جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۳۸May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخراج ارز دیجیتال»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
802 دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در کاشان کشف و توقیف شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس:فرمانده انتظامی کاشان اصفهان گفت: 802 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) غیرمجاز قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال با تلاش مأموران پلیس امنیت اقتصادی از کارگاهی متروکه و غیرفعال دریکی از شهرک های صنعتی این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف 6 دستگاه استخراج ارزدیجیتال غیرمجاز به ارزش 7 میلیارد ریال در "شهرکرد" خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
کاشان - فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف 802 دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در کاشان خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- کرمان-فرمانده انتظامی "سیرجان" از کشف 51 دستگاه استخراج ارز دیجیتال که به صورت غیرمجاز تهیه و در یک منطقه روستایی راه اندازی شده بودند، خبر داد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان گفت: 802دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) غیرمجاز قاچاق به ارزش 25میلیارد ریال با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی از کارگاهی متروکه و غیرفعال در یکی از شهرک های صنعتی این شهرستان کشف شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مسوول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: 2 مزرعه استخراج ارز دیجیتال (رمزارز) غیرمجاز از 2 واحد صنعتی در حوالی مشهد کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۲:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی قم گفت: یک مالک دستگاه های قاچاق استخراج ارز دیجیتال در این استان به پرداخت 7.2 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 105 دستگاه ماینر از یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در شهرک صنعتی شمش آباد به ارزش 26 میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف 448 دستگاه استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال در مشهد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 105 دستگاه ماینر از یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در شهرک صنعتی "شمش آباد" به ارزش 26 میلیارد ریال خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 8 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال درعملیات ماموران این پلیس از دو منزل مسکونی در اراک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی اهواز گفت: 250 دستگاه رمز ارز غیرمجاز (ماینر) به ارزش 37 میلیارد و 500 میلیون ریال روز چهارشنبه توسط ماموران انتظامی در شهرستان اهواز کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
250 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در کلانشهر اهواز کشف و توقیف شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 105 دستگاه ماینر از یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در شهرک صنعتی "شمش آباد" به ارزش 26 میلیارد ریال خبر داد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آزادشهر از کشف تعداد 13 دستگاه ماینر قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد. به گزارش جماران به نقل از مهر، سرهنگ سید داوود حسینی اظهارکرد: در پی اطلاع واصله مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در یک منزل مسکونی ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- کرمان- فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از کشف99 دستگاه ماینر از یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال درشهر کرمان به ارزش 20 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۲    
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از کشف 99 دستگاه ماینر از یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در شهر کرمان به ارزش 20 میلیارد ریال خبر دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموران انتظامی شهرستان بندرعباس 19 دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از کشف19دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 5 میلیارد ریال دراین شهرستان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس از کشف 19 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در این شهرستان خبر داد و گفت: دستگاه های کشف شده توقیف و به مقر انتظامی منتقل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۱:۴۵    
مشهد- ایرنا- کشف 17 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) فاقد مجوز در تربت جام، توزیع 65 میلیارد ریال بسته معیشتی توسط یک شرکت صنعتی در سنگان خواف و کشف 35 کیلوگرم تریاک جاسازی شده در بار هندوانه در بجستان عناوین اخبار کوتاه خراسان رضوی در روز یکشنبه بود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما ، سردار "کیوان ظهیری" اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر نگهداری دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در یک کارگاه در شهرستان "رباط کریم"، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: 44 دستگاه ماینر خارجی قاچاق به ارزش 22 میلیارد ریال در بازرسی ازیک کارگاه متروکه در برخوار کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان برخوار گفت: در پی کسب خبری مبنی بر استخراج غیر قانونی ارز دیجیتال در یک کارگاه متروکه بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- فرمانده انتظامی شاهرود گفت: ماموران مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی این شهرستان از یک انبار درحومه شهر 14 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) کشف کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز با اشاره به فعالیت غیر مجاز دستگاه های استخراج رمز ارز گفت: استخراج هر واحد بیت کوین نیاز به 72 مگاوات ساعت برق دارد و با توجه به قیمت نازل برق در ایران و به ویژه مناطق گرمسیر ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه ناجا- فرمانده مرزبانی استان کردستان از کشف 24 دستگاه استخراج ارز بیت کوئین در نوار مرزی بانه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اهواز -ایرنا- سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر از کشف و ضبط 22 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یکی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- فرمانده انتظامی دشتستان گفت: 35 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) به ارزش هشت میلیارد و 260 میلیون ریال در این شهرستان کشف شد.
