چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۳:۵۳Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان کهگیلویه»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های فوتسال بانوان رده سنی بزرگسالان لیگ دسته یک باشگاه های کشور در گروه پنج دوشنبه شب با برگزاری 2 دیدار در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
800 واحد صنفی در شهرستان کهگیلویه به خاطر رعایت نکردن دستور العمل های بهداشتی پلمپ شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های فوتسال بانوان رده سنی بزرگسالان لیگ دسته یک باشگاه های کشور در گروه پنج یکشنبه شب با برگزاری 2 دیدار در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه ادامه یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور بنیانگذار آموزش و پرورش عشایر ایران در شهر " سوق" شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه وبویر احمد درگذشت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۰    
مرتضی معتمد بیان کرد: هدف از سفر امروز،این بود که از نزدیک وضعیت تشکل ها؛ اتحادیه وسازمان را بررسی کنیم و بازدید و استعداد سنجی این تشکل ها که چطور می شود و با چه پروژه ای می شود سرمایه گذاری را انجام بدهیم ودر حوزه زیرساخت ها بتوانیم کاری انجام بدهیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با حُکم فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون وظیفه عمومی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه در این استان منصوب شد،
عصر دنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۷    
عصر دنا: رقابت های فوتسال بانوان لیگ دسته اول باشگاه های کشور با حضور چهار تیم آریا ترکان مراغه، دستگردی یزد، هیأت فوتبال نطنز کاشان و هیأت فوتبال کهگیلویه در سالن 1200 نفری دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های فوتسال بانوان رده سنی بزرگسالان لیگ دسته یک باشگاه های کشور در گروه پنج از شنبه شب در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - یاسوج- رقابت های فوتسال بانوان لیگ دسته اول باشگاه های کشور با حضور چهار تیم آریا ترکان مراغه، دستگردی یزد، هیأت فوتبال نطنز کاشان و هیأت فوتبال کهگیلویه در سالن 1200 نفری دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد در حال برگزاری است.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان سابق کهگیلویه به عنوان معاون نظارت و بازرسی مرکز توسعه شوراهای حل اختلاف کشور منصوب شد. به گزارش ریواس جنوب، طی حکمی محمود حکیم بعنوان معاون نظارت و بازرسی توسعه شوراهای حل اختلاف کشور شد. سوابق حکیم: رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه معاون دادگستری استان چهارمحال و بختیاری ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۳    
یاسوج- بلادشاپور، یادگار دوران صفویه، با تمام بی مهری ها کتاب تاریخ را در قلب کهگیلویه و بویراحمد ورق می زند و توسعه گردشگری در شهرستان کهگیلویه با توجه بیشتر به این بافت تاریخی رقم خواهد خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت نگران کننده صنوف در 2 شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان کهگیلویه گفت: شرط موفقیت در بازگشت به تعهدات برجام اهتمام به موضع حکیمانه رهبری است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
طیب زادگان با اشاره به شروع موج چهارم بیماری کرونا و وضعیت بحرانی و فوق حاد این شهرستان گفت: به منظور عبور از موج جدید و کشنده بیماری مردم از مراجعه غیر اورژانسی به بیمارستان و مراکز درمانی پرهیز کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۸    
دادستان عمومی انقلاب شهرستان کهگیلویه گفت: با اخلالگران در نظم بدون اغماض و چشم پوشی برخورد خواهیم کرد و فرقی نمیکند آن و شخص برادر، فرزند و اقوام خودمان باشد و در صورت داشتن نسبت حتما باید قانون سختگیرانه تر باشد تا مردم متوجه شوند قانون شوخی بردار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا گفت: متاسفانه در سایه بی توجهی و سهل انگاری و عدم چشم پوشی بر رفت و آمدها و دورهمی ها و حضور در تجمعات باعث شده تا گچساران در آستانه سال نو قرمز شود و شهرستان کهگیلویه نیز در ادامه و شهرستان ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۵    
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: یک دستگاه بنز اسپرینتر 315 در راستای تحقق اهداف طرح تحول سلامت که به پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی مجهز است، به ناوگان اورژانس 115 استان (شهرستان کهگیلویه) پیوست.
