شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۰:۲۴Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس اداره اوقاف»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: 45 میلیارد تومان از محل درآمد موقوفات این شهرستان امسال برای اجرای 2 طرح عمرانی مجتمع تجاری مسکن مهر و مجتمع تجاری مبلمان منبت ملایر در حال سرمایه گذاری است که هفته دولت امسال عملیات اجرایی این طرح ها آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: همزمان با گرامیداشت دهه وقف، چهار وقف جدید در این شهرستان خراسان شمالی ثبت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۵    
گناباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گناباد از توزیع 770 بسته معیشتی و مواد غذایی در مجموع به ارزش یک میلیارد و 925 هزار ریال از ابتدای امسال تاکنون به آسیب دیدگان کرونا و افراد محروم این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه کرج گفت: همزمان با دهه وقف و هفتمین مرحله کمک های مومنانه ، سه هزار و 600 بسته معیشتی در قالب طرح احسان ماندگار در بین نیازمندان و محرومان این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: با تلاش های انجام گرفته، چهار موقوفه به ارزش 30 میلیارد ریال در این شهرستان رفع تصرف و خلع ید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۹    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: به منظور مقابله با شیوه ویروس همه گیر کرونا 50 هزار بسته بهداشتی از محل عواید موقوفات به نیازمندان در سطح شهرستانهای خوشاب و سبزورار اهدا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف کوهبنان از تهیه و توزیع 110 بسته غذایی به ارزش هربسته 180 هزارتومان بین نیازمندان شهرستان کوهبنان خبر داد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه علی آباد کتول از برگزاری سومین رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه اوقاف در این شهرستان خبر داد و گفت: 100 بسته معیشتی در قالب این رزمایش به نیازمندان شهرستان علی آباد کتول اهداء شد.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۵    
2 هزار و دویست سبد غذایی و لوازم التحریر بین دانش آموزان و خانواده های نیازمند آملی توزیع شد. به گزارش پایگاه خبری هراز نیوز : بمناسبت گرامیداشت هفته وقف و با حضور حجت الاسلام حیدری مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران ، حجت الاسلام مرتضوی امام جمعه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: هفت طرح سرمایه گذاری در حوزه های انرژی و کشاورزی از محل درآمدهای موقوفات این شهرستان اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه سردشت گفت: تا پایان سالجاری 7 باب مسجد احداث، مرمت و بازسازی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۲۸    
مشهد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: طی یک سال اخیر 28 وقف جدید به ارزش بالغ بر 50 میلیارد ریال در این شهرستان به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بوکان گفت: چهار مورد وقف طی6 ماه نخست سال جاری به همت واقفان و خیّران در این شهرستان ثبت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۷    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه میاندوآب با اشاره به اجرای طرح تثبیت مالکیت موقوفه ها گفت: برای 84 موقوفه این شهرستان سند مالکیت دریافت شده که از این حیث رتبه نخست را در آذربایجان غربی به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه قوچان گفت: یکی از بدترین موضوعاتی که باعث شده وقف در شهرستان قوچان با چالش مواجه شود، دست درازی افراد سودجو به موقوفات است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: دستگاه های اداری و اجرایی این شهرستان 12 میلیارد ریال به این نهاد بدهی دارند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان از توزیع 20 هزار ماسک در ایام کرونایی در ناحیه 2 شهرستان اصفهان بین نیازمندان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته 80 درصد ادارات دولتی اجاره محل خود را به اداره اوقاف به موقع پرداخت نمی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه بوکان گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا و در حمایت از آسیب دیدگان ناشی از آن، 330 میلیون ریال از اجاره بهای موقوات در این شهرستان بخشیده شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
خراسان جنوبی - رییس اداره اوقاف و امور خیریه قائن از ثبت 14 وقف جدید در شهرستان قائن از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: در 2 ماه گذشته حدود 60 هزار پرس غذای گرم از محل موقوفات در مساجد این شهرستان توزیع شده است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مازندران - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بندپی گفت: همزمان با فرارسیدن دهه وقف 200 بسته کمک مومنانه احسان ماندگار بین نیازمندان بندپی بابل توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه بانه گفت: در شهرستان یک هزار و 720 رقبه وجود دارد که تاکنون برای 118 رقبه آن سند صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه گنبدکاووس با اشاره به امضای تفاهم نامه کشوری سال قبل میان سازمان اوقاف، بنیاد علوی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای سنددار کردن موقوفات گفت که از مجموع 700 موقوفه این شهرستان مرزی تاکنون برای 126 مورد آن سند صادر شده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه مانه و سملقان گفت: پنج وقف جدید برای تامین