سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۳:۰۲Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شلاق»

ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۳۶    
رابطه نامشروع را قانونگذار در ماده 632 قانون مجازات اسلامی بیان نموده است که: هرگاه زن و مردی که بین آنها علقه زوجیت نباشد، مرتکب روابط نامشروع یا عمل منافی عفت غیر از زنا از قبیل تقبیل (بوسیدن) یا مضاجعه (همبستری و همخوابگی) شوند به شلاق تا 99 ضربه محکوم می شوند و اگر عمل با عنف و اکراه باشد فقط ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برخی از مشکلات امروز سینمای ایران در نتیجه ریل گذاری ها و بسترسازی هایی است که مدیران دهه 60 بر سینمای نحیف کشور روا داشتند و این مشکلات، از چنان عمقی برخوردار شد که تا امروز نیز نتوانسته با وجود ارزیابی ها و کارشناسی های مختلف، رفع شده و آسیب خود را از سینمای کشور کوتاه کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم رییس کل دادگستری استان اردبیل تاکید کرد: عدم استفاده از دستگاه کارت خوان به منظور فرار مالیاتی، علاوه بر جریمه ، مجازات حبس، شلاق ، محرومیت از حقوق اجتماعی و انتشار حکم محکومیت قطعی در رسانه ها را در پی دارد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
حق شناس از دستگیری و صدور حکم تعدادی از اراذل و اوباش در شهرستان سرخس خبر داد و گفت: حکم حبس، شلاق و تبعید برای دو سارق به عنف نیز قطعی شده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معماری اصفهان که روزی یکه تازی می کرد، به مرور زمان از آن همه رنگ و لعاب، نقش و نگار و طراحی های خیره کننده و اتاق های تو در توی شکیل به ساختمان های آجری تبدیل شده است و سازه های آن یکی پس از دیگری بدون هیچ طرح خاصی قد علم می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۱:۳۲    
پرسپولیسی ها امیدوار هستند با حضور مربی جدید بدنسازی مشکل بدنی که در فصل قبل برای بازیکنان این تیم به وجود آمده بود، برطرف شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: برای سگ گردانی از یک تا سه سال حبس و یا 74 ضربه شلاق در نظر گرفته شده است!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
پرونده فساد شهرداری شهریار پرونده 36 متهم داشته است که در رای بدوی دادگاه برای متهمان آن مجموعا بیش از 193 سال حبس صادر شده است که بیشترین آن برای یکی از متهمان 26 سال حبس بوده است و برای چند متهم دیگر هر کدام به تحمل 20 سال حبس و برخی دیگر نیز از سه ماه الی 15 سال زندان صادر شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- احمد علیرضا بیگی، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور معتقد است: تجمع مردمی که مطالبه دفع پسماند را دارند هم نه مخل اسلام است و نه می تواند مسلحانه باشد ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۲۳:۵۰    
خاطرات حسن روحانی: [آقای حقانی] گفت: اگر ما کاری را به شما واگذار کنیم و شما دستگیر شوید، چه می کنید؟ گفتم روشن است، مقاومت می کنم. گفت: چقدر تحمل می کنی؟ چند ضربه شلاق تحمل داری؟ گفتم: نمی دانم. تا جایی که بتوانم تحم، ایستادگی و مقاومت می کنم.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۲    
اگر طرفتان را تهدید کنید که اسکرین شات را منتشر خواهید کرد، حتی اگر واقعا منتشر نکنید، در صورت شکایت طرف مقابل به شلاق تا 74 ضربه یا زندان از یک ماه تا یک سال محکوم می شوید.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه حقوق کودک موضوعاتی از قبیل بازگشت 90 درصد از دانش آموزان محروم از تحصیل به چرخه آموزش و همچنین اینکه در قوانین موضوعی و کنوانسیون حمایت از حقوق کودکان تاکید بر رسیدگی افتراقی به جرایم افراد زیر 18 سال کرده و مجازات افراد زیر 18 سال، شلاق و زندان ندارد، مطرح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۹    
هر ملتی پیشینه خاص خود را دارد و رویدادهای خاصی را جشن می گیرد. ما در این مقاله عجیب ترین و ناشناخته ترین فرهنگ ها و سنت هایی که در سراسر اروپا رواج دارد را ارائه کرده ایم ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۶:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اصغر شرفی، مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی 1978 آرژانتین در گفتگو با خبرورزشی، درباره مصاف دوستانه تیم ملی مقابل الجزایر و حاشیه های گزارش تلویزیونی این مسابقه توسط جواد خیابانی اظهاراتی را مطرح کرد: ارزیابی و تحلیل تان از بازی تیم ملی مقابل الجزایر چیست؟ ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه جام جم نوشت: نمایش مخاطب با وجود پرده دری های آشکار اخلاقی همچنان روی صحنه است. بدون مقدمه و صریح باید گفت در این اجرا تماشاچیان نزدیک به دو ساعت زیر شلاق رکیک ترین و فجیع ترین دیالوگ ها شکنجه می شوند. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
