چهارشنبه ۲۲ مردادساعت ۱۱:۰۲Aug 2020 12

جدیدترین‌های «صرفه جویی»

 
قدس آنلاین   ۲۳ دقیقه پیش    
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: با توجه به کم شدن میزان ساعت کاری ادارات ما امسال و در این فصل چیزی حدود 22مگابایت صرفه جویی و کاهش مصرف برق را در این چند ماهه در ادارات و بانکها و...شاهد بودیم که این میزان برای ما رقم چشمگیری است
اهل کاشانم   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی کاشان گفت: کسانی که دائم از مشکل بی آبی حرف می زنند اصولاً هیچ گونه اقدام عملی برای استحصال آب انجام نمی دهند. تنها کشاورز است که مصرف آب را طی سال های گذشته مدیریت کرده است. برای مثال کشاورز کاشانی طی 6-5 سال گذشته بیش از 33 میلیون مترمکعب آب صرفه جویی کرده است ...
برق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مجری طرح های نیروگاهی بیع متقابل شرکت برق حرارتی گفت:زمانی که واحد های بخار در قالب قرارداد های بیع متقابل وارد مدار می شود، براساس تعهد دولت بایستی سوخت صرفه جویی شده و یا معادل ارزش آن به منظور بازگشت سرمایه در اختیار سرمایه گذار قرار بگیرد و همین کار زمینه ورود سرمایه گذاران در حوزه پروژه های ...
رئیس هیأت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران، از خرید دو هزار میلیارد تومان تجهیزات پزشکی تولید داخل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
یوسفی گفت:با همت جوانان نخبه و تولیدات شرکت های دانش بنیان بالغ بر 435 میلیون یورو صرفه جویی ارزی داشته ایم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۴۱    
مهدی یوسفی رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی وزارت بهداشت گفت: با خرید سی تی اسکن از شرکت های دانش بنیان تاکنون 435میلیون یورو صرفه جویی ارزی انجام دادیم.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۲:۳۱    
تارتار تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در قرعه کشی جام حذفی باشگاه های کشور مقابل تیم فوتبال تراکتور قرار خواهد گرفت . مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت : اگر بخواهم یکسری مسائل را بازگو کنم فکر نمی کنم برای شهر مسجدسلیمان خوب باشد یا اجازه بدهند ما در لیگ برتر بازی کنیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۲۰:۳۹    
علیخانی گفت: سال گذشته 750 هزار تن قیر برای آسفالت معابر شهر تهران مصرف شد، همچنین برای آسفالت خیابان ها 200 میلیارد تومان صرفه جویی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۸:۰۱    
مدیرکل هواشناسی استان ایلام گفت: در تابستان امسال دمای هوای ثبت شده در برخی مناطق استان در طول دوره آماری موجود بی سابقه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۶:۵۰    
مشاور ارشد ریاست جمهوری افغانستان اعلام کرد که در نشست کابینه، طرح کاهش هزینه های رهبران سیاسی به منظور صرفه جویی در هزینه های دولت مورد تایید قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
پویش مردمی روز گرم با محوریت صرفه جویی در انرژی برق و کمک به کودکان کار برگزار می شود.
مدیریت در کارها می تواند باعث صرفه جویی در وقت و زمان ما شود و مارا به اهدافمان نزدیک تر کند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۵    
با شیوع ویروس کرونا مصرف مشترکان آب در شیراز 13 درصد افزایش یافته است که با صرفه جویی 5 تا 7 درصدی مشترکان خانگی مشکلات تأمین آب برطرف می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۰    
مشترکان برق خانگی در مشهد می توانند فردا 22 مرداد با صرفه جویی در مصرف برق، عواید حاصل از این صرفه جویی را با عنوان پویش مردمی به کودکان کار اهدا کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مصرف مشترکان آب در شیراز با شیوع ویروس کرونا 13 درصد افزایش یافته است که با صرفه جویی 5 تا 7 درصدی مشترکان خانگی مشکلات تأمین آب برطرف می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۱:۳۳    
بجنورد- رعنایی، مدیرکل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: با اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی، 60 هزار برگه سفید در بیمارستان های استان صرفه جویی شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ساخت داخل، ماشین سازی و تجهیزات وزارت صمت، گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، در امسال با تولید و ساخت داخل، حدود 3.2 میلیارد دلار صرفه جویی ارزی خواهد شد و در چهارماه اول سال، حداقل حدود 250 میلیون دلار تحقق یافته است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان از تلاش های علی کاملی، مدیر فرودگاه خرم آباد، در راستای بهینه سازی مصرف برق قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه خرم آباد، در پیام قدردانی فریدون خودنیا ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- موسوی زاده، مدیرعامل شرکت توزیع برق سمنان از کاهش اتلاف برق به عنوان یک سیاست این شرکت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی اقتصادی یادکرد و گفت: تلفات برق در استان از میانگین کشوری پائین تر است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: اگر قرار بود، آموزش و پرورش حقوق و مزایای پرسنل مدارس غیردولتی را بپردازد باید مبلغ 6 هزار میلیارد تومان برای این بخش بودجه اختصاص می داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج، "علی اصغر چاغروندی" مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام" گفت: با توجه به استقبال مردم استان به دلیل پاک بودن و به صرفه بودن ( سی. ان. جی) ، مصرف فرآورده های نفتی در تیرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 24 درصد افزایش داشته است. ...
