شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۲:۰۹Oct 2020 24

جدیدترین‌های «دادستان عمومی وانقلاب»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اراک گفت: استفاده از پیام رسان های خارجی در آموزش از راه دور مجاز نیست و مدارس حق استفاده از این پیام رسان ها را ندارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب بافت از دستگیری سارقان تابلوهای راهنمایی و رانندگی در این شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ندای پیشوا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین گفت: با تلاش پلیس آگاهی شرق استان تهران و دستگاه قضایی شهرستان ورامین، راز قتل خیابان مهدیه ورامین پس از ماه ها فاش شد و متهمان، پرده از راز این قتل گشودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب مرکزخراسان رضوی درمورد پیگیری مسائل مربوط به تخریب مسجدهفت درب دستورویژه صادر کرد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافق طی یک بازدید میدانی باحضور کمیته حفاظت از اراضی نسبت به نظارت دقیق وتعیین تکلیف وضعیت اراضی منطقه تأکیدکرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایمان شهسواری، دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رفسنجان در گفت وگو با میزان از بازداشت هشت نفر از اراذل و اوباش حرفه ای در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: برخورد با کسانی که نظم و امنیت جامعه را به مخاطره می اندازند سخت، پشیمان کننده و قاطع خواهد بود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه:عنایت الله دهقانی ،رییس حوزه قضایی شهرستان ارزوئیه به عنوان دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت منصوب شد
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
میزان: علی حسن پور دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان بوشهر از دستگیری رییس شورای شهر بوشهر خبر داد وی با اشاره به اتهاماتی که متوجه برخی افراد در شورای شهر، افزود: ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی دادستان عمومی وانقلاب اراک در راستای وظایف مدعی العموم، طی نامه ای به پیمانکار پروژه در حال ساخت بیمارستان ولی عصر(عج) اراک تذکرات لازم جهت تسریع در تکمیل این پروژه را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اراک در راستای انجام وظایف مدعی العموم، طی نامه ای به پیمانکار پروژه در حال ساخت بیمارستان ولی عصر(عج)، تذکرات لازم را برای تسریع در تکمیل این پروژه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اراک در راستای انجام وظایف مدعی العموم، طی نامه ای به پیمانکار پروژه در حال ساخت بیمارستان ولی عصر(عج)، تذکرات لازم را برای تسریع در تکمیل این پروژه داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ریگان از هلاکت یکی از سرکردگان اصلی باندهای قاچاق موادمخدر در شرق کشور به همراه همدستش خبر داد و گفت: دستگاه قضایی با قاطعیت با هرگونه ناامنی برخورد خواهد کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان مازندران از تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: چهار هکتار اراضی زراعی و باغی درشهرستان ساری، آزادسازی و به چرخه کشاورزی بازگشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بهارستان درباره انگیزه قاتل گفت : توهم شیشه مرد جوان را قاتل کودک و مادر گلستانی کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان گفت: دادستانی به موضوع نظارت هوشمندانه با نگاه مدعی العمومی به نحوه فعالیت شرکت های بزرگ صنعتی و معدنی استان با دغدغه حفظ حقوق بیت المال ورود کرده و پرونده های مربوط به این موضوع در دست رسیدگی قرار دارد. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۳:۰۶    
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان دهلران گفت : متاسفانه نوسانات برقی در شهرستان در هفته های گذشته خسارت زیادی به شهروندان دهلرانی وارد کرده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب شهرگلبهار گفت: بانک ها و سایر مراکز خدمات رسانی این شهر 24ساعت مهلت دارند نسبت به استقرار و نصب تجهیزات ضدعفونی به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام کنند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
