دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۳:۵۵May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فاز 11 پارس جنوبی»

شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از وارد شدن 12 میلیون مترمکعب گاز فاز 11 پارس جنوبی از چهار حلقه تولیدی به مدار تولید تا زمستان امسال خبر داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس از افزایش 6 درصدی تولید گاز از پارس جنوبی در سال 1401 خبر داد. *** افزایش ظرفیت تولید پارس جنوبی به گزارش صنایع، محمد مشکین فام با بیان اینکه امسال تولید گاز از فاز 11 پارس جنوبی آغاز می شود، اظهار کرد: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۴    
بوشهر- مشکین فام مدیر عامل نفت و گاز پارس با بیان اینکه فاز 11 پارس جنوبی زمستان امسال به گاز می رسد از تولید روزانه 56 میلیون متر مکعب گاز در این پالایشگاه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا : محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه در بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بیش از 100 قرارداد و تفاهم نامه به امضا رسید، افزود: مناطق عملیاتی نفت از شمال شرق کشور تا جنوب غرب کشور گسترده است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۷:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به انجام مسوولیت های اجتماعی در نفت، گفت: 7 هزار میلیارد تومان برای انجام پروژه های عام المنفعه و محرومیت زدایی در هیات مدیره شرکت ملی نفت مصوب شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۵۲    
سیدشمس الدین موسوی، مدیرعامل شرکت پتروپارس، تنها عضو باقیمانده در کنسرسیوم فاز 11، ادامه فعالیت ها در آخرین فاز باقی مانده پارس جنوبی را پس از خروج توتال از قرارداد تشریح کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت گفت: ساختن اقتصاد کشور بر دانش و فناوری سبب کاهش هزینه تولید و ارتقای کیفیت محصولات شده و بهره وری صنعت را افزایش می دهد و این موضوع سرانجام به رقابت پذیری می انجامد تا در بازارهای جهانی، با این محصولات رقابت پذیر حضور پیدا کنیم.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت پتروپارس دو تفاهم نامه همکاری با دانشگاه صنعتی شریف و شهید بهشتی برای بومی سازی دانش فشارافزایی گاز فاز 11 پارس جنوبی امضا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۵    
مدیرعامل گروه پتروپارس گفت: اجرای سناریوی تولید زودهنگام فاز 11 پارس جنوبی تا پایان امسال اتفاق خواهد افتاد و حدود 500 میلیون فوت مکعب گاز از این میدان تولید خواهد شد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پتروپارس اظهار کرد: توسعه فاز 11 پارس جنوبی از سوی این مجموعه در حال اجراست و بنا داریم چهار حلقه چاه از چاه های دوازده گانه این فاز را امسال به مرحله تولید برسانیم که حدود 400 تا 500 میلیون فوت مکعب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل گروه پتروپارس گفت: تا پایان سال تولید زودهنگام از فاز 11 پارس جنوبی به ظرفیت 500 میلیون فوت مکعب آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران گفت: تا پایان امسال روزانه 14 میلیون مترمکعب گاز از فاز 11 پارس جنوبی برداشت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به هدف گذاری تولید 220 هزار بشکه ای نفت از میدان مشترک آزادگان جنوبی تا پایان سال 1401، گفت: تا پایان امسال روزانه 14 میلیون مترمکعب گاز از فاز 11 پارس جنوبی تولید خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به اینکه در عمر هفت ماهه وزارت نفت دولت سیزدهم تاکنون 16.5 میلیارد دلار قرارداد جدید امضا شده است، گفت: این قراردادها چند برابر قرارداد ایران با توتال برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی بود که به نتیجه نرسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با اشاره به اینکه در عمر هفت ماهه وزارت نفت دولت سیزدهم تاکنون 16.5 میلیارد دلار قرارداد جدید امضا شده است، گفت: این قراردادها چند برابر قرارداد ایران با توتال برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی بود که به نتیجه نرسید.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: در عمر 7 ماهه وزارت نفت دولت سیزدهم تا کنون 16.5 میلیارد دلار قرارداد جدید به امضا رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۲۰ - ۰۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان "امیدوار هستیم تا زمستان 1401 فاز 11 پارس جنوبی به بهره برداری برسد" گفت: این میدان بیشترین گاز هلیوم در جهان را دارد و بنا داریم در سال 1401 کار در زمینه استخراج گاز هلیوم از این میدان را آغاز کنیم.
