یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۱:۲۸Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس اداره اوقاف»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرری ایرنا رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری گفت: 2 وقف جدید شامل 2 دستگاه آپارتمان 63 متری از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان ری ثبت شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قروه گفت: برنامه ریزی و هماهنگی لازم با اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان برای ساماندهی منطقه گردشگری بابا گُرگُر انجام گرفته تا گردشگری مذهبی و طبیعی و تاریخی در این منطقه رونق یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان 15 هزار پرس غذای گرم از محل موقوفه شادوران سیف الدوله و با مشارکت شورای هیات های مذهبی در قالب طرح علی یاوران بین نیازمندان این شهرستان توزیع می شود.
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردستان در نشست تکریم و معارفه رییس اداره اوقاف و امور خیریه گفت: با توجه به اینکه 70 درصد اردستان موقوفه است ضرورت دارد موقوفات این شهرستان ساماندهی شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوجبلاغ اعلام کرد که نخستین وقف سال جدید استان البرز در شهر هشتگرد با نیت امام زمان (عج) به ثبت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: به همت والای خیّران این شهرستان 2 وقف جدید در قالب سه ملک در سال 1400 به ارزش هشت میلیارد ریال ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های بافت، رابروارزوییه گفت: واقف خیر اندیشی، قطعه زمین 100 مترمربعی را با نیت ساخت دارالقرآن الکریم وقف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه داورزن از وقف منزل مسکونی یک زوج به ارزش یک میلیارد تومان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرری _ ایرنا _ رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری اعلام کرد: در آستانه عید نوروز 6 هزار بسته معیشتی و بهداشتی از محل موقوفات و امامزادگان این شهرستان در حال توزیع است.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سیناخبر- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: 300 بسته معیشتی در طرح تبرکات مهدوی به نیازمندان شهرضا اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری گفت: چهار وقف جدید شامل 2 باب مغازه، یک باب آپارتمان و یک قطعه زمین طی نیمه دوم سال جاری در شهرستان ری ثبت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه میناب گفت: سند مالکیت 49 هکتار از اراضی این شهرستان به ارزش تقریبی 150 میلیارد ریال در راستای تثبیت اسناد مالکیت اراضی موقوفه تکیه کلیبی صادر شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۷    
به مناسبت هفته منابع طبیعی با حضور رییس اداره اوقاف و رئیس منابع طبیعی شهرستان خوانسار، 10 اصل نهال در محوطه مرکز فرهنگی هنری شماره دو خوانسار کاشته شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۷    
شهرکرد -ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه بروجن از ثبت یک وقف دیگر این شهرستان خبر داد و گفت:: واقفان خیر اندیش وراث مرحوم "حاج نجف رییسی" قطعه زمین معروف به باغ سرچشمه در روستای کنرک سفلی بروجن را وقف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۲۵    
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه سوادکوه از کاشت سه هزار اصله نهال در این شهرستان خبر داد.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سیناخبر- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: 110 بسته بهداشتی بین نیازمندان شهرضا توزیع شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: به همت خیران نیک اندیش شهرستان سردشت ، سه وقف جدید به ارزش 5 میلیارد ریال ثبت شد.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان میناب از اخذ سند مالکیت 591 هزار متر از اراضی موقوفات این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان گفت: 41 فقره از اسناد مالکیت محدوده ها و اماکن حسینیه و زینبیه اعظم زنجان صادر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: در 2 ماه اخیر مراکز افق در سه بقعه متبرکه امامزادگان این شهرستان راه اندازی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رییس اداره اوقاف وامور خیریه گچساران گفت:براساس تصمیم ستاد کرونا مساجد و بقاع متبرکه این شهرستان تعطیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه بابل از کمک 46میلیون تومانی اوقاف و خیرین به مراکز خیریه و مرکز معلولان بابل خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت در حاشیه مراسم اختتامیه تلاوت و ختم قرآن کریم این شهرستان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این آیین روح بخش و معنوی از 12 بهمن ماه به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آغاز شد و بعد از 20 روز به [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه ساوه گفت: اراضی بام ساوه نیازمند استقرار امکانات زیر ساختی برای سکونت دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۵    