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز، در راستای صرفه جویی در مصرف آب و جایگزینی گونه مناسب به جای چمن، با تحقیق و بررسی، تولید و کاشت گیاه(به لیمو رونده) Phyla nodiflora برای اولین بار توسط سازمان در فضای سبز شهر اجرا گردید.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایمان حاجی ئی رئیس اداره آبفای شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار عصر همدان درخصوص قطعی آب در شهر بهار اظهار داشت: مصرف آب شهروندان طی چند روز گذشته بسیار بالا رفته و مجبوریم برای کنترل میزان مصرف در ساعاتی از شب، فشار آب را کم کنیم که این موضوع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کشت دانه روغنی کنجد در بیش از 860هکتار از مزارع شهرستان امیدیه آغاز شد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان ایلام گفت: مصرف گاز سی ان جی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته17 درصد افزایش داشته است. ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۲    
به گزارش کردپرس؛ افشین کریمی گفت: با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق به منظور استفاده بهینه و مدیریت موثر پیک بار مصرف برق ساعات کار ادارات، سازمان ها، بانک ها و دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه به استثنای (بیمارستان ها، مراکز خدمات رسان، درمانی، امدادرسانی، آتش نشانی و.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به تداوم گرمای هوا و لزوم صرفه جویی در مصرف برق، تغییر ساعت کار ادارات استان کرمانشاه تا 31 مرداد ماه تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه اعلام کرد که ساعت کار دستگاه های اجرایی با توجه به استمرار گرمای هوا و لزوم رعایت حداکثری صرفه جویی در مصرف برق تا پایان مرداد ماه به حالت عادی باز نمی گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه ساعت کار جدید دستگاه های اجرایی را با توجه به استمرار گرمای هوا و لزوم رعایت حداکثری صرفه جویی در مصرف برق برای کاهش مصرف انرژی اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کرمانشاه اعلام کرد: به دلیل تداوم گرما و ضرورت صرفه جویی در مصرف برق، تغییر ساعت کار ادارات کرمانشاه که اجرای آن تا 20 مرداد اعلام شده بود، با درخواست شرکت توزیع برق تا پایان مرداد ماه تمدید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: 87 درصد مردم اصفهان زیر الگوی مصرف، آب مصرف می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۲۴    
اقدامات ساده ای که می تواند تا 50 درصد هزینه های برق شما را کاهش دهد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ساخت جی پی اس در منزل کار خیلی سخت و پیچیده ای نیست که به دلیل سخت بودن آن بخواهید صرف نظر کنید. قطعا ساخت جی پی اس و استفاده از آن می تواند بسیار لذت بخش باشد. بسیاری از افراد نه تنها برای لذت بخش بودن این فرآیند بلکه برای صرفه جویی در هزینه ها اقدام به ساخت جی پی اس می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۷:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
با سهمیه بندی بنزین تمامی افراد به دنبال این هستند که مصرف سوخت خودروی خود را کاهش دهند ما در این گزارش نحوه ی صرفه جویی بنزین را به شما آموزش می دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رعایت مواردی که در مطلب زیر می خوانید، باعث صرفه جویی در هزینه ی تعمیرات، وقت، سوخت و همچنین افزایش شتاب خودروی شما می شود.