دارو، انجام معاینات پزشکی و اطعام عزاداران امام حسین(ع) در این شهرستان خراسان شمالی به ثبت رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری گفت: پنج هزار بسته ارزاق شامل روغن، برنج، رب، پنیر، حبوبات و قند و چای در هفته وقف بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در روستاها و مناطق محروم این شهرستان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مشگین شهر گفت: با احتساب موقوفات جدید، تعداد موقوفات این شهرستان به 124 موقوفه و 215 رقبه افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه جویبار از ثبت 16 وقف جدید به ارزش 100 میلیارد تومان امسال در شهرستان جویبار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه ابرکوه گفت: در سه سال اخیر تعداد رقبه های این شهرستان از 700 مورد هم اکنون به یک هزار فقره با موضوع های مرتبط روز جامعه و نیات واقفان و افراد خیراندیش رسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه گچساران گفت: از پیش از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون 18 موقوفه منفعتی در این شهرستان ثبت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۲    
ایسنا/آذربایجان غربی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شوط از ثبت 4 وقف جدید در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان زنجان گفت: یکی از نقاط ضعف موجود در زنجان شمار اندک وقف های قرآنی است در حالی که باید برای برطرف کردن نیازها و ضرورت های جامعه به موقوفات قرآنی جهت داده شود.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۳    
به مناسبت دهه وقف صورت پذیرفت در نخستین روز از دهه وقف محمدرضا رحمانی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تاکستان با طاهری فرماندار تاکستان دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد گفت: همزمان با شهادت امام رضا (ع) و فرارسیدن دهه وقف، یک هزار و 200 بسته معیشتی و ارزاق بین نیازمندان، کارگران و اقشار آسیب پذیر این شهرستان توزیع می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سنندج با اشاره به نحوه هزینه کردن موقوفات گفت: این موقوفات براساس نیت واقف خیر اندیش انجام میشود و اوقاف فقط نقش امانتداری دارد نه اختیار دار موقوفات.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه مهاباد گفت: همزمان با اولین روز از هفته وقف، 2 مورد وقف جدید به ارزش سه میلیارد و 200 میلیون ریال در این شهرستان ثبت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه مهریز گفت: برای نخستین بار از ابتدای سال 1399 تاکنون 33 هزار سند مربوط به وقف شهرستان در سامانه جامع موقوفه های کشور بارگذاری و ثبت الکترونیکی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: وقف در حوزه اشتغالزایی جوانان یکی از نیازهای روز جامعه است که واقفان و خیران این شهرستان باید به آن توجه ویژه داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه سقز با بیان اینکه سند دار کردن موقوفات بزرگترین قدم برای حفظ آنهاست، گفت: 90 درصد از موقوفات شهرستان سند دارند و 10 درصد دیگر هم زمین های کوچکی هستند که هنوز سند برایشان صادر نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رییس اداره اوقاف و امور خیریه خلخال گفت: در راستای بهره مندی همه آحاد جامعه از خیرات و برکات سنت حسنه وقف ، فرهنگ وقف مشارکتی در بین مردم ترویج می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۶    
حجت الاسلام عباس ایزدی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیجار از ثبت 6 وقف جدید به ارزش 35 میلیارد ریال در شهرستان بیجار خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوه با تاکید بر اینکه کارکرد وقف باید برطرف کردن نیازهای جامعه باشد، گفت: موقوفات متناسب با نیاز و شرایط امروزی جامعه وجود ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه تفت با بیان اینکه پنج وقف جدید در سال جاری در شهرستان به ثبت رسید گفت: برای پنجمین سال متوالی شهرستان تفت رتبه اول در ثبت وقف های جدید را کسب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شیروان گفت: 98 جلد سند ثبتی برای موقوفات این شهرستان خراسان شمالی به گستره 161 هزار و 722 مترمربع در یک سال گذشته گرفته شد.
سینا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سیناخبر- رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا گفت: 100 بسته غذایی به همراه 100 بسته بهداشتی به خانواده های نیازمند شهرضا اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه جیرفت از ارجاع 30 پرونده برای اخذ سند مالکیت مساجد و بقاع متبرکه این شهرستان به ادارات مسکن و شهرسازی و ثبت اسناد و املاک خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۹    
محمد قاسم پور رییس اداره اوقاف شهرستان رودسر و املش در جمع خبرنگاران و به مناسبت هفته وقف گفت : ارتقای 12 مرکز بقاع متبرکه به مراکز فرهنگی ، قرآنی و اجتماعی افق تا پایان امسال در شهرستان مصوب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه مهاباد گفت: خیران و نیکوکاران این شهرستان امسال هفت ملک به ارزش 9 میلیارد و 300 میلیون ریال را وقف شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره اوقاف و امور خیریه داورزن گفت: 25 بقاع متبرکه در این شهرستان وجود دارد که 13 واحد آن نیاز به مرمت اضطراری دارد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خمینی شهربا بیان اینکه خمینی شهر دارای 10 امامزاده شاخص است، گفت: امامزاده سید محمد خمینی شهردارای شاخص کشوری است.