پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۳۴Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حیفا»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
در پی فاجعه زیست محیطی ناشی از نشت گسترده مواد نفتی در ساحل دریای مدیترانه دادگاه حیفا در حکمی هرگونه انتشار جزئیات از تحقیقات در خصوص این حادیه را ممنوع کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فارس: حساب توئیتری اسرائیل بالعربیة وابسته به وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از امضای توافق همکاری بین دو بیمارستان این رژیم و مغرب خبر داد. در حساب توئیتری مذکور آمده است: بیمارستان رمبام در حیفا با بیمارستان کودکان رباط توافقنامه همکاری پزشکی به منظور درمان کودکان مبتلا به سرطان امضا کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرک نشینان صهیونیست دیشب با خودروی خود یک جوان فلسطینی دیگر را در حیفا زیر گرفته به شهادت رساندند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۵:۲۹    
تصویری از یک گراز ساکن شهر حیفا در سرزمین های اشغالی را می بینید.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۳۳    
رسانه های صهیونیستی از شنیده شدن صدای انفجارهای مهیب در منطقه صنعتی پتروشیمی حیفا در شمال سرزمین های اشغالی خبر داده اند. جزئیات این انفجار منتشر نشده و صرفا یک کاربر فضای مجازی نزدیک به حاکمیت این رژیم مدعی شده، این انفجارها، برای تخریب چند ساختمان مخروبه صورت گرفته است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از شنیده شدن صدای انفجارهای مهیب در منطقه صنعتی پتروشیمی حیفا در شمال سرزمین های اشغالی خبر داده اند. جزئیات این انفجار منتشر نشده و صرفا یک کاربر فضای مجازی نزدیک به حاکمیت این رژیم مدعی شده، این انفجارها، برای تخریب چند ساختمان مخروبه صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۱    
تاکید بایدن بر حمایت از رژیم سعودی، انفجار در یک کارخانه پتروشیمی در حیفا، رایزنی آمریکا و سه کشور اروپایی برای احیای برجام و سکوت سازمان ملل در برابر جنایات در یمن، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۰:۳۵    
حیفا - قُدس الإخباریة: أفادت صحیفة جیروسالیم بوست الإسرائیلیة، أن انفجارات مدویة مفاجئة هزت مدینة حیفا الیوم الخمیس، قادمة من مصنع للبتروکیماویات فی المدینة ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رسانه های صهیونیستی از شنیده شدن صدای انفجار مهیب در منطقه صنعتی حیفا در شمال سرزمین های اشغالی خبر دادند.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی آی-24 رژیم صهیونیستی از شنیده شدن صدا انفجارهای شدید در یکی از کارخانه های پتروشیمی در شهر حیفا خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – منابع خبری اعلام کردند که صدای انفجار مهیبی در شهر حیفا در شمال فلسطین اشغالی به گوش رسیده است. روزنامه جروزالم پست چاپ فلسطین اشغالی در همین خصوص پنجشنبه شب از شنیده سدن صدای این انفجار از منطقه ای در نزدیکی یک کارخانه مواد شیمیایی در حیفا خبر داد و به نقل از ساکنان این شهر ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار مهیب در شهر حیفا در شمال فلسطین اشغالی خبر می دهند. روزنامه جروزالم پست، چاپ فلسطین اشغالی پنجشنبه شب به نقل از کانال تلویزیونی 12 رژیم صهیونیستی گزارش داد که صدای این انفجار از منطقه ای در نزدیکی یک کارخانه مواد شیمیایی در حیفا شنیده شده است ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع خبری از وقوع چندین انفجار در یک کارخانه پتروشیمی در شهر حیفا در سرزمین های اسرائیل خبر داده اند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این انفجارهای در یک کارخانه پتروشیمی در حیفا روی داده است. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع اسرائیلی از وقوع چندین انفجار پیاپی و شدید در حیفا خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
آمریکا و رژیم صهیونیستی بر سر سرمایه گذاری های چین در بندر حیفا اختلاف نظر دارند و واشنگتن نگران تبعات امنیتی حضور چینی ها در سرزمین اشغالی است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
عبدالباری عطواند تحلیلگر برجسته جهان عرب: پاسخ سخنگوی نیروهای مسلح ایران به تهدادهای اسرائیل بسیار قوی و قدرتمند بود؛ او گفت به خدا قسم تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد و این سخن درست است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۰:۱۹    
