چهارشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۲:۲۲Sep 2020 30

جدیدترین‌های «سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای»

تین نیوز   ۳۱ دقیقه پیش    
مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای 4 طرح نوسازی ناوگان حمل ونقل جاده ای که در این سازمان در حال پیگیری و انجام است را تشریح کرد.
مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر به سیستان و بلوچستان به همراه معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از پایانه مرزی میلک و محورهای شریانی منطقه سیستان بازدید و در جریان روند اقدامات اجرایی و عملکرد این حوزه ها قرار گرفت. ...
آنا / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: کامیون های سه سال کارکرد اروپایی، تا چند هفته آینده وارد چرخه حمل و نقل جاده ای کشور می شوند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 1.2 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با ارسال لوح تقدیری از مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به منظور عملکرد مطلوب و موثر در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های این سازمان در مازندران تقدیر و قدردانی کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با تشریح آخرین وضعیت نصب سامانه پایش هوشمند تردد ناوگان جاده ای در کامیون ها، امکان ردیابی کالا، کاهش مصرف گازوئیل و ارتقای بهره وری ناوگان را از مزایای این سامانه برشمرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در سازمان راهداری از جا به جایی 242 میلیون تن کالا توسط رانندگان کامیون در بنادر کشور خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۶    
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در نامه ای، شرکت های مسافربری را مکلف به تامین استراحتگاه برای رانندگان زن کرد.
معاون ساخت راههای فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر یکروزه خود به استان گیلان از محورهای روستایی سیل زده شهرستان تالش بازدید کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون فنی و اجرایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: سرعت بخشی در تکمیل قطعه یک آزادراه تبریز - زنجان در 20 کیلومتر اول از ورودی تبریز ضروری است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل حمل ونقل مسافری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور گفت: در زمان حاضر براثر شیوع کرونا 40 درصد از شمار مسافر و 28 درصد در شمار سفرها کاهش یافته و ضرر هنگفتی به این ناوگان وارد شده است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تردد روان در جاده های استان گفت: جاده های هراز و کندوان عصر امروز در صورت ترافیک سنگین، یکطرفه می شوند. ...
برترین ها / تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از توزیع 567 هزار حلقه لاستیک رایانه ای خبر داد و گفت: کرونا سفرهای اتوبوسی در کشور را 28 درصد کاهش داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: از ابتدای امسال تاکنون با وجود همه مشکلات 567هزار حلقه لاستیک سنگین در کشور با نرخ یارانه ای توزیع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشارکت 1200 میلیارد ریالی بین سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، استانداری مازندران و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان منعقد گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش 4.5 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: پرورش نیروی انسانی کارآمد و توانمند از وظایف اصلی معاونت توسعه مدیریت و منابع در ستاد مرکزی و ادارات استانی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای است.
مدیر کل دفتر ترازیت و حمل و نقل بین الملل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در بازدید از پایانه مرزی دوغارون عنوان کرد ؛ تمام تلاش خود در حمایت از ترانزیت و صادرات کشور در سال جهش تولید به کار خواهیم گرفت که پایانه مرزی دوغارون از ظرفیتهای چشم گیر کشوردر این مقوله محسوب میشود. ...
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۶    
جلسه چهار ساعته ویدیو کنفرانس عصر امروز دوشنبه 31 شهریور ماه ریاست سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور و اعضای هیات عامل سازمان با حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانهای سراسر کشور، ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون فنی و اجرایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: فقط 40 درصد عوارض الکترونیکی آزادراه های دولتی توسط مردم پرداخت شده است که این موضوع روند نگهداری و بهسازی مسیرهای آزادراهی را با مشکل مواجه می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 5.9 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از پرداخت حدود 70 درصد تسهیلات کرونایی به رانندگان بین شهری خبر داد و گفت: گرچه قدری طولانی شد اما امیدواریم هر چه سریعتر بقیه رانندگان هم بتوانند آن را دریافت کنند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۹    
نحوه تمدید و صدور کارت هوشمند رانندگان از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام شد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب سازمان راهداری سراسر کشور طی شبانه روز گذشته تردد وسایل نقلیه در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل کاهش 3.3 درصدی را نشان می دهد. ...
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 3.3 درصدی تردد وسایل نقلیه در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز طرح نوسازی ناوگان فرسوده باری (کامیون) خبر داد و گفت: برای کامیون دارانی که بر اساس سن وسیله نقلیه شان در اولویت قرار دارند، پیامک ارسال کردیم و آن ها می توانند با مراجعه به شرکت هایی که امسال با آن ها قرارداد امضاء کرده ایم ...
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از اعمال محدودیت تردد از امروز تا دوشنبه آینده 31شهریور در محورهای شمالی کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نگهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای بر ضرورت اجرای عملیات ترمیمی در محور های مواصلاتی آذربایجان غربی تاکید کرد.
مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در نوسازی ناوگان اعلام کرد: بسیاری از انتقادات رانندگان و کامیونداران در زمینه نوسازی ناوگان فرسوده، قیمت، کیفیت و غیره به جاست و ما هم از برخی شرایط و قیمت ها رضایت نداریم اما در این زمینه مسئولیتی هم بر عهده سازمان راهداری نیست.