شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۲۴Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس دادگستری»

ایکنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دادگستری آذربایجان غربی گفت: اجازه ندادیم تعداد زیادی از افراد شرکت کننده در اغتشاشات در پرونده قضایی تحت تعقیب قرار گیرند و نزدیک به تعداد 309 نفر از آنها در مرحله دستگیری و در مرجع انتظامی با تعهد آزاد و تحویل خانواده آنها شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان البرز درباره فوت سارینا اسماعیل زاده توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: با بررسی های اولیه مشخص شده است، متوفی که به همراه مادر خود در همان شب در منزل مادربزرگ خود بودند از راه پله منزل مادر بزرگ، خود را به پشت بام طبقه پنجم رسانده و از آنجا پس از ورود به پشت بام همسایه به پایین پریده و طبق بررسی های اولیه خودکشی کرده است.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۲    
فرحبخش رئیس دادگستری زرند و یعقوبی سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب زرند طی پیامی مشترک هفته نیروی انتظامی را به کلیه فرماندهان و پرسنل خدوم و جهادگر نیروی انتظامی تبریک گفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - رئیس دادگستری زرند گفت: باید به مطالبه گری به عنوان یک فرهنگ ارزشی نگاه کرد و سعی کنیم بستر جامعه را برای نهادینه شدن فرهنگ مطالبه گری فراهم سازیم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۱:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس دادگستری بردسیر با اعلام صدور حکم 40 سال حبس، 276 ضربه شلاق و نیز اخراج از کشور پس از پایان حبس برای یک آدم ربا و سارق به عنف که فردی را مورد آزار جسمی قرار داده بود دلایل و چرایی اشد مجازات این فرد را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۷    
رئیس دادگستری اسدآباد از بخشیده شدن سه محکوم به قصاص با تلاش همکاران قضایی، صلح یاران و گذشت اولیای دم خبر داد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۱    
موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه نجف آباد همراه با پناهی رئیس دادگستری و سرهنگ نوابی فرمانده ناحیه مقاومتن بسیج و امامی شهردار نجف آباد در تاریخ 1401/07 ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: هیچ متهم امنیتی بلاتکلیفی در مراجع قضایی و بازداشتگاه های امنیتی استان سمنان وجود ندارد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری گلستان گفت: با اشراف اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان یک باند کارچاق کن سازمان یافته در گلستان شناسایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی در دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی و موسی خلیل الهی، رئیس دادگستری استان بر ضرورت افزایش سطح ارتباطات و همکاری های متقابل مورد تاکید قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری گلستان گفت: با اشراف اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان یک باند کارچاق کن سازمان یافته در گلستان شناسایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۸:۳۴    
اردبیل-ایرنا- رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: اجرای سریع و دقیق قانون جامع ایثارگران یکی از مطالبات جدی جامعه ایثارگران است که اجرای آن می تواند بسیاری از مسائل و مشکلات آنان را حل نماید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۹    
رئیس کل دادگستری مازندران درمراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری آمل گفت: سرشت وظایف دستگاه قضایی با تضمین حقوق و آزادی های شهروندان گره خورده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۳    
بیشتر دستگیر شدگان فریب خوردگانی هستند که با ارشاد و راهنمایی به مسیر درست بر می گردند و البته در بین دستگیر شدگان افرادی نیز هستند که باید در برابر کارها، تخریب ها و اغتشاشاتی که ایجاد کرده اند، پاسخگو باشند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بیشتر دستگیر شدگان فریب خوردگانی هستند که با ارشاد و راهنمایی به مسیر درست بر می گردند و البته در بین دستگیر شدگان افرادی نیز هستند که باید در برابر کارها، تخریب ها و اغتشاشاتی که ایجاد کرده اند، پاسخگو باشند.