کاتارسیس و تزکیه نفس پیشکششان مخاطب این اجرا دو ساعت مورد تعرض و تجاوز قرار می گیرد. چرا؟ به چه هدفی؟ هیچکس مثل این دانشجوی اخراجی تئاتر نمی تواند در قلب پایتخت تئاتر را به مسلخ ببرد و فاتحه آن را بخواند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تیم جوان شده ایران مقابل حریف متوسطی چون هلند، بازنده ای محض بود. نیمیر عبدالعزیز روی تور ایران تاخت و تاز کرد و نمایش بسیار ضعیف میلاد عبادی پور در این مسابقه بارها امتیازات حساس و تعیین کننده را از تیم ایران گرفت.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۷    
عبدالله گنجی گفت: زیاد شنیدیم که 4000 آقازاده در انگلیس مشغول تحصیل هستند.دیروز دیدم در شبکه یک سیما سرداری از سپاه هم این عدد را بر زبان آورد. گفت به فلانی1000 ضربه شلاق زدند.جواب داد یا شلاق نخوردی یا 1000را نمی فهمی.اگر کسی100 نفرشان را با هویت معرفی کند پوشش خبری میدهیم.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
آبله میمون، بحران غذایی ناشی از جنگ شمال اروپا و چه و چه. شلاق هایی از اخبار که هر روز بر گرده روان ما فرود می آیند. بار مشکلات روزمره کافی مان نیست، باید آینده را هم بر دوش ذهن و روانمان که همین الآن هم کم خسته نیست بار کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - درحالی که کارشناسان تبعات منفی باز و بسته شدن مکرر زاینده رود را به مثابه شکنجه محیط زیست و اکوسیستم و زیانبار برای پل های تاریخی قلمداد می کنند، راهکار جریان حداقلی و دائمی در پایین دست این رودخانه از سوی تعدادی از استادان دانشگاه پیشنهاد و مطرح شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۸   + ۴۰ سایت دیگر  
متهم گفت: مقصر اصلی خودم هستم که دل به یک زن خیابانی دادم اما او باعث شد شلاق بخورم، سابقه دار شوم، دوباره مواد مخدر مصرف کنم، از طرف خانواده ام طرد شوم و آخر کار هم آبرو و اعتبارم را از دست بدهم.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۱:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر ما در دهه 60 قهرمانی را به استقلال می دادیم با تفاضل گل بود نه فاصله 9 امتیاز کمتر! ای کاش شلاق می خوردم و این شب تلخ را تجربه نمی کردم.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
پژوسوار نقابداری که با شلیک شیطانی در مشهد، جان مرد بی گناهی را گرفت تا به خواسته پلیدش برسد، در حالی سپیده دم چهارشنبه گذشته به چوبه دار سپرده شد که همدست او در طراحی این نقشه شوم نیز باید 15 سال زندان و 99 ضربه شلاق را تحمل کند. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۶:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پژوسوار نقابداری که با شلیک شیطانی در مشهد، جان مرد بی گناهی را گرفت تا به خواسته پلیدش برسد، در حالی سپیده دم چهارشنبه گذشته به چوبه دار سپرده شد که همدست او در طراحی این نقشه شوم نیز باید 15 سال زندان و 99 ضربه شلاق را تحمل کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان برای یکی از محکومین که بنا به دلایل قضائی محکوم به شلاق شده بود، وساطت کرده و این حکم اجرا نشد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۳:۴۵    
مجازات رابطه نامشروع با زن شوهردار ، شلاق برای هر دوی زن و مرد است . اما مجازات سکس با زن شوهردار ، بسته به اینکه مرد ، مجرد یا متاهل باشد فرق دارد ؛ اگر مرد مجرد باشد ، مجازات صد ضربه شلاق و اگر متاهل باشد ، مجازاتش رجم یا سنگسار است ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جرم تهمت زدن به همسر ، ممکن است به صورت جرم قذف و یا به صورت افترا ، باشد که مجازات جرم تهمت زدن به همسر ، بسته به مورد ، حبس ، شلاق حدی یا تعزیری است ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سعید مرتضوی به عنوان سرپرست و مدیر عامل وقت سازمان تأمین اجتماعی در این پرونده به تصرف غیرقانونی در وجوه و اموال سازمان تأمین اجتماعی به منظور پرداخت و اختصاص این وجوه از محل بودجه غیرشمول به اشخاص متعدد، محکوم به تحمل 70 ضربه شلاق شده بود.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۲:۲۰    
جرم سکس یا زنا با جماع بین زن و مردی که بین آن ها علقه زوجیت نیست محقق می شود . با توجه به این که نوع جرم زنا چیست و زناکار کیست ، شرایط تحقق و مجازات سکس متفاوت خواهد بود و ممکن است مرتکب به یکی از مجازات های اعدام ، سنگسار یا صد ضربه شلاق محکوم شود .
