چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۴۷Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاز 11 پارس جنوبی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
وزارت نفت توضیحاتی را درباره عدم نفع 35 میلیارد دلاری بابت تاخیر بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی ارائه داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر سابق نفت گفت: اوایل سال 92 دولت جدید که آمد یکی از دوستانی که در دولت مسئولیت داشت با من تماس گرفت که فاز 11 پارس جنوبی را از شرکت ایرانی بگیرید که قبول نکردم.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۰:۱۰    
وزیر سابق نفت گفت: اوایل سال 92 دولت جدید که آمد یکی از دوستانی که در دولت مسئولیت داشت با من تماس گرفت که فاز 11 پارس جنوبی را از شرکت ایرانی بگیرید که قبول نکردم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۶:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر سابق نفت گفت: اوایل سال 92 دولت جدید که آمد یکی از دوستانی که در دولت مسئولیت داشت با من تماس گرفت که فاز 11 پارس جنوبی را از شرکت ایرانی بگیرید که قبول نکردم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۲    
تابستان 1397 بود که وزیر نفت اعلام کرد: شرکت فرانسوی توتال به خاطر تحریم های امریکا به صورت رسمی از قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی خارج شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با اعلام اینکه صادرات نفت ایران در روزهای اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است، گفت: فاز 11 پارس جنوبی برای زمستان سال آینده به برداشت 15 میلیون متر مکعب در روز می رسد.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۸    
وزیر نفت با تأکید بر اینکه صادرات روزانه 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت عملی است، گفت: افزایش تولید نفت حق ایران است و برای افزایش آن از کسی اجازه نمی گیرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-حسین راشدی : خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها علیه صنعت نفت، شرکت های خارجی فعال در ایران از جمله توتال فرانسه و س ان پی سی چین را که در فاز 11 پارس جنوبی مشغول بودند، از کشور خارج کرد. این خوانش رسمی (داخلی و بین المللی) از اتفاقی است که برای پارس جنوبی در دو سال گذشته افتاد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۷:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- توسعه فاز 11 پارس جنوبی به عنوان آخرین فاز این میدان مشترک در حالی آغاز شده که قرار است سهم ساخت داخل در آن 70 درصد باشد و تولید اولیه نیز تا پیش از پایان سال 1400 آغاز شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت نفت قصد دارد برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی از ظرفیت اوراق مشارکت استفاده کند؛ موضوعی که سرانجام این وزارتخانه پس از هفت سال دست دست کردن در این پروژه، تازه به آن رسیده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مجتبی توانگر نماینده مجلس در توییتی نوشت: نمایشی که در وزارت نفت برگزار شد، در تاریخ صنعت نفت ماندگار شد؛ روزیکه زنگنه خبرنگاران را دعوت کرد تا شاهد باشند وی دستور حفاری در فاز11 پارس جنوبی را صادر می کند! ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: 7 سال زمان از بین رفت تا حفاری اولین حلقه چاه فاز 11 پارس جنوبی به عنوان مرزی ترین فاز این میدان با قطر با همت بخش داخلی و نه شرکتی که سابقه ای بد در ایران دارد، کلید بخورد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
7 سال زمان از بین رفت تا حفاری اولین حلقه چاه فاز 11 پارس جنوبی به عنوان مرزی ترین فاز این میدان با قطر با همت بخش داخلی و نه شرکتی که سابقه ای بد در ایران دارد، کلید بخورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تولید گاز از فاز 11 پارس جنوبی که یکی از وعده های سال 1400 وزیر نفت بود و قرار بود در نیمه نخست سال 1400 محقق شود، به نیمه دوم سال آینده یعنی زمان فعالیت دولت بعدی موکول شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۹:۲۱    
