چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۲:۲۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «حیفا»

ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز، دوشنبه به بندر حیفا در شمال رفت تا شخصا از دومین کشتی باری امارات در بندر حیفا بازدید کند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیرکل اجلاس بین المللی مجاهدان در غربت، در نشست خبری این اجلاس، از طرح شهید سلیمانی و طهرانی مقدم برای حیفا و تل آویو گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع رسانه ای اعلام کردند که اولین کشتی باری بحرین در راستای تقویت روابط با صهیونیسم وارد بندر حیفا رژیم صهیونیستی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کشتی باری بحرینی برای اولین بار از زمان امضای توافق سازش با رژیم صهیونیستی، در بندر حیفا در ساحل فلسطین اشغالی پهلو گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از پهلو گرفتن کشتی اماراتی در بندر حیفا در اراضی اشغالی، رسانه های رزیم صهیونیستی از ورود قریب الوقوع نخستین کشتی باری بحرین به این بندر خبر دادند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۵    
یک کشتی باری اماراتی وارد شهر بندری حیفا در سرزمین های اشغالی شده و رسماً مسیر جدید حمل و نقل مستقیم امارات متحده عربی را به اسرائیل افتتاح می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز، دوشنبه درباره ورود اولین کشتی تجاری امارات در بندر حیفا اظهار نظر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - یک کشتی باری اماراتی که از بندرگاه " جبل علی " در دُبی حرکت کرده بود، امروز ( دوشنبه ) وارد بندر حیفا در فلسطین اشغالی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
یک ماه پس از توافق عادی سازی روابط میان امارات و رژیم صهیونیستی، بامداد امروز (دوشنبه) اولین کشتی باری حامل کالا از امارات در بندر حیفا پهلو گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۴    
نخستین کشتی اماراتی حامل کالا امروز- دوشنبه وارد بندر حیفا در سرزمین های اشغالی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امارات در چارچوب علنی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی، اولین کشتی باری خود را به اراضی اشغالی فرستاد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
با وجود اعمال محدودیت های جدی شیوع کرونا از سوی رژیم صهیونیستی، گروهی از معترضان به نخست وزیر این رژیم که از شمال فلسطین اشغالی حرکت کرده بودند، به شهر قدس اشغالی رسیده و خود را به اقامتگاه وی رساندند که نیرو های تازه نفس به معترضان اضافه شود ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی لیبانیران درباره خلبان یمنی که به اسراییل حمله کرد، نوشت: ستوان عمر غیلان الشرجبی از فرزندان شهر تعز در جنگ اکتوبر 1973 داوطلبانه با نیروی هوایی سوریه همراه شد. وی پالایشگاه حیفا را بمباران کرده و اسطوره نیروی هوایی اسراییل را درهم شکست. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رسانه ها به نقل از مدیر بندر حیفا اعلام کردند: اولین کشتی باری روز دوشنبه آتی وارد بندر حیفا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی های گسترده علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شهر های مختلف سرزمین های اشغالی به ویژه تل آویو، قدس و حیفا ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی علیه نتانیاهو در شهر های مختلف سرزمین های اشغالی به ویژه تل آویو، قدس و حیفا ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری رژیم صهیونیستی از شیوع گسترده ویروس کرونا داخل یکی از پایگاه های نظامی این رژیم در نزدیکی حیفا پرده برداشتند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی برای افتتاح دو شعبه جدید برای معالجه و درمان مبتلایان به ویروس کرونا در بیمارستان رمبام در شهر حیفا واقع در شمال اراضی اشغالی آماده می شود و برای نخستین بار است که به ارتش رژیم صهیونیستی ماموریت ارائه معالجات پزشکی به غیرنظامیان داده می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
طبقه اول پارکینگ یکی از بیمارستان های حیفا در حال تبدیل شدن به بخش کرونا.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
عادی سازی روابط میان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس با رژیم صهیونیستی تأثیر خطرناکی بر بندر بیروت و حتی احتمالا کانال سوئز خواهد نهاد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۹    
یک روزنامه عبری زبان از برنامه رژیم صهیونیستی برای راه اندازی یک خط دریایی بین دبی و حیفا خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام کاوش مدیا فیلمی از اظهارات رئیس مرکز مطالعات امنیت ملی دانشگاه حیفا را منتشر کرد. ایران با برخورداری از جامعه ای نیرومند تلاش دارد تا بر خاورمیانه مسلط شود...! مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. فایل آن را از اینجا دانلود کنید: video/mp4 دانلود ...
