چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۹:۱۴Sep 2020 30

جدیدترین‌های «استاندار آذربایجان شرقی»

تحلیل بازار   ۷ دقیقه پیش    
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گردشگری را دیپلماسی ویژه توسعه پایدار استان عنوان کرد.
برترین ها / مدال   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز با استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفت وگو کرد. طبق اعلام روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، علیرضا منصوریان امروز (چهارشنبه، 9 مهر) با حضور در استانداری آذربایجان شرقی با محمدرضا پورمحمدی دیدار کرد ...
استاندار آذربایجان شرقی گفت: هواداران تیم تراکتور با شور خاصی به این تیم عشق می ورزند و یقین دارم که با اتحاد و همدلی هواداران با سرمربی جدید تیم، دروازه موفقیت های بیشتر به روی تراکتور گشوده خواهد شد.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: هواداران تیم تراکتور با شور خاصی به این تیم عشق می ورزند و یقین دارم که با اتحاد و همدلی هواداران با سرمربی جدید تیم، دروازه موفقیت های بیشتر به روی تراکتور گشوده خواهد شد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه گردشگری، هنرصنعتی مولد است که به آینده درخشان آن، امیدواریم، گفت: برای توسعه گردشگری، تمام حمایت های لازم و قانونی را انجام خواهیم داد و تمامی دستگاه های اجرایی نیز مکلف به توجه ویژه نسبت به این موضوع هستند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر نظارت جدی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بر تولید ماسک استاندارد تأکید کرد و گفت: در شرایط فعلی، دسترسی مردم به ماسک استاندارد فوق العاده مهم است و دستگاه های مسئول باید امکان این کار را فراهم کنند.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - شست سراسری استانداران با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور روز دوشنبه در سالن پیامبر اعظم (ص) وزارت کشور برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت مرزهای ما پیرو تنش ارمنستان و جمهوری آذربایجان گفت: مشکلی وجود ندارد، همه اقدامات و تدابیر لازم در مناطق مرزی استان صورت گرفته است. وی افزود: درگیری عمدتاً در منطقه قره باغ وجود دارد که استان آذربایجان شرقی از این منطقه فاصله زیادی دارد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
راستگوt معاون امنیتی، سیاسی استاندار آذربایجان شرقی گفت: از صبح دیروز تاکنون 5 راکت به نقاط مرزی و برخی از مراتع اصابت کرده است که از این تعداد 4 عدد منفجر و یک عدد عمل نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی، گفت: زیرساخت های ارتباطی ما نباید به بن بست برسد و با اتصال به کشورهای همسایه و دسترسی به بازارهای منطقه می توان بسیاری از نیازهای کشور را تأمین کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت راه اندازی سیستم زیرساخت اطلاعات مکانی (SDI) گفت: باید اطلاعات خود را از کشو ادارات خارج کنیم و در محیط نرم افزاری قرار دهیم تا برای همه متقاضیان قابل دسترس باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی، گفت: در رابطه با مبدأ پرتاپ راکت مورد اصابت در منطقه خداآفرین از سوی طرف های درگیر در منطقه قره باغ جمهوری آذربایجان از طریق مراجع ذی ربط پیگیری خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه اصابت راکت عمل نکرده و خسارت مالی و جانی در روستا های شهرستان خداآفرین در پی نداشته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در مورد اصابت یک راکت به یکی از روستاهای استان توضیحاتی ارائه کرد. علیار راستگو اظهار کرد: در پی بروز تنش نظامی بین نیروهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان در خصوص مناقشه قره باغ و بر اثر تبادل آتش ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی ضمن تایید اصابت راکت به روستایی در آذربایجان شرقی توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر استفاده از روش های پیشرفته و روز دنیا برای ایمن سازی و پیشگیری از حوادث شهری، گفت: مهم ترین اصل آموزش و ارتقای حس مسئولیت بین شهروندان است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات دولت یازدهم و دوازدهم در حوزه عمرانی استان، گفت: پس از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، همه ساله به طور متوسط بیش از 11 هزار میلیارد تومان در طرح های عمرانی استان سرمایه گذاری شده است ...
استاندار آذربایجان شرقی بر حفظ باغات و فضاهای سبز در تبریز و سایر شهرهای استان تاکید کرد و اهتمام جدی شهرداری ها و دستگاه های مسئول را در این زمینه خواستار شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر حساسیت مسأله تولید در شرایط فعلی کشور، گفت: مسئولان در تسهیل و تسریع فرایندهای سرمایه گذاری اهتمام کرده و وظایف خود را با در نظر گرفتن این نکته که حق با تولیدکننده است، انجام دهند.