سلام نو / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
خجسته مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: وزارت نفت دولت قبل قراردادهای برداشت از ذخایر مشترک با کشورهای همسایه را لغو کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۷    
بوشهر- مشکین فام مدیر عامل نفت و گاز پارس گفت: فاز 11 پارس جنوبی زمستان سال 1401 به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سکوهای دریایی ناحیه دو میدان گازی پارس جنوبی گفت: مراحل توسعه بخش دریایی پارس جنوبی تقریبا به اتمام رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۴۹    
بوشهر- مشکین فام مدیر عامل نفت و گاز پارس از راه اندازی فاز 11 پارس جنوبی در نیمه نخست سال آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه به دنبال تامین و نصب جکت در میدان گازی فرزاد ب هستیم، گفت: تکمیل فاز 11 پارس جنوبی از اولویت های این شرکت است، در فاز 11 در مرحله حفاری چاه ها هستیم و بخشی از تولید گاز از این فاز سال آینده به بهره برداری می رسد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۴    
شرکت صنعتی دریائی ایران از برگزاری مناقصه خبر داد.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه انتظارات از شرکت پتروپارس به عنوان یک شرکت مهم و پویا بسیار بالا است، گفت: همه باید کمک کنیم تا این شرکت پروژه های اولویت دار و ملی را به موقع تکمیل کند و بهره برداری از نخستین بخش فاز 11 پارس جنوبی تا مهرماه 1401 از اولویت های شرکت پتروپارس است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه پتروپارس از ابلاغ رسمی دو قرارداد مهم برای تسریع در توسعه فاز 11 میدان مشترک پارس جنوبی خبر داد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۶:۱۲    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها حادثه آتش سوزی در دکل حفاری فاز 11 پارس جنوبی داغ شدگی بیش از حد ژنراتورهای تأمین برق دکل کمیته مدیریت بحران مهار آتش سوزی جزئی برچسب ها
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
توسعه فاز 11 پارس جنوبی به عنوان آخرین فاز این میدان مشترک در سال های اخیر در پیچ و خم های بسیاری قرار گرفت و علی رغم اینکه گام هایی برای توسعه این فاز برداشته شد اما تاکنون به خانه آخر نرسیده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شانا: محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه مراسم گرامیداشت روز پژوهش و فناوری در جمع خبرنگاران به فعالیت های اولویت دار شرکت ملی نفت ایران اشاره کرد و گفت: روند اجرای طرح توسعه فاز11 پارس جنوبی شتاب خوبی دارد و با توفیق الهی، سال آینده بخشی از گاز فاز 11 به شبکه سراسری تزریق می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از آغاز تولید گاز از فاز 11 پارس جنوبی در سال آینده خبر داد و گفت: مذاکرات تمدید قرارداد صادرات گاز به ترکیه آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه تولید از فاز 11 پارس جنوبی از اولویت های شرکت ملی نفت ایران است، گفت: با جابه جایی یکی از سکوهای فاز 12 و برای سرعت بخشیدن به تولید از فاز 11 پارس جنوبی، تا مهرماه سال 1401 تولید از فاز 11 آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت از آغاز مذاکره با چینی ها برای توسعه فاز دوم میدان یادآوران خبر داد و گفت: در حال حاضر، ظرفیت تولید از این میدان 110 هزار بشکه در روز است و متاسفانه قرارداد توسعه فاز دوم این میدان نیز توسط دولت یازدهم امضا نشد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه پتروپارس از اجرای حدود 8 هزار متر عملیات حفاری در فاز 11 پارس جنوبی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اقتصاد انرژی گفت: ضعف فناوری یک دلیل تاخیر در بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی است که به همین دلیل باید از شرکت های فناور داخلی حمایت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۵۰    