بیژن زنگنه امروز دوشنبه در مراسم آغاز حفاری فاز 11 پارس جنوبی به مصوبه روز چهارشنبه هیات دولت در خصوص رایگان شدن گازبهای مشترکان کم مصرف اشاره کرد و گفت: بر اساس این مصوبه گازبهای بیش از 30 درصد مشترکان واحدهای مسکونی صفر می شود که علاوه بر کمک به مردم، کاهش مصرف را نیز به دنبال خواهد داشت.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه پتروپارس گفت: توسعه آخرین بلوک میدان مشترک پارس جنوبی (فاز 11) با استفاده از ظرفیت شرکت های داخلی نویدبخش بهار توسعه یافتگی برای تولیدکنندگان، پیمانکاران و سازندگان داخلی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عملیات حفاری نخستین چاه فاز 11 پارس جنوبی آخرین فاز طرح توسعه از بخش ایرانی این میدان، با دستور وزیر نفت به طور رسمی آغاز شد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: تاکنون 15 میلیون دلار در طرح فاز 11 پارس جنوبی هزینه شده است و تا پایان سال 70 میلیون دلار دیگر نیز تأمین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت گفت: منابع مالی توسعه فاز 11 پارس جنوبی از طریق فروش اوراق مشارکت تامین می شود. تاکنون 15 میلیون دلار در طرح فاز 11 سرمایه گذاری شده است و تا پایان سال حجم سرمایه گذاری به 170 میلیون دلار می رسد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۵    
شانا _ گروه فیلم: عملیات حفاری نخستین چاه طرح توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی با دکل دریایی MD-1 در موقعیت مرزی SPD11B امروز (دوشنبه، 24 آذرماه) با دستور بیژن زنگنه، وزیر نفت به طور رسمی آغاز شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فارس: عبدالعلی رحیمی مظفری عضو کمیسیون انرژی مجلس در نشست آغاز عملیات حفاری در فاز 11 پارس جنوبی با اشاره به اهمیت تولید از این فاز گفت: فاز یازدهم آخرین و کلیدی ترین فاز از میادین پارس جنوبی است ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
فارس: بیژن زنگنه وزیر نفت در حاشیه نشست آغاز حفاری فاز 11 پارس جنوبی در جمع خبرنگاران با اشاره به رقم فروش نفت در لایحه بودجه 1400 اظهار داشت: اگر تحریم نباشیم و منابع محدود مالی مورد نیاز برای احیای چاه هایی که تولیدشان کم شده است وجود داشته باشد صادرات روزانه 2 ...
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: با وجود تحریم های آمریکا علیه صنعت نفت ایران، هیچگاه تولید نفت ایران متوقف نشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، بیژن زنگنه امروز (دوشنبه) در مراسم آغاز حفاری فاز 11 پارس جنوبی با بیان اینکه در تحریم ثابت کردیم که از تلاش دست نمی کشیم و با مجاهدت همکاران راه دیگری ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: بیژن زنگنه، وزیر نفت امروز (دوشنبه، 24 آذرماه) پس از آیین آغاز عملیات حفاری نخستین چاه طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: افزایش تولید نفت حق ایران است و برای افزایش آن از کسی اجازه نمی گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۶    
در مراسمی با حضور وزیر نفت، عملیات حفاری چاه های طرح توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی بصورت رسمی آغازشد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی در نیمه دوم سال 1400 به مرحله برداشت گاز می رسد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش نما ،بیژن زنگنه امروز (دوشنبه، 24 آذرماه) در آیین آغاز عملیات حفاری نخستین چاه طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی از طریق ویدئوکنفرانس اظهار کرد: ما در دوران تحریم ثابت کردیم و نشان دادیم از تلاش دست نمی کشیم ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر نفت گفت: اگر تحریم نباشد و منابع محدودی که برای احیای چاه های نفت نیاز است، تامین شود، صادرات 2.3 میلیون بشکه نفت در روز قابل تحقق است. ...