بیرجند - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه طبس گفت: براساس نیازسنجی های انجام شده توسط متخصصان و مشاوران مرتبط، این شهرستان اکنون نیازمند وقف در زمینه های بهداشتی و درمانی، علمی و پژوهشی و تحصیل دانشجویان و طلاب است.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه رودان گفت: 200هکتار از اراضی موقوفات شهرستان رودان باغی و کشاورزی می باشد که باعث اشتغال بیش از 400 نفر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه گفت: سه مورد طرح در حوزه وقف با هزینه از محل اعتبارات دولتی، مشارکت بخش خصوصی و همکاری شهروندان نیکوکار در این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه سه شهر تهران اعلام کرد: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر جهش تولید، طرح شمیم خدمت با رویکرد توانمدسازی و اشتغال خانواده ها با استفاده از ظرفیت امامزادگان و موقوفات در این ناحیه از شهر تهران اجرا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: یکی از خیران این شهرستان یک باب منزل مسکونی خود در خیابان شهید زیارتی به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون را وقف ترویج معاوف قرآنی، جبهه های مقاومت اسلامی، آیین های مذهبی، ازدواج جوانان و کمک به نیازمندان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه مهاباد گفت: شهروندانی که اسناد وقفی را در اختیار دارند، در جهت اجرای نیت خیراندیشان آن را تحویل این اداره دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه نیشابور گفت: از ابتدای امسال 47 موقوفه در این شهرستان ثبت شده که از این تعداد 24 مورد وقف جدید بوده و مابقی موقوفه های قدیمی است که برای آنها سند صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: نیکوکاران این شهرستان خراسان شمالی در 9 ماه امسال هشت وقف جدید به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال را ثبت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف ماهان از پخت و توزیع هزار پرس غذای گرم و 300 بسته معیشتی بین نیازمندان و قشر آسیب دیده از کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: در قالب نهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه و در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی هزار و 400 بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کرج گفت: یک هزار و 750 بسته معیشتی به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با عنوان تبرکات فاطمی در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه زاهدان گفت: زائر سرای امام رضا(ع) این شهرستان با توجه به برودت هوا و یخبندان شبانه هر روز میزبان 45 بی سرپناه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: در نهمین مرحله رزمایش کمک مومنانه و در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی 10 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه گفت: در اجرای طرح سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی با مشارکت خیران 313 بسته معیشتی به ارزش 939 میلیون ریال تهیه و در اختیار نیازمندان شهرستان گذاشته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۵    
رییس اداره اوقاف وامورخیریه شهر راین از توزیع400بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی بین نیازمندان راین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه زاهدان گفت: 9 هزار و 500 پرس غذای گرم از مهر تاکنون از محل درآمد موقوفات این شهرستان بین نیازمندان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: خیّران این شهرستان، چهار موقوفه جدید به ارزش کلی هفت میلیارد ریال را وقف کرده اند.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۴    
سیناخبر- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: 100 بسته غذایی بین نیازمندان شهرضا توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه تفت گفت: یکی از بانوان خیر یک باب منزل مسکونی خود واقع در شهرک قدس را به ارزش 21 میلیارد ریال وقف حوزه علمیه این شهرستان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه خواف در استان خراسان رضوی گفت: در چارچوب طرح شهید سلیمانی 200 بسته کمک معیشتی به ارزش 700 میلیون ریال در این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد گفت: در چارچوب طرح شهید سلیمانی با مشارکت خیران هزار و 200 بسته معیشتی بهداشتی به ارزش سه میلیارد و 900 میلیون ریال بین نیازمندان در سطح این شهرستان توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه بجستان گفت: در راستای طرح شهید سلیمانی با کمک خیرین و کانونهای فرهنگی 400 بسته معیشتی در مجموع به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون ریال در 2 مرحله بین آسیب دیدگان کرونا در این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۴۹    
گچساران- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت: زوج جوانی یک قطعه زمین 200 متر مربعی را به نیت ساخت مسجد به نام سردار شهید قاسم سلیمانی در شهر دوگنبدان وقف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهشهر از توزیع 200 بسته معیشتی بین نیازمندان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۹    
سید حامد میرحسینی، رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان رشت از برگزاری سوگواره یاس نبوی در رشت به مناسبت فرا رسیدن ایام فاطمیه (س) خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در آیینی باحضور امام جمعه، فرماندار، مدیر کل اوقاف استان و جمعی از مسئولان شهرستان؛ از زحمات سرابی رییس اداره اوقاف مینودشت که مدیریت کلاله را نیز عهده دار بود تجلیل و حسینعلی ساسانی بعنوان رییس جدید این اداره معرفی گردید. ...