ایسنا : سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات تهدیدآمیز یکی از مقامات ارتش رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر کوچک ترین و کمترین خطایی از رژیم صهیونیستی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ببینیم ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ العالم نوشت: در حالی که رییس ستاد ارتش اسرائیل به عنوان بالاترین مقام نظامی این رژیم اعلام کرد نیروهای نظامی اسرائیل در حال آماده سازی طرح هایی عملیاتی علیه ایران هستند، سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح ایران اعلام کرد در صورتی که اسرائیل مرتکب خطا شود، حیفا و تل اویو را خواهیم زد. ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۳    
سردار شکارچی گفت: اگر کوچکترین خطایی از رژیم صهیونیستی علیه نظام جمهوری اسلامی ببینیم، هم پایگاه های موشکی را که آن ها می گویند برای حمله به ایران طرح ریزی کرده اند می زنیم و هم در کمترین زمان ممکن حیفا و تلاویو را با خاک یکسان خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات تهدید آمیز یکی از مقامان ارتش رژیم صهیونسیتی علیه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: اگر کوچکترین و کمترین خطایی از رژیم صهیونسیتی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ببینیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کل نیرو های مسلح گفت: اگر کوچکترین خطایی از رژیم صهیونیستی ببینیم، هم پایگاه های موشکی آنها و هم حیفا و تلاویو را در کمترین زمان با خاک یکسان خواهیم کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح تهدیدات اخیر رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی را جنگ روانی دانست و تاکید کرد: آن ها هنوز قدرت و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را درک نکرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کل نیرو های مسلح گفت: اگر کوچکترین خطایی از رژیم صهیونیستی علیه نظام جمهوری اسلامی ببینیم، هم پایگاه های موشکی را که آن ها می گویند برای حمله به ایران طرح ریزی کرده اند می زنیم و هم در کمترین زمان ممکن حیفا و تلاویو را با خاک یکسان خواهیم کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تظاهرات علیه نتانیاهو از 6 ماه قبل در مناطق مختلف اراضی اشغالی آغاز شده و تاکنون ادامه دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۹    
حوزه/ نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه انتقام سخت خون حاج قاسم، با محو شدن حیفا و تل آویو صورت خواهد گرفت، گفت: ان شاءالله همراه با مردم مبارز فلسطین و نیروهای مقاومت، در سرزمین های آزاد شده از اشغالگران صهیونیست بتوانیم سالگرد حاج قاسم سلیمانی را اقامه کنیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تال زَکس ، مدیر ارشد مادرنا و مسوول پروژه واکسن کوید 19 در این شرکت، اصولا یک اسراییلی زاده حیفا است که مدرک خود را از دانشگاه بن گوریون واقع در سرزمین های اشغالی گرفته است!
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، این توافق در پی یک همایش بین المللی، که اوایل ماه دسامبر 2020، تحت میزبانی و مدیریت مرکز سیاست و راهبرد دریایی اِزری در دانشگاه حیفا برگزار شده بود، به ثمر رسید. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۳:۰۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به آمریکا گفت: اگر پس از انتقام ما خواستید اقدام جدیدی بکنید مطمئن باشید ما حیفا و مراکز اسرائیل را با خاک یکسان می کنیم تا اسرائیل از نقشه ها حذف و محو شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فعال رسانه ای و مدیر مرکز مطالعات امان لبنان گفت موشک هایی که در سال 2006(جنگ 33 روزه) از آنها برای هدف قرار دادن حیفا استفاده شد، سوری بودند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۵    
دبیرکل جنبش توحید اسلامی لبنان با تأکید بر توان موشکی مقاومت برای حمله به تل آویو و حیفا گفت: پاسخ مناسب به ترور فرمانده سابق سپاه قدس نابودی اسرائیل است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۰:۴۲    
یان کوبیس، نماینده ویژه سازمان ملل در لبنان با لحنی طعنه آمیز به سیاستمداران لبنانی گفته که برای تشکیل کابینه منتظر جو بایدن، رئیس جمهور بعدی امریکا هستند. این بخشی از واقعیت امروز تشکیل کابینه جدید در لبنان است ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیته های مردمی فلسطین گفت : فرمانده سابق نیروی قدس سپاه پاسداران موشک هایی به مقاومت فلسطین داد که می توانند تل آویو و حیفا را هدف قرار دهند.
