پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۴:۲۱Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالاهای اساسی»

نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سید ابراهیم رییسی روز چهارشنبه در جمع مردم شهر قدس اظهار کرد: امروز کشور مشکلات زیادی دارد و وضعیت زندگی، کسب و کارها، سفره مردم، وضعیت مسکن و وضعیت اشتغال نابسامان است ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بی توجهی مسئولان در تامین کالاهای اساسی به همین منوال ادامه داشته باشد نه تنها شاهد کاهش و کمبود گوشت قرمز در کشور خواهیم بود بلکه با کمبود عرضه نشدن فرآورده های لبنیاتی هم روبرو خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۰    
گروه استان ها- با تغییر رویه های گمرکی زمان تخلیه کشتی های حامل کالاهای اساسی و ترخیص آن از گمرک بوشهر با مجوز ستاد تنظیم بازار کشور کاهش یافته است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، بررسی آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد در یک ماه منتهی به اردیبهشت ماه سال 1400، قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ تازه به طور میانگین 25 هزار و 96 تومان شد که نسبت به مدت مشابه در اردیبهشت ماه سال 99 با قیمت 11 هزارو 243 تومان بیش از 123.2 درصد رشد داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بررسی آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد با توجه به روند افزایش قیمت کالاهای اساسی در یک سال گذشته، در اردیبهشت 1400 گوشت مرغ تازه با 123.2 درصد بیشترین افزایش قیمت را داشته است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۵۵ سایت دیگر  
ایرنا: بررسی آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد، در یک ماه منتهی به فروردین ماه سال 1400، قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ تازه به طور میانگین 24 هزار و 697 تومان شد که نسبت به مدت مشابه در فروردین ماه سال 99 با قیمت 11 هزارو 158 تومان بیش از 121.3 درصد رشد داشته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر از کاهش زمان تخلیه کشتی های حامل کالاهای اساسی و ترخیص آن از گمرک بوشهر با مجوزی که این ستاد جهت ترخیص کالاهای اساسی از ستاد تنظیم بازار کشور دریافت کرده، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران با اشاره به دپوی 6.2 میلیون تن کالای اساسی در گمرکات و بنادر کشور، گفت: در سال جهش تولید بالغ بر 4.8 میلیون تن کالای غیر اساسی غیرکانتینری درگمرکات و بنادر کشور دپو شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس می گوید برنامه ریزی برای کاهش قیمت کالاهای اساسی و تامین مایحتاج موردنیاز مردم باید جزو اولویت های دولت سیزدهم باشد.
دین پرست: اهتمام دولت برای تامین صد درصدی نیاز مردم به کالاهای اساسی طی سال های اخیر ، آنهم علیرغم وجود تحریم های شدید،کاهش درآمدها و شیوع بیماری کرونا
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی، با بیان اینکه رئیس جمهور منتخب باید مأموریت ویژه ای در کنترل نرخ ارز و تخصیص درست آن به بخش واردات کالاهای اساسی داشته باشد، گفت: مردم باید در کوتاه مدت اثرات اقدامات و اصلاحات دولت تحولگرا و مقتدر را به عینه و ملموس حس کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: با وجود همه مشکلات و محدودیت ها، شرایط تامین کالا و ذخایر کشور مناسب است. به گزارش شاتا علیرضا رزم حسینی در جلسه ستاد تنظیم بازار افزود: با وجود مشکلات و محدودیت های شدیدی که در این مدت بر کشور تحمیل شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۳۳    
خرید روزانه مایحتاج، نیازمند اطلاع از قیمت های روز بازار است، شما می توانید قیمت مصوب اقلام اساسی مورد نیاز هر روز خود را در این خبر بخوانید.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس اعلام کرد: با تشکیل کمیته حمل کالاهای اساسی در این اداره کل بیش از 6 هزار و500 تن کالای دپو شده استان در بندر امام(ره) به استان فارس حمل شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
علی قلی ایمانی در گفت وگو با میزان، درباره وضعیت توزیع گندم و مشکلات کشاورزان گفت: گندم هم اکنون توسط شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران 2 میلیون و 500 هزار تن خریداری و مطالبات گندم کاران هم تا 18 خرداد بلافاصله زمانی 7 الی 8 روزه پرداخت شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس ستاد آیت الله رئیسی گفت:به دنبال دولتی هستیم که بتواند خدمت به مردم را نصب العین خود قرار دهد.