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
موشک دزفول از انواع موشک های بالستیک ساخت صنایع دفاعی ایران است. کلاهک این موشک به نحوی طراحی شده که پس از طی مسافتی از بدنه جدا شده و مزیت هایی همچون کاستن از اثرات منفی اتصال بدنه به سر جنگی در فاز نهایی حمله بر روی خطای اصابت و برد موشک و کاهش احتمال اصابت موشک های پدافندی دشمن به کلاهک موشک ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گفت: نتانیاهو به اعدام قاتلی که انسان بی گناهی را به طرز فجیعی به قتل رسانده است اعتراض کرد! گفتم: همان که تروریست های زخمی داعش را در بیمارستان های تل آویو و حیفا مداوا می کرد و عکس های ملاقاتش را در رسانه ها منتشر می کرد؟! ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۱:۳۲    
چند ماه پس از فاجعه 17 شهریور و کشتار مردم در میدان شهدا، برخی از رسانه های صهیونیستی اعتراف کردند: اسرائیل پس از افزایش موج تظاهرات مردم ایران، یک پل هوایی از فرودگاه لد و فرودگاه نظامی (رامات داوید) در نزدیکی حیفا برای رساندن ابزار مهمات قلع و قمع بدون خونریزی متظاهرین برپا کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در وزارت خارجه امارات از مذاکرات جاری بین تل آویو و ابوظبی برای بازگشایی سفارت خانه ها و کنسولگری های مشترک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با اعلام بازگشایی متقابل سفارتخانه های امارات و رژیم تل آویو طی ماه های آینده، وزیر صهیونیست فاش کرد که شرکت بنادر دبی، تلاش دارد مناقصه راه اندازی بندر قدیمی حیفا را از آن خود کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
توافق اخیر رژیم صهیونیستی و حماس، نشان داده است که این رژیم نامشروع در برابر بالن های آتش زا مردم غزه هم منفعل است؛ چه برسد به موشک های رادارگریز و نقطه زن سپاه!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۲    
رسانه های صهیونیستی به نقل از یک مقام ارشد وزارت خارجه امارات گزارش دادند که این کشور به دنبال افتتاح کنسولگری در شهر ناصریه یا بندر حیفا واقع در شمال فلسطین اشغالی است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: تل آویو و حیفا پنجشنبه شب بار دیگر شاهد تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو بودند. همزمان فراخوان هایی برای تظاهرات در 18 شهر جهان علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی داده شده است. به نقل از النشره،صدها تن در تل آویو و حیفا علیه فساد و عملکرد نامناسب دولت علیه کرونا تظاهرات کردند. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه کیهان: حسین شریعتمداری طی یادداشتی از مواضع اخیر نخست وزیر عراق انتقاد کرد. او نوشت: * آقای مصطفی کاظمی، نخست وزیر عراق در دیدار با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گفته است ما برای مقابله با داعش به آمریکا نیاز داریم ! ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۲۳:۵۳    
امروز موشک بالستیک شهید حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد. بُرد این موشک 1400 کیلومتر است و به راحتی تا تل آویو و حیفا می رسد که این دستاورد مهم واکنشهای بسیاری در میان فعالین توییتر داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جنبش اسلامی فلسطین صبح امروز یکشنبه برای سپری کردن مدت محکومیتش به زندانی در حیفا منتقل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت اعلام کرد که اطلاعات دبیر کل حزب الله از بندر حیفا، صهیونیست ها را دچار ترس و وحشت کرده است.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یک رسانه عرب زبان به نگرانی رژیم صهیونیستی از سخنان اخیر دبیرکل حزب الله لبنان درباره بندر حیفا پرداخت.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۲:۴۶    
دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه حادثه اخیر در بیروت یک فاجعه انسانی و ملی بوده است، تصریح کرد که حزب الله نه اسکله را اداره می کند و نه در آن چیزی داشته و دارد و ما در مورد آن چه که در بندر حیفا است، بیشتر مطلعیم تا آن چه که در بندر بیروت است.