توسعه   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۲۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ساعت کار دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه از فردا سه شنبه (21 مرداد) به روال سابق برمی گردد.ساعت کار ادارات استان به منظور صرفه جویی در مصرف برق از 30 تیرماه امسال به ساعت 7:15 تا 13 در روزهای شنبه تا چهارشنبه و ساعت 7:15 تا 12 در روزهای پنجشنبه تغییر پیدا کرده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آب و فاضلاب رابر گفت: مصرف آب مشترکین شهر رابر از 4 میلیون لیتر در روز عبور کرده که در صورت نبود صرفه جویی، آب در رابر جیره بندی می شود.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: امروز سه استان کشور در وضعیت قرمز قرار گرفت و در دو روز آینده به علت همه گیری گرما در کشور با پیک مصرف برق رو به رو میشویم که از مردم میخواهیم تا حد ممکن این دو سه روز را صرفه جویی کنند.
شانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
احیای بانک باتری الکتروشیمیایی صنعتی مرکز انتقال نفت مرگاو خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال، صرفه جویی 300 میلیون تومانی در تعویض این باتری ها را به همراه داشت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با تاکید بر لزوم صرفه جویی آب در بخش شرب، صنعت و کشاورزی، گفت: هم اکنون ذخیره سد زاینده رود 410 میلیون مترمکعب است و اگر مصرف آب بهینه نشود تا قبل از پایان شهریور از خط قرمز آب آشامیدنی عبور خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۶    
با بومی سازی قطعات یک دستگاه بیل الکتریکی، از خروج 25میلیون یورو از کشور جلوگیری شد.
وب سایت چطور   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۰    
بلیط هواپیما ارزان یکی از آن دست چیزهایی است که هر کسی از آن استقبال می کند. همه کسانی که با هر انگیزه ای قصد سفر دارند، بودجه ای برای سفر خود در نظر گرفته اند. یک بلیط هواپیما ارزان می تواند صرفه جویی بزرگی در هزینه های سفر باشد ...
معاون سازمان برنامه و بودجه با اشاره به انتشار 38 هزار میلیارد تومان اوراق مازاد بر ظرفیت قانون بودجه 98 بر مبنای مصوبه شورای سران قوا اعلام کرد: براساس مصوبه این شورا، پس از انجام 20 درصد صرفه جویی در هزینه های اجتناب ناپذیر دولت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۸    
قزوین – ایرنا – مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین با اشاره به اعتماد قابل تامل بین مردم و رسانه ها، گفت: خبرنگاران و رسانه ها بدون شک نقش مهمی در حوزه صرفه جویی و مدیریت بهینه مصرف نیروی برق در سطح جامعه داشته اند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۲    
معاون طرح و برنامه هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت کاشت حلزون شنوایی در شرایط شیوع کرونا در کشور، گفت: در حال حاضر هزینه کلی کاشت حلزون حدود 43 میلیون تومان است که از این میزان ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: از ابتدای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی در استان و با پر کردن چاه های غیرمجاز، نصب کنتور هوشمند، جلوگیری از اضافه برداشت ها و تعدیل پروانه های بهره برداری، 163 میلیون مترمکعب در برداشت از منابع آب زیرزمینی صرفه جویی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۵    
ایسنا/قم یک نویسنده کتاب کودک عنوان کرد: ناشرها به خاطر صرفه جویی در هزینه بیشتر سمت چاپ کتاب های ترجمه می روند به طوری که می بینیم کتاب هایی که در حوزه ادبیات کودک و نوجوان چاپ می شود، تناسبی با فرهنگ ایرانی اسلامی ما ندارد.
مدیر شرکت ملی پخش منطقه خراسان شمالی گفت: با جایگزینی سوخت سی ان جی در این استان مصرف بیش از 9 میلیون و 200 هزار لیتر بنزین صرفه جویی شده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه زنده زلال زندگی ، با موضوع صرفه جویی در مصرف آب در صدای خراسان رضوی تهیه می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه زلال زندگی به منظور فرهنگ سازی در زمینه صرفه جویی و مصرف بهینه آب، با مشارکت اداره کل آب و فاضلاب استان، به تهیه کنندگی رضا سلیمانی از صدای خراسان رضوی پخش می شود ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- با چند نکته آسان و در عین حال تأثیر گذار می توان علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها به محیط زیست نیز کمک کرد. تاریخ انتشار: 00:51 - 19 مرداد 1399 - کد خبر: 644793