دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۳۳Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس اداره اوقاف»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: به همت خیّران این شهرستان، سه فقره وقف جدید به ارزش 18 میلیارد و 300 میلیون ریال ثبت شد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۱:۵۶    
کتابخانه عمومی قائم ارومیه، به دلیل ادعای مالکیت هیئت امنای مسجد، از دو سال پیش تا کنون تعطیل شده است در حالیکه رییس اداره اوقاف ارومیه مدعی شده بود این تعطیلی موقت خواهد بود!
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۶    
جلسه کارگروه ساماندهی گلزارهای مطهر شهدای نایین با حضور شفیعی شهردار نایین، محمدی پور رییس شورای اسلامی شهر، پیرمردی رییس اداره اوقاف و امورخیریه، اشکستانی سرپرست بنیاد و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر در بنیاد نایین برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۳۸    
رباط کریم- رییس اداره اوقاف و امور خیریه رباط کریم با اشاره به اینکه متولی موقوفه خاص مرحوم سیدرضا سفیداری اداره اوقاف است، گفت: هیچ شخصی حق دخالت در این موقوفه را ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۶    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: تا پایان سال جاری با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال، یک باب مسجد احداث و چهار باب مسجد دیگر نیز در این شهرستان مرمت و بازسازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که یک مادر و دختر ساوجبلاغی هر کدام با اجرای یک وقف به عنوان واقفان برتر کشوری توسط رییس سازمان اوقاف و امور خیریه و معاون رییس جمهور تجلیل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: پنج ایستگاه "همه واقف باشیم" جهت آشنایی با سنت حسنه وقف و ترویج فرهنگ آن در این شهرستان برپا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: به همت خیران این شهرستان، 6 فقره وقف جدید به ارزش 24 میلیارد و 150 میلیون ریال ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: خیران و نیکوکاران این شهرستان خراسان شمالی در هفته وقف امسال، سه قطعه زمین به مساحت چهار هزار و 830 مترمربع وقف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوجبلاغ گفت: همزمان با دهه وقف، واقف خیراندیش ساوجبلاغی جان محمد فلاح نژاد یک قطعه زمین خود را وقف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بندرعباس گفت: یک باب منزل مسکونی با نیات تلاوت قرآن کریم، حق واقف و والدین، دارایتام همزمان با دهه وقف در این شهرستان وقف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۹    
قشم - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه قشم گفت: به مناسبت دهه وقف 200 میلیون ریال اعتبار در قالب کارت های هدیه بین نیازمندان قشم توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه اردکان گفت: شهروندان هر جا احساس کردند اجاره بهای اوقاف غیرمنطقی است اعتراض خود را به این اداره ارائه دهند تا کارشناسی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امورخیریه مهریز از خیران نیک اندیش این شهرستان خواست ، بخشی از دارایی خود را در چارچوب طرح افزایش ازدواج جوانان و نیز خرید جهیزیه نوعروسان نیازمند وقف کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: طی یک سال اخیر تعداد 18 فقره وقف جدید به ارزش ریالی 24 میلیارد و 150 میلیون ریال در این شهرستان به ثبت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۰    
زاهدان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امورخیریه زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان گفت: 100 بیمار همزمان با دهه وقف در 2 درمانگاه موقوفه این شهر توسط پزشکان عمومی و متخصص به طور رایگان ویزیت شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: با پیگیری های حقوقی 70 هزار مترمربع از اراضی وقفی در این شهرستان که در تصرف غیرقانونی افراد یا برخی سازمانها بود از تصرف خارج و خلع ید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: امسال 300 میلیون تومان کمک مومنانه در قالب بسته های مواد غذایی با همکاری سپاه ناحیه بروجرد بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۱    
شاهرود - ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه بسطام گفت : برخی از بهره برداران املاک وقفی توقع پرداخت اجاره با قیمت پایین دارند که منطقی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۴    
قشم - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه قشم گفت: یک سوییت به ارزش پنج میلیارد ریال در سامانه جامع موقوفات شهرستان قشم به ثبت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه مهریز گفت: اساسی ترین نیاز مردم این شهرستان وقف در امور فرهنگی و آموزشی است که باید روحانیون و رسانه های گروهی برای تحقق آن فرهنگ سازی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۰:۴۱    
سنندج- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سنندج با بیان اینکه 98 درصد موقوفات وقف بر مساجد است، گفت: سالانه 50 میلیارد ریال برای هزینه های عمرانی این مساجد در سطح شهرستان سنندج صرف می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ماکو گفت: امسال 2 وقف جدید در این شهرستان به ثبت رسیده است که با احتساب آن ها مجموع موقوفات این شهرستان به 240 مورد با 513 رقبه می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۲۵    
ارومیه- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه ماکو گفت: در 6 ماه نخست سال جاری درآمد موقوفات این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزایش دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه بندرلنگه گفت: یک قطعه زمین به ارزش 50 میلیارد ریال با تمام حقوق اعیانی با کاربری تجاری، اداری و مذهبی وقف شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۳    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه محمودآباد گفت: موضوع وقف اختصاص به دین، کشور یا جامعه خاصی ندارد چراکه سنت حسنه ای است که یک موضوع بشری، عقلانی، منطقی و جهانی محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۵    