برترین ها / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۰:۵۸   + ۴۹ سایت دیگر  
ایلنا: دادستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد پس از اطلاع از برگزاری مراسم جشن عروسی در این شهرستان علاوه بر عروس و داماد، برادر خود را نیز که از طایفه عروس بود را دستگیر و بازداشت کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دادستان شهرستان کهگیلویه بانیان یک مراسم عروسی را به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی بازداشت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
با پیگیری های نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی؛ یک دستگاه بنز اسپرینتر 315 اورژانس به ناوگان اورژانس 115 شهرستان کهگیلویه تحویل داده شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه گفت: با اعلام وضعیت قرمز کرونایی در کهگیلویه، همه اماکن ورزشی این شهرستان تعطیل شدند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تأمین داروهای دیابتی به یکی از مهمترین چالش های این بیماران تبدیل شده است که این روزها داروی دیابتی کمیاب و تنها در برخی از داروخانه های به فروش می رسد.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۷    
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) متأسفانه ظرفیت بیمارستانی شهرستان کهگیلویه پاسخگوی حجم گسترده مبتلایان نیست و این در شرایطی است که باورهای مردم چیزی خلاف بر این را نشان می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۴۶    
10 میلیارد ریال اعتبار به کارخانه خوراک دام و طیور در شهرستان کهگیلویه اختصاص یافت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۳۳    
با کارهای فرهنگی هنری شاید بتواند تاثیر بیشتری بر ذهن مخاطب گذاشت و گامی موثر جهت جلوگیری از افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در وضعیت کنونی شهرستان کهگیلویه برداشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از برخورد قانونی با عاملان تجمع در عزاداری های بخش دیشموک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برای کنترل و مهار ویروس کرونا بازار ها و مراکز تجاری شهرستان کهگیلویه به مدت 2 هفته تعطیل می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه تاکیدکرد که با توجه به فراگیر شدن ویروس کرونا در این شهرستان و نبود امکانات بهداشتی و درمانی جهت مداوای بیماران، باید شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه به مدت 2 هفته قرنطینه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
10 میلیارد ریال اعتبار به کارخانه خوراک دام و طیور در شهرستان کهگیلویه اختصاص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سخنگوی ستاد مقابله با کرونای شهرستان کهگیلویه گفت: در پی شیوع فاجعه بار کرونا، این شهرستان از امروز سه شنبه به مدت 2 هفته تعطیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۵    
یاسوج- بر اساس آخرین آمارها، شهرستان کهگیلویه در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفته و ستاد کرونای شهرستان به شکل اضطراری تشکیل جلسه داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان کهگیلویه گفت: فعالیت عادی در وضعیت قرمز کرونایی شهرستان را به شرایط فوق حاد رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا شهرستان کهگیلویه از امروز به مدت 2 هفته قرنطینه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طبیعت زیبای بهاری اطراف شهر قلعه رئیسی، مرکز بخش چاروسا از توابع شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۱:۴۵    
یکی از دلایلی که شهرستان کهگیلویه در اشتغال زایی ضعیف عمل کرد،عدم ثبات مدیریت ارشد شهرستان در این چند سال بوده است که 5 فرماندار در 6 تا 7 سال تغییر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک زمین چمن مصنوعی فوتبال امروز دوشنبه در آیینی در روستای ضرغام آباد شهرستان کهگیلویه به بهره برداری رسید.
صبح خرد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۷    
پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد ”(sobhekherad.ir) طرحی ابتکاری آموزش وپرورش دهدشت که هزاران مراجعه حضوری را حذف کرد . به گزارش “ صبح خرد “ ، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه در یک طرح ابتکاری به منظور حذف مراجعات حضوری و کاهش هزینه ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۳۶    
چمن مصنوعی روستای ضرغام آباد در شهرستان کهگیلویه با هزینه 5 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
طیب زادگان از ثبت بیش از 3 هزار تست کرونایی این شهرستان در ایام نوروز خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۳    
جلسه شورای هماهنگی بانک های شهرستان کهگیلویه با حضور فرماندار، روسای بانکها و جمعی از روسای ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد تا مشخص شود این شهرستان از کمترین میزان اشتغال روستایی در استان برخوردار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد در سکوت کوهستان و در میان کوهپایه های کوه سر به فلک کشیده سیلوم صدای جاری شدن آبشاری به گوش می رسد که همانند یک موسیقی دلنواز روح انسان را آرامش می بخشد. آبشاری گمنام با بیش از 100متر ارتفاع که یکی از بلندترین آبشارهای ایران به شمار می رود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
واحد مستقل کرونای مرکز بهداشت در شهرستان کهگیلویه راه اندازی شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۳    
اقتصاد ایران: یاسوج- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: شهرستان کهگیلویه و گچساران در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
چمن مصنوعی ضرغام آباد شهرستان کهگیلویه با اعتبار 5 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد از ابتلای 80 بیمار هم استانی به اوتیسم خبر داد و گفت: امسال تلاش می کنیم سومین مرکز خدمات رسان بیماران اوتیسمی را در شهرستان کهگیلویه راه اندازی کنیم.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه از میزبانی شهر دهدشت در رقابتهای گروه 5 فوتسال بانوان دسته یکم باشگاههای کشور خبر داد.
برترین ها / اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به برگزاری دو مراسم تشییع جنازه چند هزار نفری در شهرستان کهگیلویه گفت: این مراسمات عامل اصلی انتشارویروس کرونا و باعث افزایش مرگ و میر شده و می شود. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فکرشهر: دادستان عمومی و انقلاب شهر دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه از بازداشت 2 عروس و داماد، پدر یک داماد و 2 ارکستر در این شهرستان بخاطر برگزاری عروسی در شرایط کرونایی خبر داد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام وحدانی فر با بیان اینکه در شهرستان کهگیلویه ظرفیت های تولید وجود دارد اما مغفول مانده، گفت: پروژه های اقتصادی که تولید را رونق می دهند باید مورد توجه مسئولان قرار گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کهگلویه گفت با توجه به وضعیت قرمز در این شهرستان محدودیت ها در مبادی ورودی و داخلی شهراعمال و صنوف پر خطر تعطیل می شود.