ثمره نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۴    
به گزارش گروه سلامت ثمره نیوز،رییس کمیته کشوری جامعه سلامت و پزشکی دکتر جلیلی ضمن تشریح وضع موجود حوزه دارو سازی راهکارهای برای برون رفت از چالش های آن بیان کرد . محمد هاشمی اظهار کرد: داروی یکی از کالاهای اساسی مورد نیاز مردم است و باید با لحاظ بودن ابعاد ایمنی، کارایی و قیمت [...]
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود همه مشکلات و محدودیت ها، شرایط تامین کالا و ذخایر کشور مناسب است. به گزارش پیام فوری از وزارت صنعت، معدن و تجارت، علیرضا رزم حسینی در جلسه ستاد تنظیم بازار افزود: با وجود مشکلات و محدودیت های شدیدی که در این مدت بر کشور تحمیل شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: بندر چابهار با توجه به موقعیت و جایگاه ویژه و اتصال به آب های آزاد و اقیانوس هند یکی از بهترین بنادر ایران برای ورود انواع کالاهای اساسی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۳۷    
دنیای اقتصاد - حمید رجبی : در دو ماه اخیر موجی از افزایش قیمت شامل کالاهای مختلف و خصوصا برخی محصولات غذایی شده است. برخی کالاهای اساسی شامل شکر، مرغ، تخم مرغ، انواع نان، روغن های خوراکی، لبنیات ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دامنه حذف ارز 4200 اخیرا به دارو و بسیاری از اقلام اساسی رسیده است؛ حالا ماه هاست مردم ساعت ها در صف کالاهای اساسی می مانند و در پیدا کردن داروهای ضروری درمانده می شوند ...
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت فقط به جای اینکه نظارت و برنامه ریزی کند دنبال دخالت در بازار است، گفت: دخالت های دولت باعث سردرگمی بازار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز گفت: یک هزار تن قند و شکر تنظیم بازار با هدف نظارت بر روند تولید، تأمین و توزیع کالاهای اساسی در این شهرستان توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه سفره مردم نباید به دلار و دانه های روغنی بند شود، گفت: 600 هزار هکتار از مزارع استان های شمالی را می توان به کشت دانه های روغنی اختصاص داد و برای سه دهک جامعه باید کارت اعتباری صادر شود تا برای تامین کالاهای اساسی در رنج نباشند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه 40 درصد ظرفیت های تولیدی کشور معطل مانده و تعطیل است، گفت: اقتصاد کشور و دریا باید فعال شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بابل- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران از وضعیت افزایش قیمت ها در بازار و قطع برق در روزهای منتهی به انتخابات انتقاد کرد و گفت: وضعیت قیمت کالاهای اساسی زیبنده مردم نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- عابدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در تأمین کالاهای اساسی در استان هیچ مشکلی نداریم، گفت: 60 تن گوشت مرغ روز گذشته در استان توزیع شد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۶    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری: دولت باید از امور اقتصادی کنار برود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ریشه نابسامانی در بازار کالاهای اساسی را مربوط به بخش توزیع دانست و گفت: طرح تقویت امنیت غذایی کشور که در مجلس مورد موافقت قرار گرفته است، مشکلات بخش توزیع را با تشکیل ستاد تنظیم بازار محصولات کشاورزی و ایجاد شبکه هوشمند بین حلقه ها مرتفع خواهد کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: متأسفانه دولت شرایطی را در زندگی مردم ایجاد کرده که بسیاری از موضوعات قابل پیش بینی نیست. باید در بازار ثبات ایجاد کنیم. اینکه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در داخل تولید شود و رابطه آن با بیرون قطع شود.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خرید روزانه مایحتاج، نیازمند اطلاع از قیمت های روز بازار است، شما می توانید قیمت مصوب اقلام اساسی مورد نیاز هر روز خود را در این خبر بخوانید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۲:۱۱    
خرید روزانه مایحتاج، نیازمند اطلاع از قیمت های روز بازار است، شما می توانید قیمت مصوب اقلام اساسی مورد نیاز هر روز خود را در این خبر بخوانید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۱:۲۸    
سید ابراهیم رییسی گفت: وقتی کالاهای اساسی و نهاده های دامی وابسته به دلار باشند و 70 درصد نیاز ما از خارج از کشور تامین شود، هرروز قیمت دلار روی سفره مردم تاثیر می گذارد. خاک ایران این استعداد را دارد که در آن تمام نهاده های دامی و کالاهای اساسی مورد نیاز تولید شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
زاکانی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: قطعا قیمت اقلام اساسی با احیای مجدد تعاونی های شهر و روستا و با نظارت صحیح و همچنین با واریز 40 هزار تومان بن کالا کنترل می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گرانی دوباره مرغ و ایجاد صف های خرید با توجه به افزایش قیمت دیگر کالاهای اساسی در حالی شکل گرفته که مجلس و کارشناسان، دولت را عامل آن می دانند که تنظیم بازار را در روزهای پایانی عمر خود رها کرده است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
گرانی دوباره مرغ و ایجاد صف های خرید با توجه به افزایش قیمت دیگر کالاهای اساسی در حالی شکل گرفته که مجلس و کارشناسان، دولت را عامل آن می دانند که تنظیم بازار را در روزهای پایانی عمر خود رها کرده است ...
