شنبه ۲۸ فروردینساعت ۲۰:۵۹Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سی و پنجمین جشنواره»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۱۵    
لغو اختتامیه سی وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه ها یکی از عناوین مهم صفحات معارفی رسانه ها در روز جاری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از تعویق برگزاری اختتامیه سی وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاه های کشور بنا بر دستور ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در نشست خبری سی وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور ضمن اعلام این خبر، بیان داشت: بر این اساس وزارت بهداشت با کسب مجموع امتیاز نهایی 120 رتبه نخست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری اختتامیه سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور در روز 22 فروردین ماه سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از افتتاح مجمع خادمان قرآن دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور همزمان با سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی میزبان سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور شد.
رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از برگزاری اختتامیه جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در 22 فروردین ماه سال 1400 خبر داد و گفت: در سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
فیلم کوتاه ناهید به نویسندگی و کارگردانی صمد علیزاده منتخب بخش رقابتی سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فرایبورگ شد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۳    
حمیدرضا نصیری، دانشجوی دانشگاه پیام نور استان تهران- مرکز تهران جنوب مقام دوم در رشته قرائت تحقیق سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور را کسب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
آزمون بخش معارفی سی وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور پنجم اسفندماه به میزبانی مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه نوای سیمره به خوانندگی و آهنگسازی مهران غضنفری در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر به اجرا پرداخت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سلجوقی گفت: سی و پنجمین جشنواره تجلیل از برترین های کشاورزی با حضور ویدئوکنفراسی رئیس جمهوری (یکشنبه 19 بهمن) در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۱    
رقابت رشته های حفظ سی وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان در بخش آقایان، از روز یکشنبه 12 بهمن ماه به میزبانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به شیوه مجازی آغاز شده است و تا فردا ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سه نماینده از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به سی وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور راه یافتند .
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۷    
دو اثر هنری مجید اعترافی و محمدحسام امینی نسب که در بیست وپنجمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت حائز رتبه برتر شده بودند، به سی وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان راه یافته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آزمون معارفی سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان پنجم اسفندماه به صورت مجازی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سی وپنجمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان از صبح امروز، دوازدهم بهمن ماه با برگزاری رقابت در رشته حفظ در بخش آقایان به میزبانی وزارت بهداشت آغاز شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۴    
تهران (پانا)- کارگردان فیلم سینمایی مهران معتقد است کودکان و نوجوانان از طریق سینما، مرام و مسلک نوجوانان دهه 60 را می بینند و او مشتاق است تا واکنش نوجوانان امروزی را به این فیلم ببیند. ...
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در حکمی سیما سادات لاری را به عنوان رئیس سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت(ع) دانشجویان کشور منصوب کرد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سیما سادات لاری را به عنوان رییس سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت(ع) دانشجویان کشور منصوب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۷    
گروه تواشیح کانون قرآن و عترت دانشگاه ایلام در سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور، مقام دوم را کسب کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال بختیاری از راهیابی دانشجوی این دانشگاه به سی و پنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: فیلم سینمایی مهران به کارگردانی رقیه توکلی و محصول بنیاد سینمایی فارابی، برای شرکت در سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر ثبت نام کرد. به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: برگزاری جشنواره ها در دوران کرونا از چالش های مهم سینما در یک سال اخیر بوده و رویدادهای مهم سینمایی سیاست های متفاوتی را در مواجهه با این بحران جهانی در پیش گرفتند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۶    
کارشناس فعالیت های قرآنی و مذهبی دانشگاه الزهرا(س) از برگزاری محفل انس با قرآن به منظور تجلیل از دانشجویان برگزیده این دانشگاه در مرحله سراسری سی وپنجمین جشنواره قرآنی دانشجویان وزارت علوم خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۹    
دانشجوی دکتری رشته صنایع غذایی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان موفق شد در دو مرحله منطقه ای و کشوری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور، حائز رتبه یک در بخش معارفی رشته آشنایی با احادیث شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام نتایج سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور، پنج نفر از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه الزهرا موفق به کسب رتبه های برتر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۴۰    
نخبه قرآنی دانشگاه حکیم سبزواری موفق به کسب رتبه نخست رشته قرائت و ترتیل خواهران در سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشجوی دانشگاه تبریز رتبه اول بخش پژوهشی سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور را کسب کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲    
حبیبی گفت: دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در رشته های مختلف قرآنی رتبه های برتر سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور را کسب کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۸    
چهار نفر از دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در مرحله کشوری سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویی، حائز رتبه های برتر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۷    
دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان شش رتبه برتر سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور را کسب کردند.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
آئین اختتامیه و معرفی نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور، شامگاه یکشنبه 25 آبان ماه با سخنرانی وزیر علوم و به صورت مجازی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور فردا، در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آئین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور فردا، یکشنبه 25 آبان ماه با شعار"محمد (ص) پیامبر رحمت و مهربانی"، با سخنرانی مجازی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۱۵    
تیم داوری سی و پنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت علوم اعلام شد که بر اساس آن 10 نفر در تیم داوری دو گروه بانوان و آقایان حضور دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مرحله کشوری سی وپنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت علوم صبح امروز در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرحله کشوری سی وپنجمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از صبح امروز در بخش بانوان آغاز شده و تا 24 همین ماه ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۱    
سی وپنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان، از فردا به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان به صورت مجازی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شورای سیاستگذاری سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان، شعار این جشنواره را به نام پیامبر اسلام(ص) مزین کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۲    
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان اینکه تاکنون در بخش آوایی 400 اثر، بخش کتبی 200 برگزیده در 9 رشته و بخش هنری 80 اثر به دبیرخانه سی وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان ارسال شده ست، گفت: در بخش پژوهشی نیز 45 اثر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
چهارنفر از دانشجویان دانشگاه یزد به مرحله سراسری سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور راه یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان اینکه تاکنون در بخش آوایی 400 اثر، بخش کتبی 200 برگزیده در 9 رشته و بخش هنری 80 اثر به دبیرخانه سی وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان ارسال شده ست، گفت: در بخش پژوهشی نیز 45 اثر ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
با رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور توسط نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، ویژه برنامه های این جشنواره سراسری به طور رسمی در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - دبیر اجرایی سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور از برگزاری مجازی این دوره از جشنواره خبر داد و گفت: 900 اثر در بخش های آوایی، معارفی (کتبی)، هنری، پژوهشی، فناوری و ادبی به دبیرخانه این رویداد فرهنگی رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان در پایان هفته قرآن و عترت دانشگاه ها (18 تا 24 آبان ماه) خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۷    
آزمون مجازی بخش معارفی مرحله سراسری سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور 11 آبان ماه برگزار می شود.