شنبه ۰۵ مهرساعت ۱۵:۲۱Sep 2020 26

جدیدترین‌های «جرائم غیر عمد»

 
زوج یزدی هزینه پذیرایی و طبخ ناهار روز اربعین امسال خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دادند.
یزد آگاه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اجتماعی رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان یزد از آزادی 211 زندانی جرائم غیر عمد در شش ماهه ابتدای سال جاری خبر داد. غلامعلی دهشیری ضمن اعلام این خبر گفت : در شش ماهه ابتدای سال جاری با همت خیرین و نیکوکاران و کوشش کارکنان ستاد دیه استان یزد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۳    
رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: دو زندانی دیگر در هفته دفاع مقدس در سمنان آزاد شدند و شمار زندانیان جرائم غیرعمد آزادشده در این هفته، به 42 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان از آزادی 21 مددجوی بدهکار مالی در جرائم غیر عمد به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۷    
سمنان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان سمنان گفت: 40 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد از نوع جرائم مالی استان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با همت خیران و بخشش شاکیان پرونده آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
چهل زندانی جرائم غیر عمد مالی زندانهای استان سمنان به مناسبت هفته بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس آزاد شدند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان یزد از آزادی 211 زندانی جرائم غیر عمد در شش ماهه ابتدای سال جاری خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان، آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد را ابتکاری در برنامه های هفته دفاع مقدس در این استان دانست و خاطره ای از جان فشانی سمنانی ها در عملیات بدر نقل کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
40 زندانی جرائم غیرعمد زندان های استان سمنان به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به آغوش خانواده بازگشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری موکب خاتم الانبیاء و ستاددیه شهرستان رفسنجان،امسال نذورات موکب های اربعین،نذر آزادی زندانیان جرائم غیرعمد می شود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
وقوع جرائم غیر عمد و زندانی شدن به این دلیل، حادثه ای است که برای هر کسی می تواند رخ بدهد، برای هر کدام از ما که به قدری سرگرم زندگی های خود هستیم که شاید تصور اینکه حادثه ای برچسب زندانی را به ما هم بزند، برایمان بعید است ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری کیش از واریز قطعی مبلغی بالغ بر 3میلیارد و 600 میلیون ریال توسط خیرین پویش مهر، و آزادی 11نفر از زندانیان جرائم غیرعمد خبر داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیر نمایندگی ستاد دیه قم از آزادی 87 زندانی جرائم غیرعمد به همت این ستاد خبر داد و گفت: 84 نفر از این زندانیان مرد و سه نفر زن هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳    
رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان از کمک 20 میلیارد ریالی رفسنجانی ها برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خبر داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیر نمایندگی ستاد دیه قم گفت: یک مددجوی قتل عمد به شرط آزادی 15 زندانی جرائم غیرعمد از قصاص نجات یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه استان یزد گفت: پزشک یزدی با اهدای مبلغ 100 میلیون ریال به ستاد دیه استان نذر خود را ادا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
از ابتدای سال تاکنون 100 زندانی جرائم غیرعمد با کمک خیران زنجانی آزاد شدند.
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد دیه استان کرمان گفت: 200 نفر زندانی جرائم غیر عمد در زندان های استان حضور دارند که 40 نفر متعلق به شهرستان رفسنجان و واجد شرایط شرایط ستاد دیه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه استان کرمان گفت: طبق آخرین آمار از زندان های استان 200 نفر زندانی جرائم غیرعمد در کل استان در زندان ها به سر می برند که یک پنجم آن یعنی 40 نفر مربوط به رفسنجان است که واجد شرایط کمک ستاد دیه هستند و باید کمک کنیم از زندان آزاد شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 62 زندانی جرائم غیرعمد با مبلغ بدهی 119 میلیارد و 411 میلیون و 722 هزار ریال آزاد شده و به آغوش گرم خانواده بازگشته اند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۲    
شاکرمی، مدیر عامل ستاد دیه لرستان گفت: 265 زندانی جرائم غیر عمد در زندان های استان وجود دارد که از این تعداد 255 زندانی مرد و 10 زندانی زن بوده که 15 نفر بدهکار دیه تصادفات و حوادث، 236 نفر بدهکار مالی و 14 نفر هم بدهکار مهریه و نفقه هستند.
