یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۴۷Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شلاق»

برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
اواخر شهریورماه مجلسی ها لایحه عفاف و حجاب را تصویب کردند و بر مبنای آن قرار شد لایحه به مدت سه سال به صورت آزمایشی اجرایی شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: یک شعبه دادگاه انقلاب اسلامی در اهواز 17 کارگر معترض در گروه ملی صنعتی فولاد ایران را در پی اعتراض به وضعیت مدیریتی شرکت و همچنین وضعیت حقوقی خود به شلاق و زندان (یا جریمه) محکوم کرد!
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۱    
محمدامین حیات مقدم- پژوهشگر/ هرکس با هیاهو و جنجال یا حرکات غیر متعارف یا تعرض به افراد موجب اخلال نظم و آسایش و آرامش عمومی گردد یا مردم را از کسب و کار باز دارد به حبس از سه ماه تا یک سال و تا هفتاد و چهار ضربه شلاق محکوم خواهد شد. جرم مذکور در ماده 618 قانون مجازات فوری است و مقید. ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
دادگاه انقلاب اهواز متعاقب گزارش مرجع انتظامی و شکایت شاکی پرونده کیفری شرکت صنعتی و بازرگانی شفق راهیان اکسین کارگران گروه ملی فولاد را محکوم کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
هر جمعه گذشته، خبر تکان دهنده ای نیروهای انتظامی را به تکاپو انداخت. سر و صدای بیسیم های پلیس از یک ماجرای وحشتناک در روستای خلق آباد مشهد حکایت می کرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
امیر بهاری در توییتر این رشتو را با عنوان 《درباره ی حمله تتلیتی ها به تپه های برلین》منتشر کرده
سلام نو / شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: در شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی قیمت خرید تضمینی گندم 19هزار و 500 تومان تعیین شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۰    
رسیدگی به این پرونده از سال 97 و همزمان با خودکشی دختر نوجوانی به نام رومینا آغاز شد. پلیس پس از حضور در خانه این دختر با جسد حلق آویز شده او رو به رو و جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دفتر حقوق بشر سازمان ملل همچنین از تصویب لایحه عفاف و حجاب در مجلس شورای اسلامی ابراز تاسف عمیق کرده است؛ قانونی که بر اساس آن زنانی که حجاب اجباری را رعایت نمی کنند با جریمه های سنگین مالی، شلاق و تا 10 سال زندان مواجه خواهند شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ربایندگان مرد ثروتمند که مقدار زیادی پول و طلا از او دزدیده و او را به قتل رسانده بودند به قصاص، حبس و شلاق محکوم شدند.
برترین ها / اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
هیات قضات آدم ربایان ، بهرام و سیامک را به خاطر مشارکت در قتل به قصاص محکوم کردند. هر یک از آنها به جرم آدم ربایی به 10 سال زندان و به خاطر سرقت به 10 سال زندان و شلاق محکوم شدند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: قضات دادگاه دو همدست دیگر آنها را نیز به زندان و شلاق محکوم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دادستان زرند گفت: مرتکبین جرم چرای غیر مجاز دام در اراضی کشاورزی دیگران، به حبس از شش ماه تا دو سال و شلاق تا 74 ضربه محکوم خواهند شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مجله جلوی چشمانش پرواز کرد و مثل شلاق وسط میز افتاد. بیا، این مدرک افسری اما چه کسی به تو کار می دهد؟
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
زینب کاظمی با اتهام جریحه دار کردن عفت عمومی، روز ششم شهریور، در دادگاه حاضر شده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
زینب کاظمی با اتهام جریحه دار کردن عفت عمومی، روز ششم شهریور، در دادگاه حاضر شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۰    
مستند عدالت سریع | Swift Justice اثر ویکتور بلو و راس مک دانل نگاهی بی نظیر به قلب افغانستان طالبان و حقیقتی را ارائه می کند که غرب نتوانسته طولانی ترین جنگ آمریکا را درک کند ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
اعتراضات کارگری در روستای آقدره در سالهای گذشته با مطالبه محوری “اشتغال دائم” در جریان بوده و در خبرسازترین آنها با شکایت کارفرما به محکومیت کارگران معترض؛ پرداخت جریمه و همچنین اجرای کم سابقه حکم شلاق منجر شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۲    
احمد زیدآبادی روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب خبر داده که به خاطر سخنرانی خود در تاریخ سوم خرداد سال 1388 در جریان انتخابات ریاست جمهوری آن سال به دعوت جوانان حامی مهدی کروبی به یک سال حبس تعزیری و 50 ضربه شلاق روی نقاط مجاز بدن محکوم شده است. ...