استاندار آذربایجان شرقی در سفر به اسکو، با استاد یوسف صولتی اسکویی، هنرمند پیشکسوت این شهر دیدار و گفت وگو کرد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۶    
اداره کل اموراقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی در بیست وسومین جشنواره شهید رجایی با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فنآوری رییس جمهور، پورمحمدی استاندارآذربایجان شرقی و جمعی ازمدیران کل ومقامات ارشد استانی در محل استانداری برگزارشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تکذیب بازگشت دستگاه های ذوب و پالایش مس سونگون به کرمان گفت: بحث ذوب و پالایش مس یکی از مطالبات جدی همه مردم، مسوولان و نمایندگان استان است. این اتفاق باید اینجا بیفتد؛ چرا که صدور کنستانتره و مواد خام صرف دردی را دوا نمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۰    
استاندار آذربایجان شرقی از پیشکسوت کفش دست دوز در شهرستان اسکو تجلیل کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
اسکو- استاندار آذربایجان شرقی گفت: عملیات اجرایی 40 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی شهید نیرومند اسکو آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه از بومی سازی چهار نوع سامانه ضد سرمازدگی در این شهرستان خبر داد و گفت: این دستگاه ها از سوی تولیدکننده های داخلی، بومی سازی شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی از کاهش 15 درصدی رعایت شیوه نامه های بهداشتی در استان خبر داد و گفت: متاسفانه بی توجهی به این موضوع، آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از کرونا را در استان افزایش داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم ممانعت از تردد خودرو در روستای صخره ای کندوان تاکید کرد و گفت: ایجاد پارکینگ در ورودی روستا باید به یکی از مهم ترین سیاست های شورای راهبردی این روستا تبدیل شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به ارزش دفاع مقدس در نظام جمهوری اسلامی ایران و تفاوت آن با دیگر جنگ ها به لحاظ دفاع از ارزش ها و باورهای دینی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: دستگاه های نظارتی بر تهیه و توزیع واکسن آنفولانزا در مراغه نظارت کنند و ازایجاد بازار سیاه در توزیع این دارو جلوگیری می شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت با حضور استاندار آذربایجان شرقی ، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و فرماندهان یگان های نیروهای مسلح مستقر در استان و با رعایت پروتکل های بهداشتی روز دوشنبه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در پارک شمیم پایداری تبریز گشایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت برای حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا تسهیلات 12 درصدی در نظر گرفته است که باید تلاش کنیم، تمام اعتبار تخصیص یافته به استان را جذب کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۶:۱۵    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر جلوگیری از توسعه بی دلیل حریم شهر ها در استان تاکید کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: افزایش تولید زمین در شهرها و ایجاد بسترهای مناسب برای رونق ساخت و ساز از مهم ترین ضروریت های فعلی جامعه است که باید توان خرید مردم و افراد فاقد مسکن نیز در چنین تصمیماتی، مورد توجه قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت توسعه روابط تجاری با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا، بر تسهیل امور گمرکی در پایانه مرزی نوردوز تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اعتماد مردم به رسانه ملی، از صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی خواست تا برنامه های تولیدی خود را برای افزایش حساسیت جامعه نسبت به بیماری کرونا تقویت کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: دشمن در حوزه های مختلف به ویزه حوزه فرهنگی به فکر ضربه زدن به انقلاب اسلامی است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود شرایط نامساعد اقتصادی و تحریم ها ، دستگاه های اجرایی و دولت در مسیر خدمت رسانی و اجرای طرح های عمرانی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۴    
تبریز(پانا) - دانش آموزان، وارثان شهدا هستند و باید درس های دوران دفاع مقدس را یاد بگیرند. در حاشیه آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: خون هیچ کس رنگین تر از دیگری نیست و اگر بنا بر تعطیلی باشد باید همه بخش های جامعه تعطیل شود که عملاً چنین کاری ممکن نیست و اداره جامعه را با مشکل مواجه می کند.
آناج   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی از صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی خواست تا برنامه های تولیدی خود را برای افزایش حساسیت جامعه نسبت به بیماری کرونا تقویت کند.
اعضای ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا در بیست و پنجمین جلسه این ستاد، با ایجاد برخی محدودیت های جدید به منظور کاهش زمینه های شیوع بیماری کرونا موافقت کردند.
استاندار آذربایجان شرقی گفت: دفاع مقدس نقطه عطف تاریخ ایران است که به برکت آن، روحیه مقاومت، خودباوری، وحدت و اعتماد به جوانان در این کشور متولد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به دستاوردهای بزرگ هشت سال دفاع مقدس، گفت: آزادی، استقلال و امنیت موجود در کشور را مدیون این دوران افتخارامیز هستیم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۴    
تبریز(پانا) - مراسم آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت که همزمان با سراسر کشور در مصلی تبریز برگزار شد. استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن پاسخ به مطلبی که در فضای مجازی مبنی بر اینکه " چرا باید هفته دفاع مقدس را گرامی بداریم" گفت ...
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و چهلمین سالروز آغاز جنگ تحمیلی، تأسی به فرهنگ دفاع مقدس را در زمان کنونی بیش از هر زمان دیگری ضروری دانست.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - استاندار آذربایجان شرقی گفت: 35 طرح با پیشرفت بیش از 80 درصد برای اتمام تا پایان دولت دوازدهم و تامین اعتبار لازم به هیات دولت پیشنهاد شده است ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی روز یکشنبه در مراسم بهره برداری از این طرح در مجتمع آبرسانی سراجوی غربی مراغه افزود: با وجود شرایط نامساعد اقتصادی و تحریم های ظالمانه ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
شصت و دومین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان با محوریت بررسی برخی از مسائل و مشکلات بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی به ریاست استاندار آذربایجان شرقی تشکیل شد.
آنا / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت با ارائه تسهیلات از راه اندازی کارگاه های تولیدی برای اشتغال بهبودیافتگان از اعتیاد حمایت می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: بهبود یافتگان از اعتیاد را بعد از درمان نباید به حال خود رها کرد، باید مطمئن شویم که فرد معتاد پس از درمان و بهبودی به آغوش خانواده و جامعه بازگشته و دوباره گرفتار اعتیاد نمی شود.