دستگاه قضایی به صورت جد با سارقان و قمه کشان و متخلفین امنیت برخورد خواهد کرد و اشد مجازات در انتظار چاقوکشان و عربده کشان در جامعه خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب بهارستان درباره جزئیات جدید از حادثه دلخراش سر بریدن مادر و فرزند قلعه میری گفت : منتظر نتیجه آزمایشات DNA هستیم .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۲۰:۴۰    
رئیس دادگستری و دادستان عمومی وانقلاب شهرستان نظرآباد با همکاران اداره بهزیستی این شهرستان دیدار و سالروز چهلمین سال تاسیس سازمان بهزیستی را به آنان تبریک گفتند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۲:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا: دادستان عمومی وانقلاب شهرستان شوش گفت: نزاع خیابانی در یکی از روستاهای بخش مرکزی شوش باعث کشته شدن یک جوان 20 ساله و مصدوم شدن 6 نفر دیگر شد. مصطفی نظری افزود: این جنایت امروز در روستای دواربخش مرکزی شوش رخ داد و مقتول بنام (ق.ل) توسط دوست خود با اسلحه شکاری به قتل رسید. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به وضعیت قرمز استان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: باتوجه به اینکه مسئول دانشگاه علوم پزشکی استان برگزاری تجمعات بویژه مراسمات ختم و عروسی را از علل اصلی گسترده تر شدن شیوع این بیماری می دانند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها دادستان عمومی وانقلاب بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با پدیده موقوفه خواری گفت: برای حفظ و احیاء موقوفات و مقابله با موقوفه خواران از هیچ کوششی دریغ نمی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه:ابولفضل فرحبخش،بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به عنوان دادستان عمومی وانقلاب شهرستان روار منصوب شد
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۹:۳۹    
جلسه قضات شهرستان شاهرود بمناسبت هفته قوه قضائیه با حضور امام جمعه شاهرود، فرماندار ویژه و رئیس شورای تامین شهرستان شاهرود و رئیس دادگستری، دادستان عمومی وانقلاب وقضات شهرستان شاهرود برگزار گردید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان هندیجان گفت :از همکاری و تلاش مخلصانه نیروهای سپاه وبسیجیان طرح شهید علی هاشمی و گروه های جهادی بسیج در توزیع بسته های معیشتی و ضدعفونی محیط شهرستان هندیجان به همراه گشت های رضویون در امنیت شهرستان تشکر و تقدیر می شودو همچنین ازمجموعه پرونده های ورودی به حوزه قضایی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
آمل-دادستان عمومی و انقلاب آمل به افرادی که تحت هر عنوانی اقدام به حمل سلاح های جنگی کرده و باعث ترس و وحشت شهروندان می شوند، هشدار داد و از آنان خواست خط قرمزهای قضایی را رعایت کنند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۰۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی وانقلاب بخش چمستان گفت: با رای دادگاه های بدوی وتجدید نظراستان، اجرای حکم قلع وقمع 6 ویلا به مساحت 4 هزار متر مربع رفع با حضور نیروی انتظامی انجام شد. تاریخ انتشار: 07:12 - 25 خرداد 1399 - کد خبر: 628667
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بافت از کاهش سرقت ها در این شهرستان خبر داد و گفت: در زمینه سلاح های غیر مجاز کشفیات خوبی در این شهرستان انجام شده است. تاریخ انتشار: 14:00 - 23 خرداد 1399 - کد خبر: 628287
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی وانقلاب شهرستان قلعه گنج از تحویل شش نفر از متهمان تحت تعقیب دراین شهرستان به دستگاه قضایی خبر داد. تاریخ انتشار: 15:07 - 22 خرداد 1399 - کد خبر: 628194
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
قزوین _ سید مرتضی نصری| دادستان عمومی وانقلاب ششهرستان البرز از کشف 10 هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: در مبارزه با قاچاق سوخت و کالا و ارز جدی هستیم و با قاطعیت با متخلفان برخورد خواهیم کرد.