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۵۰    
از تعدادی از جانبازان هشترودی بمناسبت هفته دفاع مقدس با حضور رئیس دادگستری و دادستان هشترود تجلیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهربابک گفت: طی یک سال گذشته از سوی دادستانی علیه 20 مسؤول، مدیر و کارمند فعلی و سابق شهرستان در سمت های مختلف به دلیل ترک فعل ها و قصور در انجام وظایف قانونی پرونده قضایی تشکیل شده و این افردا به دادسرای شهربابک احضار شده اند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری لرستان از دستگیری 120 نفر در حوادث اخیر در لرستان خبر داد. محمد رزم با بیان اینکه مجازات این افراد با قاطعیت اجرا خواهد شد، افزود: این افراد اتهامات متعددی دارند، تفهیم اتهام شده اند و قرار متناسب هم برای آن ها صادر شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان فارس گفت: بازداشت شدگان حوادث اخیر تا پایان تحقیقات قضایی در بازداشت خواهند بود.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۶    
جلسه هیات تطبیق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان با حضور فرماندار و رئیس دادگستری شهرستان برگزار شد. در این جلسه با لایحه شهرداری میمه با موضوع خرید یک دستگاه حمل زباله،یک دستگاه کامیون ویک دستگاه لودر و همچنین انتخاب حسابرس مستقل برای سال 1401 موافقت گردید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۷    
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به برخورد بدون اغماض با اغتشاشگران گفت: در صورتی که مسیر ناآرامی ها ادامه یابد، برخورد از سوی نیروهای نظامی و انتظامی در انتظار اغتشاشگران خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد قائم مقام رئیس دادگستری استان یزد سرقت تجهیزات شبکه برق را یکی از مشخصه های بارز ناامنی در جامعه خواند و از تلاش دستگاه قضایی برای شناسایی ظرفیت های فراوان پیشگیری از وقوع جرم در حوزه توزیع برق خبر داد.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۴    
موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در آخرین روز شهریور ماه سال جاری همراه با سرهنگ نوابی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و دکتر پناهی رئیس دادگستری نجف آباد از حوزه های مقاومت برادران ویلاشهر و امیرآباد و حوزه امام حسن (ع) نجف آباد بازدید به عمل آوردند. در این دیدار ضمن [...]
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس دادگستری لرستان از حضور باشکوه مردم ولایی استان در راهپیمایی علیه هنجارشکنان و اغتشاشات اخیر قدردانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان اردستان ضمن اشاره به اعلام جرم علیه یکی از مسئولان اردستان در حوزه ارگان های عمومی گفت: خاطیان در تضعیف بیت المال به صورت قانونی با آنان برخورد می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: با تلاش نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی، برخی از سران اغتشاشات شناسایی و دستگیر شده اند و شناسایی و بازداشت این افراد ادامه دارد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
یک محکوم به قصاص در شهرستان قائنات با جلب رضایت اولیای دم، پس از 4 سال انتظار از قصاص رهایی یافت. وکیل زاده، رئیس دادگستری شهرستان قائنات درباره جزئیات این پرونده گفت: قاتل 32 ساله محکوم به اعدام، با رضایت اولیای دم در قائنات پس از چهار سال انتظار، حیاتی دوباره یافت ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۵   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده نوجوان زرینی دشتی را تشریح کرد. وی همچنین با اشاره به اینکه نحوه واقع شدن فوت و علت تامه آن در دست بررسی دقیق و کارشناسی است، گفت: دلایل اولیه حکایت از قرائنی در خصوص خودکشی دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دادگستری اهر گفت: برخی مسؤولان با پرهیز از دخالت در امور دیگران در حوزه کاری خود به وظیفه ذاتی خود عمل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دادگستری استان کرمان گفت: حمایت های دستگاه قضایی استان از بیکاری بالغ بر 18 هزارو 500 نفر نیروی متخصص و کارگر در استان جلوگیری کرد
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس دستگاه قضا، ابراهیم احمدی گودینی به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان البرز منصوب شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری های فارس، ایسنا و پایگاه خبری فرارو از تجمع اعتراضی تعدادی از دانشجویان و شهروندان تهرانی در مخالفت با عملکرد گشت ارشاد خبر دادند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۷    