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
زنگنه گفت: آقایان در پتروپارس قول دادند که برای سال آینده به 500 میلیارد متر مکعب تولید از فاز 11 پارس جنوبی برسیم. به گزارش پیام فوری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز 24 آذرماه 99، حفاری فاز 11 پارس جنوبی در خلیج فارس با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر نفت آغاز شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) -وزیر نفت با اشاره به اینکه به زودی قرارداد ساخت چند کمپرسور و توربین با شرکت ایرانی اوتی سی امضا می شود می گوید تولید گاز کشور به روزانه هزار میلیون مترمکعب رسیده است، اما مصرف با توجه به فصل سرد سال افزایش یافته است از مردم می خواهیم در مصرف گاز صرفه جویی کنند. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: ایران برای بازگشت به بازارهای نفت نیازی به اجازه ندارد زیرا صاحب حق است و صادرات 2.3 میلیون بشکه ای امکانپذیر است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عملیات حفاری چاه های طرح توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی آغاز شد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
عملیات حفاری نخستین چاه طرح توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی با دکل دریایی MD-1 در موقعیت مرزی SPD11B امروز (دوشنبه، 24 آذرماه) با دستور بیژن زنگنه، وزیر نفت به طور رسمی آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: پیش بینی می شود با اتمام حفاری و نصب سکو موقعیت فاز 11، تولید اولیه گاز از این بخش از میدان مشترک پارس جنوبی تا پایان سال آینده آغاز شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت اظهار داشت: سال های گذشته افتتاح پیاپی فازها را داشتیم و از 285 میلیون متر مکعب در سال 92 به 700 میلیون متر مکعب در حال حاضر رسیدیم و از قطر پیشی گرفتیم که نتیجه تمرکز بر توسعه بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از گذشت بیش از 7 سال از فعالیت دولت تدبیر و امید هنوز پاسخی درباره معطلی بهره برداری و توسعه فاز 11 پارس جنوبی از سوی وزارت نفت ارائه نشده است.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس سوال خود از وزیر نفت درباره علت توقف و عدم توسعه میادین مشترک فاز 11 پارس جنوبی و فرزاد B و A و خسارت 40 میلیارد دلاری زنگنه به کشور را تقدیم هیات رئیسه مجلس کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده تهران از سوال از وزیر نفت درباره فسخ قرارداد و توقف توسعه فاز 11 پارس جنوبی و میادین فرزاد A و B خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
لطفا پیام خود را وارد نمایید. پیام شما با موفقیت ثبت گردید. لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید. مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۷    
قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی با شرکت توتال فرانسه و CNCPچین بسته شده بود اما به دلیل بدعهدی آن ها کار به پیمانکار ایرانی واگذار شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رضایی، سرپرست طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی گفت: عملیات حفاری چاه های طرح توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی با استقرار دکل حفاری در موقعیت مرزی SPD11B آغاز شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
– سرپرست طرح توسعه فاز 11 درباره فعالیت های اجرایی آخرین طرح توسعه از بخش ایرانی بزرگترین میدان گازی جهان در آبهای خلیج فارس گفت: استقرار نخستین دکل حفاری در موقعیت طرح توسعه فاز 11، عملیات حفاری چاه های موقعیت SPD11B به منظور افزایش تولید گاز از میدان مشترک پارس جنوبی آغاز شد. ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت حفاری مپنا گفت: دکل دریایی MD-1 در حال حرکت به سمت پروژه ملی توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
دکل دریایی MD-1 در تاریخ 9/8/99 از میدان نفتی سروش ترخیص شده و به سمت موقعیت مرزی ایران و قطر در حرکت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه پتروپارس گفت: با حرکت دستگاه حفاری به سمت موقعیت فاز 11 پارس جنوبی، شمارش معکوس برای آغاز عملیات حفاری آخرین فاز پارس جنوبی آغاز شده است.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه پتروپارس از حرکت دستگاه حفاری به سمت موقعیت فاز 11 پارس جنوبی در آب های نیلگون خلیج فارس خبر داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مردم نیوز :وزیر نفت در جلسه 25 شهریور مجلس شورای اسلامی در پاسخ به انتقاداتی درباره حذف کارت سوخت و قرارداد فاز 11 پارس جنوبی، خود را از هرگونه کم کاری و قصوری مبرا دانست و گفت که حذف کارت سوخت تصمیم دولت بوده و انعقاد قرارداد با توتال در فاز 11 پارس جنوبی تصمیم نظام! ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
نصف جهان: یک کارشناس حوزه اقتصاد سیاسی گفت: مباحث برداشت از یک میدان مشترک یک قرص نان نیست که بین خود و همسایه تقسیم کنیم که نه ما از گرسنگی بمیریم و نه همسایه، یک بحث ملی و تأمین کننده نیاز یک ملت است و جایگاه آن در سطح جهانی و بازار انرژی دنیاست، شوخی بردار نیست. ...