راک نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۸:۵۴    
تصادفات شهری بصورت سالیانه در حال رخ دادن است وعوامل مختلفی باعث بروز چنین تصادفاتی می شود اما از دیدگاه ایمنی، تقاطع ها خطرناک ترین مناطق در شبکه راه ها به شمار می آیند.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۹    
تصادفات شهری بصورت سالیانه در حال رخ دادن است وعوامل مختلفی باعث بروز چنین تصادفاتی می شود اما از دیدگاه ایمنی، تقاطع ها خطرناک ترین مناطق در شبکه راه ها به شمار می آیند.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از مشکلات اساسی مردم که سالیانه باعث تلفات جانی زیادی می شود بحث تصادفات رانندگی است که عمده تصادفات در نقاط حادثه خیز اتفاق می افتد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ - ۰۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نطنز با تاکید بر ورود قاطع دستگاه قضایی به فعالیت های غیرمجاز معادن در نطنز گفت: در رسیدگی به پرونده تخلفات برخی از معدن دار ها اراضی تصرف شده به بیت المال بازخواهد گشت. تاریخ انتشار: 09:01 - 15 خرداد 1399 - کد خبر: 625741
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دادستان عمومی گیلان گفت: دستگاه قضایی صرف نظر از خواسته اولیای دم نسبت به جنبه خصوصی جرم، از لحاظ جنبه عمومی جرم با سرعت به پرونده قتل رومینا رسیدگی می شود. ...
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | دادستان عمومی و انقلاب گلبهار از تخریب 300 قطعه باغ ویلای غیرمجاز با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی چناران در شهر گلبهار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- دادستان عمومی وانقلاب اسلامی بندرعباس تاکید کرد: باتوجه به شرایط کرونایی و صرفه جویی در زمان، تمامی شرکت های بیمه ملزم هستند از خردادماه جاری مبلغ پرداختی دیه و خسارت های ناشی از تصادف های رانندگی را مستقیم به حساب زیان دیدگان واریز کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: واگذاری برگ قرارداد زمین مسکونی و خرید فروش آن قبل از تغییر کاربری جرم بوده و با متخلفین برخورد قانونی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رودبار جنوب از انهدام یک باند شرارت و قاچاق مواد مخدر در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: عزم دستگاه قضایی در برخورد با عوامل ناامنی قاطع و جدی است و اجازه نخواهیم داد اشرار و سوداگران مرگ در منطقه جولان دهند و امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۸    
دادستان عمومی وانقلاب اردبیل، روند جمع آوری و امحای زباله و شیرآبه زباله های شهر اردبیل ،همچنین پراکندگی نخاله های ساختمانی در اطراف این شهر را غیر اصولی وغیر قابل قبول دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۱    
دادستان عمومی وانقلاب اردبیل گفت: دفن ومدیریت پسماند و زباله شهر اردبیل مطلوب نبوده و درصورت عدم اقدامات عملی شهرداری درمهلت مقرر برخورد جدی انجام می شود.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۱    
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان کهگیلویه از دستگیری قاتل دو جوان در کمتر از 24 ساعت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مینودشت- با دستور دادستان عمومی وانقلاب مینودشت با مراکز خرید و دپوی غیرقانونی چوب در این شهرستان برخورد می شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ - ۰۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت از اقدام خداپسندانه خانواده نیکوکار جیرفتی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با گذشت اولیای دم؛ یک محکوم به قصاص پس از 15 سال از اعدام رهایی یافت تاریخ انتشار: 01:00 - 19 اردیبهشت 1399 - کد خبر: 618968
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دادستان کهگیلویه با نامه نگاری خواستار تعیین تکلیف این جاده شد تا بالاخره پیگیری های مدعی العموم نتیجه داد و روکش برخی از نقاط حادثه خیز و خط کشی کامل جاده انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
جیرفت - دادستان عمومی وانقلاب جیرفت از اقدام خداپسندانه خانواده نیکوکار جیرفتی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با گذشت اولیای دم، یک محکوم به قصاص پس از 15 سال از اعدام رهایی یافت.
موج   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کردستان گفت: رسالت و مهمترین خواستگاه انجمن های حمایت زندانیان را حفظ کرامت زندانیان و توجه به حقوق شهروندی آنان است.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۶    
جلسه ای با حضور فرمانده انتظامی منطقه و مسئولین عقیدتی و حفاظت ،معاونت های مربوطه و فرماندهان پاسگاهها و کلانتری ها و پلیس های تخصصی با دادستان عمومی وانقلاب شهرستان میانه در محل سالن جلسات دادگستری برگزار گردید. ...