اهالی فرهنگ و هنر با پیوستن به پویش ارمغان 5 در آزاد سازی زنان زندانی جرائم غیر عمد مشارکت کردند. ایجاد شده در تاریخ: چهارشنبه 26 شهریور 1399 - 14:13 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: در 6 ماهه ابتدای امسال، 406 زندانی جرائم غیر عمد با بدهی 137 میلیارد تومان از زندان های این استان آزاد شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی دادستان عمومی و انقلابی ماکو از آزادی 14 زندانی جرائم غیر عمد در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۶    
هیئت عزاداران حسینی ” عاشقان نینوا، کوی امیر المومنین ” یزد 220میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک کردند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه از آزادی 20 زندانی جرائم غیرعمد با کمک خیرین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اعلام خبر حمایت شهرداری تهران از پویش ارمغان 5 (آزادسازی زنان زندانی جرایم غیرعمد) در تلاش است تا با جلب حمایت مردم از طریق واریز کمک های آن ها به ستاد دیه کشور امکان آزادی زنان زندانی جرائم غیرعمد که توان مالی رهایی از زندان را ندارند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس ستاد دیه استان البرز گفت: با کمک خیرین 28محکوم جرائم غیرعمد با مبلغی بیش از 2 میلیارد و 800 میلیون تومان در استان البرز از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۱    
28 زندانی جرائم غیرعمد در مراسم گلریزان خیرین از زندان های استان البرز آزاد شدند تا به جامعه و خانواده باز گردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۹    
گروه استان ها - رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: با اقدام خداپسندانه عزادارن حسینی یک میلیارد تومان 170 میلیون تومان جمع آوری شد و تاکنون زمینه آزادی 40 زندانی جرائم غیر عمد در پویش هر هیئت آزادی یک زندانی رقم خورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- با لبیک هیئات مذهبی استان یزد به طرح هر هیئت آزادی یک زندانی در دهه اول محرم، امروز 40 زندانی جرائم مالی غیرعمد از زندانهای یزد آزاد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه استان یزد گفت: به همت هیئت های مذهی یزد 40 زندانی جرائ م غیرعمد امروز از زندان آزاد شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۲    
روحانی منش گفت: بسیجیان شهر همدان همه ساله با فرارسیدن 20 شهریور اقدام به برگزاری یادواره شهدای دانش آموز می کردند که امسال این هزینه صرف آزادی 3 تن از زندانیان جرائم غیرعمد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سه ماه پیش 7,500 میلیارد تومان بدهی داشتیم و امروز 7100 میلیارد آن را پرداخت کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با مشارکت بسیجیان شاهرودی 400 میلیون تومان کمک های خیران برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شهرستان شاهرود جمع آوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه استان خراسان جنوبی با اشاره به آزادی 64 زندانی جرائم غیرعمد از آغاز امسال گفت: از ابتدای سال جاری 32 نفر از زندان بیرجند، 17 نفر از زندان فردوس، سه نفر از زندان طبس، هشت نفر از زندان قاین و چهار نفر هم از زندان نهبندان با مساعدت خیرین و بخشش شاکیان آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۱    
اعضای هیئت عزاداران جان نثاران اسلامیه مبلغ 30 میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به ستاد دیه استان یزد کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: هزینه پیش بینی شده برای برگزاری یادواره شهدای 20 شهریور صرف آزادی سه زندانی جرائم غیرعمد در این استان شد.
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
با هدف حمایت از 197 مادر دربندی که به دلیل ارتکاب جرائم غیرعمد در حبس حضور دارند، پنجمین دور از پویش ارمغان آزادی شروع به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۱    
بخشی از آمار زندانیان استان مربوط به افرادی با جرائم غیر عمد و مالی است.
معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده آغاز دور پنجم پویش ارمغان را با فراخوان عمومی اعلام کرد. ایجاد شده در تاریخ: یکشنبه 16 شهریور 1399 - 13:13 آخرین ویرایش:یکشنبه 16 شهریور 1399 - 13:39 ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عبدالحسین سجادی گفت: پنج نفر از مددجویان جرائم غیرعمد واجد شرایط از زندان های استان آزاد و به آغوش خانواده ها بازگشتند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حسن نوروزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در مورد انتشار خبری از سوی مدیرعامل ستاد دیه که در آن از روند نزولی آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در سال جاری نسبت به سال گذشته به دلیل شرایط اقتصادی و افزایش بی سابقه نرخ دیه خبر داده بود که این موضوع با اصل تعیین مجازات جایگزین حبس برای کاهش ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام رضا(ع)شهرستان البرز از آزادسازی 17 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد به همت سپاه، خیرین و دادگستری این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قائم ال محمد(عج) گفت: تاکنون 26نفر از زندانیان جرائم غیر عمد در استان سمنان آزاد شدند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۱    
مدیر عامل ستاد دیه استان کرمان گفت:مقدمات آزادی 17 مددجوی جرائم غیر عمد از زندان های استان در دهه دوم محرم فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول گروه جهادی شهید مدافع حرم اکبر شهریاری گرمی گفت: در قالب رزمایش کمک مؤمنانه دو نفر از زندانیان جرائم غیرعمد مالی آزاد شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در شب 99/6/7 گزارش “تفسیر نور و تولد دوباره یک زندانی” روایتی از زندگی یک زندانی جرائم غیرعمد در بازداشتگاه اوین در خبر 22 شبکه سه سیما پخش شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیرکل زندان های استان یزد با اشاره به اهمیت مشارکت مطلوب خیرین یزدی برای آزادی زندانی جرائم غیرعمد مالی در ماه محرم، گفت: هیئت ها، خیرین و مردم استان یزد در ماه محرم یک میلیارد تومان در قالب طرح هر هیئت آزادی یک زندانی کمک کردند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد دیه کشور از آزادی 330 زندانی جرایم غیرعمد به برکت طرح "هر هیئت آزادی یک زندانی" خبر داد.