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در قانون مجازات اسلامی درخصوص مجازات توهین صحبت شده است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب زرند در پی گزارشات متعدد مبنی بر سرقت چوب درختان پسته به منظور تبدیل آن ها به زغال ،گفت:با دستور دادستانی تعدادی از کوره های تولید زغال که افراد سودجو با تصرف در اراضی ملی اقدام به راه اندازی آن ها کرده بودند تخریب شدند
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: روابط عمومی دادگستری کل استان مرکزی طی اطلاعیه ای اعلام کرد، حکم حرمت شکنان تاسوعا حسینی(ع) در بهشت زهرا اراک صادر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: روابط عمومی دادگستری کل استان مرکزی طی اطلاعیه ای اعلام کرد، حکم حرمت شکنان تاسوعا حسینی(ع) در بهشت زهرا اراک صادر شد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۸:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گفته می شود که سطح وحشیگری ایرما گرزه حتی در میان همتایان مرد نازی خود قابل توجه بوده است، اگرچه تایید هر اتهامی که علیه او وجود داشت، دشوار است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه جامعه: سایت امتداد نوشت: هفتم آبان ماه سال گذشته مراسم خاکسپاری مهرشاد شهیدی در آرامستان اراک برگزار شد. مهرشاد شهیدی جوان 19 ساله اراکی بود که در جریان اعتراضات سال گذشته کشته شد و مراسم تشییع او نیز با اعتراض همراه شد، اعتراضی که بازداشتی هایی به همراه داشت ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: در 8شهریور سال 76روزنامه اطلاعات خبر از محکوم شدن یک قاچاقچی بزرگ آثار فرهنگی و اشیای عتیقه داد. این قاچاقچی بزرگ با 13عنوان اتهامی از سوی دادگاه به تحمل 11سال زندان و پرداخت جریمه و شلاق محکوم شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سینمای خانه هنرمندان ایران با نمایش سه فیلم میزبان مخاطبان خواهد بود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
متهم فراری پرونده رتیل های خونریز پس از 8 ماه زندگی مخفیانه با ردزنی های اطلاعاتی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی در شمال کشور دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۷:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا: متهم فراری پرونده رتیل های خونریز پس از 8 ماه زندگی مخفیانه در حالی با ردزنی های اطلاعاتی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در شمال کشور دستگیر شد که تصویر بدون پوشش وی با دستور مقام قضایی در روزنامه خراسان منتشر شده بود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
صفحه نخست روزنامه کیهان در 44 سال قبل امروز دوشنبه 5 شهریور 1358 را مشاهده می نمایید. تیتر یک روزنامه اختصاص دارد به اعدام مهاجمان مسلح به مردم و خانه ها و اینکه مهاجمان مسلح جاده ها در صورت قتل مسافرین اعدام می شوند اختصاص یافته است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روابط تلفنی خارج از محدوده مقررات شرعی میان زن و مردی که میان آن ها رابطه زوجیت نبوده، جرم و قابل مجازت طبق ماده 637 قانون مجازات اسلامی می باشد. مجازات جرم رابطه نامشروع تلفنی، تا 99 ضربه شلاق بوده که قابل تخفیف و تبدیل است و با توبه ساقط می شود. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
این عکسها صبح امروز با هواپیما به تهران رسید، این جمله ای است که روزنامه 16 صفحه ای اطلاعات در 44 سال قبل چنین روزی، شنبه 3شهریور 1358 در کنار لوگو و بالای عکسها به چاپ رسانده و از عکسها و گزارشهای اختصاصی خبرنگاران اطلاعات از جنگ در سقز با تیتر جزئیات نبرد خونین در سقز، خبر داده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: مجازات های مالی برای پوشش زنان نتیجه ندارد و این کار به نوعی پول درآوردن برای کسری بودجه است که نه قانونی است و نه اخلاقی. به جای آنکه تولید را تقویت کرد، دنبال کاستن از جیب مردم رفته اند. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۱:۴۵    