رشت - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امورخیریه آستانه اشرفیه گفت: طی 2 ماه اخیر ، یکهزار و 650 بسته معیشتی و حمایتی از سوی این اداره بین خانواده های بی بضاعت شهرستان توزیع شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرلنگه از وقف یک قطعه زمین با تمام حقوق اعیانی با کاربری تجاری اداری مذهبی به ارزش 5 میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۷    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بروجرد گفت: 560 موقوفه منفعتی و انتفاعی در این شهرستان وجود دارد و امسال نیز 2 موقوفه جدید در بروجرد ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مهریز گفت: 605 سند اجاره موقوفات در شهرستان وجود دارد که تمدید نشده و مستاجران این موقوفه ها طبق مقررات برای تعیین تکلیف مراجعه نکرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه تیران و کرون در غرب استان اصفهان گفت: بخش عمده نیات واقفان شهرستان کمک به توسعه عتبات عالیات، مسجدسازی، بهداشت مساجد است و لازم است که نیت عام المنفعه افزایش بیشتری پیدا کند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۷:۵۷    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان قشم به تشریح برنامه های پنجمین روز از دهه وقف در این شهرستان پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۸    
گچساران -ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران با اشاره به اینکه 10 برنامه هفته وقف در این شهرستان پیش بینی شده گفت: تاکنون 6 مورد از این برنامه ها اجرا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بانه گفت: امسال 6 وقف در شهرستان بانه به ارزش 35 میلیارد ریال ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۲    
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 12 وقف جدید به ارزش 330 میلیارد ریال در این شهرستان به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۷:۰۹    
سبزوار- ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: حکم تخلیه بنای موقوفه کاروانسرای فرامرزخان این شهر صادر شده است و اداره میراث فرهنگی شهرستان در صورت عدم پایبندی به تعهدات خود باید این محل را در مدت تعیین شده، تخلیه کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه گنبدکاووس در شرق استان گلستان گفت که 80 درصد نیت واقفان خیراندیش و دوراندیش این شهرستان هزینه کرد درآمد موقوفات برای اطعام دهی و برگزاری مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین(ع) در ماه های محرم و صفر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱    
سبزوار- ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 10 موقوفه جدید به ارزش 15 میلیارد ریال از ابتدای امسال در سامانه جامع موقوفات این شهرستان ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۳    
ایسنا/مرکزی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان محلات گفت: بهره گیری از ظرفیت سنت حسنه وقف به رفع کمبودهای اقتصادی و فرهنگی جامعه کمک می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کهگیلویه از برگزاری محفل انس با قرآن کریم در امامزاده سید محمود (ع) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه زاهدان گفت: 170 بسته "مهر تحصیلی" همزمان با هفته وقف بین دانش آموزان نیازمند شناسایی شده این شهرستان از محل عواید موقوفات توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه میبد از اختصاص بخشی از زمین های وقفی این شهرستان برای ساخت 120 مجموعه آموزشی، 15 مجموعه فرهنگی و ورزشی و 13 مرکز بهداشتی و درمانی بهداشتی درمانی شامل بیمارستان ، اورژانس ، ساختمان پزشکان و خانه بهداشت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۴    
قصرشیرین- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب گفت: دهه وقف فرصت مناسبی برای بیان فعالیت اوقاف و آثار و برکات سنت حسنه وقف در جامعه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 400 بسته آموزشی و معیشتی به ارزش 2 میلیارد ریال بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: 2 بقعه متبرکه امامزاده حسن روستای "آزادمنجیر" و ابورفاعه این شهرستان در قالب برپایی ایستگاه صلواتی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آماده ارائه خدمت به زائران حرم منور رضوی در روزهای پایانی ماه صفر شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه زاهدان گفت: بیش از 40 ویژه برنامه فرهنگی گرامیداشت دهه وقف در نقاط مختلف این شهرستان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
یزد-ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تفت گفت: موقوفه باغ علی نقی خان که یکی از زیباترین باغ های ایرانی است بر اساس تعهد سرمایه گذار تا اسفند ماه سال جاری به بهره برداری می رسد و بازدید از آن برای عموم فراهم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۶    
کاشان - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه اردستان گفت: 25 موقوفه این شهرستان بر پایه برنامه ریزی صورت گرفته در 6 ماهه اول سال جاری با همکاری اداره ثبت اسنادسنددار شد و تا پایان سال 50 موقوفه دیگر سنددار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: در حال حاضر 35 درصد اراضی سطح شهر سنندج وقفی بوده و از این میزان 98درصد وقف بر مساجد است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۰۰    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: طی یکسال اخیر، 220 جلد سند مالکیت موقوفات به مساحت 129 هزار هکتار در این شهرستان خراسان شمالی اخذ شد.