شریان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۰۲:۰۸   + ۵۰ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی لبنان اظهار داشت که حادثه انفجار بیروت، فاجعه انسانی بزرگی است و این حزب آماده کمک به دولت برای برون رفت از این بحران و فاجعه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان در رسانه های رژیم صهیونیستی بازتاب داشت و مهمترین جمله برای این رسانه، این گفته سید حسن نصرالله بود که آنچه ما از بندر حیفا می دانیم بیشتر از دانسته های ما از بندر بیروت است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سید حسن نصرالله در گفتگویی اعلام کرد: برخی گفتند که حزب الله در بندر حضور داشته، اما ما نمی دانیم در بندر بیروت چه خبر است. شاید حزب الله بیشتر از بندر بیروت بداند که در بندر حیفا چه خبر است. باید هر کس مسئول است، بدون هیچ گونه حمایتی سیاسی و غیرسیاسی از جانب کسی محاکمه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۰:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از روزنامه اینترنتی رأی الیوم؛ رژیم صهیونیستی از تکرار سناریوی بیروت در حیفا و انبار های مواد شیمیائی خطرناک در این منطقه نگران است. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۲۷    
مسئولان و شهرک نشینان صهیونیست نسبت به وقوع حادثه ای مشابه انفجار بیروت در حیفا واقع در شمال فلسطین اشغالی به دلیل وجود مواد شیمیایی بسیار خطرناک در این شهر هشدار دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از المیادین، رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند پس از انفجار بیروت تلاش برای تخلیه خلیج حیفا از "مواد خطرناک" آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۷    
رسانه های رژیم صهیونیستی دقایقی پیش خبر دادند که درپی وقوع انفجار مهیب در لبنان ارتش اسرائیل به سرعت در حال تخلیه مواد خطرناک و قابل اشتعال از بندر حیفا است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: گیلا گملیل وزیر حفظ محیط زیست رژیم صهیونیستی، امروز (چهارشنبه) گفت که کار تخلیه بندر حیفا از مواد شیمیایی قابل انفجار همچون نیترات آمونیوم آغاز شده است. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۰    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، کارشناسان و مسئولان در سرزمین های اشغالی ترس خود را از وقوع حادثه ای در شهر حیفا به مانند انفجار مهیب بیروت با توجه به وجود کارخانه های پتروشیمی و تلنبار شدن همان مواد خطرناک(موادی که باعث وقوع انفجار بیروت شدند) در بندر حیفا ابراز کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مسؤولان اسرائیلی به دلیل وجود مخازن بزرگی از مواد شیمیایی خطرناک در بندر حیفا نسبت به وقوع فاجعه ای در این بندر مشابه انفجار اخیر در بندر بیروت نگران هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برخی از مقامات رژیم صهیونیستی در پی انفجار عصر سه شنبه بیروت، نگرانی خود را نسبت به رویداد یک اتفاق مشابه در بندر حیفا در فلسطین اشغالی ابراز کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی لبنان در واکنش به انفجار روز گذشته در بندر بیروت، گفت که این بندر رقیب بزرگی برای بندر حیفا در اراضی اشغالی است؛ به همین دلیل، رژیم اشغالگر از آنچه رخ داده، سود می برد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تعداد زیادی از ساکنان فلسطین اشغالی و نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی مجدداََ از تل آویو خواستند که قبل از وقوع فاجعه در تاسیسات شیمیایی حیفا، این مواد خطرناک را به خارج از شهر منتقل کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
موشک بالستیک خرمشهر یکی از جدیدترین موشک های بالستیک ساخت ایران است که وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح آن را به صورت اختصاصی برای هوافضای سپاه طراحی کرده و ساخته است.