برترین ها / ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۱۰   + ۴۱ سایت دیگر  
روزنامه شرق: سید مصطفی هاشمی طبا، فعال سیاسی در یادداشتی به شدت از از محسن رضایی و سعید جلیلی انتقاد کرد. سیدمصطفی هاشمی طبا: سردار محسن رضایی، فرمانده اسبق سپاه پاسداران، در مراسم روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه امام حسین (ع) سخنانی به این مضمون بیان کرد که زمانی که فرمانده سپاه بودم ...
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۶    
رسانه های صهیونیستی از وقوع دو آتش سوزی همزمان در پالایشگاه بندر حیفا ، واقع در اراضی اشغالی، خبر دادند. رژیم صهیونیستی نیز تلاش کرد که ماجرا را عادی جلوه دهد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از وقوع دو آتش سوزی همزمان در پالایشگاه بندر حیفا ، واقع در اراضی اشغالی، خبر دادند. رژیم صهیونیستی نیز تلاش کرد که ماجرا را عادی جلوه دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۹:۰۰    
انتقاد از قرنطینه اشرافی مکرون، مراسم سالگرد شهیدان سلیمانی و المهندس در پارلمان عراق، آتش سوزی در پالایشگاه نفت در فلسطین اشغالی و تغییر سرنوشت با 43 هزار رای، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رسانه صهیونیستی جروزالم پست از وقوع آتش سوزی در پالایشگاه حیفا واقع در اراضی اشغالی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش روزنامه جروزالم پست و اعلام اتحادیه حفاظت از محیط زیست در فلسطین اشغالی ، به دنبال نقص غیرعادی در پالایشگاه حیفا، دو شعله بزرگ در این پالایشگاه رخ داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نقص ایمنی به وقوع آتش سوزی در پالایشگاه بندر حیفا واقع در فلسطین اشغالی منجر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۴۰    
نشریه صهیونیستی جروزالم پست در حساب توئتیری خود از آتش سوزی در دو پالایشگاه نفت در حیفا در فلسطین اشغالی خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی جمعه شب از آتش سوزی در پالایشگاه نفت بندر حیفا در اراضی اشغالی خبر دادند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از وقوع آتش سوزی در پالایشگاه نفتی این رژٰیم در بندر حیفا خبر دادند.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از وقوع آتش سوزی در پالایشگاه نفتی این رژٰیم در بندر حیفا خبر دادند.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۱۴    
رسانه های رژیم صهیونیستی از وقوع آتش سوزی در پالایشگاه نفتی این رژٰیم در بندر حیفا خبر دادند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۰۶    
روزنامه صهیونیستی جروزالم پست گزارش داد یک نقص غیرمعمول در مجتمع پالایشگاهی حیفا باعث ایجاد شعله های آتش و برخاستن دود در این مجتمع شده است. UUUUUUUUUUU (عکس تزئینی است)
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۰:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی با انتشار ویدیوئی از وقوع آتش سوزی حداقل در یک پالایشگاه نفتی این رژیم در بندر حیفا خبر دادند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
هاشمی طبا گفت: اگر ایران بدون محاسبه حیفا را هدف قرار بدهد به معنای مقاومت نیست؛ بلکه به نوعی پاره کردن زنجیرهای مقاومت قلمداد خواهد شد.برخی اوقات اقداماتی انجام می شود که در ظاهر انقلابی و خوب است اما در واقع رشته مقاومت را پاره می کند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران ، سریال فروش ناو و زیردریایی های آلمانی به رژیم صهیونیستی ادامه دارد. در تازه ترین مورد هفته گذشته رژیم صهیونیستی پیشرفته ترین ناو خود را به نام سپر از آلمان تحویل گرفت. ...