فیسیت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۷    
ارزهای دیجیتال چند سالی است که در بین کاربران سراسر جهان اهمیت زیادی یافته است و افراد زیادی به استخراج ارز دیجیتال روی آورده اند. با این حال از سال 2017 تا به امروز، ارزهای دیجیتال اهمیت بسیار بیشتری پیدا کرده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۱    
جانشین فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 11 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: مدیر منطقه برق پاکدشت گفت: برخی از افراد سودجو با تعبیه دستگاه ماینر در پشت بام منازل، اقدام به استخراج بیت کوین می کنند که این امر مشکلات عدیده ای را در حوزه توزیع برق به همراه دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی استان یزد از کشف 110 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش 27 میلیارد ریال در شهرستان اردکان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
افزایش روزافزون قیمت ارزهای مجازی از یک سو و ارزان ترین برق جهان در کشورمان طمع افراد بیشتری را برای استخراج آنها جلب کرده که تداوم آن در هنگامه اوج بارمصرف شبکه، جز خسارت بیشتر برای صنعت برق بهره ای به همراه نخواهد داشت.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها– البرز- فرمانده انتظامی استان ازشناسایی یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال و کشف 606 عدد ماینر قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی: متهم پرونده قاچاق دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) و ملزومات آن، جریمه 11 میلیارد و 747 میلیون ریالی این پرونده را پرداخت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - شرکت توزیع نیروی برق مازندران اعلام کرد که 81 مرکز استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال طی سال گذشته در استان شناسایی و با همکاری مراجع قضایی تعطیل شده است.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف 106 دستگاه استخراج ارز دیجیتال خارجی قاچاق به ارزش 30 میلیارد ریال در یک کوره آجرپزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه از کشف 4دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در این شهرستان خبر داد.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
بررسی روند مصرف تمام مشترکین و شناسایی تعداد 130 مورد مشترک مشکوک به استخراج ارز دیجیتال در دستور کار این شرکت است | بازآرایی و تعدیل بار فیدرهای فشار متوسط و فشار ضعیف و مکاتبه با ادارات راه و ترابری برای کاهش بار در روشنایی بین شهری نیز از دیگر محورهای اجرای مانور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بستک ازکشف 12 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد، از کشف 41 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 9 میلیارد 500 میلیون ریال در بازرسی از یک منزل در شهرستان یزد خبر داد.
فیسیت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۸    
ارزهای دیجیتال در طلایی ترین حالت خود در کل طول تاریخ به سر می برند. از این رو بیشتر از هر زمانی شاهد پرطرفدار شدن ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال شده ایم. البته در این میان باید به مشکل کمبود کارت گرافیک هم اشاره کنیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: به کسانی که در شناسایی و گزارش مراکز(دستگاه های) غیرقانونی استخراج ارز دیجیتال به شرکت توزیع برق استان کمک کنند حداکثر تا 100 میلیون ریال پاداش داده می شود.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد از عملیات ضربتی کلانتری های 12 و 16 و 24 مشهد برای دستگیری عاملان کش روزنی و کشف دستگاه های استخراج ارز دیجیتال خبر داد. فرمانده انتظامی مشهد از عملیات ضربتی کلانتری های 12 و 16 و 24 مشهد برای دستگیری عاملان کش روزنی و کشف دستگاه های استخراج ارز دیجیتال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد از عملیات ضربتی کلانتری های 12 و 16 و 24 مشهد برای دستگیری عاملان کش روزنی و کشف دستگاه های استخراج ارز دیجیتال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مهدی شهر از کشف پنج دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در یک منزل مسکونی و دستگیری یک متهم در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
8 دستگاه غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال به ارزش تقریبی 13 میلیارد ریال در سرخس کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از کشف یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 10 میلیارد ریال و کشف 35 دستگاه ماینر خبر داد.