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۹    
تا سال 1402 با اقداماتی ویژه کاری خواهیم کرد که مخاطرات سهام داران خرد را پوشش دهیم و حداقل سود انها تضمین شود.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - همزمان با فعال شدن اقتصاد کشورها در نقاط مختلف دنیا پس از همه گیری کرونا، قیمت برخی از کالاهای اساسی از جمله قیمت فلزات مهم صنعتی افزایش یافته است. حال میزان تصحیح قیمت این فلزات به چندین عامل بستگی دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرماندار اسکو نرخ رشد جمعیت سالانه این شهرستان را بالای 13 درصد اعلام کرد و افزود: از زمان سرشماری سال 95 تاکنون حدود 70 هزار نفر به جمعیت شهرستان اضافه شده اما این امر در تخصیص کالاهای اساسی لحاظ نمی شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمد میررضوی اظهار داشت: تا حدود دو سال و نیم قبل ماهی با ارز دولتی وارد می شد و جز کالاهای اساسی بود. ماهی غذای قشر متوسط و ضعیف جامعه مثل دانشجو، کارمند و کارگر است. اگر دولت می خواهد از این قشر حمایت کند باید به ماهی هم مانند کالاهای اساسی مثل روغن، شکر و برنج ارز ترجیحی بدهد .
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- کارشناس دیپلماسی اقتصادی گفت: علت اصلی بلوکه شدن ارزهای صادراتی ایران در عراق، اصرار دولت روحانی بر خرید کالای اساسی صرفا از کانال های آمریکاست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه دپو مواد اولیه موردنیاز تولید در بنادر به گرانی کالاهای اساسی دامن زده، گفت: دلیل افزایش قیمت کالاها در شرایط کنونی نرخ ارز نیست بلکه علت اصلی سوءمدیریت و بی توجهی به معیشت مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
لغو الزام به ثبت سفارش در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که با ابطال مصوبه هیأت وزیران توسط دیوان عدالت ادارای صورت گرفت، نظام اولویت بندی تخصیص ارز برای واردات کالاهای اساسی و مواد اولیه واحدهای تولیدی را به چالش می کشد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۰    
خرید روزانه مایحتاج، نیازمند اطلاع از قیمت های روز بازار است، شما می توانید قیمت مصوب اقلام اساسی مورد نیاز هر روز خود را در این خبر بخوانید.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
گرانی بعد از درنوردیدن بازار کالاهای اساسی ، خودرو، لوازم خانگی، موبایل و هر جای دیگری که فکرش را بکنید حالا در حال پرسه زدن در بازار مرگ و میر است و پدیده بی سابقه ای به نام سنگ قبر قسطی را در این بازار ایجاد کرده است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۸    
به گزارش تسنیم ، روانبخش بهزادیان ظهار کرد: تا پایان 17 خردادماه سال جاری میزان کالاهای اساسی در 11 بندر امیرآباد، نوشهر، انزلی، امام خمینی(ره)، شهیدرجایی، چابهار، آستارا، فریدونکنار، لنگه، شهیدباهنر، خرمشهر، معادل 4 میلیون و 811 هزار و 762 تن است. ...
اقتصاد آنلاین / تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون بندری و اقتصادی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه روند واردات کالاهای اساسی، دو فروند کشتی حامل کالای اساسی ذرت و برنج در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگیری کرد.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه همشهری با حسن عباسی معروفان، سرپرست دفتر خدمات بازرگانی معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهادکشاورزی در مورد آخرین وضعیت موجودی و ذخایر استراتژیک کالاهای اساسی گفت وگو کرده . آماری از میزان این ذخایر در دست دارید؟ ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
آقای روحانی گویا هیچ اطلاعی از گرانی های افسارگسیخته کالاهای اساسی در بازار ندارد که در اواخر عمر دولتش، وزارت صمت را مأمور کرده تا با جدیت نسبت به کنترل قیمت ها و ممانعت از افزایش آنها اقدام کند. ...