احمد زید آبادی طی یادداشتی در اینستاگرام نوشت: پس از موج گستردۀ تبلیغاتی مسئولان شیرازی و “لشکر سایبری” در بارۀ “حمله به بانوی آمر به معروف و ضرب و شتم او” در باغ نارنجستان شیراز و بازداشت “ضارب” و محکوم کردن سریع وی به شلاق و تبعید و جریمۀ نقدی ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق معاینات پزشک بیمارستان آثار کبودی و ضرب و جرح قدیمی نیز روی بدن کودک دیده می شد که حکایت از آن داشت، زینب قبلاً هم مورد ضرب و شتم پدرش قرار گرفته است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پسرجوان که در جریان سرقت سگ قیمتی و گردنبند گران قیمت یک عابر، محکوم شده در دادگاه درخواست اعسار را مطرح کرد و از قضات دادگاه کمک خواست وی گفت برای نخستین بار دست به سرقت زده و دوست فراری اش با سگ گران قیمت و گردنبند طلا گریخته است.
برترین ها / 8 صبح   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مژگان ایلانلو، مستندساز ایرانی پس از چند ساعت بازداشت، آزاد شد.
برترین ها / وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۷:۵۵   + ۴۲ سایت دیگر  
روایت منتشر شده در فضای مجازی و رسانه ها، اما تنها یک سمت از ماجراست.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
پدر عصبانی دختربچه 9 ساله اش را با ضربات کابل مرگبار در شهرری به قتل رساند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: متهمان پرونده اهانت به همسر شهید مدافع حرم در شهر اراک به تحمل یک سال حبس تعزیری و 74 ضربه شلاق تعزیری و جزای نقدی محکوم شدند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۴:۲۵    
روزنامه ایران: طرح عمرانی تونل خلخال- اسالم که به تازگی کلنگ احداث آن به زمین خورده، حاکی از توجه دولت سیزدهم به مطالبه دیرین مردم است؛ مطالبه ای جدی و اساسی که می تواند بخش وسیعی از مشکلات اهالی را در گذر از گردنه صعب العبور الماس حل وفصل کرده و ضمن توسعه زیرساخت های ارتباطی در استان های اردبیل و ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۲:۰۲    
فکرشهر خانوم کوچیک: تبلیغات قبل از موعد ممنوع است اما آن عزیزانی که حجت بر آنها کامل است و از ناحیه تحتانی قلب شان احساس تکلیف کرده اند، برای نشان دادن احساسشان روزانه اقداماتی را انجام می دهند تا هم شناسایی نشوند و هم از شلاق های رد صلاحیت در امان باشند! ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جزئیات احکام متهمان نارنجستان شیراز کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری فارس از صدور حکم در پرونده ضارب بانوی آمر به معروف در نارنجستان شیراز توسط دادگاه بدوی خبر داد ...
سلام نو / میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۹۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس از صدور حکم پرونده ضارب بانوی آمر به معروف در نارنجستان شیراز در دادگاه بدوی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۰:۵۶    
حکم ضارب آمر به معروف در نارنجستان شیراز حسن تنگاب جهرمی، مسوول روابط عمومی دادگستری استان فارس گفت: ضارب آمر به معروف در نارنجستان شیراز به تبعید، شلاق و جریمه سنگین محکوم شد. وی افزود: متهم این پرونده از زندان عمومی به زندان نظامی منتقل شده است و در حال حاضر در بازداشت موقت به سر می برد ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی دادگستری استان فارس اظهارداشت: ضارب آمر به معروف در نارنجستان شیراز به تبعید، شلاق و جریمه سنگین محکوم شد. حسن تنگاب جهرمی به ایرنا گفت: متهم این پرونده از زندان عمومی به زندان نظامی منتقل شده است و در حال حاضر در بازداشت موقت به سر می برد ...