کارشناس مسول امور آسیب دیدگان بهزیستی استان بوشهر و رئیس اداره بهزیستی شهرستان دیلم با رئیس دادگستری شهرستان دیلم دیدار کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۷    
رئیس دادگستری دزفول از شورای حل اختلاف این شهرستان بازدید کرد
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران به پرونده مرتبط با مفاسد مالی تعدادی از شهرداران برخی شهرها و مرتبطین آنها اشاره کرد و گفت: پرونده مرتبط با مفاسد مالی مسئولان سابق شهرداری و مرتبطین آنها در دادگاه کهریزک تشکیل شد و به لحاظ گستردگی فساد در این حوزه، این پرونده به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار گرفت.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: به هیئت نظارت بر حفظ حقوق شهروندی دادگستری استان تهران دستور داده شده که تمامی اتفاقات رخ داده برای مرحومه امینی را از زمان بدو احضار ایشان تا انتقال به مقر انتظامی و برگزاری کلاس توجیهی و همچنین انتقال به بیمارستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دادگستری آذربایجان شرقی بر پیشگیری از فرار مالیاتی واحد های تولیدی و صنعتی استان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس در سفر به شهرستان زرین دشت شخصاً روند تکمیل تحقیقات و اقدامات قضایی پرونده نوجوان زرین دشتی را بررسی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان اسکو استان آذربایجان شرقی بر لزوم رفع نواقص بزرگراه تبریز – سهند تأکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۱:۰۳    
توییتر همچنان در تسخیر #مهسا-امینی است و رکورد توییت و لایک و ریتوییت را شکسته است. با توجه به برگزاری مسابقات جهانی کشتی، این موضوع نیز در کانون توجه است. اینترنت همراه اول در سقز همچنان قطع است. مردم ناراحتند. همه شهر سوگوار است. #مهسا-امینی. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
کیاشهر- رئیس دادگستری گیلان با اشاره به اینکه شهرداری مرمت پل چوبی بندر کیاشهر را در دستور کار قرار دهد، گفت: مرمت این سازه چوبی باید به صورت کارشناسی و علمی انجام شود.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری مسجدسلیمان: تلاش برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ضروری و ارزشمند است اما از آن مهم تر، فرهنگ سازی و ایجاد ساز و کارهایی برای پیشگیری از وقوع جرم و جلوگیری از زندانی شدن افراد است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری تهران از نماینده ویژه وزیر کشور و پزشکی قانونی خواست هرچه سریع تر گزارش های خود را به قوه قضاییه ارسال کنند تا روند بررسی پرونده خانم مهسا امینی تسریع شود.
اخبار ملکان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دادگستری مراغه گفت: همزمان با محرم و به حرمت امام حسین (ع) پدر و مادری از قصاص قاتل فرزندشان گذشتند و وی را بخشیدند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه پرونده جوان زرین دشتی به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می شود، گفت: اشد مجازات قانونی در انتظار متهمان خواهد بود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۵   + ۴۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری فارس با بیان اینکه پرونده جوان زرین دشتی به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می شود، تاکید کرد: اشد مجازات قانونی در انتظار متهمان خواهد بود.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۲:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس دادگستری زرین دشت گفت: متهمین تعرض به جوان زرین دشتی پس از دستگیری در بازداشت به سر می برند و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری البرز از آزادسازی 4500 هکتار از اراضی کشاورزی استان در پنج ماهه اول سال 1401 خبر داد. حسین فاضلی هریکندی با تشریح اقدامات شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی و قرارگاه صیانت از بیت المال و مقابله با تغییر کاربری غیرمجاز استان البرز در پنج ماهه نخست سال جاری گفت ...
خلخالیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری خلخال گفت: مسیر دسترسی به پل معلق در حال ساخت منطقه گردشگری ازنو محوطه باستانی اعلام شده است + پانویس مدیر سایت به گزارش خلخالیم، علی نباتی در جلسه شورای فرهنگ عمومی خلخال گفت: راه دسترسی به پروژه پل معلق در ضلع غربی کوه ازنو از سمت جاده روستای طولاش ...