توسعه تعاون در چهار استان در پاسخ به سؤال خبرنگار میزان درباره رسیدگی به مشکل بیمه کارگران ساختمانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان خبر داد و ضمن مخالفت با عرضه سیمان در خارج از بورس به برخی پیمانکاران خاص گفت: موضوع بیمه کارگران ساختمانی در مجلس در حال بررسی است و باید تامین مالی شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بازرس کانون سراسری انجمن های صنفی کارگران ساختمانی کشور از وجود اختلاف در مجلس بر سر تصویب جزییات اصلاحات ماده 5 قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی خبر داد و یادآور شد که حدود 400 هزار کارگر که پشت نوبت مانده اند، منتظر نهایی شدن تصویب این قانون در کمیسیون تخصصی و ارسال آن به صحن هستند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۱    
جناب آقای روح اله محمدی ریاست محترم کانون کارگران ساختمانی استان گلستان تشکیل تعاونی صنفی تامین نیاز شهرستان بندر دره گز رو به کارگران شریف ساختمانی استان گلستان وهمچنین شما برادر پرتلاش وخوب جامعه کارگری تبریک وتهنیت عرض مینمایم.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
براساس برآورد مرکز پژوهش های مجلس، 20 میلیون نفر جامانده از سهام عدالت وجود دارد که شامل کارگران ساختمانی، کمیته امدادی ها، بهزیستی و 6 دهک پایین درآمدی می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی کشور از بررسی وضعیت بیمه کارگران ساختمانی در کارگروه اشتغال مجلس خبر داد و گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس طرح پیشنهادی کارگروه اشتغال و روابط کار را نپذیرفتند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۵    
لازم به ذکر است بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان تا روز پنجشنبه 25 شهریور 1400 در محل دائمی نمایشگاههای تهران برقرار می باشد .
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سید هادی ساداتی گفت:جامعه کارگری صبور وعاشق نظام وانقلاب است اما صبر وشکیبایی آنان هم حدی دارد. سید هادی ساداتی، رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی مازندران در گفت و گو با ایلنا گفت: تفاوتی نمی کند که چه کسی بر مسند ریاست جمهوری خواهد نشست ما کارگران تشنه عدالت و عدالت گستری هستیم. این فعال [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد- گرگان : رئیس کمیسیون خدمات، سیما، منظر و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان از ساماندهی کارگران ساختمانی سرگذر در قالب طرح ایست کار طی پنجمین جلسه کمیسیون خدمات، سیما، منظر و زیست شهری شورای اسلامی شهر گرگان خبر داد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در رشت گفت: امکانات مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی در این استان را برای پاسخگویی به نیاز بیمه شدگان بیمه تامین اجتماعی، ناکافی دانست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی از کسری 11 هزار میلیارد تومانی در منابع اجرای قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی خبر داد و اعلام کرد که با تصویب اصلاحات ماده 5 قانون این قانون تمام کارگران ساختمانی واقعی بیمه می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۶    
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به مطالبه کارگران ساختمانی برای قرار گرفتن در گروه شغلی واکسیناسیون گفت: در تلاشیم که برنامه ریزی برای واکسیناسیون کارگران ساختمانی با هماهنگی صنف مربوط آغاز شود و با به سرانجام رسیدن گروه های شغلی مشخص شده، واکسیناسیون کارگران ساختمانی را آغاز کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بیمه شدگان اجباری در دوره ی بیماری اگر با تجویز پزشک متخصص مدتی سرکار نروند، حقوق خود را دریافت می کنند، اما این موضوع در خصوص کارگران ساختمانی و همچنین کارگران قالیباف متاسفانه صدق نمی کند. بنابراین به جز کارگرانی که بیمه اجباری دارند غرامت دستمزد به دیگر کارگران تعلق نمی گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- رئیس کمیسیون خدمات، سیما، منظر و زیست شهری شورای شهر گرگان گفت: کارگران ساختمانی گرگان در قالب طرح ایست کار ساماندهی می شوند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
احمد زارعی در گفت وگو با میزان، در خصوص مشکلات بیمه کارگران ساختمانی، گفت: بیمه کارگران ساختمانی با مشکلات بسیاری همراه است ، در اصل طبق قانون رفع موانع اجرائی قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی سازمان تامین اجتماعی مکلف است، همه کارگران شاغل در بخش ساختمانی را بیمه کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه امروز واکسن تزریق شده به 20 هزار دز رسیده گفت: واکسیناسیون کارگران عزیز ساختمانی در نخستین فرصت در ستاد کرونا شهرستان مطرح می کنم تا در اسرع وقت امکان واکسیناسیون این عزیزان فراهم شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۵    
علی بابایی کارنامی در گفت وگو با میزان، در خصوص مشکلات معیشتی کارگران و نحوه تعیین دستمزد آنان گفت: تعیین مزد کارگران بر اساس قانون است و شورای عالی کار در پایان هرسال برای سال آتی کارگران تعیین دستمزد می کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
در این گزارش به سئوالات پر تکرار کارگران ساختمانی در خصوص بیمه کارگران ساختمانی پاسخ داده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خیلی از مردم ایران فکر می کردند که افغانستانی های مهاجر فقط کارگران ساختمانی یا کوره پزخانه اند و افراد تحصیل کرده در بین شان نیست. آقای رجایی در آن برنامه خودش و دوستانش را معرفی کرد و آن نگرش را تغییر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از دیدار اعضای فراکسیون کارگری پارلمان و تشکل های کارگری با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در روز شنبه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۳    