سنگ اندازی برخی کشورها در مسیر بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی باعث معطلی چندین ساله این پروژه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی سوال ملی علی خضریان نماینده مردم تهران و تعداد دیگری از نمایندگان از وزیر نفت در خصوص علت توقف توسعه فاز 11 میدان مشترک پارس جنوبی را اعلام وصول کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح چند سوال در کمیسیون متبوعش از وزیر نفت در حوزه های منطقه ای و ملی از عدم قانع شدن علی خضریان نماینده مردم تهران از پاسخ های وزیر درخصوص علت توقف و عدم توسعه میادین مشترک فاز 11 میادین مشترک پارس جنوبی و فرزاد A و B خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شریعتی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه طرح حمایت از سرمایه گذاری خارجی ضدتحریمی تقدیم هیات رئیسه شد از خسارت چند میلیارد دلاری شرکت توتال فرانسه در فاز 11 پارس جنوبی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه طرح حمایت از سرمایه گذاری خارجی ضدتحریمی تقدیم هیات رئیسه شد از خسارت چند میلیارد دلاری شرکت توتال فرانسه در فاز 11 پارس جنوبی با تبعیت از تحریم آمریکا به ایران خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
آتش سوزی بخش موتورخانه دکل دریایی MD1، مستقر در فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی، بدون تلفات و آسیب انسانی به موقع مهار شد.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
حادثه 24 - حادثه آتش سوزی در دکل حفاری فاز 11 پارس جنوبی بدون هیچ گونه تلفات و آسیب های جانی به سرعت مهار شد. وقوع آتش سوزی در بخش موتورخانه دکل حفاری سکوی فاز 11 پارس جنوبی، موجب تشکیل کمیته مدیریت بحران برای شناسایی ابعاد و دلایل حادثه و رفع مشکلات گردید. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
حادثه آتش سوزی در دکل حفاری فاز 11 پارس جنوبی بدون هیچ گونه تلفات و آسیب جانی به سرعت مهار شد.
شرکت ملی نفت ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مروری بر دستاوردهای شرکت ملی نفت ایران واحد فرآورش سیار غرب کارون طرح توسعه میدان نفتی آزادگان شمالی طرح توسعه میدان گازی بلال بندر صادراتی تمبک طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی طرح توسعه میدان گازی کیش لایه نفتی پارس جنوبی ...
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه پتروپارس گفت: با وجود شرایط جوی نامساعد و ناپایدار زمستانی در خلیج فارس، عملیات حفاری فاز 11 پارس جنوبی با جدیت و بدون وقفه ادامه دارد و تاکنون 4180 متر حفاری انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
وزارت نفت توضیحاتی را درباره عدم نفع 35 میلیارد دلاری بابت تاخیر بهره برداری از فاز 11 پارس جنوبی ارائه داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر سابق نفت گفت: اوایل سال 92 دولت جدید که آمد یکی از دوستانی که در دولت مسئولیت داشت با من تماس گرفت که فاز 11 پارس جنوبی را از شرکت ایرانی بگیرید که قبول نکردم.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۰:۱۰    
وزیر سابق نفت گفت: اوایل سال 92 دولت جدید که آمد یکی از دوستانی که در دولت مسئولیت داشت با من تماس گرفت که فاز 11 پارس جنوبی را از شرکت ایرانی بگیرید که قبول نکردم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۶:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر سابق نفت گفت: اوایل سال 92 دولت جدید که آمد یکی از دوستانی که در دولت مسئولیت داشت با من تماس گرفت که فاز 11 پارس جنوبی را از شرکت ایرانی بگیرید که قبول نکردم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۲    
تابستان 1397 بود که وزیر نفت اعلام کرد: شرکت فرانسوی توتال به خاطر تحریم های امریکا به صورت رسمی از قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی خارج شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با اعلام اینکه صادرات نفت ایران در روزهای اخیر به شدت افزایش پیدا کرده است، گفت: فاز 11 پارس جنوبی برای زمستان سال آینده به برداشت 15 میلیون متر مکعب در روز می رسد.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۵    
عملیات رسمی حفاری نخستین چاه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی با دستور وزیر نفت آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نفت، بیژن زنگنه روز دوشنبه (24 آذرماه) در آیین آغاز عملیات حفاری نخستین چاه طرح توسعه فاز 11 پارس جنوبی از طریق ویدئوکنفرانس اظهار کرد ...