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دزدان نقابدار به تحمل بیش از نیم قرن زندان و 346 ضربه شلاق محکوم شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
حکم شلاق متهمان پروژه رضوان، صبح امروز در محوطه زندان لنگرود قم با حضور تعدادی از مالباختگان اجرا شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
زورگیری سه مرد مسلح از زنی جوان در شهریار به موضوعی داغ تبدیل شده و فیلم آن در شبکه های اجتماعی بازتاب گسترده ای پیدا کرده است. قانون مجازات اسلامی مجازات های مختلفی از زندان تا شلاق و حتی در مواردی خاص اعدام برای زورگیران در نظر گرفته است؛ البته صدور حکم اعدام به شرایط زیادی بستگی دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
چند مدیر از اداره های ثبت اسناد و ثبت احوال و 2 سردفتر اسناد رسمی در پرونده اسناد رسمی املاک متروکه و بلاصاحب در تهران و استان البرز محکوم شدند. رئیس دادگستری استان البرز گفته؛ حکم17 نفر از متهمان این پرونده؛ محکومیت 43 سال حبس، جریمه نقدی، شلاق و انفصال از سمت های دولتی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۱    
نماینده عالی قوه قضائیه در استان البرز گفت: در این پرونده برای 15 نفر از متهمان، کیفرخواست صادر شده بود که یک نفر تبرئه شد و برای 14 نفر دیگر به اتهام جعل مادی و معنوی، فروش مال غیر و پرداخت و دریافت رشوه، مجموعا 43 سال حبس تعزیری، 860 میلیارد ریال جزای نقدی ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
متهم در جلسه دادگاه تعرض به دختر جوان را انکار کرد و گفت این اتهام یک پاپوش است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
منیبان نوشت:یک چهره سیاسی اصلاح طلب می گوید: محال است که اقتصاد کشور نقدینگی حدود 40 درصد داشته باشد، بعد انتظار داشته باشید که قیمت ها افزایش پیدا نکند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۷    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی جنایات غرب نوشت: سال ها پیش میشل اوباما بانوی اول آمریکا و همسر رئیس جمهور این کشور طی سخنرانی خود در محل گردهمایی طرفداران حزب دموکرات در خصوص تاریخچه برده داری در آمریکا گفت: ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین امروز (یک شنبه) خود را، سنگین تر از دیگر تمرینات و به مدت صد دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی دنبال کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۷:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
طبقه همکف مجتمع کیفری شیراز که برخلاف عنوانی که شهروندان شیرازی برای آن برگزیده اند《 دادگاه گل سرخ》نمایانگرتصویری است از درد و رنج های کسانی که از بدحادثه آنجا به پناه آمده یا آورده شده اند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
گروهی از مردم در شهر تکسیستپک در ال سالوادور در هفته عید پاک لباس شیاطین به تن کردند و با شلاق شان عابران را تهدید کردند. به گزارش فرارو، این رسمی است که در این شهر هر سال این موقع برگزار می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
زمستان خشک، بهار غبارآلود و سوز آفتاب روزهای اخیر نشان می دهد که تابستانی خشک و خشکسالی شدیدی در انتظار کشاورزی، دام و مردم جنوب غرب کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از تشکیل 65 پرونده سرقت از تجهیزات عمومی و ایمنی در جاده های استان و محکومیت برخی متهمان به حبس و شلاق خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۲۲:۳۶    
اعضای یک شبکه سرقت که به سرکردگی مدیر بنگاه املاک به خانه یکی از سناتور های حکومت پهلوی دستبرد زده بودند به زندان و شلاق محکوم شدند. به گزارش جوان، سال 82 ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سه اتهام معاونت در اخلال در نظم و آسایش عمومی از طریق تحریک و تهییج مردم ، اخلال در نظم و آسایش عمومی و شرکت در تخریب اموال دولتی و عمومی علیه 37 نفر از متهمان پرونده معترضان به پروژه انتقال آب سبزکوه به بروجن مطرح شده است.
دین آنلاین   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۰۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در سرزمین افغانستان بیش از چهل سال است که خون های فراوانی به نام دین بر زمین ریخته، خانه های فراوانی ویران شده، زندگی های فراوانی برباد رفته، شلاق های فراوانی بر پیکر انسان ها فرود آمده و مصیبت های بزرگی دامن گیر مردم شده است ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
هرکس به طور علنی در انظار عمومی و معابر تظاهر به عمل حرام کند، علاوه بر کیفر عمل به حبس از 10 روز تا 2 ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
هرکس به طور علنی در انظار عمومی و معابر تظاهر به عمل حرام کند، علاوه بر کیفر عمل به حبس از 10 روز تا 2 ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
طبق اصل هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، دعوت به خیر، امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای همگانی و متقابل بر عهده مردم نسبت به یکدیگر، دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به دولت است
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هرکس به طور علنی در انظار عمومی و معابر تظاهر به عمل حرام کند، علاوه بر کیفر عمل به حبس از 10 روز تا 2 ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می شود.