کارگران جوشکار و اسکلت ساز دارای کارت مهارت مشمول بیمه کارگری خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی قانون بیمه کارگران ساختمانی در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۶    
نایب رئیس اتحادیه تعاونی های استادکاران و کارگران فصلی و ساختمانی کشور گفت: جامعه هدف تعاونی صنفی تامین نیاز، کارگران ساختمانی و فصلی و اقشار کف خیابان هستند که با تلاش و کار شبانه روزی تحت پوشش هیچ نهاد و ارگان و دستگاه دولتی نیستند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۹    
از وزیر محترم هم انتظار میرود تا در کنار سایر موارد کاری بخشی ویژه برای رسیدگی و ساماندهی این اقشار با همکاری اعضا و اتحادیه مربوطه راه اندازی نماید و رسیدگی ویژه در دستور کار ایشان باشد
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اسدالله سلطانی در گفت وگو با میزان، در خصوص مشکلات کارگران ساختمانی گفت: کارگران ساختمانی مشکلات بسیار زیادی دارند و در شرایط فعلی وضعیت معیشتی خوبی ندارند، یکی از مشکلات ما کارگران به خصوص آرماتوربند و کفراژ بندها که شغل های مکمل هم هستند، و معمولاً یک نفر همه آن ها را انجام می دهد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
کارگران فصلی ساختمانی که عمدتا روزمزد هستند، در برابر هر تکان اقتصادی آسیب می بینند. در ماه گذشته که سیمان دچار بحران شد و پروژه های عمرانی زمین گیر شدند، اولین اخباری که منتشر شد بی کاری ناگهانی کارگران ساختمانی بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی کشور می گوید: در حال حاضر، 600 هزار نفر تحت پوشش بیمه اجتماعی هستند. اگر تمامی کارگران صنعت ساختمان تحت پوشش بیمه قرار گیرند، دغدغه اصلی فعالان صنفی این گروه شغلی مرتفع خواهد شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : یکی از بزرگ ترین خانه سازان بریتانیا، باوجود افزایش قیمت مسکن در لندن پس از لغو محدودیت های همه گیری کرونا، اعلام کرده که با توجه به افزایش هزینه های ساخت وساز، حباب قیمتی در این بخش ایجاد شده است ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
درآمد یکی از دغدغه های اصلی کارگران فصلی است که هر ساله با فرا رسیدن فصل سردسال بیشتر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
درآمد یکی از دغدغه های اصلی کارگران فصلی است که هر ساله با فرا رسیدن فصل سردسال بیشتر می شود. اما این بار کرونااست که باعث بیکاری 2میلیون کارگر ساختمانی فصلی شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
از برنامه های آینده تعاونی پیگیری وضعیت مسکن و نیز محل استقرار کارگران فصلی و ساختمانی میادین از اولویت های این تعاونی می باشد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به تفاهم نامه سازمان فنی و حرفه ای کشور و اتحادیه تعاونیهای کارگران قدمهای موثری در ارائه آموزشها و ارتقامهارت و آموزشهای ایمنی آنها برداشته خواهد شد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
این نظام مندشدن، سنت گردآمدن استادکاران و کارگران ساختمانی کنار مصالح فروشان را معدوم و حباب خیال مصالح فروشان برای جمع آوری استادکاران و کارگران ساختمانی در جهت فروش مصالح و سود بیشتر را خواهد ترکاند.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۲    
آغاز هفته تعاون را خدمت تک تک تعاونگران عزیز صنعت ساختمان تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت وپیروزی رابرای تمامی شما عزیزان دارم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران ساختمانی استان قم گفت: وزیر کار بارها بر حل مشکلات کارگران و جلوگیری از فساد اقتصادی تاکید داشته است بنابراین انتظار داشتیم دکتر عبدالملکی در سفر به قم زمانی را برای فعالان و تشکل های کارگری اختصاص می داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
این هفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور تبیین اولویت های این وزارتخانه در دولت سیزدهم در جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی حضور پیدا خواهد کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرجدیداداره تعاون کارورفاه اجتماعی باشهرداردهدشت بامحوریت ساماندهی کارگران ساختمانی دیدار و گفتگو کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۳    
رییس انجمن گچکاران ساختمانی کرمانشاه اعلام داشت خوشبختانه رییس کانون عالی انجمن های صنفی کارگری ایران ،رییس کنونی کانون ایمنی وبهداشت کشور است وباید دراین زمینه ورود کند تا بتوانیم از تجارب مجموعه ایشان بهره لازم را ببریم امیدولرم این طرح بهنرین پشتوانه سلامتی برای کارگران زحمتکش ساختمانی ایران باشد
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۰    
کارگران ساختمانی عضو تعاونی با مراجعه به دفتر و ارائه مدارک مورد نیاز درخواست خود را ارائه وپس از هماهنگی محل و ایجاد شرایط مورد نیاز آزمون مطابق تفاهم نامه سازمان فنی و حرفه ای ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی مریوان و سروآباد اظهار کرد: آمار دقیقی درباره کارگران ایرانی شاغل در عراق وجود ندارد. سندیکا های کارگری عراق تعداد کارگران مهاجر ایرانی را حدود 35 هزار نفر برآورد کرده اند درحالیکه وزارت کار این میزان را 10 تا 12 هزار نفر اعلام کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن کارگران ساختمانی چهارمحال و بختیاری گفت: همه موانع اپلیکیشن جامعه انجمن حقوقی کارگران ساختمانی برطرف شد و از دو روز گذشته ثبت نام آغاز شده و تاکنون 15 نفر در این سامانه ثبت نام کرده اند.